PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ذخیره عکس و غیره در کامپیوتر کاربر

eai
30-06-2010, 12:17
سلام راهی هست که عکس های سایت رو یک بار کاربر ذخیره کنه و برای نمایش در سایت از آن استفاده بشه و دیگر دوباره دانلود نشه ؟

tazphoenix
30-06-2010, 15:13
هست راهش هم اینه که مثلا"کاربر عکس ax.jpg رو تو مثلا" C:\ ذخیره کرده باشه و شما اینطوری آدرس بدی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اما بدیش اینه که اگه کاربر عکس رو نداشته باشه هیچی نشون نمیده برای مدیریت بهتر و ل=از بین بردن این مشکل باید مث بسته ه ای گرافیکی تراویان عمل کرد یعنی با یه زبان برنامه نویسی مث php چک کنی اگه عکس سیو بود اینطوری آدرس بدی در غیر اینصورت از رو سرور آدرس بدی.

eai
30-06-2010, 21:45
ممنون میشه یه فایل بزارم و به کاربر بگم اگر این رو یک بار نصب کنی در درایو c اون وقت سرعت سایت بالا میره

tazphoenix
01-07-2010, 01:24
گفتم که میشه ولی باید با یه زبانی مث php مدیریت کنی مثلا" یه گیزینه بزاری که وقتی تیکش خورده بود عکسها از مثلا C لود بشن و اگه نخورده بود از سرور.زیاد سخت نیست یذره php بلد باشی روشش رو میگم.

eai
01-07-2010, 10:00
راهی هست که با php همون ابتای کار عکس هارو یک بار خود به خود روی کامپیوتر کاربر ذخیره کنه ؟
یا اصلا نمیشه کاری کرد که در حافظه کش مرورگر ذخیره بشه؟

David.Jn
01-07-2010, 17:10
فکر میکنم احتیاج به این کارا نیستا
خود مرورگر اینکارارو میکنه
یه سر به پوشه Temp درایو ویندوزتون بندازید
این عکسارو و چیزای دیگرو خود مرورگر و یا برنامه های دیگه میریزن که بار دیگه از همینجا لود میشن
خیلی هم سریعتر
فکر میکنم این همون چیزیه که شما میخواید
یا شاید من بد متوجه شدم

mohammadreZa
12-07-2010, 19:24
این ابزاری که شما میخواین قبلا توسط گوگل بوجود اومده
google gear
طرز کارش هم به این شکل هست که باید کاربران هم از این ابزار استفاده کنن که به این ترتیب عکسا در سیستمشون ذخیره میشه ...
توجه کنید که این یک نرم افزار دسکتاپ هست و نه سمت سرور
زبانهای php و asp و... برای حفظ امنیت کاربران امکان ذخیره سازی در سیستم کاربر رو به برنامه نویس نمیدن

اما در کل همونطور که zibatarin nam گفت عمده فایلها توسط مرورگر در سیستم ذخیره میشه و نیاز به این کارا نیست

tazphoenix
12-07-2010, 19:30
نه خوب با temp فرق میکنه temp که دائمی نیست شاید سر 7 روز پاک شه(بسته به تنظیمات) شاید بعد استفاده از چیزشکن نرمافزار پاکش کنه.ولی این روش هم چیز مسخره ایه بدرد سایتایی میخوره که خیلی عکس دارن و کاربرا خیلی زیاد لودش میکنن مثلا" تراویان و بقیه بازی های آنلاین دیگه جور دیگه استفادش مسخرس.