PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Second Life - زندگی دوم

hamed1282
01-07-2010, 11:31
با سلام
چند روز پیش یه بازی توی شبکه دیدم به نام زندگی دوم که آنلاین هست و 11 میلیون کاربر داره و فکر کنم سرعت اینترنت بالای 2 مگ نیاز داره از دوستان خواهش می شود هرکس مطلب موثق تری درباره این بازی داره بذاره تا بقیه دوستان هم بتونن استفاده کننند

Tirion Fordring
01-07-2010, 11:57
سرعت اینترنت بالای 2 مگ نیاز داره
WTF

راسته که میگن پولای تو بازی رو میشه آورد واقعی ؟

واسه چی اینقدر سرعت میخواد ؟ WOW که اونه 256 میخواد . این چیه دیگه

hamed1282
01-07-2010, 12:31
دقیقا 2 مگ نیست فکر کنم که 2 مگ باشه گرافیک بازی خیلی بالاست فکر نکنم افرا زیادی تو ایران عضو این بازی باشن
درضمن به نفر تو شبکه bbc per نشون میداد تو بازی تاجر بود زمین خرید فروش میکرد متوسط ماهی 40 هزار دلار در آمد داشت وحتی چند زوج از طریق این بازی با هم آشنا شدن و با هم واقعی ازدواج کردن خیلی خیلی خیلی جالبه این بازی با اینکه از تاریخ انتشارش 2 سال نمیگذره ولی نزدیک 11میلیون کاربر در سراسر جهان داره و همین جود داره وسیع تر میشه
فک کنم برای چند سال دیگه این بازی همه گیر بشه

mhv_kntu
01-07-2010, 12:34
این بازی تقریبا همون Sims3 به صورت آنلاین هست . گرافیکش که زیاد جالب نیست ! (به نظر شخصی من وحشتناکه)
و جایی ندیدم گفته باشه اینترنت بالای 2 مگ بخواد.
با توجه به اینکه این بازی جدید نیست و کاربرای زیادی داشته این که run کردنش connection 2 mb می خواد حرف خنده داریه.
در ضمن اجرای بازی آنلاین فقط به سرعت بستگی نداره به Ping و .. بیشتر بستگی داره.
من خودم WoW رو با 64 بدونه مشکل بازی می کنم . بازی های دیگه رو که Dual Box می کنم با همین 64 ! و دو سیستم همزمان میرم تو.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
این عکس های تو لینک بالا تازه wallpaper بازی هست یعنی در زمان بازی واقعی گرفته نشده.

hamed1282
01-07-2010, 12:39
این بازی تقریبا همون Sims3 به صورت آنلاین هست . گرافیکش که زیاد جالب نیست ! (به نظر شخصی من وحشتناکه)
و جایی ندیدم گفته باشه اینترنت بالای 2 مگ بخواد.
با توجه به اینکه این بازی جدید نیست و کاربرای زیادی داشته این که run کردنش connection 2 mb می خواد حرف خنده داریه.
در ضمن اجرای بازی آنلاین فقط به سرعت بستگی نداره به Ping و .. بیشتر بستگی داره.
من خودم WoW رو با 64 بدونه مشکل بازی می کنم . بازی های دیگه رو که Dual Box می کنم با همین 64 ! و دو سیستم همزمان میرم تو.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین عکس های تو لینک بالا تازه wallpaper بازی هست یعنی در زمان بازی واقعی گرفته نشده.
من به گفته bbc per 'گفتم تا حالا بازی رو اجرا نکردم در ضمن از دوستان خواستم اگه مطلب موثق تری دارن بذارن دوست عزیز

mhv_kntu
01-07-2010, 13:07
من طبق review سایت Game spot حرف زدم و لینک هم دادم . اون دیگه مشکل خودته نمی تونی یه حرف رو قبول کنی.
من دیگه خودم چیزی نمی گم .
سایت بازی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبخشی از review :

econd Life (SL) is a virtual world developed by Linden Lab that launched on June 23, 2003, and is accessible on the Internet. A free client program called the Viewer enables its users, called Residents, to interact with each other through avatars.[1] Residents can explore, meet other residents, socialize, participate in individual and group activities, and create and trade virtual property and services with one another, or travel throughout the world (which residents refer to as "the grid"). Second Life is for people aged 18 and over, while Teen Second Life is for people aged 13 to 17.

Built into the software is a three-dimensional modeling tool based around simple geometric shapes that allows a resident to build virtual objects. This can be used in combination with the Linden Scripting Language which can be used to add functionality to objects. More complex three-dimensional sculpted prims (colloquially known as sculpties), textures for clothing or other objects, and animations and gestures can be created using external software. The Second Life Terms of Service ensure that users retain copyright for any content they create, and the server and client provide simple digital rights management functions.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

babelirani
01-07-2010, 16:50
با سلام به نظر من اصلا" ارزششو نداره بخوای این بازی رو انجام بدی
البته این نظر شخصیه منه
راستی گرافیکشم چندان به دل نمیشینه

hamed1282
01-07-2010, 16:56
با سلام به نظر من اصلا" ارزششو نداره بخوای این بازی رو انجام بدی
البته این نظر شخصیه منه
راستی گرافیکشم چندان به دل نمیشینه
اره مثل اینکه همین جوری هست که شما میگید
ولی یه چیزو نمی فهمم چرا 11 میلیون عضو و 9 میلیون عضو فعال داره

illidan28
02-07-2010, 04:59
این بازی گرافیک خوبی داره ولی این عکس نتونسته نشون بده.بازی فوق العاده ای هستش
و اینکه اگه بخواین هم نمیتونید بازیش کنید به 2 دلیل:
1. سایت بازی به دلیل داشتن صحنه ف**** شده
2. ثبت نام در بازی مجانی نیست
در مورد wow هم باید بگم که حداقل باید 512 داشته باشی که بتونی بدون delay بازی کنی وگرنه با 56 کیلو بیت هم میشه بازی کرد ولی 10 ثانیه delay داره :31:

starpars
02-07-2010, 16:21
من این بازی رو دو سال پیش موقعی که تازه اومده بود به سختی با اینترنت 128 بازی کردم اون موقع چیز زیادی توش نبود گرافیکش هم جالب نبود البته مانور این بازی اصلا روی گرافیک نیست. من یه کاراکتر مرد بودم که توی شهر جاهای مختلفی میرفتم افراد مختلفی مثل من توی شهر بودن که هرکدوم با توجه به ویژگیهای شخصیشون یه کاراکتری داشتن توی شهر میرفتم و مثلا به یکی نزدیک میشدم و میتونستم باهاش صحبت کنم به صورت چت نوشتاری یا گفتاری و از این چیزا . شرکت های مختلفی هم تبلیغاتشون توی شهر بود خلاصه میتونستی کارهای مختلفی توی شهر انجام بدی یه جورایی مثل gta . جالبیش اینه که تمام شخصیت های این بازی انسانهای زنده ای هستن که از هر جای دنیا دارن اونو کنترل میکنن . همچنین مثلا شما میتونی پول بدی و در مرکز شهر یه مغازه مثل مغازه ی واقعی خودت در شهر واقی خودت داشته باشی که این میتونه یه تبلیغ واست باشه بعدا ممکنه همین مغازه ی توی بازی به دلیل اینکه مثلا یه شرکت مهم اومده کنارت قیمتش بره بالا و تو اونو بفروشی و از این راه سود کسب کنی اینا مثال هایی بود در مورد این بازی مثالهای دیگه ای هم میشه زد

hamed1282
02-07-2010, 21:55
من این بازی رو دو سال پیش موقعی که تازه اومده بود به سختی با اینترنت 128 بازی کردم اون موقع چیز زیادی توش نبود گرافیکش هم جالب نبود البته مانور این بازی اصلا روی گرافیک نیست. من یه کاراکتر مرد بودم که توی شهر جاهای مختلفی میرفتم افراد مختلفی مثل من توی شهر بودن که هرکدوم با توجه به ویژگیهای شخصیشون یه کاراکتری داشتن توی شهر میرفتم و مثلا به یکی نزدیک میشدم و میتونستم باهاش صحبت کنم به صورت چت نوشتاری یا گفتاری و از این چیزا . شرکت های مختلفی هم تبلیغاتشون توی شهر بود خلاصه میتونستی کارهای مختلفی توی شهر انجام بدی یه جورایی مثل gta . جالبیش اینه که تمام شخصیت های این بازی انسانهای زنده ای هستن که از هر جای دنیا دارن اونو کنترل میکنن . همچنین مثلا شما میتونی پول بدی و در مرکز شهر یه مغازه مثل مغازه ی واقعی خودت در شهر واقی خودت داشته باشی که این میتونه یه تبلیغ واست باشه بعدا ممکنه همین مغازه ی توی بازی به دلیل اینکه مثلا یه شرکت مهم اومده کنارت قیمتش بره بالا و تو اونو بفروشی و از این راه سود کسب کنی اینا مثال هایی بود در مورد این بازی مثالهای دیگه ای هم میشه زد
خیلی جالبه ممنون بابت راهنمایت
هزینه ثبت نامش چقدر بود

starpars
02-07-2010, 23:01
خیلی جالبه ممنون بابت راهنمایت
هزینه ثبت نامش چقدر بود
اون موقع که رایگان بود الان دیگه نمیدونم فقط یه نرم افزار یا همون بازی که حدود 30 MB هستو باید دانلود میکردی و رجیستر, البته اغلب کاراکتر ها و اشیا بازی هنگام بازی کردن, از روی نت لود میشدن .

Sanaz.
02-07-2011, 15:18
منم راجب این بازی زیاد شنیدم توش ثبت نام کردم البته رایگان برنامه شم دانلود کردم ولی اصلا نمیتونم بازی کنم.همش ارور میده که کانکشنت مشکل داره
یه چیز دیگه من یه جا خوندم که sims3نسخه آنلاین هم داره یعنی شبیه همین second lifeولی sims!!!اما هیچ جا خبر موثقی راجبش ندیدم...شما چیزی میدونین؟؟