PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان كرمانشاه

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45

viking_vp3
10-01-2015, 12:52
اوکی پس اینجوریه
حالا پست قبلیمو ببین ویرایشش کردم یه عکس گذاشتم نظرت چیه ؟؟؟ به نظرت محدودیت گذاشتن واسه شبانه ی من ؟؟ یا الان خوب داره میگیره 11 تا همزمان
محدودیت که چه عرض کنم! مخابرات یوزر خیلی زیاد داره. همه الان حجمی هستن ماشالا همه دانلودر کلا من دست از نت شستم. اما الان که با چند فایل همزمان داری پر میکنی یعنی هنوز خوبه !
بعید میدونم زنگ بزنی 2020 نتیجه ای بگیری چون کلا حالیشون نیس . البته زنگ زدنش هم ضرر نداره، سنگ مفت گنجشک مفت !
این همه شرکت هر کاری بخوان انجام میدن هر قانونی هم بخوان اعمال میکنند اینام مثل اونا فرقی ندارن !
راستی مودم چه مارک و مدلی بهت دادن؟ چند تومنیه؟

keyhan123
10-01-2015, 13:29
وقتب یه این سرعت میرسی محدود نشدی

METZELDER
10-01-2015, 16:11
محدودیت که چه عرض کنم! مخابرات یوزر خیلی زیاد داره. همه الان حجمی هستن ماشالا همه دانلودر کلا من دست از نت شستم. اما الان که با چند فایل همزمان داری پر میکنی یعنی هنوز خوبه !
بعید میدونم زنگ بزنی 2020 نتیجه ای بگیری چون کلا حالیشون نیس . البته زنگ زدنش هم ضرر نداره، سنگ مفت گنجشک مفت !
این همه شرکت هر کاری بخوان انجام میدن هر قانونی هم بخوان اعمال میکنند اینام مثل اونا فرقی ندارن !
راستی مودم چه مارک و مدلی بهت دادن؟ چند تومنیه؟

مودم زایکسل دادن قیمتش تو چند تا سایت 75 تومن بود به نظرم مودمش خوبه نمیدونم حالا

a_bayan
10-01-2015, 20:53
سلام دوستان.خوبین.من نتم از شرکته حسابگره.1مگ 24گیگ 220 هزار تومن یکساله که الان تعرفه بهتر شده شده 1مگ 40 گیگ 200 هزار تومن.حالا من سرعت دانلودم احساس میکنم مناسبه.هر کسی هم خواست شمارشو پخ کنه تو وایبر ولاین و... واسش اسکرین شات میفرستم.سرعن دانلودم متوسط روی1/2mb هستش.حالا خواستم ببینم شما چه شرکتی رو بهتر از بقیه میدونین؟
البته من مال یکی از دوستان ک فکر میکنم آسیاتک بود نگاه کردم موقع دانلود رایگانش سرعتش خیلی میومد پایین از روی 700کیلو بایت میومد روی 30-40.البته نت اون اسما 2 مگ بود.دانلود رایگان حسابگر 2تا7هستش.اسیا 1تا7.حالا چن وقت دیگه نتم داره تموم میشه گفتم با این شرایطی ک دارم همین حسابگر بمونم و 2مگ بگیرم خوبه یا برم آسیاتک یا مخابرات.من واسم سرعت دانلود و دانلود رایگان خیلی مهمه...حسابگر سرعتش خوبه ولی هر از گاهی لیمیت میشه ک زنگ میزنی میگن نویز داخلی دارین...البته مال یکی از رفقا ک حسابگر بود هم لیمیت میشد فک نکنم خیلی به نویز و این چیزا مربوط باشه.
ضمنا الان مضنه نامحدود 512 یا 1مگ چنده؟
خیلی ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن.:n12:

METZELDER
10-01-2015, 21:45
سلام دوستان.خوبین.من نتم از شرکته حسابگره.1مگ 24گیگ 220 هزار تومن یکساله که الان تعرفه بهتر شده شده 1مگ 40 گیگ 200 هزار تومن.حالا من سرعت دانلودم احساس میکنم مناسبه.هر کسی هم خواست شمارشو پخ کنه تو وایبر ولاین و... واسش اسکرین شات میفرستم.سرعن دانلودم متوسط روی1/2mb هستش.حالا خواستم ببینم شما چه شرکتی رو بهتر از بقیه میدونین؟
البته من مال یکی از دوستان ک فکر میکنم آسیاتک بود نگاه کردم موقع دانلود رایگانش سرعتش خیلی میومد پایین از روی 700کیلو بایت میومد روی 30-40.البته نت اون اسما 2 مگ بود.دانلود رایگان حسابگر 2تا7هستش.اسیا 1تا7.حالا چن وقت دیگه نتم داره تموم میشه گفتم با این شرایطی ک دارم همین حسابگر بمونم و 2مگ بگیرم خوبه یا برم آسیاتک یا مخابرات.من واسم سرعت دانلود و دانلود رایگان خیلی مهمه...حسابگر سرعتش خوبه ولی هر از گاهی لیمیت میشه ک زنگ میزنی میگن نویز داخلی دارین...البته مال یکی از رفقا ک حسابگر بود هم لیمیت میشد فک نکنم خیلی به نویز و این چیزا مربوط باشه.
ضمنا الان مضنه نامحدود 512 یا 1مگ چنده؟
خیلی ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن.:n12:

1 مگ حسابگر سرعت دانلودت یه سره چه شبانه چه روزانه یک مگ بر ثانیس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جالبه ... همه میگن حسابگر بدرد نمیخوره که ...اینجوری که تو میگی یعنی دو مگ بگیری باید همون دو مگ بر ثانیه دانلود کنه دیگه
اسکرین شات دانلودتو اینجا بزار خوب لاین چرا همینجا بزار

این واسه منه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

a_bayan
10-01-2015, 22:07
ببخشید بلد نیستم توی تاپیک عکس بزارم.چجوری باید بزارم؟این آپلود 724 نمیزاره......چجوری بزارم رو سایت براتون

a_bayan
10-01-2015, 22:23
دوست عزیز آپلود کردم اینم عکساشه.....ببخشید کیفیت اولی خوب نیس دیگ تو شب از صفحه لپتاپ گرفتم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و نرم افزار اسپید تست

METZELDER
11-01-2015, 00:33
تکراری............. حذف شود

9306915
11-01-2015, 02:50
من اینترنت مخابرات دارم تو میزان حجم مصرفی به بایت ان یا بایت این تو جه کنم

METZELDER
11-01-2015, 15:09
من اینترنت مخابرات دارم تو میزان حجم مصرفی به بایت ان یا بایت این تو جه کنم

دوست عزیز میخوای ببینی چقد مصرف کردی ؟؟؟؟ خوب رو اون مانیتور کنار ساعت گوشه پایین ویندوز کلیک کن بعد status رو بزن معلومه دیگه received داره sent هم داره اولی دریافتی و دومی هم ارسالی ..من بایت آن و بایت این رو ندیدم نمیدونم ولی بایت این باید باشه

Sponge-BoB
12-01-2015, 13:44
یعنی حسابگر اینقدر سرعتش باحاله!!!!!!!!!!!:n04: مخابرات 2مگ میگیری به زور به 260 میرسه بعدا این!!!!!!!!:n38:
جو گرفتم برم حسابگر بگیرم!!!:n19:

payam11
12-01-2015, 23:36
یعنی حسابگر اینقدر سرعتش باحاله!!!!!!!!!!!:n04: مخابرات 2مگ میگیری به زور به 260 میرسه بعدا این!!!!!!!!:n38:
جو گرفتم برم حسابگر بگیرم!!!:n19:

سرعت دانلود رایگانش مهمه وگرنه روزانه که همه جا سرعت خوبه
همین مخابراتم 10 مگ داره با 1.2 دان میکنی قراره 20 مگم بیاره
شبانه حسابگرم انگار3-6 یعنی فقط 3 ساعت مخابرات 6 ساعت

a_bayan
13-01-2015, 01:29
دوست عزیز تصویری که میبینی مال سرعت ساعت 2:48 بامداد هستش.دانلود رایگان.اگه بخای همین نیم ساعت دیگ که دانلود رایگانه واست اسکرین شات میزارم.دروغی ندارم بگم که....
بعدشم حسابگر فقط اشتراک های یک ماهه اش شبانه 3تا6 هست.از 1ماه به بالا رایگانش 2تا7 هستش.لطفا با علم به موضوع صحبت کنین

sajad-tnt
13-01-2015, 09:50
سلام.
دوستان همشهری بنده خودم 2ماهه که از حسابگر سرویس میگیرم ... سرعت روزانه تا 1.7مگ هم میره ولی خب چه فایده !!.
با اینکه توی منطقه خوبی هستم ولی شب ها استفاده از اینترنت تقریبا غیر ممکنه ! ...
پینگ میره رو 500 و هی تایم اوت میده !! ... جدیدا هم که مثل اینکه زده توی کار حجم دزدی!! ...
با هزارتا نرم افزار ترافیک رو چک میکنم ولی بازم معلوم نیست 10مگ 10مگ از کجا هدر میره:n02:!.
من سرویس 1ماهه دارم, پس ساعات رایگان برام فقط 3 ساعته که توی این 3 ساعت تاحالا نشده بیشتر از 1.5 گیگ دانلود کنم.
(الان تقریبا همه شرکت ها توی ساعت رایگان رو حداقل میشه 3-4 گیگ گرفت اما این)...
درکل بازم میگم اگه برای دانلود شبانه میخواید بیاید ,اصلا فکر حسابگر رو از سرتون بیرون کنید ... ولی اگه صبح ها وتا ساعت 5-6 غروب میخواید از نت استفاده کنید خیلی خوبه!.
اینم تصویری جالب از دانلود شبانه بامداد امروز :

با اینکه ساعات مثلا رایگانه ولی بازم این حسابگر خسیس بیکار ننشسته و 12مگ ازم کم کرده!!.
با این کارشون ,دیگه این ماه تمدید نمیکنم و دارم دنبال یک سرویس دهنده حداقل منصف تر میگردم!!.
این پست هم دادم تابگم اینقدر که میگید حسابگر حسابگر ..هیچ فرقی با قدیم نکرده ! درسته سرعت رو توی روز بالا برده ولی دریغ از یکم انصاف:|
دیگه قضاوت با دوستان عزیز و فهیم...
.
.
مـوفق باشــید.

payam11
13-01-2015, 12:31
سلام.
دوستان همشهری بنده خودم 2ماهه که از حسابگر سرویس میگیرم ... سرعت روزانه تا 1.7مگ هم میره ولی خب چه فایده !!.
با اینکه توی منطقه خوبی هستم ولی شب ها استفاده از اینترنت تقریبا غیر ممکنه ! ...
پینگ میره رو 500 و هی تایم اوت میده !! ... جدیدا هم که مثل اینکه زده توی کار حجم دزدی!! ...
با هزارتا نرم افزار ترافیک رو چک میکنم ولی بازم معلوم نیست 10مگ 10مگ از کجا هدر میره:n02:!.
من سرویس 1ماهه دارم, پس ساعات رایگان برام فقط 3 ساعته که توی این 3 ساعت تاحالا نشده بیشتر از 1.5 گیگ دانلود کنم.
درکل بازم میگم اگه برای دانلود شبانه میخواید بیاید ,اصلا فکر حسابگر رو از سرتون بیرون کنید ... ولی اگه صبح ها وتا ساعت 5-6 غروب میخواید از نت استفاده کنید خیلی خوبه!.

با اینکه ساعات مثلا رایگانه ولی بازم این حسابگر خسیس بیکار ننشسته و 12مگ ازم کم کرده!!.
با این کارشون ,دیگه این ماه تمدید نمیکنم و دارم دنبال یک سرویس دهنده حداقل منصف تر میگردم!!.
این پست هم دادم تابگم اینقدر که میگید حسابگر حسابگر ..هیچ فرقی با قدیم نکرده ! درسته سرعت رو توی روز بالا برده ولی دریغ از یکم انصاف:|
.
.
مـوفق باشــید.

به نظرم الان به صرفه ترین سرویس ها برای دانلود کردن مخابرات به خاطر دانلود شبانش بعدش های وب با طرح فشفشه که زده 40 گیگ 30 تومن

a_bayan
13-01-2015, 14:04
سلام.

.
.
مـوفق باشــید.

سلام.والا نه من نسبتی با حسابگر دارم نه اونا با من هر چی هم که گفتم راسته.شبا هم همیشه سرور میسازم تو بازی کالاف 4 پینگم هم خوبه.معمولا سرور میشم بیشتر از 30 نمیره..........اسکرین شات هم بخای میزارم.از هر ساعتی با هر لینک دانلودی.این واقعیتیه که گفتم.البته طرح های های وب چیزای خوبین در کل ولی من با حسابگر راحت تر هستم.دانلودامو تا حالا خیلی خوب راه انداخته...

sajad-tnt
13-01-2015, 14:38
به نظرم الان به صرفه ترین سرویس ها برای دانلود کردن مخابرات به خاطر دانلود شبانش بعدش های وب با طرح فشفشه که زده 40 گیگ 30 تومن
بله, به احتمال زیاد این ماه از های وب تمدید میکنم ... البته فعلا پورت خالی برای مرکز امام نداره!.

سلام.والا نه من نسبتی با حسابگر دارم نه اونا با من هر چی هم که گفتم راسته.شبا هم همیشه سرور میسازم تو بازی کالاف 4 پینگم هم خوبه.معمولا سرور میشم بیشتر از 30 نمیره..........اسکرین شات هم بخای میزارم.از هر ساعتی با هر لینک دانلودی.این واقعیتیه که گفتم.البته طرح های های وب چیزای خوبین در کل ولی من با حسابگر راحت تر هستم.دانلودامو تا حالا خیلی خوب راه انداخته...
دوست عزیزم شما کدوم مرکز مخابراتی هستی؟؟از چه نوع سرویس حسابگر استفاده میکنید ؟؟.
بله, اگه واستون مقدوره لطفا یک تصویر از دانلود شبانه (ساعات رایگان) قرار بدید ...
بلاخره اگه قراره شرایط رو رعایت کنن, باید سرویس دهیشون به همه یکسان باشه و عدالت رو هم فراموش نکنن!...
.
.
مـوفق باشــید.

smohsen
13-01-2015, 22:17
بله, به احتمال زیاد این ماه از های وب تمدید میکنم ... البته فعلا پورت خالی برای مرکز امام نداره!.

دوست عزیزم شما کدوم مرکز مخابراتی هستی؟؟از چه نوع سرویس حسابگر استفاده میکنید ؟؟.
بله, اگه واستون مقدوره لطفا یک تصویر از دانلود شبانه (ساعات رایگان) قرار بدید ...
بلاخره اگه قراره شرایط رو رعایت کنن, باید سرویس دهیشون به همه یکسان باشه و عدالت رو هم فراموش نکنن!...
.
.
مـوفق باشــید.
نویز خطت رو شبا بررسی کن
من مورد عجیبی دیدم
چند وقته روزا خطم 4 مگه
غروب که میشه میاد روی 1 مگ و کلی هم نویز زیاد میشه
نمی دونم مشکل کجاست:n04:

a_bayan
13-01-2015, 23:10
من مرکز مخابراتی بعثت هستم.اشتراک 1ساله 1مگ 24 گیگ قدیم که الان با تعرفه جدید خیلی بهتر شده تعرفه هاش.بعله چشم.عکس پیج قبل مال دانلود رایگان بود حالا باز دوباره یه عکس میگیرم و ساعتم نشون میدم.بعدشم اون قسمت ریز مصرف رو توی پنل کاربری هم به اندازه یک ساعت از دانلود رایگان شبانه عکس میگیرم میزارم.
دوستان یه چیزی .من مودم اصلیم زولتریکس بود zw888 یه همچین اسمی داره.snr با مودم زولتریکس دان استریم میاد رو 6 آپ استریم میره رو6ونیم.
حالا با یک مودم تی پی لینک قدیمی مون td-w8951ndکه اندازه میگیرم snr میزان قابل توجهی میره بالا و میره روی 18.
تا اینجا هیچ.بعدش اینکه زولتریکس 2انتنه و واسه خونمون خوب بود تا کل خونرو ساپورت میکنه.اما این مودم تک انتنه تی پی لینک خونرو کامل ساپورت نمیکنه.خواستم ببینم شما اساتید چ مودمی پیشنهاد میدین که من بگیرم و حداقل snr مثل همین تی پی لینک باشه.چون من میخوام اشتراک 2مگ بگیرم و حداقل snr باید روی 12-13 باشه..................
ممنون میشم جواب بدین

symphonys
14-01-2015, 00:08
دوستان مرکز بعثت مخابرات سرعت شبانش چطوره ؟

payam11
14-01-2015, 00:51
دوستان مرکز بعثت مخابرات سرعت شبانش چطوره ؟

اگه 5-6 تا لینک با هم بزاری واسه دان سرعت کامل رو بهت میده
من الان با 2 مگ شبی 4.5 گیگ میگیرم

METZELDER
14-01-2015, 20:50
سلام به همه
دوستان من دو تا عکس میزارم از قسمت مربوط به نویز خط و اطلاعات سرویسم ببینید

خب من نویز خطم رو 3 دسیبل هست که عالیه و نویزی نداره اما snr عالی نیست بد نیست ولی عالی نیست
نظر شما چیه ؟؟؟؟ البته 23 بودا چون سرویس ده مگ گرفتم اومده رو 12/9 که فک کنم پهنای باند بالا میره میاد پایین طبیعیه نظر شما چیه ؟؟؟؟؟
در مورد اون اپ تایم و اینا و کلا این عکس بگید مشکلی هست تو خطم یا نه

اینم عکس از قسمت اطلاعات سرویس و مودم به نظرتون سرویسم الان ده مگ هست ؟؟؟؟؟؟؟
پس اون هشت مگ چیه ؟؟؟؟؟
اگه موردی داره خواهشا بگید که زنگ بزنم مخابرات چون نمیدونم این اطلاعات واسه ده مگ هست یا نه

payam11
15-01-2015, 06:38
سلام به همه
دوستان من دو تا عکس میزارم از قسمت مربوط به نویز خط و اطلاعات سرویسم ببینید

خب من نویز خطم رو 3 دسیبل هست که عالیه و نویزی نداره اما snr عالی نیست بد نیست ولی عالی نیست
نظر شما چیه ؟؟؟؟ البته 23 بودا چون سرویس ده مگ گرفتم اومده رو 12/9 که فک کنم پهنای باند بالا میره میاد پایین طبیعیه نظر شما چیه ؟؟؟؟؟
در مورد اون اپ تایم و اینا و کلا این عکس بگید مشکلی هست تو خطم یا نه

اینم عکس از قسمت اطلاعات سرویس و مودم به نظرتون سرویسم الان ده مگ هست ؟؟؟؟؟؟؟
پس اون هشت مگ چیه ؟؟؟؟؟
اگه موردی داره خواهشا بگید که زنگ بزنم مخابرات چون نمیدونم این اطلاعات واسه ده مگ هست یا نه

دوست عزیز شما خطت رو 8 مگ بستن

METZELDER
15-01-2015, 13:16
زنگ زدم 2020 میگه خطتت نمیکشه 10 مگ چی بگم دیگه چجور ثابت کنم میکشه :n21: مجبوریم هر غلطی میکنن صدامون در نیاد دیگه بهونه دارن

Sponge-BoB
15-01-2015, 18:56
ای کاش به قیمت قبلی ها تغییرش بدن

a_bayan
16-01-2015, 12:03
ای کاش به قیمت قبلی ها تغییرش بدن
سلام دوست عزیز.شما از مخابرات گرفتین؟سرعت دانلود چقدر بهتون میده؟

a_bayan
16-01-2015, 12:10
اینم برا دوستانی که فک کرده بودن من میبندم(خالی)
سرعت دانلود حسابگر 1مگ ساعت 4:24 در تاریخ 16/1/2015 که میشه همین دیشب

Sponge-BoB
17-01-2015, 05:50
a_bayan ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام،2 مگ،260 سرعت دانلود،یعنی شبی 4.5 گیگ!!

a_bayan
17-01-2015, 15:17
a_bayan ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام،2 مگ،260 سرعت دانلود،یعنی شبی 4.5 گیگ!!

آها بعله بعد همین تعرفه هایی که توی 2-3تا پست بالایی هستش؟؟؟؟نا محدود نیست؟؟؟

کلا دوستان جایی هست که نا محدود باشه و این قضیه اینترنت منصفانرو نداشته باشه؟؟؟

Sponge-BoB
17-01-2015, 17:40
آها بعله بعد همین تعرفه هایی که توی 2-3تا پست بالایی هستش؟؟؟؟نا محدود نیست؟؟؟

کلا دوستان جایی هست که نا محدود باشه و این قضیه اینترنت منصفانرو نداشته باشه؟؟؟

مربوط به خیلی وقت پیشه،الان قیمت هارو تغییر داده!!نامحدودشو برداشته!!!!

METZELDER
17-01-2015, 21:11
دوستان واقعا شورشو دراوردن مخابرات هم بعد از عید نوروز دانلود رایگان شبانه نداره دیگه بقیه شرکت ها اعتراض کردن که مخابرات چرا هنوز ور نداشته و دستورش هم میگن اومده که دیگه بعد عید دانلود شبانه نداره مخابرات ...یعنی بدبخت ترین مردم جهانیم ما حتی از سومالی بد تریم سومالی مردمش میدونن کشورشون هیچی نداره و دیگه قانع شدن ولی ما که داریم ما که دم از پیشرفت میزنیم چرا باید روز به روز پس رفت کنیم و رفاه رو بگیریم از مردم یه اینترنت پر سرعت رایگان 1 تا 6 مگه چیه دیگه که دارن میگیرن ازمون

cenam
17-01-2015, 21:50
فکر کنم کسانی که قرار داد دارن تا اخرین تاریخ قرار داد دانلود شبانه داشته باشند مانند پارس انلاین

cenam
17-01-2015, 21:51
راستی شما از کجا با خبر شدید اگه اینطور باشه که باید به فن اوا هم گیر بدن یا حسابگر ؟

Sponge-BoB
17-01-2015, 22:19
کی گفته؟؟؟؟؟
فقط داریم دانلود شبانه!!!!!!

Sponge-BoB
17-01-2015, 22:26
ما الان از مخابرات برای سرویس 2 مگ،ماهی 20 هزار میدیم!!صبانت همین 2 مگ میده 18 هزار.
راستی کسی صبانت داره؟؟؟سرعت دانلودش چطوره؟؟

payam11
18-01-2015, 02:32
دوستان واقعا شورشو دراوردن مخابرات هم بعد از عید نوروز دانلود رایگان شبانه نداره دیگه بقیه شرکت ها اعتراض کردن که مخابرات چرا هنوز ور نداشته و دستورش هم میگن اومده که دیگه بعد عید دانلود شبانه نداره مخابرات ...یعنی بدبخت ترین مردم جهانیم ما حتی از سومالی بد تریم سومالی مردمش میدونن کشورشون هیچی نداره و دیگه قانع شدن ولی ما که داریم ما که دم از پیشرفت میزنیم چرا باید روز به روز پس رفت کنیم و رفاه رو بگیریم از مردم یه اینترنت پر سرعت رایگان 1 تا 6 مگه چیه دیگه که دارن میگیرن ازمون
دوست عزیز منبع خبرتون کجاست؟
من که چیزی نشنیدم

METZELDER
19-01-2015, 02:20
منبعم یکی تو 2020 هست و شک نکنید به 7 ماه نمیکشه کلا جمعش میکنن
الان نصف سرویس های مخابرات فاقد دانلود شبانس اونایی که سرعت بالا هستن
اگرم بزارن نهایت تا 512 کیلوببایت میزارن که اونجور شب تا صبح 1 گیگ هم نمیگیری

Sponge-BoB
19-01-2015, 10:14
حقیقت داره!!!!!!!!!!!
قانونی تصویب شده برای محدودیت دانلود شبانه به نام قانون مصرف منصفانه که طبق این قانون فقط 2 برابر حجم روزانه حق دانلود شبانه دارید.ولی طبق گفته وزیر این قانون سراسری هست و به زودی تمام شرکت های باید آن را اجرا کنند.

Ahmad77888
24-01-2015, 13:24
سلام دوستان من مجبورم موقتا حداقل یک ماهی از مخابرات سرویس بگیرم چون ضروری لازم دارم و همه شرکتا میگن تو مرکز ما (بعثت) حداقل یکماه طول میکشه سرویس بدن اما خود مخابذاتیا میگن ما یک هفته تا ده روز راهش میندازیم.
خواستم ببینم الان اوضاع adsl مخابرات چطوریاست؟ سرویس حجمی و نامحدود؟ با ماهی حداکثر 40 تومن کدوم سرویسش بهتر از بقیه ست؟
ممنونم

**--**
25-01-2015, 19:10
دوستان پورت من تا سرعت چند کیلو بایت میکشه؟؟
الان 512 های وب دارم نزدیک 500 کیلو بایت دانلود میکنه میخوام تغییر بدم 1 مگ

Sent from my LG-D855

a_bayan
25-01-2015, 21:33
دوستان پورت من تا سرعت چند کیلو بایت میکشه؟؟
الان 512 های وب دارم نزدیک 500 کیلو بایت دانلود میکنه میخوام تغییر بدم 1 مگ

Sent from my LG-D855

سلام دوست عزیز.خطی که شما داری عالیه.تا 22 مگ میکشه خیالت راحت اما بهتره بیشتر از 16یا نهایتا 20 نبندی....

**--**
25-01-2015, 21:36
سلام دوست عزیز.خطی که شما داری عالیه.تا 22 مگ میکشه خیالت راحت اما بهتره بیشتر از 16یا نهایتا 20 نبندی....
الان با خیال راحت میتونم ب یک مگ تغییر بدم !!!

Sent from my LG-D855

a_bayan
26-01-2015, 17:29
آره بابا خیالت راحت برای اینکه 1 مگ دانلود داشته باشی باید اون عدد datarate قسمت downstream رو بگی برات بزارن روی 8 مگ بیشتر هم میتونین....البته احتمال زیاد شرکت بگه که باید اشتراکتون رو عوض کنین که اونو واستون بزارن

Sponge-BoB
27-01-2015, 16:26
تست همین حالا.مخابرات
Current transfer rate 60 bytes/s
Average Transfer Rate 63 bytes/s
Maximum Transfer Rate 120 bytes/s
Current transfer rate 0 bytes/s
Average Transfer Rate 0 bytes/s
Maximum Transfer Rate 0 bytes/s
Received 1.17 KB
Sent 0 bytes
Total Data Transferred 1.17 KB
Since 27/01/2015 04:22:39 ب.ظ

Elapsed time: 00-00-19

symphonys
28-01-2015, 17:01
دوستان اینی که میگن مخابرات هم میخواد دانلود رایگان شبانه رو برداره درسته ؟

N E X T
29-01-2015, 01:41
دوستان اینی که میگن مخابرات هم میخواد دانلود رایگان شبانه رو برداره درسته ؟

کی میگه؟؟:n13:

smohsen
30-01-2015, 12:50
بعد از تعویض سیم مشکلاتم با حسابگر حل شد= دیسکانکت های زیاد

Sponge-BoB
30-01-2015, 13:01
کی میگه؟؟:n13:

میخوان کلا دانلود شبانه رو بردارن!!!!!!!!!!!

mohsenlin
30-01-2015, 13:19
سایت adsl مخابرات چرا باز نمیشه؟ tcnet.ir :n13:

cenam
30-01-2015, 16:03
یکبار مودم رو خاموش روشن کن تا ای پی تغییر کنه باز میشه

دوستان چند روزی دانلود شبانه افت زیادی داشته برای شما هم همین طور بوده؟

a_bayan
30-01-2015, 16:19
سلام بله برای من که از حسابگر هستش هم یه مقدار افت داشته......

viking_vp3
01-02-2015, 13:30
کسی میدونه چرا پنل شارژ آنلاین بالا نمیاد؟؟؟؟

cenam
01-02-2015, 14:32
صبر کن دیر بالا میاد

viking_vp3
01-02-2015, 21:27
صبر کن دیر بالا میاد
هر چقدر هم صبر کردم بالا نیومد. از طریق کش گوگل صفحه اصلی رو آوردم بعد به زور رفتم تو پنل شارژش اونجا روی ای پی 223 میاره رو بقیه آی پی ها نه
کلا معلوم نیس چه مرگشه

cenam
01-02-2015, 22:48
اره روی223 و234 میاره من ظهر روی 222 حدود یک دقیقهای طول کشید اومد بالا

Sponge-BoB
04-02-2015, 10:27
مخابرانی ها،دیشب خراب بود؟درست!!!!!:n13:

cenam
04-02-2015, 10:40
بله سرعت خیلی بالا پایین میشد البته بنده تا ساعت 2 تست کردم

Sponge-BoB
07-02-2015, 06:35
وقتی تعداد کانکشن روی 32 باشه،مخابرات نتت رو قطع میکنه.تا حالا 3 شب تست کردم!!!!!!!:n27:

cenam
07-02-2015, 13:44
والا بنده روی 32 گذاشتم همچنین مشکلی ندارم احتمالا سرعت شما 250 باید باشه که اینطور قطع میشه 32 برای سرغت های بالا 4مگ خوب جواب میده

MAFIA 08
11-02-2015, 19:48
سلام دوستان...میشه برا من یه توضیح بدید که نت مخابرات کرمانشاه چطوره؟مثلا پینگش چقدره و.... و همینطور کدوم تعرفش خوبه و به صرفست؟ اگه زودتر پاسخ بدید خیلی ممنون میشم:n16:

iranweb91
11-02-2015, 21:15
مخابرات مفسد فی العرض هست
اطرافش نچرخ

برو سمت جاهای دیگه

cenam
11-02-2015, 23:50
سلام دوستان...میشه برا من یه توضیح بدید که نت مخابرات کرمانشاه چطوره؟مثلا پینگش چقدره و.... و همینطور کدوم تعرفش خوبه و به صرفست؟ اگه زودتر پاسخ بدید خیلی ممنون میشم:n16:

پینگ که بعضی وقتی ها بالای 300 ولی بیشتر اوقات250 و تایم اوت هم خیلی زیاد داره سرعت دانلود داخل روز خوبه ولی شبانه رایگان افتضاح

cenam
11-02-2015, 23:51
البته سرعت دانلود شبانه اگه چند پارت رو بزاری برای دانلود خوبه ولی تک پارت نه سرعت خیلی پایینه

Sponge-BoB
19-02-2015, 07:01
سایت مخابرات خرابه؟؟؟؟؟؟؟!

viking_vp3
19-02-2015, 16:44
سایت مخابرات خرابه؟؟؟؟؟؟؟!
با ای پی 223 و 224 باز میشه با بقیه نه
کلا اکثر سایت ها با ای پی غیر از 224 مشکل دارند. خود 224 هم گیرت بیاد سرعت دانلودش داغونه !

Sponge-BoB
21-02-2015, 21:54
همین الان به زور وصل شدم!!

آرش-19
22-02-2015, 18:18
سلام دوستان
الان سرويس نامحدود كدام شركت داره ميده؟
بهترينش كدامه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

آرش-19
23-02-2015, 09:41
سلام دوستان
بهترينش كدامه؟

cenam
23-02-2015, 10:32
سلام دوستان
بهترينش كدامه؟

فن اوا نامحدود داره ولی قیمت بالا است

cenam
25-02-2015, 23:03
سلام

دوستان اینترنت مخابرات امروز سرعت دانلود زیاد پاین پالا میشه همین حالا هم همینطوریه الان دانود استریم روی مگ های متفاوتی قرار می گیری با هر ریستارت برای شما هم همینطوریه؟

keyhan123
26-02-2015, 15:01
سلام

دوستان اینترنت مخابرات امروز سرعت دانلود زیاد پاین پالا میشه همین حالا هم همینطوریه الان دانود استریم روی مگ های متفاوتی قرار می گیری با هر ریستارت برای شما هم همینطوریه؟
احتمالا خطتون مشکل نویز پیدا کرده

cenam
26-02-2015, 23:09
مشکل از مخابرات بود نمیدونم دارن چیکار میکنن هر کاری بخوان میکنن

a_bayan
28-02-2015, 00:06
سلام دوستان.اینترنت حسابگر هم همین مشکل رو داره این چند روز!!!
یعنی خودم که تا چن روز پیش راحت 1/2 مگ دان میگرفتم االان بصورت تناوبی از 400 تا 600 کیلوبایت میگیرم!!!
دوستم که 2مگ میگرفت الان بزور تا 900 میره!!!

keyhan123
28-02-2015, 02:53
سلام دوستان.اینترنت حسابگر هم همین مشکل رو داره این چند روز!!!
یعنی خودم که تا چن روز پیش راحت 1/2 مگ دان میگرفتم االان بصورت تناوبی از 400 تا 600 کیلوبایت میگیرم!!!
دوستم که 2مگ میگرفت الان بزور تا 900 میره!!!
داداش این مشکلات بخاطر منه !
بخدا فک کنم تو اینترنت بدشانس ترین فرد جهانم !
چند روز پیش سه ماهه حسابگر گرفتم 2 مگ
شبا که 100 بیشتر نمیشه
روزم تهش 500ه
مسلما قبل از عید تخلیه می کنم بر میگردم رو همون شاتل
شاتل بعد از 1.5 ترابایت دانلود تو 6 ماه سرویسمو جمع آوری کرد
:n02:
فقط تو شاتل شانس داشتم که اونم پرتم کرد بیرون

Sponge-BoB
02-03-2015, 15:54
اینترنت مخابرات شما ها هم خراب شده؟؟؟یکسره چراغ adsl خاموش و روشن میشه!!!!!!!! :n13:

viking_vp3
02-03-2015, 22:34
اینترنت مخابرات شما ها هم خراب شده؟؟؟یکسره چراغ adsl خاموش و روشن میشه!!!!!!!! :n13:
واسه من امروز اینجوری شده

METZELDER
06-03-2015, 01:01
دوستان این قضیه پذیرنده نامعتبر چیه دو روزه؟؟؟؟ میخوام اینترنتو شارژ کنم وقتی تو درگاه بانک ملت میره پرداخت رو میزنم میزنه پذیرنده نامعتبر واسه چند تا از دوستامم همینجوره

-JohnsoN
06-03-2015, 08:10
سلام دوستان عزیز اگه امکانش هست براتون یه پینگ از این آی پی بگیرید واسم با نت مخابرات ممنون میشم

ping 10.201.59.35 (qtracker://10.201.59.35:27000?game=HalfLife&action=show) -t

N E X T
07-03-2015, 04:20
سلام دوستان عزیز اگه امکانش هست براتون یه پینگ از این آی پی بگیرید واسم با نت مخابرات ممنون میشم

ping 10.201.59.35 (qtracker://10.201.59.35:27000?game=HalfLife&action=show) -t

viking_vp3
07-03-2015, 11:09
دوستان این قضیه پذیرنده نامعتبر چیه دو روزه؟؟؟؟ میخوام اینترنتو شارژ کنم وقتی تو درگاه بانک ملت میره پرداخت رو میزنم میزنه پذیرنده نامعتبر واسه چند تا از دوستامم همینجوره
واسه منم اینجوری شده
برو نمایندگی شارژ کن
آپدیت:
من رفتم نمایندگی شهرمون نتشون قطع بود بعدشم گفت پنل ما هم مشکل داره.ظاهرا کلا سایت مخابرات مشکل داره!

METZELDER
07-03-2015, 23:28
خدایی این چه وضعشه نمایندگیم میری میگه مام مشکل داره 200 مگ بهت حجم میدیم که کارت را بیوفته تا درست میشه این یعنی چی ؟؟؟؟؟‌
4 روزه خرابه منم 200 مگم بیشتر نمونده شاید یکی بخواد چیزی دانلود کنه خوب
دوستان خبر جدیدی ندارید کی درست میشه ؟؟

viking_vp3
09-03-2015, 22:42
خدایی این چه وضعشه نمایندگیم میری میگه مام مشکل داره 200 مگ بهت حجم میدیم که کارت را بیوفته تا درست میشه این یعنی چی ؟؟؟؟؟‌
4 روزه خرابه منم 200 مگم بیشتر نمونده شاید یکی بخواد چیزی دانلود کنه خوب
دوستان خبر جدیدی ندارید کی درست میشه ؟؟
من الان از پنل شارژ گرفتم مثل اینکه درست شده

-JohnsoN
09-03-2015, 22:53
دستت درد نکنه خیلی ممنونم

-JohnsoN
09-03-2015, 22:57

دستت درد نکنه زحمت افتادی . پینگ فوق العاده ایه !

Sponge-BoB
10-03-2015, 05:41
قبلا مخابرات نتش خراب بود که نمیشد دانلود کرد،حالا هم که میخوای دانلود کنی،نصفه شب برق ها قطع میشن!!!!!!!!!:n38::n23:

cenam
10-03-2015, 14:23
سلام

دوستان مخابراتی اگه مایل هستید هر کدوممون از طریق195 به مخابرات شکایت کنیم که چرا مانند شهر های دیگه جشواره های 5مگو بالا تر رو در لیست قرار نمیده

viking_vp3
11-03-2015, 01:13
سلام

دوستان مخابراتی اگه مایل هستید هر کدوممون از طریق195 به مخابرات شکایت کنیم که چرا مانند شهر های دیگه جشواره های 5مگو بالا تر رو در لیست قرار نمیده
الان استان تهران همچنان سرویس های نامحدودشون پابرجاست اینا حجمی پاچه ما کردند
5 مگ بخوره تو سرشون. الان هر چی میگی عین 512 بهت سرویس میده :|

cenam
12-03-2015, 13:31
اگه چند نفر به 195 شکایت کنیم خیلی بهتر

Sponge-BoB
13-03-2015, 01:41
مخابراتی ها
چند شبی هست سرعت خیلی داغون شده!!!!!!!!!

cenam
13-03-2015, 19:38
با 223و234 خوبه البته باید چند پارت رو همزمان بزنی

ashki0076
15-03-2015, 21:46
سلام به همه دوستان
عزیزان شنبه سرویس اینترنت به ظاهر پرسرعت از مخابرات رو سفارش دادم گفتن که فردا یعنی دوشنبه وصل میشه
بعد این تاپیک های انجمن رو خوندم کلی پشیمون شدم ، ظاهرا باید از های وب می گرفتم
الان دو تا سوال :
1 - با اینترنت یه مگ 8 گیگش روزانه و شبانه چه سرعتی می ده ؟
2 - ساعت دانلود شبانه چند تا چند هست ؟
پیشاپیش ممنون از جواب هاتون

cenam
15-03-2015, 22:01
سلام به همه دوستان
عزیزان شنبه سرویس اینترنت به ظاهر پرسرعت از مخابرات رو سفارش دادم گفتن که فردا یعنی دوشنبه وصل میشه
بعد این تاپیک های انجمن رو خوندم کلی پشیمون شدم ، ظاهرا باید از های وب می گرفتم
الان دو تا سوال :
1 - با اینترنت یه مگ 8 گیگش روزانه و شبانه چه سرعتی می ده ؟
2 - ساعت دانلود شبانه چند تا چند هست ؟
پیشاپیش ممنون از جواب هاتون

سلام
1.سرعت دانلود 128
1.1تا7

ashki0076
15-03-2015, 22:10
سلام
1.سرعت دانلود 128
1.1تا7

ممنون از جوابتون
با شرکت های دیگه هم همین

cenam
15-03-2015, 22:11
ممنون از جوابتون
با شرکت های دیگه هم همین

خواهش

نه عزیز شرکت های دیگه از ساعت 2 تا7

a_bayan
16-03-2015, 14:12
سلام.شرکت های دیگه این طور نیستند...الان بهترین تعرفه رو توی کرمانشاه حسابگر داره....تا هرجاهم خطتون بکشه بالا میبرن سرعت رو.....
سرعت دانلود من الان با سرعت 8مگ فیکس روی 950 هستش.......خواستین اسکرین شات هم میزارم

Actros
22-03-2015, 23:59
سلام دوستان. من مدتی کرمانشاه نبودم. الان هیچ شرکتی سرویس حجمی نداره که شبانه رایگان هم داشته باشه ؟ یا سرویس نا محدود خوش قیمت . تهران مخابرات 512 نامحدود میده ماهی 20 تومن. والا راضی بودم. تو ساعات خلوت تا 80 90 کیلوبایتم میگرفت تو شلوغیم 60

keyhan123
23-03-2015, 01:46
سلام دوستان. من مدتی کرمانشاه نبودم. الان هیچ شرکتی سرویس حجمی نداره که شبانه رایگان هم داشته باشه ؟ یا سرویس نا محدود خوش قیمت . تهران مخابرات 512 نامحدود میده ماهی 20 تومن. والا راضی بودم. تو ساعات خلوت تا 80 90 کیلوبایتم میگرفت تو شلوغیم 60
نا محدود فقط فن آوا میده اونم قیمتش یکم بالاس
ولی بقیه شرکتا بجز پارس شبانه رایگان دارن

Actros
23-03-2015, 14:51
نا محدود فقط فن آوا میده اونم قیمتش یکم بالاس
ولی بقیه شرکتا بجز پارس شبانه رایگان دارن

آره الان پارس داریم رایگان نداره. یا میرم آسیا تک یا حسابگر
البته پارس سرعتش خوبه قطعی هم نداره خدایی راضیم. فقط رایگان نداره

pouyae
24-03-2015, 00:17
مخابراتی ها
چند شبی هست سرعت خیلی داغون شده!!!!!!!!!

منم چند شبه 60 تا بیشتر سرعتش نیست 2 مگ

migmig3000
24-03-2015, 03:33
مخابرات قبلا با تغییر آی پی میشد سرعت رو بهتر کرد هنوزم میشه؟
توی بهترین حالت سرعتم نصف سرعت اسمیه (2 مگ):n03:

viking_vp3
25-03-2015, 11:43
منم چند شبه 60 تا بیشتر سرعتش نیست 2 مگ
دقیقا.طول روز هم پینگ بالاست کلا انگار نت کشور اختلال داره

مخابرات قبلا با تغییر آی پی میشد سرعت رو بهتر کرد هنوزم میشه؟
توی بهترین حالت سرعتم نصف سرعت اسمیه (2 مگ):n03:
از شروع سال جدید رو هیچ IP نتونستم سرعت فول داشته باشم تو ساعت رایگان.معلوم نیست چه گندی زدند
تهران سرعت خوبه هنوز هم نامحدود دارند اینجا ...

cenam
26-03-2015, 11:01
سلام.شرکت های دیگه این طور نیستند...الان بهترین تعرفه رو توی کرمانشاه حسابگر داره....تا هرجاهم خطتون بکشه بالا میبرن سرعت رو.....
سرعت دانلود من الان با سرعت 8مگ فیکس روی 950 هستش.......خواستین اسکرین شات هم میزارم

دادا شبانه چی همون سرعت رو داری؟

a_bayan
27-03-2015, 20:37
سلام بعله همون سرعتو دارم...

sajad-tnt
28-03-2015, 12:30
سلام بعله همون سرعتو دارم...
البته دوستان اینم بگم که فقط این یک نفر (که معلوم نیست از خود شرکت هست ویا آشنا یا و...) سرعت شبانه اش زیاده :| !!.
اگه ثبت نام کنید, متوجه میشید که شبانه بیشتر از 2 گیگ نمیشه گرفت که یعنی سرعت 80 - 90 تا بیشتر نیست !!...
الان هم که حسابگر تعرفه هزینه همه ی سرویس هاشون رو که گرون بود, گرون تر کرده:n29:!.
.
.
مـوفق باشــید.

a_bayan
28-03-2015, 18:14
چرا حرف الکی میزنی دوست عزیز...من چند صفحه پیش هم اسکرین شات گزاشتم...بنده نسبتی با شرکت ندارم که بخام بزور به کسی چیزی رو اجبار کنم ولی من باب وظیفه اخلاقی گفتم...بعدشم هزینه های حسابگر متوسط بود الان ارزون شده میتونین برین تو سایت ببینین...اینطوری که شما داری نخریب شخصیت میکنی به نظر میاد شما نسبتی با شرکت خاصی داری یا غرضی داری...

payam11
28-03-2015, 20:37
البته دوستان اینم بگم که فقط این یک نفر (که معلوم نیست از خود شرکت هست ویا آشنا یا و...) سرعت شبانه اش زیاده :| !!.
اگه ثبت نام کنید, متوجه میشید که شبانه بیشتر از 2 گیگ نمیشه گرفت که یعنی سرعت 80 - 90 تا بیشتر نیست !!...
الان هم که حسابگر تعرفه هزینه همه ی سرویس هاشون رو که گرون بود, گرون تر کرده:n29:!.
.
.
مـوفق باشــید.
کاملا تایید میشه

keyhan123
28-03-2015, 22:15
کاملا تایید میشه
شرکت هزینه هاش از همه گرونتره و به نظر من از حجم هم زیادی کم میکنه ( مطمئن نیستم)
شب از سایتایه دانلود فیلم 100 -300 می گیره ( سه ساعت رایگان داره)
ولی به جز قضیه حجم روزاش از مخابرات خیلی بهتره

a_bayan
29-03-2015, 12:37
شرکت هزینه هاش از همه گرونتره و به نظر من از حجم هم زیادی کم میکنه ( مطمئن نیستم)
شب از سایتایه دانلود فیلم 100 -300 می گیره ( سه ساعت رایگان داره)
ولی به جز قضیه حجم روزاش از مخابرات خیلی بهتره
سلام...البته اشتراک های 1 ماهه 3ساعت رایگان داره ....اشتراک های بیشتر ا یک ماه 5 ساعت و در روز های جمعه 8ساعت رایگان داره...

misam5526
29-03-2015, 23:10
دوست عزیز ....

برادرانه توصیه میکنم اگه به قصد و نیت دانلود میری دور و ور حسابگر رو خط بکش !!!

:n05:

تقریباً تو این فروم هممون کم یا زیاد مدتی رو از این شرکت سرویس داشتیم.... از اون قدیما تا حالا.... عوض بشو نیست حسابگر!!

در بدترین شرایط از اینترنت ایرانسل استفاده کردن به دلایل مختلف بهتره از سرویسای حسابگر (دلایل فنی و انسانی!!!)

viking_vp3
02-04-2015, 11:15
چیزی که من کلا توی فروم های مختلف فهمیدم آقا برو دونه دونه خودت شرکت ها رو تست کن .ممکنه مخابرات یا حسابگر توی منطقه شما خوب باشه یا نه همینطور بقیه شرکتها
اصلاا هم نمیشه تشخیص داد کسی که راهنماییت میکنه داره الکی میگه که دست زیاد نشه و تعداد یوزر نره بالا که سرعت خراب شه یا واقعا خیرخواه هست ونمیخواد پاچت بره
تست کن بد بود سر 1 ماه جمعش کن برو شرکت بعدی

smohsen
02-04-2015, 19:54
.
.
مـوفق باشــید.

در مورد میزان دانلود و سرعت شبانه هیچ حرفی برای گفتن ندارم و مطمعنم سرعت حسابگر تو این ساعات افتضاحه
خودم دیشب استثناء بیدار بودم و روی اعصابم بود توی پیج باز کردن حتی
تنها دلیلی که از حسابگر استفاده میکنم به خاطر پینگ هستش
که البته اونم باز شانسیه

فقط یک سرویس دهنده تو کرمانشاه باشه که پینگش خوب باشه و از حسابگر بهتر باشه حتما این شرکت دزد رو میگذارم کتار

migmig3000
07-04-2015, 02:28
دوستان مخابرات آی پی 5.234 سرعتش توی ساعات رایگان بهتر از رنج آی پی های دیگست. تست کنید :n33:

keyhan123
11-04-2015, 15:58
رفتم های وب ثبت نام کردم
تو عید حسابگر به مرز جنون رسوندم

m i n a.
15-04-2015, 08:13
به خدا دیگه دارم دیوونه میشم.
از اول عید قطعی های نت شروع شد و دیروز به اوج خودش رسید.
تو یه ساعت حداقل ده بار اینترنت کلا به مدت سه چار دقیقه قطع میشه، بعضی وقتا چراغ ای دی اس ال هم روشنه ولی اینترنت قطعه.
زنگ زدم بیس بیس یارو کودن میگه مشکل از ما نیست باید مودمو ریست کنی دوباره کانفیگ کنی، گفتم این کارو کردم گفت حتما خوب کانفیگ نمیکنین :!!!!!!!!!!!!!! گفتم چه ربطی داره خوب اگه خوب کانفیگ نشه که کلا کار نمیکنه، چرا قبلا خوب کار می کرد، خلاصه نمیدونم چطوری شد پیچوند و قطع کرد.
شمام قطعی در این حد دارید؟
مودمو بردم به سیم ورودی منزل وصل کردم به امید اینکه اشکال از سیم کشی داخل باشه اما نبود.
اشتراکم تموم شد از این مخابرات خراب شده برم یا بقیه شرکت‌ها هم همین آش و کاسس؟

cenam
15-04-2015, 14:31
به خدا دیگه دارم دیوونه میشم.
از اول عید قطعی های نت شروع شد و دیروز به اوج خودش رسید.
تو یه ساعت حداقل ده بار اینترنت کلا به مدت سه چار دقیقه قطع میشه، بعضی وقتا چراغ ای دی اس ال هم روشنه ولی اینترنت قطعه.
زنگ زدم بیس بیس یارو کودن میگه مشکل از ما نیست باید مودمو ریست کنی دوباره کانفیگ کنی، گفتم این کارو کردم گفت حتما خوب کانفیگ نمیکنین :!!!!!!!!!!!!!! گفتم چه ربطی داره خوب اگه خوب کانفیگ نشه که کلا کار نمیکنه، چرا قبلا خوب کار می کرد، خلاصه نمیدونم چطوری شد پیچوند و قطع کرد.
شمام قطعی در این حد دارید؟
مودمو بردم به سیم ورودی منزل وصل کردم به امید اینکه اشکال از سیم کشی داخل باشه اما نبود.
اشتراکم تموم شد از این مخابرات خراب شده برم یا بقیه شرکت‌ها هم همین آش و کاسس؟

سلام

عزیز در سایت195 شکایت کن حتما جواب می گیری بنده چند ماه پیش سروس 6 مگ گرفته بودم هزاران بار تماس میگرفتم هر دفعه یه جواب میدادن خلاصه شکایت کردیم روز بعد روی 6 مگ بستن شما هم همین کارو کن

a_bayan
19-04-2015, 19:55
سلام بر دوستان کرمانشاهی...اقا دقت کردین از بعد عید همه چی عوض شده...حسابگر خوب بود که اونم الان یجوری شده...بعد تا هفته پیش مشکل شدید اینترنت داشتم که اصا نمیتونستم انلاین بازی کنم.میرفتی توی کلش او کلنز واسه وار یهو وسط وار اینترنت میپرید بقیه فحش نصارت میکردن.رفیقامم که مخابرات داشتم همین بودش...اصا یه وضعی...اقا به این 195 بزنگیم جوابگو هستن؟؟

Mehdi-Frozen
21-04-2015, 11:04
سلام بر دوستان کرمانشاهی...اقا دقت کردین از بعد عید همه چی عوض شده...حسابگر خوب بود که اونم الان یجوری شده...بعد تا هفته پیش مشکل شدید اینترنت داشتم که اصا نمیتونستم انلاین بازی کنم.میرفتی توی کلش او کلنز واسه وار یهو وسط وار اینترنت میپرید بقیه فحش نصارت میکردن.رفیقامم که مخابرات داشتم همین بودش...اصا یه وضعی...اقا به این 195 بزنگیم جوابگو هستن؟؟

همه جا هم اینطوریه شکایت هم بکنی نهایت پشتیبانی بهت زنگ میزنه میگه مشکل از ما نیست از زیر ساخته:n38:

afshin-434
24-04-2015, 13:15
سلام
دوستان کدام شرکت روی فیبر نوری خدمات میده به غیر از مخابرات
ممنون

pakbakhteh
27-04-2015, 13:10
سلام
ميخواستم اشتراك ADSL بگيرم تا حالا از مخابرات استفاده كردم خيلي وضعيت خدمات دهي خوبي نداره ( سرعت . و ...)
از عزيزاني كه تجربه دارند خواستم خواهش كنم راهنمايي كنند كدام شركت رو پيشنهاد مي ديد كه حداقل اندازه پولي كه ميدي اينترنت بهت بدن
سپاسگزارم

reza137333
27-04-2015, 22:01
پینگتون تغییر نکرده؟ بهتر نشده؟

-JohnsoN
08-05-2015, 00:02
سلام همشهریای عزیز. کسی از شما از شرکت شاتل اینترنت گرفته؟ اگر که سرویس دارین از این شرکت خواهشمندم که توضیحات مربوط به سرعت و پینگ و غیره رو اطلاع بدید.

black-day
11-05-2015, 20:08
سلام کسی از دانلود شبانه حسابگر خبر داره مثل بقیه شرکت ها اونو محدود کرده یانه شبی چقر میشه باهاش دانلود کرد خیلی ممنون

keyhan123
12-05-2015, 02:35
سلام همشهریای عزیز. کسی از شما از شرکت شاتل اینترنت گرفته؟ اگر که سرویس دارین از این شرکت خواهشمندم که توضیحات مربوط به سرعت و پینگ و غیره رو اطلاع بدید.
من شاتل داشتم
خوب بود ولی پورت نداشت
پینگش خوبه
سرعتش بستگی به سرویسی که میگیرید داره ( پیشنهاد من دو مگه)
شبا هم از ایران دانلود کنید
اگه پورت داشت حتما بگیرید

keyhan123
12-05-2015, 02:37
سلام کسی از دانلود شبانه حسابگر خبر داره مثل بقیه شرکت ها اونو محدود کرده یانه شبی چقر میشه باهاش دانلود کرد خیلی ممنون
من قبل از عید داشتم فقط پینگش خوبه
به نظر من حجم زیادی کم میکنه
الان به هایوب پناه آوردم
اگه به هایوب اومدین بهم پی ام بدید که یه باگ داره بهتون بگم استفاده کنید

black-day
12-05-2015, 16:30
من قبل از عید داشتم فقط پینگش خوبه
به نظر من حجم زیادی کم میکنه
الان به هایوب پناه آوردم
اگه به هایوب اومدین بهم پی ام بدید که یه باگ داره بهتون بگم استفاده کنید
شبی چقدر دانلود میکردید با حسابگر من دانلود شبانه خیلی برام مهمه در روز استفاده ی زیادی ندارم من شنیدم هایوب هم حجم رو زیادی کم میکنه خیلی ممنون بابت راهنمایی

keyhan123
13-05-2015, 02:11
شبی چقدر دانلود میکردید با حسابگر من دانلود شبانه خیلی برام مهمه در روز استفاده ی زیادی ندارم من شنیدم هایوب هم حجم رو زیادی کم میکنه خیلی ممنون بابت راهنمایی
سرعت از 200 بیشتر نمیره در شبانه حسابگر
پارسال هایوب داشتم خیلی دزدی می کرد جمع کردم
ولی الان خوبه
به نظرم اگه با افت سرعت از 6 بعد از ظهر تا 9 شب مشکلی ندارید یه سرویس یه ماهه از هایوب بگیرید برای تست
پشیمون نمیشید

5ajad
21-05-2015, 12:08
سرعت از 200 بیشتر نمیره در شبانه حسابگر
پارسال هایوب داشتم خیلی دزدی می کرد جمع کردم
ولی الان خوبه
به نظرم اگه با افت سرعت از 6 بعد از ظهر تا 9 شب مشکلی ندارید یه سرویس یه ماهه از هایوب بگیرید برای تست
پشیمون نمیشید
میشه یکم توضیح بدین
چه سرویسی دارین؟سرعت روزانه و ساعت رایگان؟ ساعت رایگان حدودا چقدر دانلود میکنین؟
سرعت 6ظهر تا 9شب حدودا چقدر میاد؟
وضعیت پینگ چطوره؟
:n16:

keyhan123
21-05-2015, 17:46
پینگ فوق العادست تازه این پینگو با وایرلس گذاشتم با لن بهتره
شبا و روزا 500 ساعت 4-7 قبلش مودم خاموش نشه
اون سه ساعت سرعت دانلود کم نمیشه فقط تک کانکشن کم میشه

a_bayan
21-05-2015, 22:51
سلام به تمامی دوستان همشهری...
من از حسابگر استفاده میکنم و خدایی سرعت دانلودش در ساعات رایگان هم همونیه که در روز هست...اینو میگم که با انصاف جلو بریم...من الان سرعت دانلودم با اشتراک 1مگ حدود 800هست چونsnr اومد پایین مجبور شدن پایین تر ببندنش...
البته در صفحات قبل هم توضیحات زیادی در مورد این سرویس دهنده دادم...واقعا سرعتش خوبه...فقط یه مسئله ای هست:

1-اینکه من اساس میکنم از حجم میدزده و الانم که به قول خودشون سیستم خرابه و ترافیک رزرو رو بهتون نشون نمیده کاملا معلومه که حجم زیاد کم میشه...چون مثلا من که در روز حالت عادی نهایتا یه چنتا پیام تو واتس اپ بفرستم و چک میل کنم و به دیجی کالا یه سری بزنم نباید یهو 100 مگ کم بشه...میفهمین چی میگم دیگه...البته نمیخوام مدیون بشم شاید حساب کردن من اشتباه باشه اما به هر حال این احساس منه...
2-از دیروز نت من و 3 تا دوستام که تو یه محلیم چنبار قطع و وصلی داشت...
3-در ساعات رایگان نمیدونم چرا نمیشه از قند شکن استفاده کرد...یعنی قند شکنو باز میکنی تا ساعت یک و پنجاه و نه دقیقه خوبه اما ساعت 2 قطع میشه...(این واسم خیلی سواله...آیا دوستان دیگه از شرکت های دیگه هم همچین مشکلی دارن؟)

5ajad
21-05-2015, 22:51
پینگ فوق العادست تازه این پینگو با وایرلس گذاشتم با لن بهتره
شبا و روزا 500 ساعت 4-7 قبلش مودم خاموش نشه
اون سه ساعت سرعت دانلود کم نمیشه فقط تک کانکشن کم میشه
خیلی خیلی ممنون از شما
ببخشید سرویسی چه شما دارین چی هست؟
به نظر شما نوع سرویس روی سرعت دانلود تاثیر داره یا همشون با همون500 دانلود میکنن؟

keyhan123
22-05-2015, 01:31
خیلی خیلی ممنون از شما
ببخشید سرویسی چه شما دارین چی هست؟
به نظر شما نوع سرویس روی سرعت دانلود تاثیر داره یا همشون با همون500 دانلود میکنن؟
قطعا تاثیر داره نوع سرویس روی سرعت
من 1 مگ دارم

-JohnsoN
22-05-2015, 23:36
سلام keyhan123 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) داداش پیام خصوصی دادم بهت جواب ندادی ، راجع به باگ های وب ؟

Sponge-BoB
29-05-2015, 09:32
سلام کسی هست php بلد باشه.یه مشکل دارم میشه برام حلش کنید.
opload.ir/downloadf-07d99d1f98c41-rar.html
فقط امروز وقت دارم
لطفا!!

smohsen
04-06-2015, 11:04
یعنی تو این خراب شده یه آی اس پی نیست که مشکل پینگ نداشته باشه؟:n34:

-JohnsoN
05-06-2015, 20:51
یعنی تو این خراب شده یه آی اس پی نیست که مشکل پینگ نداشته باشه؟:n34:

من از چند نفر پرس و جو کردم شاتل خوبه ، در حال حاضر خود من های وب دارم به معنای واقعی ترکیده ، فردا اولین فرصت جمع آوری میشه.

keyhan123
06-06-2015, 01:32
من از چند نفر پرس و جو کردم شاتل خوبه ، در حال حاضر خود من های وب دارم به معنای واقعی ترکیده ، فردا اولین فرصت جمع آوری میشه.
پینگ های وب غیر طبیعیه
با 8.8.8.8 زیر 100ه
با 4.2.2.4 250س
خخخخخخخخخخخخخخ

smohsen
06-06-2015, 10:43
کی اینجا شاتل داره
با 4.2.2.4
:n27:

ShadowDragon
07-06-2015, 00:14
منم های وب دارم واقعا آشغاله! یک سالی پیش که استفاده میکردم خوب بود اما الان نه! سرعت باز کردن پایین و گیم هم افتضاح! آسیاتک ذو تهران استفاده میکنم، سرعت دانلود تایم رایگان 1.3 مگابایت نه مگابیت! از سرور داخل و خارجی 120! دوستان شما کرمانشاه از چه سرویسی استفاده میکنین؟

navid_fo
07-06-2015, 00:26
منم های وب دارم واقعا آشغاله! یک سالی پیش که استفاده میکردم خوب بود اما الان نه! سرعت باز کردن پایین و گیم هم افتضاح! آسیاتک ذو تهران استفاده میکنم، سرعت دانلود تایم رایگان 1.3 مگابایت نه مگابیت! از سرور داخل و خارجی 120! دوستان شما کرمانشاه از چه سرویسی استفاده میکنین؟
سلام
من نمیدونم سرعت 1.3 رو باور کنم یا امضاتونو :D

ShadowDragon
07-06-2015, 08:31
اون امضاء یک سال پیشه! حس و حال عوض کردنشم نیست!
اسفند ماه مجبور شدم از آسیاتک دوباره سرویس بگیرم، ( مرکز ما، همه isp ها پر بودن) یا اینکه میگفتن رو پیش شماره شما سرویس نمیدیم! خلاصه مجبوری از آسیا سرویس گرفتم، اما این بار خوب بود، اما سرویس کرمانشاه رو 8 مگ تمدید کرده بودم و بعد شهریور پارسال خودم استفاده نکردم! الان واقعا بی کیفیت شده... البته کرمانشاه کلا همینه، فکر نکنم isp درست حسابی داشته باشه...
در مورد سرعت دانلود هم اگه خواستی از گزارشات networx عکس میزارم، توام اگه آسیاتکی میشناسی بپرس، اگه خوبه بازم کوچ کنیم! 3 ماه نمیشه اینو تحمل کرد

ShadowDragon
07-06-2015, 08:32
اون امضاء یک سال پیشه! حس و حال عوض کردنشم نیست!
اسفند ماه مجبور شدم از آسیاتک دوباره سرویس بگیرم، ( مرکز ما، همه isp ها پر بودن) یا اینکه میگفتن رو پیش شماره شما سرویس نمیدیم! خلاصه مجبوری از آسیا سرویس گرفتم، اما این بار خوب بود، اما سرویس کرمانشاه رو 8 مگ تمدید کرده بودم و بعد شهریور پارسال خودم استفاده نکردم! الان واقعا بی کیفیت شده... البته کرمانشاه کلا همینه، فکر نکنم isp درست حسابی داشته باشه...
در مورد سرعت دانلود هم اگه خواستی از گزارشات networx عکس میزارم، توام اگه آسیاتکی میشناسی بپرس، اگه خوبه بازم کوچ کنیم! 3 ماه نمیشه اینو تحمل کرد

ShadowDragon
14-06-2015, 10:59
کسی از لیست قیمت های مخابرات کرمانشاه خبر داره؟ شبانه رایگان داره؟ نامحدود چطور؟

viking_vp3
14-06-2015, 15:27
کسی از لیست قیمت های مخابرات کرمانشاه خبر داره؟ شبانه رایگان داره؟ نامحدود چطور؟
از اینجا قیمت ببین
1تا 6 رایگانه
نامحدود نداره

the-game
14-06-2015, 20:44
اینم از سرعت دانلود شبانه :n10::n10:

navid_fo
14-06-2015, 20:46
اینم از سرعت دانلود شبانه :n10::n10:
سلام
اگه میشه به این تاپیک سر بزنین بگین گیگی چند در میادش تا بقیه هم راهنمایی شن مرسی :D :n12::n12::n16::n16:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

alpacino67
15-06-2015, 18:32
سلام دوستان من اینترنت آسیاتک دارم و راضی بودم منتها داریم جا به جا میشیم مرکز مخابرات مون میشه رسالت،آسیاتک اونجا پوشش نمیده مخابرات و شاتل هم همینطور .بنظرتون از کدوم شرکت سرویس بگیرم؟

ShadowDragon
16-06-2015, 18:52
کیفیت مهم نیست بیا های وب بگیر، توضیحات هم فروم های وب هست

ShadowDragon
16-06-2015, 19:00
اینم از سرعت دانلود شبانه :n10::n10:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چه سرعتیه؟ چه شرکتیه؟ سرعت دانلود اینجا که درست نیست، تیمش با سرعتش نمیخونه، اما شبانست؟دوستان سرعت شبانه مخابرات چنده؟ ترجیحا 512 و 1 مگ و 2 مگ رو اعلام کنید
( تیم = تایم)

viking_vp3
21-06-2015, 09:55
چه سرعتیه؟ چه شرکتیه؟ سرعت دانلود اینجا که درست نیست، تیمش با سرعتش نمیخونه، اما شبانست؟دوستان سرعت شبانه مخابرات چنده؟ ترجیحا 512 و 1 مگ و 2 مگ رو اعلام کنید
( تیم = تایم)
2 مگ مخابرات. دانلود دیشبم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]);
*
قبل عید که مثلا اوضاع خوب بود 4-5 تا فایل همزمان میذاشتی همه رو 16 کانکشن کلا 256 کیلوبایت اسمی رو پر میکرد میشد 1 تا 7 حدود 4.5 گیگ گرفت
از اواسط اسفند تا به الان روز به روز بدتر شده. شبا نه صفحه باز میشه نه دانلود با هر ترفندی که فکر کنی. عکسی که گذاشتم مثلا سرعت خوب بود شبش !
لعنت خدا بر پدر باعث و بانیش

takvand1
23-06-2015, 01:58
سلام به همگی
من خود کرمانشاه نیستم.گیلانغرب میشینم
1 مگ مخابرات دارم
سرعتشم روزا و شباش با هم فرقی نداره . از 110 تا 160 نوسان داره:n31:

Sponge-BoB
27-06-2015, 11:40
دوشبه مخابرات خیلی پوکیده،دو مگ دارم،شبی 2 گیگ دانلود!!

Sponge-BoB
28-06-2015, 00:34
زنگ زدم مخابرات،15 دقیقه است منتظرم جواب بده،یارو هم انگار نه انگار!!پول مفت از ما میگرن و هیچ کاری نمیکنن!!جالبه!! :n24:
اینم از 2 مگ ما!! :n04:
Line Rate - Downstream (Kbps):1031

-JohnsoN
30-06-2015, 15:02
سلام میشه به جرات گفت آشغال ترین اینترنت شاتله ! واقعا پشیمونم های وب رو جمع آوری کردم و اومدم شاتل !!!:n14:
بهترین اینترنت همون های وبه ! میگید نه ؟ امتحان کنید!:V18:

keyhan123
30-06-2015, 20:24
سلام میشه به جرات گفت آشغال ترین اینترنت شاتله ! واقعا پشیمونم های وب رو جمع آوری کردم و اومدم شاتل !!!:n14:
بهترین اینترنت همون های وبه ! میگید نه ؟ امتحان کنید!:V18:
داداش خطتو اگه خواستی عوض کنی به من بگو
من پورتتو خریدارم
خبرم کن
دوباره هایوب بگیر باگشو بت میگم

general geranger
01-07-2015, 11:34
آقا آسیا به اصطلاح تک :n26::n34::n34: اینترانتش پینگش خوب و پایداره ( مثل هایوب ثانیه ای 5 بار time out نده ) میشه با چیز گیمینگ کردش اینترنت فقط برای بازی؟

+

پروسه خط تلفن گرفتن از مخابرات چه جوریه ؟ برای آپارتمان خصوصا (فکر کنم این آف تایپک بود:n36:)

الان کدوم isp تو مرکز ولیعصر فقط فقط برای بازی خوبه؟

Mehdi x13
01-07-2015, 19:07
سلام

برای دانلود به غیر از مخابرات کدوم آی اس پی پیشنهاد میشه؟ مصرفم متوسط ماهانه 35 گیگه

شاتل دیگه روانیم کرده :n30:

خطم مال مرکز رسالته

a_bayan
01-07-2015, 22:08
سلام.من مال مرکز بعثتم.بهترین سرعت رو حسابگر میده.تا 3 مگ بر قانیه اگه خطتون بکشه سرعت رو بالا میبرن.حجمشون هم تقریبا هم قیمت بقیس.اما دانلود شبانع هم داره از ساعت 2 تا 7

Sent from my GT-I9082

keyhan123
02-07-2015, 00:50
سلام

برای دانلود به غیر از مخابرات کدوم آی اس پی پیشنهاد میشه؟ مصرفم متوسط ماهانه 35 گیگه

شاتل دیگه روانیم کرده :n30:

خطم مال مرکز رسالته
مهدی جان من پورت شمارو خریدارم
هر وقت خواستی تخلیه کنی خبرم کن
مرسی

Mehdi x13
02-07-2015, 01:40
چشم
شما الان از های وب استفاده میکنین راضی نیستین؟
مشکل اینجاس که های وب هم میگه کلا مرکز رسالت فعلا پشتیبانی نمیکنه و مرکز بعثت هم پورت خالی نداره

Sponge-BoB
02-07-2015, 20:35
مخابرات.دو مگ!

keyhan123
05-07-2015, 01:34
چشم
شما الان از های وب استفاده میکنین راضی نیستین؟
مشکل اینجاس که های وب هم میگه کلا مرکز رسالت فعلا پشتیبانی نمیکنه و مرکز بعثت هم پورت خالی نداره
آره های وب خوبه من با تغییر آی پی به روسیه بازم با پینگ خوب کالاف دیوتی بازی می کنم

Sponge-BoB
05-07-2015, 19:42
دوستان،سرعت شبانه شما هم خرابه؟؟؟؟

a_bayan
05-07-2015, 20:51
دوستان،سرعت شبانه شما هم خرابه؟؟؟؟
دوست عزیز تقریبا تمام isp ها دچار مشکل سرعت شدن افتضاح.چن شب یبار من مشکل شدید دارم

Sent from my GT-I9082

5ajad
06-07-2015, 20:35
های وب من مدارک رو هم اضافه کردم به سیستمش فقط موندم سرویس بگیرم یا نه
توی تاپیک خودش همه شاکی ـن که شبانه سرعت میرسه به 250
ولی دوستان این تاپیک راضی ـن انگار...
ینی های وب کرمانشاه خوب عمل میکنه؟ اگه راضی هستین و شبانه هم با 500 دانلود میکنه تایید کنین . مرسی

5ajad
08-07-2015, 16:25
اینقد جواب ندادین اخرش پناه بر خدا گرفتم ببینم چی میشه
حالا کـــی وصلش میکنن:|
بعد این چند روز که راه اندازیش طول میکشه رو چرا حساب میکنن؟ ینی امروز سرویس خریدم و تاریخ انقضا دقیقا یه ماه دیگس! :n29:

Mr. President
08-07-2015, 22:04
سلام. دوستان.

من 2 مگ مخابرات دارم مرکز آزادی. سرعت دانلود شب و روز از 260 بیشتر نمیشه. شبانه هم تقریبا 4 گیگ دانلود دارم ( البته به جز این هفته که همه جا پکیده). :n35::n27:

میخوام بدونم کدوم isp شرایط و سرعت دانلود بهتری داره؟! اصلا isp رو عوض کنم یا نه؟ کلا چی کار کنم سرعت دانلود بیشتر شه؟

شبانه رایگان و سرعت دانلود برام مهمه. ممنون :)

HO3IN-Life
11-07-2015, 03:55
سلام
بچه ها این مخابرات چه وضعیه سر ما دراورده؟ الان از 18 تیر تا الان که میشه 20 کاملا قطعه و چراغ نت به هیچ وجه نمیاد!! مرکز مخابرات بعثت هستم و وقتی به 2020 زنگ میزنم یا همیشه اشغال و مختله یا اگرم وصل شه 30 نفر جلو آدمن!!
بقیه هم اینطورن؟؟
خاک بر سر نتشون واقعا شورشو دراوردن دیگه خجالتم نمیکشن حداقل یه معذرت خواهی کنن...

viking_vp3
12-07-2015, 01:27
سلام
بچه ها این مخابرات چه وضعیه سر ما دراورده؟ الان از 18 تیر تا الان که میشه 20 کاملا قطعه و چراغ نت به هیچ وجه نمیاد!! مرکز مخابرات بعثت هستم و وقتی به 2020 زنگ میزنم یا همیشه اشغال و مختله یا اگرم وصل شه 30 نفر جلو آدمن!!
بقیه هم اینطورن؟؟
خاک بر سر نتشون واقعا شورشو دراوردن دیگه خجالتم نمیکشن حداقل یه معذرت خواهی کنن...
اره واسه مام اینجوری بود امروز صبح وصل شد
به زور دیروز وصل شدم 2020 فقط گفت اختلال شبکه است :|

**--**
14-07-2015, 15:39
از اسیاتک دزد رفتیم های وب ببینم چطوره

cenam
14-07-2015, 22:18
مخابرات دیگه اخرشه ..دو هفته ای میشه توی تایم ازاد دانلود میزنم یک ساعت که میگذره خود به خود اینترنت قطع میشه اینم مشکل جدید:n28:

M . Sayid
16-07-2015, 11:31
حجمی که اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نوشته درسته یا اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ؟

cenam
16-07-2015, 12:00
حجمی که اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نوشته درسته یا اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ؟

Satan1992
17-07-2015, 11:27
آقا این مخابرات لعنتی بدجور زده تو کار حجم دزدی.به اینترنتم دست نمیزنم 40 مگ 40 مگ ازش کم میکنه.یعنی ماه های قبل با 9 گیگ ماهو به پایان میرسوندم ولی این ماه 20 گیگ هم کارمو راه ننداخت.میخوام صد در صد برم از آسیاتک یا حسابگر سرویس بگیرم.سرعت دانلود شبانه اینا در حد مخابرات هست؟
پینگ مخابرات هم مدت زیادیه رو 300 هست.

pouyae
18-07-2015, 21:00
دوستان سرویس افتاب مخابرات شبا رایگان داره یا نه ممنون:n13:

MasterGeek
21-07-2015, 15:10
هرجا رو میخونم همه شاکین از دست اینترنت این خراب شده:n21:

من به خاطر مشکل نویز آپارتمان دست به دامن وایمکس مبین نت شدم یه شرکت زورگو و گران و دزد.
وضعیت اینترنت ۲ مگ من با کلی پول که میریزم حلق حروم لقمه شون اینه (یک هفته‌ی اخیر):
کمتر از ۱۰ مواقع حدود ۲۰۰
۳۰ درصد مواقع حدود ۱۰۰ کیلوبایت در ثانیه
و ۶۰ درصد مواقع زیر ۴۰ کیلوبایت
(البته واسه دانلود بهتر میشه)

حالا میخوام هرجور شده ولو مستقیم هم سیم بکشم دوباره خط ADSL رو راه بندازم اما نمیدونم وضع اینور چطوره؟ قطعی کمه اما واقعا کلافه کننده است که کم کم نصف اوقات من اینترنتم در حد و اندازه‌ی دایال آپه
پینگ رو هم که کلا بیخیال رو مد ۱۰۰۰ئه:n21:

Sponge-BoB
24-07-2015, 00:12
مخابراتم دیگه سرعت هارو محدود میکنه.ماه قبل یه 2 مگ گرفتم که دانلود کنم،20 هزار حرام شد!!این ماه هم یک مگ گرفتم بازم داره حرام میشه.تا قبل ساعت یک سرعت خوبه،همین که میشه یک،سرعت 30 تا 60. از کجا میتونیم شکایت این حرام خور هارو کنیم!!!

MasterGeek
24-07-2015, 09:41
مخابراتم دیگه سرعت هارو محدود میکنه.ماه قبل یه 2 مگ گرفتم که دانلود کنم،20 هزار حرام شد!!این ماه هم یک مگ گرفتم بازم داره حرام میشه.تا قبل ساعت یک سرعت خوبه،همین که میشه یک،سرعت 30 تا 60. از کجا میتونیم شکایت این حرام خور هارو کنیم!!!

سازمان تنظیم مقررات (سایت هم داره)
اگر تعداد بیشتر باشه موثرتره

اینجوری هم نیست که هیچ کاری نکنن ولی میذارن جمع بشه بعد اگه اراده‌ای اون بالا باشه واسه گوشمالی دادن همینو سند میکنن گوشمالی میدن یه نمونه‌ی اخیرش شرکت مخابرات تهرانه که کلا دیگه بهش پهنای باند نمیدن و ممکنه تعطیلش کنن.

دوستان کدوم شرکت ADSL الآن توی کرمانشاه اوضاعش نسبتا خوبه من یه سرعت متوسط ۲۰۰ کیلوبایت (و اگر میشه بیشتر حدود ۵۰۰ کیلوبایت) رو میخوام که نسبتا ثبات داشته باشه

پ.ن:‌ من مودمم وایمکسم قدیمی بود، آپگریدش کردم الآن بهتر شده باز خیلی عالی و بی مشکل نیست ولی الان بیشتر اوقات حدود ۱۰۰کیلوبایتم
ساعت رایگان هم نداره مبین‌نت عملا:n21:

Sponge-BoB
25-07-2015, 09:48
اینم از دانلود دیشب ما از یک مگ مخابرات حرام خور!!5 ساعت و 41 دقیقه روشن،فقط 255 مگ دانلود شده. :n21:
:n04:

a_bayan
25-07-2015, 12:46
سلام دوستان انگار سرعت همه شرکتا اومده پایین.من حسابگرم سرعت خیلی پایین بالا نمیشه ولی قطع و وصل زیاده دهن مارو مسواک کرده...

Sent from my GT-I9082

viking_vp3
25-07-2015, 16:17
سازمان تنظیم مقررات (سایت هم داره)
اگر تعداد بیشتر باشه موثرتره

اینجوری هم نیست که هیچ کاری نکنن ولی میذارن جمع بشه بعد اگه اراده‌ای اون بالا باشه واسه گوشمالی دادن همینو سند میکنن گوشمالی میدن یه نمونه‌ی اخیرش شرکت مخابرات تهرانه که کلا دیگه بهش پهنای باند نمیدن و ممکنه تعطیلش کنن.

دوستان کدوم شرکت ADSL الآن توی کرمانشاه اوضاعش نسبتا خوبه من یه سرعت متوسط ۲۰۰ کیلوبایت (و اگر میشه بیشتر حدود ۵۰۰ کیلوبایت) رو میخوام که نسبتا ثبات داشته باشه

پ.ن:‌ من مودمم وایمکسم قدیمی بود، آپگریدش کردم الآن بهتر شده باز خیلی عالی و بی مشکل نیست ولی الان بیشتر اوقات حدود ۱۰۰کیلوبایتم
ساعت رایگان هم نداره مبین‌نت عملا:n21:
وقتی شکایت مینویسی اونجا چی باید بگی؟؟ یعنی فایلی سندی مدرکی چی میخواد؟؟؟

سلام دوستان انگار سرعت همه شرکتا اومده پایین.من حسابگرم سرعت خیلی پایین بالا نمیشه ولی قطع و وصل زیاده دهن مارو مسواک کرده...
Sent from my GT-I9082
سرعت روز و شب(ساعت رایگانت) چند بود و چند شده؟؟؟ کدوم سرویسش رو داری؟

a_bayan
25-07-2015, 18:37
والا من سرویس 128 دارم که تا 12مگابیت واست میبنده که باید 1.4 مگابایت باشه.خطم مشکل داره الان سرعت رو اوردن رو 8000 که باید 1مگ بهم دانلود بده ولی خوب 12تا 1ونیم شب قطعه.2به بعد که رایگانه سرعت بالا پایین میشه.خوبه ها یهو کم زیاد میشه...دانلودش بدک نیست.ولی...
2 به بعد و پ ن و ف یل بشکن از کار میفته...

Sent from my GT-I9082

Satan1992
26-07-2015, 16:46
آقا من رفتم از حسابگر خریدم.دست مخابرات رو از پشت بسته با یه ساعت وبگردی 1 گیگ و خورده ای از حجمم کم شد.مودمم خاموش میکنم باز حجم کم میکنه.من که رفتم سایت تنظیم مقرارت و شکایت کردم شمام همین کارو بکنید.

MasterGeek
26-07-2015, 20:23
وقتی شکایت مینویسی اونجا چی باید بگی؟؟ یعنی فایلی سندی مدرکی چی میخواد؟؟؟

خوب هرچه مستندتر باشه بهتره ولی همون شکایت خالی هم کافیه من که فکر کنم چندتا تست سرعت ضمیه کردم خیلیا فقط صرفا شکایت کردن...

viking_vp3
26-07-2015, 22:26
والا من سرویس 128 دارم که تا 12مگابیت واست میبنده که باید 1.4 مگابایت باشه.خطم مشکل داره الان سرعت رو اوردن رو 8000 که باید 1مگ بهم دانلود بده ولی خوب 12تا 1ونیم شب قطعه.2به بعد که رایگانه سرعت بالا پایین میشه.خوبه ها یهو کم زیاد میشه...دانلودش بدک نیست.ولی...
2 به بعد و پ ن و ف یل بشکن از کار میفته...

Sent from my GT-I9082

آقا من رفتم از حسابگر خریدم.دست مخابرات رو از پشت بسته با یه ساعت وبگردی 1 گیگ و خورده ای از حجمم کم شد.مودمم خاموش میکنم باز حجم کم میکنه.من که رفتم سایت تنظیم مقرارت و شکایت کردم شمام همین کارو بکنید.
بالاخره حسابگر خوبه یا بده؟ حجم دزدی داره یا نه؟
من امروز رفتم نمایندگی شهرمون طرف از چند شرکت نمایندگی داره همه هم پورت خالی داشتند ولی خودش گفت حسابگر خط مغازه و خونه ش هم حسابگره

Satan1992
29-07-2015, 17:15
بالاخره حسابگر خوبه یا بده؟ حجم دزدی داره یا نه؟
من امروز رفتم نمایندگی شهرمون طرف از چند شرکت نمایندگی داره همه هم پورت خالی داشتند ولی خودش گفت حسابگر خط مغازه و خونه ش هم حسابگره

داداش از لحاظ پینگ و سرعت خوبه ولی مصرف حجمش زیاده.با وبگردی خالی هم ده مگ ده مگ ازت کم میکنه

Sponge-BoB
31-07-2015, 01:20
اینترنت مخابرات در ۹ استان مسدود شد

شرکت ارتباطات زیرساخت از ایجاد محدودیت در مکالمات بین الملل و خدمات اینترنتی مخابرات در برخی استان های کشور از بامداد روز جمعه ۹ مرداد خبر داد. شرکت ارتباطات زیرساخت اعلام کرد: به دنبال بی توجهی شرکت مخابرات ایران به تعیین تکلیف بدهی های خود و اصرار به تضییع حقوق عمومی به رغم هشدارهای پیاپی شرکت ارتباطات زیرساخت، از بامداد روز جمعه ۹ مرداد، مکالمات بین الملل شرکت مخابرات ایران در برخی استان های کشور قطع خواهد شد.

نقل ازآی تی آنالیز؛ در مرحله اول ۹ استان خراسان رضوی، هرمزگان، آذربایجان شرقی و غربی، اصفهان، کردستان، فارس، گلستان و کرمانشاه مشمول این محدودیت خواهند شد.
علاوه بر سرویس مکالمات بین الملل، خدمات اینترنتی شرکت مخابرات ایران در ۹ استان نیز با ۴۸ساعت تاخیر از بامداد روز یکشنبه ۱۱ مرداد با محدودیت مواجه خواهد شد این تاخیر با هدف جلوگیری از ایجاد اختلال در فرآیند انتخاب رشته داوطلبان کنکور سراسری صورت گرفته است.
استان های مشمول این محدودیت نیز عبارتند از : بوشهر، خوزستان، خراسان رضوی، هرمزگان، ایلام، کردستان، فارس، کرمان و گیلان .
شرکت ارتباطات زیرساخت پهنای باند مورد نیاز برای ارایه خدمات در تمام حوزه ها را فراهم ساخته و مشترکان شرکت مذکور می توانند برای برقراری ارتباطات مورد نیاز خود در حوزه مکالمات بین الملل از خدمات سایر اپراتورها نظیر ایرانسل، رایتل و همراه اول بهرمند شده و در حوزه خدمات اینترنت نیز به سایر تامین کنندگان رجوع کنند .

Sponge-BoB
05-08-2015, 00:38
دو ماهه سرعت خرابه،کسی فکری به حالش نمیکنه!!!
امشب با هزار و سه مکافات از اینترنت مخابرات 1 مگ از سرعت 16 به سرعت 50 رسیدم.اونم با 217.182....

5ajad
07-08-2015, 00:46
دو ماهه سرعت خرابه،کسی فکری به حالش نمیکنه!!!
امشب با هزار و سه مکافات از اینترنت مخابرات 1 مگ از سرعت 16 به سرعت 50 رسیدم.اونم با 217.182....
آی پی جدیده؟ ندیدم تاحالا!
////
چطور واسه شما اینقد محدود میکنن سرعت شبانه رو؟ واسه من که 2مگ دارم (صحنه) نهایتش روی 120 محدود کنن!

وضعیت اسیاتک چطوره تو کرمانشاه؟

Sponge-BoB
08-08-2015, 10:09
آی پی جدیده؟ ندیدم تاحالا!
////
چطور واسه شما اینقد محدود میکنن سرعت شبانه رو؟ واسه من که 2مگ دارم (صحنه) نهایتش روی 120 محدود کنن!

تازگیا اینجور شده،قبلا با 2 مگ 270 دانلود میکردم،اما این دو ماهه وضعیت خراب شده.DNS رو تغییر دادم.

Sponge-BoB
12-08-2015, 00:45
1 مگ مخابرات:
بعد از چند روز تازه الان گفتم یه دانلود کنیم،سرعت 8 کیلوبایت شده!!!!یعنی مخابراتو ...:n24:

Sponge-BoB
19-08-2015, 09:59
امروز ۱۲۸ گرفتم سرعتش از ۱ مگ بیشتره!!!!هر چه پول بیشتری بدی آش کمتری میخوری!!!

smohsen
25-08-2015, 14:45
حسابگر سرویس های نامحدود رو برگردوند پ
خودش گفته با 8 برابر سرعت اسمی
قیمت ها یکم بالاس اما خوب شاید برای برخی نیاز باشه نامحدود

- - - Updated - - -

حسابگر سرویس های نامحدود رو برگردوند پ
خودش گفته با 8 برابر سرعت اسمی
قیمت ها یکم بالاس اما خوب شاید برای برخی نیاز باشه نامحدود

tnt1365
25-08-2015, 14:48
دوستان اگه امکانش هست لیست قیمتهاشو بزارین.ممنون

Sent from my HUAWEI Y320-U30 using Tapatalk

Sponge-BoB
28-08-2015, 20:07
نامحدود حسابگر

سرویس های نامحدود

مدت زمان قرارداد
یکماهه

128 نامحدود

قیمت (تومان)
29.000

256 نامحدود

قیمت (تومان)
49.000

512 نامحدود

قیمت (تومان)
97.000

1024 نامحدود

قیمت (تومان)
234.000

- - - Updated - - -

نامحدود حسابگر

سرویس های نامحدود

مدت زمان قرارداد
یکماهه

128 نامحدود

قیمت (تومان)
29.000

256 نامحدود

قیمت (تومان)
49.000

512 نامحدود

قیمت (تومان)
97.000

1024 نامحدود

قیمت (تومان)
234.000

Sponge-BoB
29-08-2015, 17:24
دوستان مخابراتی،سرعت چطور شده؟؟

viking_vp3
30-08-2015, 00:06
دوستان مخابراتی،سرعت چطور شده؟؟
کمی بهتر شده
بعضی شبا فول میشه بعضی شبا هم پر از نوسان و افت شدید
شخصا اگه های وب پورت خالی داشت اونجا میگرفتم با این هزینه ای که توی مخابرات میکنم واقعا داغونه
کسی از حسابگر داره؟ اوضاعش چطوره؟ دانلود/؟ پینگ و سینگل لینک؟؟؟

migmig3000
31-08-2015, 18:48
سلام من از مخابرات سرویس دارم ولی نصف سایت ها برام باز نمیشه. شما این مشکل رو ندارین؟

Sponge-BoB
01-09-2015, 08:33
سلام من از مخابرات سرویس دارم ولی نصف سایت ها برام باز نمیشه. شما این مشکل رو ندارین؟

سلام.
چطور!!سایتی،چیزی میاره بالا؟؟؟
راستی چه سرویسی داری؟؟شبانه سرعتش روی چنده؟؟

Sponge-BoB
01-09-2015, 08:58
کسی های وب داره؟؟چه سرویسی؟؟؟سرعت شبانه چطوره؟؟؟دانلود رایگانش از چند تا چنده؟؟؟خوب هست؟؟ :n13:
خیلی زیاد شد،نه؟؟!! :n02:

cenam
01-09-2015, 09:35

بله بنده هم با بعضی ای پی ها همین مشکل رو دارم

ashki0076
01-09-2015, 11:06
عزیزان من هم همین مشکل باز نکردن بعضی سایت ها رو دارم
حالا جدای از اون مسئله اینجاست که اینترنت من هر دو سه دقیقه یک بار قطع میشه و باید مودم رو ریست کنم تا مجددا متصل بشه ، البه چراغ ای دی اس ال و اینترنت هر دو روشن هستن ولی اینترنتی روی سیستم ندارم
چند روز مسافرت بودم برگشتم دیدم پروتوکل بریدج رو بستن منتثل کردم روی ppoe این طوری شد
اوایل فکر می کردم مشکل از مخابرات باشه خودشون حل می کنن الان هم 2020 تماس می گیرم پاسخگو نیستن

Sponge-BoB
01-09-2015, 11:46
یه مشت مفت خور ریختن تو مخابرات،هیچی هم بلد نیستن،یا میگن مشکل کلیه،یا میگن مشکل از ما نیست!!!!!!!

ashki0076
01-09-2015, 14:28
اتفاقا ظهری باز تماس گرفتم با بیست بیست رفت روی پاسخگوی خودکار و گفتش که مشکل کلی هست صبر کنید :n02:
هنوز هم منتظریم

Sponge-BoB
01-09-2015, 17:26
اتفاقا ظهری باز تماس گرفتم با بیست بیست رفت روی پاسخگوی خودکار و گفتش که مشکل کلی هست صبر کنید :n02:
هنوز هم منتظریم

سایت زیر رو کپی کن،یه شکایت بنویس.خودم امروز یکی براشون فرستادم،برا مشکل سرعت و ...!!هرچه بیشتر باشه،بهتره.
complaint.cra.ir/Portal/View/Viewer.aspx?DashboardId=dd55790c-99df-41d9-9122-2362514b9806

migmig3000
01-09-2015, 17:29
سلام.
چطور!!سایتی،چیزی میاره بالا؟؟؟
راستی چه سرویسی داری؟؟شبانه سرعتش روی چنده؟؟
سایت هایی مثل سافت 98 یا ایمیل یاهو برام باز نمیشه...
من 1 مگ دارم شبانه هم سرعتش نصفه یعنی حدود 60 کیلوبایت!

Sponge-BoB
02-09-2015, 09:03
سایت هایی مثل سافت 98 یا ایمیل یاهو برام باز نمیشه...
من 1 مگ دارم شبانه هم سرعتش نصفه یعنی حدود 60 کیلوبایت!

با dns jumper ،یه dns تغییر بده،99 درصد خوب میشه.
ولی بازم خوبه 60 کیلوبایت رو میگیری،1 مگ گرفتم 15 بیشتر نمیرفت!!

reza137333
02-09-2015, 14:25
اقا یک دفعه کیفت خط من افت کرد
قبلا 10 مگ رو راحت می کشید ولی الان فقط تا دو مگ بیشتر نمی کشه
از سر خطم تست گرفتم ...مشکلی از سیم کشی داخل ساختمون نبود
اشکال از خود مرکز مخابراتیه از کجاست؟

Sponge-BoB
02-09-2015, 17:00
اقا یک دفعه کیفت خط من افت کرد
قبلا 10 مگ رو راحت می کشید ولی الان فقط تا دو مگ بیشتر نمی کشه
از سر خطم تست گرفتم ...مشکلی از سیم کشی داخل ساختمون نبود
اشکال از خود مرکز مخابراتیه از کجاست؟

باید دور مخابرات رو خط کشید که دیگه کسی نره دور و روش!کل سرویس هارو خراب کردن!!

Sponge-BoB
02-09-2015, 20:54
کسی های وب داره؟سرعت شبانه اش چطوره؟؟

Sponge-BoB
03-09-2015, 12:04
برا منم ساFت 96 بالا نمیاد!!!!!

Sponge-BoB
03-09-2015, 20:16
الان که میبینم هیچ سایتی رو بالا نمیاره،dns هم تغییر دادم ولی نشد!!

Sponge-BoB
04-09-2015, 10:02
الان دوبار زنگ زدم 2020 برا باز نشدن سایت ها،2 با هم خطمو رست کرده،بازم همون مشکلو دارم!!!هیچی بالا نمیاد،فقط گوگل!!!!!!!

general geranger
10-09-2015, 13:48
دوستان صرفا جهت گیم چه isp خوبه ؟ ( مخابرات ولیعصر)

از دست هایوب :n34:

porya67
11-09-2015, 16:59
من 1مگ مخابراط دارم فیبر نوری شبانه رایگان شبی 2.5 گیگ دانلود میکنم
کیفیت فیبر نوری خوبه نوسان نداره . حالت عادی هم بین 250 تا 300 کیلوبایت دانلود دارم

Georges St-Pierre
13-09-2015, 22:51
دوستان ip مخابرات هرچی مودم ریست میدم عوض نمیشه ... یع ttl 46 هست که سالی یه بار گیر میاد ....

general geranger
14-09-2015, 15:44
دوستان صبانتی یه تست پینگ از 8.8.8.8 و یه هاست ایرانی میذارین ؟

زنگ زدم صبانت (مرکز ولیعصرم) گفتن پورت خالی داریم ولی فقط 6 ماهه و یه سالس :n24: قیمت 6 ماهش 130 اینا بود .

نظرتون چیه دوستان ؟ بگیرم ؟ (برای بازی میخوام فقط ) الان هایوب دارم داخلی 130 خارج (8.8.8.8) 400ms :n04:

دروغ نمیگن واسه پورت ؟ یه وقت از هایوب تخلیه نکنم بگن نداریم:n35:

- - - Updated - - -

دوستان صبانتی یه تست پینگ از 8.8.8.8 و یه هاست ایرانی میذارین ؟

زنگ زدم صبانت (مرکز ولیعصرم) گفتن پورت خالی داریم ولی فقط 6 ماهه و یه سالس :n24: قیمت 6 ماهش 130 اینا بود .

نظرتون چیه دوستان ؟ بگیرم ؟ (برای بازی میخوام فقط ) الان هایوب دارم داخلی 130 خارج (8.8.8.8) 400ms :n04:

دروغ نمیگن واسه پورت ؟ یه وقت از هایوب تخلیه نکنم بگن نداریم:n35:

Sponge-BoB
15-09-2015, 10:09
من 1مگ مخابراط دارم فیبر نوری شبانه رایگان شبی 2.5 گیگ دانلود میکنم
کیفیت فیبر نوری خوبه نوسان نداره . حالت عادی هم بین 250 تا 300 کیلوبایت دانلود دارم

1 مگ شبی 2.5 گیگ والا خوبه،1 مگ میگیرم شبی 600 مگ،الانم که دو مگ گرفتم شبی 2.5 گیگ!!!

sagad1369
15-09-2015, 20:46
سلام،مگه خانه تون کجای کرمانشاه است که فیبر نوری داری؟:n04: شبانه مخابرات قطعی نداره؟

sagad1369
15-09-2015, 20:48
سلام،مگه خانه تون کجای کرمانشاه است که فیبر نوری داری؟:n04: شبانه مخابرات قطعی نداره؟:n28:

mobin20215
16-09-2015, 00:02
سلام،دوستان من از سرویس 1 مگ شرکت حسابگر استفاده میکنم،و جدیدا 3 روزی میشه سرعتم روزا میشه 200 کیلوبیت و شب ها که رایگان داره میشه چیزی بین 30 تا 70 کیلوبیت!
ساکن کنگاور هستم حالا میشه یه سرویس دهنده بهم معرفی کنید که مشکل افت سرعت دانلود تو روز و شب رو نداشته باشه،حسابگر خدا نابودش کنه سرعتش تقسیم بر 8 میشه و شبا تقسیم بر 10

general geranger
16-09-2015, 09:31
دوستان میخوام از هایوب بیام بیرون . بین پارس آنلاین و صبانت (اینا پورت خالی دارن) و حسابگر موندم . صبانت میگه باید 6 ماهه برداری ولی پارس نه میشه معمولی گرفت . کدومو واسه گیم بردارم . فقط واسه گیم

شماره فروش حسابگر تو کرمانشاه چیه ؟ تو سایتش رفتم شماره گرفتم زنگ که زدم گفتن اشتباه گرفتین:n04:

mobin20215
16-09-2015, 09:42
دوستان میخوام از هایوب بیام بیرون . بین پارس آنلاین و صبانت (اینا پورت خالی دارن) و حسابگر موندم . صبانت میگه باید 6 ماهه برداری ولی پارس نه میشه معمولی گرفت . کدومو واسه گیم بردارم . فقط واسه گیم

شماره فروش حسابگر تو کرمانشاه چیه ؟ تو سایتش رفتم شماره گرفتم زنگ که زدم گفتن اشتباه گرفتین:n04:
پست قبلی رو بخون که من گذاشتم،حسابگر بگیری بدبختی منم میخوام حسابگر و جمع آوری کنم و که پیشگامان بگیرم

Mohammad.7225
16-09-2015, 12:04
کسی از سرویس نامحدود حسابگر خبری داره؟؟ چطوره اوضاش؟؟

general geranger
16-09-2015, 16:33
پست قبلی رو بخون که من گذاشتم،حسابگر بگیری بدبختی منم میخوام حسابگر و جمع آوری کنم و که پیشگامان بگیرم

مگه حسابگر نماینده کرمانشاه پیشگامان نیست؟

دوستان هیچ شرکتی وایرلس نمیده ؟:n27:

mobin20215
16-09-2015, 23:23
کسی از سرویس نامحدود حسابگر خبری داره؟؟ چطوره اوضاش؟؟

اوضاعش مزخرفه ببین:

mobin20215
17-09-2015, 14:48
امروز بر عکس هرروز سرعت حسابگر درست شد ولی نه کامل
1 مگ دارم شده 700 کیلوبیت
این سرویس دهنده هر چند مدت یکبار سرعتش افت پیدا میکنه

the-game
18-09-2015, 00:26
سرعت دانلود نامحدود 128 حسابگر حدودا چنده ؟

general geranger
18-09-2015, 18:55
دانلود آسیاتک چطوره شبانه؟

keyhan123
18-09-2015, 22:52
1280 تا 5 گیگ دو مگه بعد محدود میشه
خخخخخخخ

mobin20215
19-09-2015, 01:14

the-game
19-09-2015, 16:02
الان این سرعت دانلودش کو ؟

mobin20215
19-09-2015, 20:51
الان این سرعت دانلودش کو ؟
سمت راست جدول سرعتشه دیگه،از سایت حسابگر ورداشتم خودم

the-game
19-09-2015, 23:17
سمت راست جدول سرعتشه دیگه،از سایت حسابگر ورداشتم خودم

این سرعت خود خط اینترنت نه دانلود

Georges St-Pierre
21-09-2015, 06:09
دوستان صفحه پنل کاربری شما هم باز نمیشه ؟ ( مخابرات )

- - - Updated - - -

viking_vp3
22-09-2015, 11:29

- - - Updated - - -

باز میشه.از اینجا باید بری

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

باز میشه.از اینجا باید بری

the-game
24-09-2015, 14:26
دوستان ناحمدود حسابگر اشغاله سرعت کم میشه بعد از 5 گیگ مصرف
کجا توی کرمانشاه الان اینترنت نامحدود میده که استفاده منصفانه نداشته باشه
نامحدود خالص

behnam-k
26-09-2015, 12:52
دوستان ناحمدود حسابگر اشغاله سرعت کم میشه بعد از 5 گیگ مصرف
کجا توی کرمانشاه الان اینترنت نامحدود میده که استفاده منصفانه نداشته باشه
نامحدود خالص

چه سرویسی گرفتی؟؟؟با چند دانلود میکرد؟؟؟؟الان که محدود شدی با چند میگیره؟
هیچ شرکتی نامحدود نداره همشون مصرف منصفانه دارن

mohsennr
27-09-2015, 16:02
:

سلام
دوستان از این سرویسا نگیرین . من 15 روز پیش سرویس 256 گرفتم . هرچی بیشتر دانلود کنین سرعت کمتر میشه . من حدودا ده گیگی دانلود کردم اول سرعتم 220 بود بعد شد 120 الان شده 30 . خیلی سرویس بیخودیه .
الان 15 روزم مونده . فک کنم چند روز دیگه سرعتم 2 بشه .

mohsennr
27-09-2015, 16:09
دوستان کسی مخابرات مرکز فجر داره ؟؟؟ چطوره وضعیت سرعتش ؟؟؟
حسابگر خستم کرده .

Sponge-BoB
29-09-2015, 20:48
دوستان کسی مخابرات مرکز فجر داره ؟؟؟ چطوره وضعیت سرعتش ؟؟؟
حسابگر خستم کرده .
آره،افتضاحه!!اصلن دورش نرو.روز اول سرعتش خوبه،ولی روزای بعدش محدودش میکنن!

dev-dev-dev
13-10-2015, 22:40
من صبانت دارم همش Request Time OUT شده

آسیاتک هم همش قطعی داره

پارس آنلاین هم که قربونش برم خرجی باید هر روز بهش بدی

از کجا بگیریم که قطع و وصلیش کم باشه ؟

مصرف دانلود زیادی نداریم شاید 3 گیگ در ماه

misam5526
17-10-2015, 19:51
سلام به همه همشهریا

بعد از مدتی دوباره میخوام اینترنت ADSL رو راه بندازم.... اگه راهنمایی کلی بدید ممنون میشم.

آخرین سرویسی که داشتم 2 مگ مخابرات بود که شبانه حدود دویست سرعت میداد (روزشم همون بود) قیمتشم 26 تومن فک کنم

وضعیت مخابرات الان چطوره دوستان؟ دوباره مخابرات بگیرم یا از شرکت دیگه.... تعریف اسیا تک و های وبم شنیدم.

مرسی از راهنمایی

misam5526
19-10-2015, 00:05
یادش بخیر....
یه زمانی تاپیک کرمانشاه جزء فعالترین تاپیک های اینترنتهای استانی بود....

بهرحال من از اسیاتک گرفتم سرویس جدید رو.... وصل بشه حتما مثل قبل اطلاع رسانی در مورد وضعیتش خواهم داشت...

mohsennr
20-10-2015, 13:03
سلام
من حسابگر دارم میخوام برم اسیاتک . دوستانی که دارن چطوره ؟
سرعت دانلود این سرویس چنده ؟ شب و روز

+++++++سرویس 512 . چلچله 10 گیگ در ماه (2 تا 8 صبح رايگان)+++++++

misam5526
26-10-2015, 08:03
با سلام

بالاخره سرویس جدیدم (10 مگ)از اسیاتک برقرار شد و همونطور که قول داده بودم یه اطلاعاتی در موردش میدم. مشکلی که من داشتم نویز بالای خط بود که از قبل میدونستم ولی انصافا اپراتورها کلی وقت گزاشتن برا حل مشکل و درنهایت خطم نزدیک 5 مگ بسته شده الان حدودا و مشکلی ندارم از بابت قطع و وصل ناشی از نویز.

اما وضعیت کلی:
سرعت ساعات رایگان:

سرور خارجی: 450-550
سرور داخلی (شبکه اسیاتک) تا جایی که خطم میکشه (570-600)

ساعات غیر رایگان:
دقیقا مثل ساعات رایگانه! و حتی شبها از ساعت نه شب تا یک صبح کیفیت و سرعت خیلی کمتر از ساعات رایگانه! :n02: اما قطعی نداره و کنی که میگم منظور کمتر از حداکثر سرعت مورد انتظاره

سرعت اپلود که رایگان هست در همه شبانه روز کاملا مناسبه.

پیشنهاد
میتونم با جرات به کسایی که بیشترین نیازشون به دانلود بازیه (که رو سرورای اسیاتکه سایتای خوب دانود بازی) توصیه کنم حتما تجربه کنن این سرویس رو چون اگه خطشون بکشه تا یک مگ سرعت دان از سایتایی مثل دانلودها یا سافت98 و ... خواهند داشت.

misam5526
27-10-2015, 09:10
با اجازه دوستان جهت تکمیل پست قبل تعدادی تصویر از باب تست سرعت خدمتتون ارایه می دم:

سرعت دانلود با idm در ساعات رایگان:

تست سرعت با اسپید تست در ساعات رایگان:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Sponge-BoB
27-10-2015, 21:22
قیمت سرویسش چقده؟؟؟؟

misam5526
27-10-2015, 22:26
قیمت سرویسش چقده؟؟؟؟

لیست قیمتا رو میتونی از اینجا ببینی:

البته 9 درصد مالیات رو اضافه کن به اینا.

AliMirzaie
29-10-2015, 03:44
آقا میثم بابت به اشترک گذاشتن اطلاعاتت ممنون. شنیدم که آسیاتک ترافیک رو زیادی مصرف میکنه و حجم دزدی هم داره. ممنون میشم اگه تجربه خودت رو بعد از چند روز استفاده اینجا بنویسی و بگی که بیشتر از مخابرات مصرف میکنه یا کم تر.

AliMirzaie
29-10-2015, 03:50
آقا میثم بابت به اشترک گذاشتن اطلاعاتت ممنون. شنیدم که آسیاتک ترافیک رو زیادی مصرف میکنه و حجم دزدی هم داره. ممنون میشم اگه تجربه خودت رو بعد از چند روز استفاده اینجا بنویسی و بگی که بیشتر از مخابرات مصرف میکنه یا کم تر.