PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان كرمانشاه

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

mehr film
10-10-2012, 22:24
والا منم دقیقا سوال تورو دارم....منم فقط حسابگر داشتم کرمانشاه... اول چند ماه محدود داشتم هم سرعتش هم پینگ و این مزخرفاتش که واقعا عالی بود(واقعا عالی)...حالا هم نامحدود دارم هم 128 هم256 هم512 گرفتم ازش خوب بوده...تازه 512ویژه هم بود ولی دانلود از 60هیچوقت کمتر نشد...الانم 256ویژه دارم این ماه دانلود از 30کمتر نمیشه.
ولی من خیلی وقته هم اینجارو دنبال میکنم هم از بچه های دیگه میپرسم هروقت که مخابرات و جاهای دیگه مشکل داشتن از 100درصد 50درصدش نت منم خراب شده.یعنی خیلی کمتر از مخابراتا من قطعی و مشکل داشتم ولی بودن مشکل هم نبوده((که دیگه برای یه ایرانی چیزی بودن مشکل معنا نداره))
مثلا همین چند روز گذشته واقعا مشکل داشت نت ولی شهرای دیگه هم همه مشکل داشتن و کاملا سراسری بود...امروز خوب شده و مشکلی فعلا نیست از صبح ،ولی مخابراتی ها مثل اینکه هنوزم مشکل دارن.

آره حساب گر خیلی عالیه . در آخرین رنکینگ که گرفته شد حتی رکورد ISP های آمریکا و آلمان و ژاپن و چند جا دیگه رو زد ! باور نمیکنید برید از آقای کرانی برسید مدارکش موجوده

ahoora f
10-10-2012, 22:40
آره حساب گر خیلی عالیه . در آخرین رنکینگ که گرفته شد حتی رکورد ISP های آمریکا و آلمان و ژاپن و چند جا دیگه رو زد ! باور نمیکنید برید از آقای کرانی برسید مدارکش موجوده
هه هه هه هه هه........واقعا خندیدم به حرفات
اولا رکورد نه دست امریکاست نه المان نه ژاین توی کیفیت و سرعت اینترنت مدارکشو برو از همون اقای کرانی که نمیدونم کیه بگیر بخون(((خواستی هم توی گوگل سرچ کن البته اگه مثل من کافری و به اعتقادات توهین نمیشه با استفاده از گوگل!!!)))
من اولشم گفتم فقط کرمانشاه ADSL فقط حسابگر داشتم نه جایی دیگه که بخوام بگم جای دیگه بده یا این خوبه....
اصلا حوصله زرزر کردنم با ادمایی مثل تو ندارم بخوام جوابتو بدم چون من ISP مال بابام نیست بخوام ازش طرفداری کنم یا از مال بابای یکی دیگه بدم بیاد چون بزرگتره!......من فقط وضعیت نت خودمو گفتم نه چیز دیگه.

حسابگرم فقط همینش که میشه نتی شارژ کرد صد ارزش مخابراتو داره که باید راه بیفتی بری بانک بعدم فیشو ببری مخابرات تازه 2روز بعد برات شارژ کنن....تنها دلیلی که بین مخابرات با حسابگر من حسابگرو برداشتم برای همین بود.

smohsen
10-10-2012, 22:48
حسابگرم فقط همینش که میشه نتی شارژ کرد صد ارزش مخابراتو داره که باید راه بیفتی بری بانک بعدم فیشو ببری مخابرات تازه 2روز بعد برات شارژ کنن....تنها دلیلی که بین مخابرات با حسابگر من حسابگرو برداشتم برای همین بود.
البته الان دیگه مخابرات دوباره قسمت شارژ انلاین رو فعال کرد دوباره

الان کسی هست تایم اوت نداشته باشه؟
هر شرکتی هستین فقط تایم اوت دارین الان یا نه؟

misam5526
10-10-2012, 22:50
اولا رکورد نه دست امریکاست نه المان نه ژاین توی کیفیت و سرعت اینترنت مدارکشو برو از همون اقای کرانی که نمیدونم کیه بگیر بخون(((خواستی هم توی گوگل سرچ کن البته اگه مثل من کافری و به اعتقادات توهین نمیشه با استفاده از گوگل!!!)))
من اولشم گفتم فقط کرمانشاه ADSL فقط حسابگر داشتم نه جایی دیگه که بخوام بگم جای دیگه بده یا این خوبه....
اصلا حوصله زرزر کردنم با ادمایی مثل تو ندارم بخوام جوابتو بدم چون من ISP مال بابام نیست بخوام ازش طرفداری کنم یا از مال بابای یکی دیگه بدم بیاد چون بزرگتره!......من فقط وضعیت نت خودمو گفتم نه چیز دیگه.

دوست من چرا اینقدر هیجانزده ای؟! mehr film مخاطبش شرکت بود نه شما...

آقای کرانی هم رییس محترم شرکت حسابگرند (با هر عقیده ای باید به اشخاص احترام بزاریم خصوصاً اینجا) البته ایشون انصافاً با مشتری خیلی خوب برخورد کردند تا امروز...یعنی وقتی رودر رو میری شرکت و باهاشون صحبت میکنی از تمام کارمندای شرکت با شما خوش برخوردتر رفتارخواهند کرد ...

در مورد شارژ اینترنتی هم مخابرات داشت و فکر کنم دوباره راش انداخته...
اون اولا هم که نداشت من یادمه فیش رو میبردم همون روز شارژ میشد (الان رو چون ندارم نمیدونم)

بقیه شرکتای اینترنتیم تو کرمانشاه همه شارژ اینترنتی دارن! حسابگرم یه نمایندس مثل بقیه.... سالهاست نمایندگی داتک تهرانه... فقط با اسم خودش فعالیت میکنه(البته یه مدت پهنای باند میگرفت و یه مقدار از سرویساش رو خودش پوشش میداد ولی نمیدونم چی شد عقب رفت داشت بجای پیشرفت)

migmig3000
10-10-2012, 22:54
من فقط نصف شب تایم اوت ندارم : دی

behnam-k
11-10-2012, 08:33
پینگ نوین نت در ساعت رایگان ،قضاوت با شما .....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hm741
11-10-2012, 10:08
پینگ نوین نت در ساعت رایگان ،قضاوت با شما .....

یا خداااااا ...... دیال وصل بشی از این بهتره ...... خدا بهت صبر بده

HO3IN-Life
11-10-2012, 11:48
یه سر به اینجا بزنید :
بخ جای خط ها بازیسنتر
فقط کرمانشاست که نتش مرگ خوردش ...
هیچ جا تایم اوت نداره اگرم دارن به این فجیهی نیست ...
پس مشکل سراسری نیست !

J A C K S O N
11-10-2012, 12:14
سلام کسی به این 2020 لعنتی زنگ زده ؟ دیگه شورشو در اوردن:sq_10:

mehr film
11-10-2012, 12:58

ای بابا خوب منم میگم رکورد دست آمریکا و اینا نیست دست حسابگره !
:)))) دوست عزیز من با شما نبودم حالا چرا عصبانی میشی ؟؟؟؟

بنده هم نگفتم شما با من زرزر کنی، خوب باشه زرزر نکن عزیز جان من که مجبورت نکردم :)

و نکته ی بعد اینکه شما که فقط حسابگر بودی ، من چیزی حدود به 6 ، 7 سال هست که ADSL رو از هر شرکتی که شما اسمش رو هم نشنیدی گرفتم تو این شهر . فعلا هم خابراتم و کمتر از بقیه اذیتم کرده

اون موقع که سر دزدی حجمم و قطعی دم به دقیقه رفتم حسابگر شما هنوز آدرس حسابگر رو بلد نبودی دوست عزیز .. البته شایدم هم ........

و نکته ی دیگه این که بنده آدرس گوگل رو بلد نیستم :) شما داخل گوگلی که میگی ، اینترنت مخابرات کرمانشاه رو سرچ کن و ساییتش رو هم ببین و سری به امکانات و شارژ آنلاینش هم بزن ... شما اگه اولین بارته از فیش پرداخت کردن و بانک رفتن راحت شدی و شارژ آنلاین دیدی تقصیر کسی نیست.

موفق باشی

smohsen
11-10-2012, 13:20
یه سر به اینجا بزنید :
بخ جای خط ها بازیسنتر
فقط کرمانشاست که نتش مرگ خوردش ...
هیچ جا تایم اوت نداره اگرم دارن به این فجیهی نیست ...
پس مشکل سراسری نیست !
این دو نمونه از شهرهاست که مشکل مارو دارن
سراسری برای مخابرات هست
و بعید می دونم سرویس دهنده های دیگه این مشکلات رو حداقل توی سرویس های نامحدودشون نداشته باشن

HO3IN-Life
11-10-2012, 13:45
این دو نمونه از شهرهاست که مشکل مارو دارن
سراسری برای مخابرات هست
و بعید می دونم سرویس دهنده های دیگه این مشکلات رو حداقل توی سرویس های نامحدودشون نداشته باشن

پس بهتر شد .
حالا همه باید بفهمن که مخابرات چه آشغالیه ...
شرکتای دیگه اینطور نیستن .
شما درست میگی من دقت نکرده بودم که کسی از مخابرات داشته باشه و راضی باشه . (توی شهر های دیگه)

smohsen
11-10-2012, 13:51
پس بهتر شد .
حالا همه باید بفهمن که مخابرات چه آشغالیه ...
شرکتای دیگه اینطور نیستن .
شما درست میگی من دقت نکرده بودم که کسی از مخابرات داشته باشه و راضی باشه . (توی شهر های دیگه)

نمیشه خیلی دقیق نتیجه گرفت
ما باید اول ببینیم نامحدود های شرکت های دیگه تو ساعتهایی که ما مشکل داریم ،مشکل دارن یا نه؟
یعنی باید همه تو همین لحظات یه پینگ از آی پی یکسان بگیرن با پاکت های مثلا 30 تایی
اگه مسجل شد که فقط مخابرات ایراد داره
اونوقت موقعی که زنگ می زنیم با اطمینان به طرف ناسزا میگیم
و وقتی قبول نکرد می تونیم با اطمینان بگیم این سرویس مزخرف شماست که ایراد داره فقط.
بنابراین حداقل یکی دوتا دیگه از بچه ها که سرویس نامحدود از شرکت های دیگه دارن یه پینگ 4.2.2.4 با پاکت 30 تایی بگیرن بذارن

HO3IN-Life
11-10-2012, 13:54
نمیشه خیلی دقیق نتیجه گرفت
ما باید اول ببینیم نامحدود های شرکت های دیگه تو ساعتهایی که ما مشکل داریم ،مشکل دارن یا نه؟
یعنی باید همه تو همین لحظات یه پینگ از آی پی یکسان بگیرن با پاکت های مثلا 30 تایی
اگه مسجل شد که فقط مخابرات ایراد داره
اونوقت موقعی که زنگ می زنیم با اطمینان به طرف ناسزا میگیم
و وقتی قبول نکرد می تونیم با اطمینان بگیم این سرویس مزخرف شماست که ایراد داره فقط.
بنابراین حداقل یکی دوتا دیگه از بچه ها که سرویس نامحدود از شرکت های دیگه دارن یه پینگ 4.2.2.4 با پاکت 30 تایی بگیرن بذارن

آره اینم فکر خوبیه .
پس، از دوستان دیگه، خواهش میکنم که یه پینگی از 4.2.2.4 -ts بگیرن بزارن . (از شرکتای دیگه : حسابگر، پارس آنلاین، صبانت، نوین نت و حتی مخابرات)
ممنون

mehr film
11-10-2012, 14:12
همین الان .. مخابرات بعثت 512

smohsen
11-10-2012, 14:19
:sq_17:
زنگ زدم 7210600 گفت شما بیخود به این شماره زنگ زدی منم داشت حرف مفت میزد گوشی رو قطع کردم تا بسوزه
زنگ زدم 2020 گفت مخابرات مشکلی نداره و خط شما ایراد داره بگو تا یکی رو بفرستیم
گفتم مرکز امام و بعثت و غیره همه بچه ها مشکل دارن
یه چند لحظه من رو پشت خط نگهداشت آخرش هم گفتم نه مشکلی نداره !!!

یه کار کنید
همتون زنگ بزنید و حرفهای من رو تکرار کنید
شاید این نفهمها خودشون رو از این خریت در بیارن:sq_19:

آرش-19
11-10-2012, 15:51
نه آقا مشکل از این شهر چطور فلان شدست که ول شده به امان خدا!!!
اگه کیفیت زیر ساخت کشور 0 باشه کیفیت کرمانشاه میشه منفی 10.
تا یکم بار ترافیک شهر زیاد میشه نت همه خراب میشه. نمونه بارزش
اینکه نه تنها اکثر پورتها پر شدن بلکه خارج از ظرفیتشانم دارند کار می کنن
که نتیجش شده این! الان تو خیلی از شهر های پر جمعیت تر از کرمانشاه هم
حرفی از خالی نبودن پورت نیست ولی اینجا اکثر پورتها پر شدن چرا؟!

misam5526
11-10-2012, 16:11
نه آقا مشکل از این شهر چطور فلان شدست که ول شده به امان خدا!!! اگه کیفیت زیر ساخت کشور 0 باشه کیفیت کرمانشاه میشه منفی 10. تا یکم بار ترافیک شهر زیاد میشه نت همه خراب میشه. نمونه بارزش اینکه نه تنها اکثر پورتها پر شدن بلکه خارج از ظرفیتشانم دارند کار می کنن که نتیجش شده این! الان تو خیلی از شهر های پر جمعیت تر از کرمانشاه هم حرفی از خالی نبودن پورت نیست ولی اینجا اکثر پورتها پر شدن چرا؟! کاملاً تایید میکنم ... طرف تو تهران 10 میلیونی حق انتخابش بین شرکت اینقدر زیاده که نمیدونه کدوم رو بره اونوقت اینجا همه میگن پورت نداریم و ما سر یه پورت دقیقاً یه بار مستند راز بقا رو تجربه میکنیم!! یه نگاهم به دوست و فامیل و همسایه میندازی میبینی خیلی هم مردم هجوم نیاوردن برای ADSL! رشد یه رشد معقولی بوده که با اون شعارهایی که میدادن که " آی ملت ظرفیت اینترنت استان چند برابرکردیم و چند ده هزار پورت اضافه کردیم و ... " ، این سوال پیش میاد که کو پس اون ظرفیت؟ اینرنتمونم که از تمام شهرها داغون تره! وایمکس هم تو کرمانشاه که بیشتر شبیه جوکه! سیم کارتامونم که دائماً انتن نمیده ... کلاً باید مخابرات کرمانشاه رو کوبید جاش مرغداری زد! (سودشم بیشتره!!)

HO3IN-Life
11-10-2012, 16:46
کلا مرکز بعثت همیشه از همه جا بدتر بوده . اگه قسمت های دیگه شهر کیفیت نتشونت منفیه 5، بعثت منفی 15 هستش !

این مرغدار ها هم نمیخوان یه فکری به حالش بکنن، روز به روزم داره بدتر میشه .

smohsen
11-10-2012, 17:20
این dns ها رو ست کنید و ببینید فرقی می کنه سرویستون یا نه

217.218.155.155
212.82.225.12
بعد از ست کردن رو کانکشن یه بار دیسکانکت کنید

saeedazami
11-10-2012, 18:11
سلام دوستان.منم کم کم می خوام از اینترنت دیال آپ بیرون بیام البته نه زیاد.خونه ی ما توی الهیه ست می خوام یه اینترنت adslباسرعت ۱۲۸ بگیرم البته نامحدود وبا حداقل هزینه .اینقدر که پول تلفنمون این ماه زیاد شده کل خانواده با adslموافقت کردن.یه شرکتی رو بهم معرفی کنید که هم هزینش کم باشه وهم این که سرعت تقریبا ثابتی داشته باشه.چاکرگشتدان:sq_24:

hm741
11-10-2012, 19:04
سلام دوستان.منم کم کم می خوام از اینترنت دیال آپ بیرون بیام البته نه زیاد.خونه ی ما توی الهیه ست می خوام یه اینترنت adslباسرعت ۱۲۸ بگیرم البته نامحدود وبا حداقل هزینه .اینقدر که پول تلفنمون این ماه زیاد شده کل خانواده با adslموافقت کردن.یه شرکتی رو بهم معرفی کنید که هم هزینش کم باشه وهم این که سرعت تقریبا ثابتی داشته باشه.چاکرگشتدان:sq_24:

با توجه به اینکه پورت های مرکز بعثت مخابرات پر شدن بهتره 128 نامحدود (استاندارد) حسابگر بگیری سرعتش 16KB ولی تایم اوت و افت پینگ به ندرت داره برای وب گردی و بازی آنلاین خیلی خیلی مناسبه ولی برای دانلود بهتره از اشتراک ویژه استفاده کنی که هم ارزون تره هم سرعت دانلودش بالاست ولی به خاطر تایم اوت بدرد بازی آنلاین نمی خوره
صبا نت طبق گفته دوستان فوق العاده با گیفیت تره ولی گرانتر هم هست به هر حال هرچی بیشتر پول بدی بیشتر آش میخوری
اگر هم محدود خواستی بگیری شاتل توصیه میشه
من هر چهار تای این شرکت ها رو تجربه کردم بین نامحدود ها مخابرات بهترینه که پورت خالی نداره و بین محدود ها شاتل بهترین بود الان نمیدونم در چه وضعه

MasterGeek
11-10-2012, 19:26
دوستان من خونه رو عوض کردم و پورت رو هم انتقال دادم (این خونه قبلا ازش استفاده میکردم و مشکلی نداشت حالا بعد از اینکه آپارتمان شده میگن که خطت نویز داره و نمیتونیم واست کاری کنیم؟ چیکار میتونم بکنم؟ راهی هست؟

از مخابرات سرویس نامحدود گرفتم.

پ.ن: متاسفانه دیگه خودم هم خونه نیستم که امتحان کنم ببینم واقعا مشکل از سیم کشی داخل هست یا بیرون ولی حدسم اینه که از داخل هست. فقط هدفم اینه که این پورتو توی مخابرات حفظ کنم چون با محدود نمیتونم کنار بیام. آیا راهی/شرکتی هست که بیاد یه بررسی کنه و مشکل رو پیدا کنه؟ از طرف مخابرات یه بار اومدن و گفتن احتمال از پورته و پورت رو عوض کردن ولی باز مشکل سرجاش موند. به سختی به مرکز وصل میشه و وقتی هم وصل میشه یا کلا قطعه یا سرعت در حد چند کیلوبایت داره!
واقعا موندم که چیکار کنم الان یک ماه شارژم هم بیخودی رفته و گفتن به ما ربطی نداره!!!

saeedazami
11-10-2012, 19:30
با توجه به اینکه پورت های مرکز بعثت مخابرات پر شدن بهتره 128 نامحدود (استاندارد) حسابگر بگیری سرعتش 16KB ولی تایم اوت و افت پینگ به ندرت داره برای وب گردی و بازی آنلاین خیلی خیلی مناسبه ولی برای دانلود بهتره از اشتراک ویژه استفاده کنی که هم ارزون تره هم سرعت دانلودش بالاست ولی به خاطر تایم اوت بدرد بازی آنلاین نمی خورهصبا نت طبق گفته دوستان فوق العاده با گیفیت تره ولی گرانتر هم هست به هر حال هرچی بیشتر پول بدی بیشتر آش میخوری اگر هم محدود خواستی بگیری شاتل توصیه میشهمن هر چهار تای این شرکت ها رو تجربه کردم بین نامحدود ها مخابرات بهترینه که پورت خالی نداره و بین محدود ها شاتل بهترین بود الان نمیدونم در چه وضعههمین 128نامحدود (استاندارد) حسابگر که میگی همراه با مودم و... قیمتش چه جوریاس .ماهانه چه قدر هزینش میشه؟ شب ها میشه رایگان دانلود کرد؟ازچه ساعتی تا چه ساعتی؟هرسوال دیگه ای که به ذهن خودتم اومد جواب بده لطفا.با این سرعت 1گیگابایت رو تو چند روز میشه دانلود کرد و.............

hm741
11-10-2012, 20:20
همین 128نامحدود (استاندارد) حسابگر که میگی همراه با مودم و... قیمتش چه جوریاس .ماهانه چه قدر هزینش میشه؟ شب ها میشه رایگان دانلود کرد؟ازچه ساعتی تا چه ساعتی؟هرسوال دیگه ای که به ذهن خودتم اومد جواب بده لطفا.با این سرعت 1گیگابایت رو تو چند روز میشه دانلود کرد و.............

یااااااا علی سوااااال..... با توجه به اینکه تبلیغات میشه و بعضی ها که اینجا صاحب شرکت اند شاکی میشن نمیتونم قیمت بدم .....عزیز من شما یه مراجعه بکن به نمایندگی یکی از این شرکت ها همین سوالا رو ازشون بپرس ببین اصلا کدوم یکی برخورد پشتیبانی شون بهتره
اشتراک های نامحدود یعنی شما هرچقدر بخوای میتونی دانلود کنی ولی سرعتشون پایینه و اشتراک های محدود یعنی اینکه یه حجم خاصی برای شما ثبت و شارژ میشه (مثلا 3 گیگ) هر شرکتی هم توی یه ساعت شبانه به خصوصی شارژ کم نمیکنه و رایگانه
اون اشتراک نامحدود 128که من معرفی کردم محدودیت حجمی نداره ولی سرعت دانلودش 16 کیلو بایت در ثانیه ست که با این تفسیر یک گیگ رو تو حدود 17 ساعت میتونه دانلود کنه (یا خداااااا:sq_2:)اما همین 128 محدود سرعت دانلودش 128 کیلو بایت در ثانیه ست و یک گیگ رو در دو ساعت دانلود میکنه ... قیمت مودم هم که با قیمت ارز هر دقیقه بالا پایین میشه ....قبلا که D-Link حدود 30 هزار تومانی بود الان دیگه خدا میدونه چقدر شده فقط مواظب باش مودم 4 پورته رو که برای کافی نت های استفاده میشه با استدلال سرعت و کیفیت بهتر و ... بهت نندازن که هیچ فرقی با تک پورته نداره

misam5526
11-10-2012, 22:34
سلام دوستان.منم کم کم می خوام از اینترنت دیال آپ بیرون بیام البته نه زیاد.خونه ی ما توی الهیه ست می خوام یه اینترنت adslباسرعت ۱۲۸ بگیرم البته نامحدود وبا حداقل هزینه .اینقدر که پول تلفنمون این ماه زیاد شده کل خانواده با adslموافقت کردن.یه شرکتی رو بهم معرفی کنید که هم هزینش کم باشه وهم این که سرعت تقریبا ثابتی داشته باشه.چاکرگشتدان:sq_24: در مورد مرکز بعثت شما سه تا انتخاب داری 1- صبا نت 2- حسابگر 3 - نوین نت از بین اینا حسابگر نا محدود در طیف وسیعی ارائه میده (صبا هم نامحدود داره ولی صبا بیشتر برای محدود شناخته شدس...) نوبن هم نداره نا محدود فعلاً برای حسابگر هم 128 نامحدود میشه ماهی 15 تومن (البته غیر ویژه) ... این سرویس رو خیلی وقت پیش داشتم ... برای اولین سرویس ADSL بعد از دیال آپ خوبه... با این سرویس وب گردی نه چندان سریع خواهی داشت ودانلود هم خیلی کند خواهد بود (سرعت 15-16 کیلو) .... ولی سرویس دائماً برقراره و ترافیک نامحدود در اختیار داری در مورد دانلود یک گیگ هم حداقل 17.7 ساعت (که عملاً بیشتر خواهد بود و تا 21-22 ساعت هم ممکنه طول بکشه ! )

misam5526
11-10-2012, 22:36
دوستان من خونه رو عوض کردم و پورت رو هم انتقال دادم (این خونه قبلا ازش استفاده میکردم و مشکلی نداشت حالا بعد از اینکه آپارتمان شده میگن که خطت نویز داره و نمیتونیم واست کاری کنیم؟ چیکار میتونم بکنم؟ راهی هست؟ از مخابرات سرویس نامحدود گرفتم. پ.ن: متاسفانه دیگه خودم هم خونه نیستم که امتحان کنم ببینم واقعا مشکل از سیم کشی داخل هست یا بیرون ولی حدسم اینه که از داخل هست. فقط هدفم اینه که این پورتو توی مخابرات حفظ کنم چون با محدود نمیتونم کنار بیام. آیا راهی/شرکتی هست که بیاد یه بررسی کنه و مشکل رو پیدا کنه؟ از طرف مخابرات یه بار اومدن و گفتن احتمال از پورته و پورت رو عوض کردن ولی باز مشکل سرجاش موند. به سختی به مرکز وصل میشه و وقتی هم وصل میشه یا کلا قطعه یا سرعت در حد چند کیلوبایت داره! واقعا موندم که چیکار کنم الان یک ماه شارژم هم بیخودی رفته و گفتن به ما ربطی نداره!!! یادمه مخابرات یه متخصص داشت که به صورت آزاد هم بعد از ظهرها کار میکرد ... مرکز آزادی بود ایشون ... ولی شماره ای ازش ندارم وگرنه بهت میدادم... حالا یه سر به آزادی بزن سراغ اینجور فردی رو بگیر...

ahoora f
11-10-2012, 22:53
ای بابا خوب منم میگم رکورد دست آمریکا و اینا نیست دست حسابگره !
:)))) دوست عزیز من با شما نبودم حالا چرا عصبانی میشی ؟؟؟؟

بنده هم نگفتم شما با من زرزر کنی، خوب باشه زرزر نکن عزیز جان من که مجبورت نکردم :)

و نکته ی بعد اینکه شما که فقط حسابگر بودی ، من چیزی حدود به 6 ، 7 سال هست که ADSL رو از هر شرکتی که شما اسمش رو هم نشنیدی گرفتم تو این شهر . فعلا هم خابراتم و کمتر از بقیه اذیتم کرده

اون موقع که سر دزدی حجمم و قطعی دم به دقیقه رفتم حسابگر شما هنوز آدرس حسابگر رو بلد نبودی دوست عزیز .. البته شایدم هم ........

و نکته ی دیگه این که بنده آدرس گوگل رو بلد نیستم :) شما داخل گوگلی که میگی ، اینترنت مخابرات کرمانشاه رو سرچ کن و ساییتش رو هم ببین و سری به امکانات و شارژ آنلاینش هم بزن ... شما اگه اولین بارته از فیش پرداخت کردن و بانک رفتن راحت شدی و شارژ آنلاین دیدی تقصیر کسی نیست.

موفق باشی
فقط جواب اینتو میدم که بله من اولین باره توی این شهر نت گرفتم و تا حالا اینجا نت نگرفتم چون اصلا توی این شهر نبودم که بخوام نت بگیرم
همون اول هم حسابگر گرفتم میدونی چرا؟؟؟؟چون اصلا سایت مخابرات هرچی گشتم و پرسیدم پیدا نکردم سایتش برای اینترنت adsl !!!اگه لطف کنی سایتش رو که اطلاعات و تعرفه و همین امکانات که میگی رو داره توش بهم بدی ممنون هم میشم....شارژ انلاین هم از فروردین که من خواستم نت بگیرم تا حالا که درست نشده....... 2روز!!! پیش یکی اینجا گفت انگار راه افتاده اگه درست باشه.

شما عزیزم فقط کافیه چند صفحه از همینجا رو بخونی از هر 2تاپست یکیش فهش به مخابراته.

smohsen
11-10-2012, 23:19
فقط جواب اینتو میدم که بله من اولین باره توی این شهر نت گرفتم و تا حالا اینجا نت نگرفتم چون اصلا توی این شهر نبودم که بخوام نت بگیرم
همون اول هم حسابگر گرفتم میدونی چرا؟؟؟؟چون اصلا سایت مخابرات هرچی گشتم و پرسیدم پیدا نکردم سایتش برای اینترنت adsl !!!اگه لطف کنی سایتش رو که اطلاعات و تعرفه و همین امکانات که میگی رو داره توش بهم بدی ممنون هم میشم....شارژ انلاین هم از فروردین که من خواستم نت بگیرم تا حالا که درست نشده....... 2روز!!! پیش یکی اینجا گفت انگار راه افتاده اگه درست باشه.

شما عزیزم فقط کافیه چند صفحه از همینجا رو بخونی از هر 2تاپست یکیش فهش به مخابراته.

فقط مخابرات کرمانشاه نیست
کل مخابرات کل کشور مشکل داره
در ضمن من تو صفحه پیش از بچه ها خواستم که از وضعیت پینگشون تو پاکت های 30 تایی بگن
اما بجز مخابراتی ها هیچکدام هیچی نگفتن!
لطفا نامحدود ها بگن وضعیت پاکت لاستشون چطوره

البته الان من پینگ 150 هست بدون لاست
اما ظهر واقعا مشکل داشت

مطمعنا ما وامدار هیچکدام از سرویس ها نیستیم
خود من اول از حسابگر داشتم
اما به خاطر تعرفه بالای اون موقعش رهاش کردم و اومدم مخابرات
مخابرات هم قبلا خوب بود
اما دو هفته هست که داره اذیت می کنه
و صد درصد اگه آی اس پی بهتری باشه من یکی میرم اون آی اس پی

mehr film
11-10-2012, 23:44

این سایت اینترنت مخابرات کرمانشاه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله یک ماهی قطع بود که دوباره راه اندازی شد شارژ آنلاین ...

الان هم بله مخابرات مشکل داره و مشکلش پینگشه که تایم اوت داره . که اون هم برای گیمر ها اذیت میکنه ..

من به نسبت آ ی اس پی های دیگه تا الان که ازش تا 70 80 % راضی بودم . قطعی آنچنانی هم نداره زیاد... یعنی یه مدته که اصلا نداره

و از وقتی مخابرات گرفتم فهمیدم نت حجمی اصلا ارزش نداره اونم تو کرمانشاه ... سرعت روز رو رو 1 مگ میبندن حجم فوری تموم میشه . از اون ور هم سرعت شبانه رو در حد فرغون که سایت هم به زور باز میکنه و عملا باید ببندی بری بخوابی . همشون از دم همینطورن از شاتلش بگیر تا حسابگر تا صبانت و ...

الان حداقل روز و شب و نصفه شب سرعتم ثابته . 60

ahoora f
11-10-2012, 23:59
این سایت اینترنت مخابرات کرمانشاه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله یک ماهی قطع بود که دوباره راه اندازی شد شارژ آنلاین ...

الان هم بله مخابرات مشکل داره و مشکلش پینگشه که تایم اوت داره . که اون هم برای گیمر ها اذیت میکنه ..

من به نسبت آ ی اس پی های دیگه تا الان که ازش تا 70 80 % راضی بودم . قطعی آنچنانی هم نداره زیاد... یعنی یه مدته که اصلا نداره

و از وقتی مخابرات گرفتم فهمیدم نت حجمی اصلا ارزش نداره اونم تو کرمانشاه ... سرعت روز رو رو 1 مگ میبندن حجم فوری تموم میشه . از اون ور هم سرعت شبانه رو در حد فرغون که سایت هم به زور باز میکنه و عملا باید ببندی بری بخوابی . همشون از دم همینطورن از شاتلش بگیر تا حسابگر تا صبانت و ...

الان حداقل روز و شب و نصفه شب سرعتم ثابته . 60
راستش من اول حجمی داشتم اردیبهشت من 512حجمی داشتم که توی روز سرعت دانلود 250بود و توی شب میشد 130 و بازم خوب بود و خیلی شباسرعت کم نمیشد..... دو ماه اول خوب بود ولی ماه بعدش شبا افتضاه شد و کلا قطع میشد و اصلا شبا نمیشد دانلود کرد و دیگه روی اعصاب بود.
الان چند ماه هست که نامحدود میگیرم دیگه.....قطعی خیلی کم داشته میتونم بگم اصلا قطعی نداشتم ولی افت سرعت و پینگ بالا چرا بعضی وقتا دارم چون بیشتر هم سرویس ویژه گرفتم ازش که بیشتر برای دانلود خوبه.
ولی چیزی که در مقابل کسایی که مخابرات دارن این چندماه اخیر واقعا دیدم که من کمتر مشکل داشتم.

HO3IN-Life
12-10-2012, 08:46
نمیدونم این مخابرات چشه ! دیوونس .
مثلا الان مودم رو روشن میکنم میبینم هی تایم اوت میده . یه بار خاموش و روشن میکنم مودم رو میبینم یکم بهتر شد .
یه بار دیگه میبینم همونطوریه .
یه بار دیگه میزنم میبینم بدون تایم اوت شد . تا مثلا 30 دقیقه، بعد از 1 یا 2 تاتایم اوت؛ بین هر 30 تا شروع میکنه تا میرسونش به : هر 5 تا 2 !

saeedazami
12-10-2012, 09:23
1-سلام.یه سوال حیاتی دارم.تازه واردم دیگه به دل نگیرید.مثلا من یه اشتراک ۱۲۸ کیلوبایتی گرفتم البته حجمی ومثلا یک گیگابایت حجم بعد طی دو سه روز اول تمام حجم رو دانلود میکنم.دراین صورت چه حالت هاییواسه من رخ میده؟:sq_13:
2-آیا اگه فقط توی اینترنت پرسه بزنی وفقط سایت هارو ورق بزنی از همون حجم اولیه کم میشه یا حجم فقط بستگی به دانلود داره؟
3-فعلا چیزه دیگه ای یادم نماد.:sq_17:

smohsen
12-10-2012, 10:26
1-سلام.یه سوال حیاتی دارم.تازه واردم دیگه به دل نگیرید.مثلا من یه اشتراک ۱۲۸ کیلوبایتی گرفتم البته حجمی ومثلا یک گیگابایت حجم بعد طی دو سه روز اول تمام حجم رو دانلود میکنم.دراین صورت چه حالت هاییواسه من رخ میده؟:sq_13:
2-آیا اگه فقط توی اینترنت پرسه بزنی وفقط سایت هارو ورق بزنی از همون حجم اولیه کم میشه یا حجم فقط بستگی به دانلود داره؟

باید حجم بخری مثلا یک گیگ اضافه 3500 تومان یا هرچی -- بنابراین بهتره نامحدود بگیری اوایل اگه دیدی دستت اومده و می دونی چطور استفاده کنی و خواستی سرعتت بیشتر شه محدودش کنی

مهم نیست چیکار می کنی - هر کاری با اینترنت انجام بدی از حجم کم می کنه - هرچیزی دریافت کنی - حالا سایت باشه عکس باشه فایل باشه ...

.s.a.e.e.d
12-10-2012, 10:30
راستش من اول حجمی داشتم اردیبهشت من 512حجمی داشتم که توی روز سرعت دانلود 250بود و توی شب میشد 130 و بازم خوب بود و خیلی شباسرعت کم نمیشد..... دو ماه اول خوب بود ولی ماه بعدش شبا افتضاه شد و کلا قطع میشد و اصلا شبا نمیشد دانلود کرد و دیگه روی اعصاب بود.
الان چند ماه هست که نامحدود میگیرم دیگه.....قطعی خیلی کم داشته میتونم بگم اصلا قطعی نداشتم ولی افت سرعت و پینگ بالا چرا بعضی وقتا دارم چون بیشتر هم سرویس ویژه گرفتم ازش که بیشتر برای دانلود خوبه.
ولی چیزی که در مقابل کسایی که مخابرات دارن این چندماه اخیر واقعا دیدم که من کمتر مشکل داشتم.

من اگه مخابرات دیگه نامحدود ارائه نده ترجیح میدم نتم قطع بشه تا از این شرکتهای دزد نت حجمی بگیرم.از حسابگر که تایم اوت و قطعیش نمونه نداره و پارس آنلاین و صبانت هم سرویس داشتم.هر کدوم یه جور دزدی میکنن.مخابرات هم قطعی داره ولی از همه نظر از بقیه بهتره.همین که تو یک سال یک و نیم ترابایت دانلود کردم کافیه.البته اگه این حجم رو از پارس آنلاین میخریدم با حساب هر گیگ 5200 میشه هفت میلیون و هشتصد هزار تومن :31:

HO3IN-Life
12-10-2012, 10:30

شما هر کاری با اینترنتت انجام بدی از حجمت کم میبشه . حتی باز کردن صفحات وب.

smohsen
12-10-2012, 10:39
فعلا تنها راه نیم ساعت یه بار خاموش روشن کردنه!:sq_5:

misam5526
12-10-2012, 11:00
1-سلام.یه سوال حیاتی دارم.تازه واردم دیگه به دل نگیرید.مثلا من یه اشتراک ۱۲۸ کیلوبایتی گرفتم البته حجمی ومثلا یک گیگابایت حجم بعد طی دو سه روز اول تمام حجم رو دانلود میکنم.دراین صورت چه حالت هاییواسه من رخ میده؟:sq_13: 2-آیا اگه فقط توی اینترنت پرسه بزنی وفقط سایت هارو ورق بزنی از همون حجم اولیه کم میشه یا حجم فقط بستگی به دانلود داره؟ 3-فعلا چیزه دیگه ای یادم نماد.:sq_17: خلاصه بگم اگه میخوای 128 محدود 3 گیگ حسابگر بگیرزی چون فکر میکنی خیلی خوب و به صرفست اشتباه ترین تصمیم زندگیت رو داری میگیری... برای محدود به هیچ وجه از حسابگر نگیر.... پیشنهاد همه اینه که از همون حسابگر نا محدود بگیری (128 ، 15 تومنی) ولی اگه خواستی محدود بگیری ... چون اول کارته و خیلی حرفه ای دنبال نمیکینی 128 (to 512 mg) نوین نت حجمش 5 گیگه و از نظر اقتصادی حداقل به صرفه تره (اونم 12 تومنه )

saeedazami
12-10-2012, 13:18
خلاصه بگم اگه میخوای 128 محدود 3 گیگ حسابگر بگیرزی چون فکر میکنی خیلی خوب و به صرفست اشتباه ترین تصمیم زندگیت رو داری میگیری... برای محدود به هیچ وجه از حسابگر نگیر.... پیشنهاد همه اینه که از همون حسابگر نا محدود بگیری (128 ، 15 تومنی) ولی اگه خواستی محدود بگیری ... چون اول کارته و خیلی حرفه ای دنبال نمیکینی 128 (to 512 mg) نوین نت حجمش 5 گیگه و از نظر اقتصادی حداقل به صرفه تره (اونم 12 تومنه )

آها...پس اینجوریه...شماکه از اینتر نت پر سرعت استفاده میکنیدمثلا ۵گیگ رو تا چند روز میشه نگه داشت؟به طور متوسط. :sq_14::sq_14:
الآن میرم سایت نوین نت ببینم اونجا چه خبره....فعلا.... :sq_6:

misam5526
12-10-2012, 13:32
آها...پس اینجوریه...شماکه از اینتر نت پر سرعت استفاده میکنیدمثلا ۵گیگ رو تا چند روز میشه نگه داشت؟به طور متوسط. :sq_14::sq_14: الآن میرم سایت نوین نت ببینم اونجا چه خبره....فعلا.... :sq_6: اگه پینگ برات مهم نیست .... و معقول وبگردی و دانلود داری نوین نت بد نیست.... (سرعت باز شدن صفحاتش در حد و حدود یه اینترنت محدود نیست وتنها مزیتش قیمت خوب در برابر حجم مناسب و ساعات رایگانشه که محدودیت سرعت اعمال نمیکنه) فقط دقت کن نوین نت نیاز نیست پول برای رانژه کردن بدی وفقط هزینه برابر تعرفست +5% مالیات و 1000 تومن آبونمان! (برای رانژه کردن بعضی شرکتا 5000 تومن اضافه میگیرن بار اول)

saeedazami
12-10-2012, 13:39
اگه پینگ برات مهم نیست .... و معقول وبگردی و دانلود داری نوین نت بد نیست.... (سرعت باز شدن صفحاتش در حد و حدود یه اینترنت محدود نیست وتنها مزیتش قیمت خوب در برابر حجم مناسب و ساعات رایگانشه که محدودیت سرعت اعمال نمیکنه) فقط دقت کن نوین نت نیاز نیست پول برای رانژه کردن بدی وفقط هزینه برابر تعرفست +5% مالیات و 1000 تومن آبونمان! (برای رانژه کردن بعضی شرکتا 5000 تومن اضافه میگیرن بار اول)

اینارو برام توضیح بده1- رانژه کردن 2-پینگ
البته پینگ رو فکر کنم واسه بازی آنلاین باشه.
من دانلود زیاد میکنم واسه همین میگم نامحدود ولی اگه محدود باحجم بالا وهزینه کم هم باشه خوبه.
نوع حجمی رو واسه این میگم نه که شاید چند روز امتحان داشته باشم ونتونم از حجمم استفاده کنم ویا برعکس یه فایل پرحجم رو توی چند روز بگیرم ودیگه حجمی واسم باقی نمونه.

misam5526
12-10-2012, 13:53
اینارو برام توضیح بده1- رانژه کردن 2-پینگ البته پینگ رو فکر کنم واسه بازی آنلاین باشه. من دانلود زیاد میکنم واسه همین میگم نامحدود ولی اگه محدود باحجم بالا وهزینه کم هم باشه خوبه. نوع حجمی رو واسه این میگم نه که شاید چند روز امتحان داشته باشم ونتونم از حجمم استفاده کنم ویا برعکس یه فایل پرحجم رو توی چند روز بگیرم ودیگه حجمی واسم باقی نمونه. 1-رانژه یه اصطلاح مخابراتیه در واقع خطت برای نصب پورت ADSL آماده میشه .... ... 2- پینگ هم چون تازه اومدی تو پرسرعت فعلاً زیاد باهاش خودتو مشغول نکن یه مدت بگذره اگه لازم داشتی پینگ رو شرکت عوض خواهی کرد... در مورد دانلود ...برای حجمی ها دانلود رو معمولاً توی ساعات رایگان انجام میدن .... با توجه به اینکه قبلاً پر سرعت نداشتی نمیشه گفت زیاد دانلود میکردی.... آخه اینجا دانلود زیاد به روزی 2 گیگ به بالا میگن!!

dcrtrv
12-10-2012, 15:12
با سلام
من حدود یک ساله adsl 128 دارم که دیروز یهو بدون هیچ دلیلی از کار افتاد و زنگ زدم شرکت ( حسـابگر ) ، طرف گفت باید مودمت را بیاری شرکت که دستکاری اش کنند. ازش سوال کردم که میشه راهنمایی کنی که درستش کنم طرف گفت نمیتوانم از پشت تلفن راهنمایی کنم !!! خلاصه امروز خودم دست به کار شدم و یه کانکشن جدید ساختم و connect را زدم و اینترنتم درست شد.
اما مشکلی که دارم اینه که قبلا با بالا آمدن ویندوز اینترنتم خود به خود وصل بود ولی الان باید آیکون اینترنت ( کنار ساعت ) را کلیک کنم و از قسمت Dialup and VPN دکمه connect را بزنم و یه صفحه میاد مثل قدیم که با کارت اینترنت وصل میشدم اون رو باید connect کنم تا وصل بشم به اینترنت.
حالا کسی میدونه باید چکار کنم تا وقتی ویندوز بالا میاد مثل قدیم اتوماتیک وصل باشم به اینترنت. ( مودمم tp-link هست )

smohsen
12-10-2012, 16:35
من زنگ زدم دوباره میگه من هیچ مشکلی ندارم و ثابت و بدون تایم اوته
واقعا موندم

ahoora f
12-10-2012, 17:16
با سلام
من حدود یک ساله adsl 128 دارم که دیروز یهو بدون هیچ دلیلی از کار افتاد و زنگ زدم شرکت ( حسـابگر ) ، طرف گفت باید مودمت را بیاری شرکت که دستکاری اش کنند. ازش سوال کردم که میشه راهنمایی کنی که درستش کنم طرف گفت نمیتوانم از پشت تلفن راهنمایی کنم !!! خلاصه امروز خودم دست به کار شدم و یه کانکشن جدید ساختم و connect را زدم و اینترنتم درست شد.
اما مشکلی که دارم اینه که قبلا با بالا آمدن ویندوز اینترنتم خود به خود وصل بود ولی الان باید آیکون اینترنت ( کنار ساعت ) را کلیک کنم و از قسمت Dialup and VPN دکمه connect را بزنم و یه صفحه میاد مثل قدیم که با کارت اینترنت وصل میشدم اون رو باید connect کنم تا وصل بشم به اینترنت.
حالا کسی میدونه باید چکار کنم تا وقتی ویندوز بالا میاد مثل قدیم اتوماتیک وصل باشم به اینترنت. ( مودمم tp-link هست )
با کانکشن وصل شدن هم دردسر داره هم اینکه سرعتت خیلی کم و بیخود میشه حتما ببر برات درست کنن....منم این مشکل رو داشتم و با کانکشن وصل شدن واقعا بی ارزشه انگار هنوز دایل اپ داری
باید مودمت رو کانفیگ کنی و بعدم شرکت مودمت رو توی سیستم ثبت کنه.......خودتم اگه بلد باشی میتونی اینکارو بکنی....اول خودت کانفیگ مودم رو باید ست کنی و یعد زنگ بزنی شرکت بگی مودمت رو برات ثبت کنه.
کانفیگ کردنم توی گوگل سرچ کنی اموزشش هست...با توجه به نوع مودم فرق داره باهم روش کانفیگ کردن.

smohsen
12-10-2012, 17:19
با کانکشن وصل شدن هم دردسر داره هم اینکه سرعتت خیلی کم و بیخود میشه حتما ببر برات درست کنن....منم این مشکل رو داشتم و با کانکشن وصل شدن واقعا بی ارزشه انگار هنوز دایل اپ داری
باید مودمت رو کانفیگ کنی و بعدم شرکت مودمت رو توی سیستم ثبت کنه.......خودتم اگه بلد باشی میتونی اینکارو بکنی....اول خودت کانفیگ مودم رو باید ست کنی و یعد زنگ بزنی شرکت بگی مودمت رو برات ثبت کنه.
کانفیگ کردنم توی گوگل سرچ کنی اموزشش هست...با توجه به نوع مودم فرق داره باهم روش کانفیگ کردن.

هان؟
کانکشن همون حالت BRIDG هست که فک نکنم ربطی به سرعت داشته باشه
فقط غیر اتومات میشه

HO3IN-Life
12-10-2012, 18:47
امروز اینترنت عالــــی بود .
ابنو گفتم که فکر نکنید فقط انتقاد میکنم ! :sq_8:

misam5526
12-10-2012, 18:52
با کانکشن وصل شدن هم دردسر داره هم اینکه سرعتت خیلی کم و بیخود میشه حتما ببر برات درست کنن....منم این مشکل رو داشتم و با کانکشن وصل شدن واقعا بی ارزشه انگار هنوز دایل اپ داری باید مودمت رو کانفیگ کنی و بعدم شرکت مودمت رو توی سیستم ثبت کنه.......خودتم اگه بلد باشی میتونی اینکارو بکنی....اول خودت کانفیگ مودم رو باید ست کنی و یعد زنگ بزنی شرکت بگی مودمت رو برات ثبت کنه. کانفیگ کردنم توی گوگل سرچ کنی اموزشش هست...با توجه به نوع مودم فرق داره باهم روش کانفیگ کردن. اینکه نحوه اتصال مودم بریج باشه (با مانکشن) یا PPPOE (اتصال خودکار مودم) هیچ تاثیری بر سرعت، نویز خط یا هر عامل دیگه ای در این رابطه نداره...

ahoora f
12-10-2012, 19:50
هان؟
کانکشن همون حالت BRIDG هست که فک نکنم ربطی به سرعت داشته باشه
فقط غیر اتومات میشه
من برام همین مشکل پیش اومد با کانکشن وصل میشدم ولی واقعا افتضاه بود....درسته همونه ولی چون غیر اتوماتیک هست روی کیفیت نت تاثیر میزاره تا وقتی که خوده مودم اتوماتیک وصل بشه.
یه چیز دیگه هم هست وقتی تنظیمات کانکت توی مودم به هم خورده حتما تنظیمات دیگه هم به هم ریخته و اینم باعث مشکل میشه........پس بهتره حتما کانفیگ مودم دوباره ست بشه.

smohsen
12-10-2012, 22:10
امروز اینترنت عالــــی بود .
ابنو گفتم که فکر نکنید فقط انتقاد میکنم ! :sq_8:

با این حساب من یک مشکل دیگه دارم
چون امروز هم بعد از ظهر بعضی ساعات حتما باید نیم ساعت یک بار مودم رو خاموش روشن می کردم
وگرنه کار نمی کرد

همین الان پینگ نامنظمه
و رو 300 تا 310 جابجا میشه
شما هاچی؟

misam5526
12-10-2012, 22:44
با این حساب من یک مشکل دیگه دارم چون امروز هم بعد از ظهر بعضی ساعات حتما باید نیم ساعت یک بار مودم رو خاموش روشن می کردم وگرنه کار نمی کرد همین الان پینگ نامنظمه و رو 300 تا 310 جابجا میشه شما هاچی؟ قطع و وصل شدن مکرر میتونه از خط باشه .. نویز خط رو چک کن ببین ارتباطت با مرکز مخابراتی چطوره؟ چقدر خط نویز داره؟

smohsen
12-10-2012, 23:38
SNR Margin (dB): 14.1 15.5
این از snr
اما احساس می کنم چند روزه خط نویز داره
ولی هیچ راهکاری نیست:sq_5:

misam5526
12-10-2012, 23:45
SNR Margin (dB): 14.1 15.5 این از snr اما احساس می کنم چند روزه خط نویز داره ولی هیچ راهکاری نیست:sq_5: Attenuation Down/Up(dB چنده؟ چرا راهکار که هست فقط باید دید مشکل از تجهیزات مرکز مخابراتیه یا ... یا نداره همون مخابراته مشکل چون این وضع برای منم یه بار پیش اومده بود قبلاً

smohsen
12-10-2012, 23:53
Attenuation (dB): 54.5 35.4
این از اول همین عدد ها بوده
نمی دونم والا
حالا امروز کلا نویز گیر رو از سر راه خط برداشتم و تلفن رو هم جدا کردم
باید فردا ظهر دوباره ببینم با این بساط مشکلات حل میشه یا نه

misam5526
12-10-2012, 23:59
Attenuation (dB): 54.5 35.4 این از اول همین عدد ها بوده نمی دونم والا حالا امروز کلا نویز گیر رو از سر راه خط برداشتم و تلفن رو هم جدا کردم باید فردا ظهر دوباره ببینم با این بساط مشکلات حل میشه یا نه خود منم 50 هست و نویز هم کمی زیاد داری ولی دیگه اینقدر نیست که توجیه وصل نشدن باشه.... تو همین فروم هست آیدی فانوس طلایی که به خاطر اینکه نویزش رو 6 هست براش پایین تر بستن استریم داون و استریم آپ رو ولی مشکل قطع و وصلی نداره سرعتشم خوبه... (حداقل 512 رو داره) متخصص نیستم خیلی ولی یه جا تو این فروم خوندم مشکل میتونه از روتر یا سرور مخابرات که پهنای باند شما رو تامین میکنه باشه

ruzbeh1
13-10-2012, 13:17
با سلام می خواستم اگه ممکنه یک تست از پینگ google بزارید،سرویس مخابرات استان مازندران:

smohsen
13-10-2012, 14:29
با سلام می خواستم اگه ممکنه یک تست از پینگ google بزارید،سرویس مخابرات استان مازندران:

187 تا 200 و توی 20 تا یک تایم اوت
البته این خط من نویز داره و ملاک خوبی برای مقایسه نیست

misam5526
13-10-2012, 14:47
نوین نت ساعت 14:46 روز شنبه

smohsen
13-10-2012, 15:19
نوین نت ساعت 14:46 روز شنبه

خیلی بده
ازشون بپرس ببین با dns حل میشه یا نه

ahoora f
13-10-2012, 17:59
این سایت مخابرات چیه مثلا؟؟؟فقط یه صفحه اول داره دیگه هیچی نداره توش هیچکدوم از لینکایی که داده نمیاد و میره همون صفحه اول.فقط واسه من اینطوره یا واقعا اینجوریه؟
کسی میتونه به من انواع سرویس ها و تعرفه سرویسای مخابرات رو بگه؟

mohamax7
13-10-2012, 18:16
مخابرات ساعت 18:20

mohamax7
13-10-2012, 18:38
مخابرات مرکز بعثت سرویس 256

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

smohsen
13-10-2012, 19:40
دوستان الان Downstream (Kbps): 2299 برا منه
اگه بگم کمش کنن کیفیت خط بهتر نمیشه؟
تا چه حد رو سرعت تاثیر میذاره؟ چون به هر حال ما محدود نیستیم که با سرعت 2 مگ بکشیم

mohsen_djd2
13-10-2012, 21:56
با 173.194.35.40 زدم از 20تا 2تا لاساتید و 162m/s

misam5526
14-10-2012, 10:00
دوستان الان Downstream (Kbps): 2299 برا منه
اگه بگم کمش کنن کیفیت خط بهتر نمیشه؟
تا چه حد رو سرعت تاثیر میذاره؟ چون به هر حال ما محدود نیستیم که با سرعت 2 مگ بکشیم

من خودم وقتی آپ استریم رو از 1024 کردن 512 snr هر دوش رفت بالای 20...البته الن آپ یکی دوتا پایین و بالا میره ولی تاثیر زیادی نداره...

برای شما هم آپ رو حتماً رو 512 و داون استریم رو هم 1024 ببندید... چون نامحدود هستید ضرر نداره

ahoora f
14-10-2012, 12:10
حسابگر 256 نامحدود ویژه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

smohsen
14-10-2012, 15:52
من خودم وقتی آپ استریم رو از 1024 کردن 512 snr هر دوش رفت بالای 20...البته الن آپ یکی دوتا پایین و بالا میره ولی تاثیر زیادی نداره...

برای شما هم آپ رو حتماً رو 512 و داون استریم رو هم 1024 ببندید... چون نامحدود هستید ضرر نداره
زنگ زدم
میگه دست ما نیست
میگم خانم عددیه که شما ست می کنید
میگه نه
ما نمی تونیم اینکارو بکنیم غیر مجازه و ....
اعصابم خورد شد
گفتم شب زنگ میزنم آقایون شماها کلا هیچی یا نمی دونید یا نمی تونید یا نمی خواید

behnam-k
14-10-2012, 19:17
تست نوین نت،ساعت 19:10

behnam-k
14-10-2012, 19:41
مخابرات ساعت 18:20

از وقتی ما از مخابرات رفتیم وضعیتش خوب شده ها :sq_24:

smohsen
14-10-2012, 22:41
بچه ها امشب ساعت 8 تا 9.5 مشکل نداشتین؟

mohamax7
14-10-2012, 23:19
بچه ها امشب ساعت 8 تا 9.5 مشکل نداشتین؟
نه، من خیلی وقته شاید حدود یک سال باشه که اصلا عیر از روزهایی که چند ساعتی اینترنت کلا قطع میشد هیچ مشکلی در سرعت و ... ندارم

smohsen
14-10-2012, 23:27
نه، من خیلی وقته شاید حدود یک سال باشه که اصلا عیر از روزهایی که چند ساعتی اینترنت کلا قطع میشد هیچ مشکلی در سرعت و ... ندارم

نمی دونم والا چه حکمتیه
باید بگم بیان وضعیت نویز خط رو چک کنن
مثله اینکه کلا تو ضرریم!

misam5526
15-10-2012, 00:09
بالاخره نوین نت من رو دق مرگ میکنه میره پی کارش.......

فکر کنم باید به شاتل یا آسیا تک فکر کنم....

misam5526
15-10-2012, 11:11
یاد ایامی که اینترنتی داشتیم.... سرعت توپی داشتیم...

behnam-k
15-10-2012, 18:26
یاد ایامی که اینترنتی داشتیم.... سرعت توپی داشتیم...

میثم جان از سرور کرج هم تست بزار

smohsen
15-10-2012, 18:30
الان پینگ برا من بشدت نامنظمه افت سرعت هم دارم
از 185 میپره 200 و همینطوری البته تایم اوت نداره
شماها چی؟

misam5526
15-10-2012, 21:05

میخوام تست بگیرم ... ولی نمیشه.... به خاطر کندی بیش از حد اسپید تست عمل نمیکنه و ارور میده

همین تاپیک بالای یه دقیقه طول کشید بیاد واسم! در حالی که باید چند ثانیه ای میومد!!

اگه 7.5 گیگ از شارژم نمونده بود فردا درخواست جمع آوری رو میدادم میرفتم....

با این سرعت افتضاح وب گردیم نمیشه کرد حداقل حجمه مصرف شه دلم نسوزه!!

ShadowDragon
15-10-2012, 21:27
میخوام تست بگیرم ... ولی نمیشه.... به خاطر کندی بیش از حد اسپید تست عمل نمیکنه و ارور میده

همین تاپیک بالای یه دقیقه طول کشید بیاد واسم! در حالی که باید چند ثانیه ای میومد!!

اگه 7.5 گیگ از شارژم نمونده بود فردا درخواست جمع آوری رو میدادم میرفتم....

با این سرعت افتضاح وب گردیم نمیشه کرد حداقل حجمه مصرف شه دلم نسوزه!!

چه شرکتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ShadowDragon
15-10-2012, 21:38
البته الان دیگه مخابرات دوباره قسمت شارژ انلاین رو فعال کرد دوباره

مطمئنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

misam5526
15-10-2012, 21:55
چه شرکتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دادوووو .... من یادمه تو صبانت بودی اونوقت تو یادت نمیاد من از نوین نت خط گرفتم؟؟!!

ای روزگار بی وفا :sq_3:

smohsen
15-10-2012, 22:01
من از 7 به بعد اوضاع نتم مزخرف و خرابه
هر چند دقیقه باید دیسکانکت کنم
بدبختی صبح ها خونه نیستم که بگم بیان نویز خط رو بررسی کنن
نمی دونم چه مرگشه:sq_6:

misam5526
15-10-2012, 22:09
من از 7 به بعد اوضاع نتم مزخرف و خرابه
هر چند دقیقه باید دیسکانکت کنم
بدبختی صبح ها خونه نیستم که بگم بیان نویز خط رو بررسی کنن
نمی دونم چه مرگشه:sq_6:

نویز خط اونقدر که فکر میکنی برای سرعت پایین نامحدود موثر نیست!! این برای سرعتهای 2-3-4 مگ و بالاتره که البته همین الانم فاونس طلایی تو تاپیک تست عکس مشخصات مودمش رو گذاشت که هر دو 6 بود (SNR) ولی راحت 2 مگ پهنای باندش بود تو تست خودشم از همه چی راضی بود!

منم الان اوضاع خطم مزخرفه و مطمئنم این به خاطر پهنای باند اختصاصی شرکت به مرکز مخابراتی ماست ... نه نویز خط!

smohsen
15-10-2012, 22:19
نویز خط اونقدر که فکر میکنی برای سرعت پایین نامحدود موثر نیست!! این برای سرعتهای 2-3-4 مگ و بالاتره که البته همین الانم فاونس طلایی تو تاپیک تست عکس مشخصات مودمش رو گذاشت که هر دو 6 بود (SNR) ولی راحت 2 مگ پهنای باندش بود تو تست خودشم از همه چی راضی بود!

منم الان اوضاع خطم مزخرفه و مطمئنم این به خاطر پهنای باند اختصاصی شرکت به مرکز مخابراتی ماست ... نه نویز خط!

خوب پس این خط چه مرگشه:sq_6:
چرا فقط بعد از ظهر ها و شب ها اینطوره
اون کصافط ها هم که قبول نمی کنن که
میگن خودت مریضی برو دکتر درمون کن:sq_10:

ShadowDragon
15-10-2012, 22:23
من اگه مخابرات دیگه نامحدود ارائه نده ترجیح میدم نتم قطع بشه تا از این شرکتهای دزد نت حجمی بگیرم.از حسابگر که تایم اوت و قطعیش نمونه نداره و پارس آنلاین و صبانت هم سرویس داشتم.هر کدوم یه جور دزدی میکنن.مخابرات هم قطعی داره ولی از همه نظر از بقیه بهتره.همین که تو یک سال یک و نیم ترابایت دانلود کردم کافیه.البته اگه این حجم رو از پارس آنلاین میخریدم با حساب هر گیگ 5200 میشه هفت میلیون و هشتصد هزار تومن :31:

دوست عزیز این حسابی که کردی غلطه!!!! گیگ اضافه 5200 ه!!

ShadowDragon
15-10-2012, 22:25
دادوووو .... من یادمه تو صبانت بودی اونوقت تو یادت نمیاد من از نوین نت خط گرفتم؟؟!!

ای روزگار بی وفا :sq_3:

آخه عکس ID رو عوض کردی :دی

ShadowDragon
15-10-2012, 22:28
کسی 128 نوین نت نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دفه 3ومه میپرسم!!!!!!!!

.s.a.e.e.d
16-10-2012, 01:12
دوست عزیز این حسابی که کردی غلطه!!!! گیگ اضافه 5200 ه!!

خب مبنای حرف من هم گیگ اضافه بود !!!!!!

!!!!

!!!
!

M A M M U T
16-10-2012, 02:50
آقا نویز حسابگر خیلی زیاد نیست؟؟؟ من با وجود اسپلیتر باز هم گوشی تلفن خر خر میکنه.....مشکل از چیه؟ از گوشیه؟ آخه وقتی اینترنتم جمع میشه دیگه خر خر نمیکنه....

misam5526
16-10-2012, 12:20

یه تست گرفتم ولی هرکاری کردم عکس اینجا بالا نیومد!! الان که بعداظهره نمیشه دوباره تست گرفت و ارور میده اسپید تست! باید صبر کنم کمی وضع سرعت بهتر شه بتونم دوباره تست بگیرم...

misam5526
16-10-2012, 22:13
:sq_3::sq_3::sq_7::sq_7:

hm741
16-10-2012, 22:17
آقا نویز حسابگر خیلی زیاد نیست؟؟؟ من با وجود اسپلیتر باز هم گوشی تلفن خر خر میکنه.....مشکل از چیه؟ از گوشیه؟ آخه وقتی اینترنتم جمع میشه دیگه خر خر نمیکنه....

منم همین مشکل خر خر کردن تلفن در مواقع اتصال به اینترنت رو داشتم تلفن رو که عوض کردم درست شد.تلفن قبلی که این مشکل رو داشت سیستمش دو حالته بود هم tone هم pulse که tone سیستمیه که همه تلفن های جدید دارند ولی به طرز عجیبی سرو صدا میکرد... این تلفن جدید فقط سیستم tone رو داره و خر خر نمیکنه

ahoora f
17-10-2012, 00:40

خدایی یه نگاه به این پینگ بندازین؟؟؟بعد اسم اینو اینترنت پرسرعت هم گذاشتن!!!
پینگ از 200تا 500 میره و میاد......جالب اینه برای دانلود اصلا مشکلی نداره سرعت دانلود نرماله ولی سایتو با بدبختی باز میکنه.

mohamax7
17-10-2012, 10:59
محابرات ساعت 11:00

ShadowDragon
17-10-2012, 13:32

خدایی یه نگاه به این پینگ بندازین؟؟؟بعد اسم اینو اینترنت پرسرعت هم گذاشتن!!!
پینگ از 200تا 500 میره و میاد......جالب اینه برای دانلود اصلا مشکلی نداره سرعت دانلود نرماله ولی سایتو با بدبختی باز میکنه.

نوین نت؟

راستی دوستان نوین نتم دیگه پورت نمیده!!!!!!!!!!!!!
امروز دوستم میخواست تو مرکز ظفر پورت بگیره نشد!
اما من که ولیعصرم اجازه ثبت نام داشتم:sq_5:

ShadowDragon
17-10-2012, 13:36
خب مبنای حرف من هم گیگ اضافه بود !!!!!!

!!!!

!!!
!

نه منظورم اینه که میشه اولش سرویس با حجم بالا بگیری

مثلا نوین نت

128 با یک گیگ میده 5 تومن اما با 5 گیگ میشه 7.5! یعنی 4 گیگ 2500!

اما هر گیگ اضافه 4تومنه

misam5526
17-10-2012, 13:40
نوین نت؟

خیر. دوستمون جناب ahoora f از حسابگر خط داره.

نوین نت شبکش خلوت بود این وضعمون بود حالا که دیگه تکمیل هم دارهمیشه ظرفیتش دیگه خدا بهمون رحم کنه!!

شاید به خاطر قیمتاش باشه که توی محدود خیلی خیلی از بقیه شرکتا پایین تره قیمتاش ...

ahoora f
17-10-2012, 15:17
نوین نت؟

حسابگر ، سرویس ویژه نامحدود حسابگر......جالب اینه توی دانلود اصلا افت سرعت نداره و تقریبا سرعت دانلود ثابته و کم نمیشه چه روز چه شب، ولی شبا پینگش اینجوری میشه و یه صفحه هم بخوای باز کنی دیونت میکنه.ولی روزها و صبح خوبه مشکلی نداره فقط شبا اینجوری دیگه داغون میشه.
حالا خوبه من فقط دانلود میکنم زیاد مشکلی ندارم باهاش.

کسی تعرفه های مخابرات رو داره بده به من؟توی سایتش که هیچی نیست

misam5526
17-10-2012, 18:27
حسابگر ، سرویس ویژه نامحدود حسابگر......جالب اینه توی دانلود اصلا افت سرعت نداره و تقریبا سرعت دانلود ثابته و کم نمیشه چه روز چه شب، ولی شبا پینگش اینجوری میشه و یه صفحه هم بخوای باز کنی دیونت میکنه.ولی روزها و صبح خوبه مشکلی نداره فقط شبا اینجوری دیگه داغون میشه.
حالا خوبه من فقط دانلود میکنم زیاد مشکلی ندارم باهاش.

کسی تعرفه های مخابرات رو داره بده به من؟توی سایتش که هیچی نیست

تعرفه های مخابرات مثل ویژه حسابگره ! حالا هزارتومن کمتر یا بیشتر....

ولی مخابرات الان پورت خالی نداره تو مراکزش !!

alitanha1
18-10-2012, 15:08
سلام به همه دوستان عزیزم
راستش اومدم یه مشورت بکنم من سال 88 مجوز isp گرفتم ولی بخاطر ورود مخابرات به بازار adsl از انجام این کار پشیمون شدم اما الان وقتی بازارو نگاه می کنم که دیگه تقریبا شرکت ها port خالی ندارن اون شرکت هایم که دارن انقدر پهنای باندشون کمه که ..... خلاصه بگذریم به این فکر افتادم که کارو شروع کنم با سه تا شرکت pap هم صحبت کرم (فن آوا ، عصر انتقال داده ها و پیشگامان کویر) هر 3تاهم قول همکاری دادن ولی خودم بیشتر با پیشگامان کویر موافقم چون خیلی شرکت بزرگ و قویه تو زمینه ict همچنین تعرفه هاش بسیار مناسبه حالا ازین حرفا گذشته خواستم بدونم به نظر شما بازار کرمانشاه کشش داره که یه شرکت دیگه هم بیاد
دوست دارم نظر همه رو بدونم هم اینجا وهم به ایمیلم(amin_6868@yahoo.com)
در ضمن قصد شراکت هم دارم
یا علی

misam5526
18-10-2012, 15:20
سلام به همه دوستان عزیزم
راستش اومدم یه مشورت بکنم من سال 88 مجوز isp گرفتم ولی بخاطر ورود مخابرات به بازار adsl از انجام این کار پشیمون شدم اما الان وقتی بازارو نگاه می کنم که دیگه تقریبا شرکت ها port خالی ندارن اون شرکت هایم که دارن انقدر پهنای باندشون کمه که ..... خلاصه بگذریم به این فکر افتادم که کارو شروع کنم با سه تا شرکت pap هم صحبت کرم (فن آوا ، عصر انتقال داده ها و پیشگامان کویر) هر 3تاهم قول همکاری دادن ولی خودم بیشتر با پیشگامان کویر موافقم چون خیلی شرکت بزرگ و قویه تو زمینه ict همچنین تعرفه هاش بسیار مناسبه حالا ازین حرفا گذشته خواستم بدونم به نظر شما بازار کرمانشاه کشش داره که یه شرکت دیگه هم بیاد
در ضمن قصد شراکت هم دارم
یا علی

اتفاقاً تو تاپیک نوین نت گله کردم از کم کاری شرکتها در این بازار پر تقاضا...
قطعاً یه نمایندگی خوب با پشتیبانی مناسب و کارمندای مودب(!) میتونه خیلی زود به جایگاه مطلوب برسه...

الان تو مرکز بعثت واقعاً عجیبه پورت خالی رو هوا میره... تو بقیه مراکز هم همینه ....

دقت کنید بالا رفتن هزینه های دیگه در سطح جامعه باعث شده ماهی 12 یا 15 تومن مثل قبل وحشتناک نباشه!! و خیلی ها رو ترغیب خواهد کرد که به ADSL رو بیارن...

ahoora f
18-10-2012, 18:12
سلام به همه دوستان عزیزم
در ضمن قصد شراکت هم دارم
یا علی
از این لحاظ که چون زیرساخت بیشتر شرکتهای حاضر زیاد گسترده نیست و توی بیشتر مراکز مخابراتی پورتهاشون پر شده شرکتهای جدید هم بیان و شروع به فعالیت کنن صددرصد مشتریهای خودشون رو جذب میکنن، نمونش همین شرکتها نوین نت و صبانت که خیلی زود حتی پورتهاشون پر شد.
و حرف دوستمون هم درسته الان هم هزینه دایل اپ خیلی بیشتر از adsl میشه و هم گرایش به اینترنت خیلی بیشتر شده توی جامعه پس خیلی بیشتر جای کار داره هر کسی بخواد وارد این بازار بشه.
دلیل دیگه که شرکتهای جدید هم اگه وارد بشن میتونن موفق بشن اینه که خدمات شرکتهای حاضر اینقدر بدهست در زمینه های مختلف که با اومدن شرکتهای جدید اگه در ابتدا خدماتشون و کیفیت کارشون خوب باشه مردم بسمتشون میزن، ولی خب همیشه معمولا فقط برای بازار یابی در ابتدا خدمات خوب و عالی میدن ولی بعد از مدتی که مشترهاشون زیاد شد اونها هم میرن سمت همون نوع و کیفیت خدمات شرکتهای قبلی.

آرش-19
18-10-2012, 19:36
دوست عزیز , با توجه به اینکه اطلاعات همگانی نسبت به اینترنت پر سرعت خیلی
بیشتر شده نسبت به گذشته شده, درصد زیادی از مصرف کننده ها دنبال کیفیت هم هستند.
پس خواهشا اگه قصد دارید تو این زمینه کارتون رو شروع کنید به صورت حرفه ای و با کیفیت باشه
و 100 درصد اگه کیفیت متفاوتی داشته باشید مشتری خودش جذب میشه.

hm741
19-10-2012, 11:14
سلام به همه دوستان عزیزم
در ضمن قصد شراکت هم دارم
یا علی
در حال حاضر شرکتی که اینترنت نامحدود رو ارزان و با کیفیت ارایه کنه وجود نداره (مخابرات پورت هاش پر شده و اشتراک یک به یک حسابگر هم خیلی گران قیمته) نبود این ضعف در شرکتی جدید بدون شک مشتری های زیادی رو جذب می کنه
در غیر این صورت اگر سرویس محدود یا سرویس نامحدود یک به ده (که حسابگر داره و خیلی بی کیفیته) ارایه شود مطمینا قادر به رقابت با شرکت های حاضر نخواهد شد

smohsen
19-10-2012, 11:26
طبق معمول فقط من تایم اوت دارم یا شماها هم دارین؟

misam5526
19-10-2012, 12:11
در غیر این صورت اگر سرویس محدود یا سرویس نامحدود یک به ده (که حسابگر داره و خیلی بی کیفیته) ارایه شود مطمینا قادر به رقابت با شرکت های حاضر نخواهد شد

این جمله رو رد میکنم.... همونطور که آرش جان گفت امروز خیلی از مشتری ها دارن به سمت کیفیت بهتر حرکت میکنن و با شرایط فعلی نت این کیفیت در اینترنت محدود هست فقط!
تعداد زیادی مثل خودم نیازمند سرعت بالا در وب گردی و در عین حال دانلود متعادل و به نسبت کم هستند برای این گروه محدود با سرعتهای 1 مگ به بالا بهترین گزینست...

در مورد قسمت دوم جمله :
حسابگر اگه میتونست رقابت کنه که الان اینطور نمیشد که تمام شرکتها حتی نوین نت یکی دو ماهه(!) پورتاشون کامل پر بشه ولی حسابگر هنوز نتونسته ظرفیتش رو تکمیل کنه!!

misam5526
19-10-2012, 12:20
طبق معمول فقط من تایم اوت دارم یا شماها هم دارین؟

منم مثل خودت خطم داغونه از شانس من...الانم تایم اوت زیاده به نسبت روزای دیگه....

یواش یواش به این نتیجه میرسم که شاید مشکل داره خط تلفنم؟؟!!

smohsen
19-10-2012, 12:29
منم مثل خودت خطم داغونه از شانس من...الانم تایم اوت زیاده به نسبت روزای دیگه....

یواش یواش به این نتیجه میرسم که شاید مشکل داره خط تلفنم؟؟!!

من شک ندارم خطم مشکل داره
برا همین میگم یکی بیاد از خودشون تا تست کنه
حداقل اینجوری دیگه هی نمیگن یکی بیاد تست کنه
قبلا یه بار مشکل داشتم
کابل ورودی رو چک کردم سولفاته زده بود
الان نمی دونم

J A C K S O N
19-10-2012, 14:03
قبلا یه بار مشکل داشتم
الان نمی دونم
نه دوستان همه مشکل لگ دارن یا همون تایم اوت همش هم از خوده مخابراته منم همین الان افتضاح نتم خرابه

R.P.G
19-10-2012, 14:14
قبلا یه بار مشکل داشتم
الان نمی دونم

نه، منم اینور ایران الان تایم اوت دارم شدید.
دیروزم همینطوری شد واسه یک یا دو ساعت.

arsenalfan
19-10-2012, 15:51
وضع اینترنت خرابه
قبلنا تایم اوت داشت، حداقل دانلود مشکلی نداشت
الان کلا نابوده

hm741
19-10-2012, 16:02
این جمله رو رد میکنم.... همونطور که آرش جان گفت امروز خیلی از مشتری ها دارن به سمت کیفیت بهتر حرکت میکنن و با شرایط فعلی نت این کیفیت در اینترنت محدود هست فقط!
تعداد زیادی مثل خودم نیازمند سرعت بالا در وب گردی و در عین حال دانلود متعادل و به نسبت کم هستند برای این گروه محدود با سرعتهای 1 مگ به بالا بهترین گزینست...

در مورد قسمت دوم جمله :
حسابگر اگه میتونست رقابت کنه که الان اینطور نمیشد که تمام شرکتها حتی نوین نت یکی دو ماهه(!) پورتاشون کامل پر بشه ولی حسابگر هنوز نتونسته ظرفیتش رو تکمیل کنه!!
پس اگه یه شرکت جدید بیاد و اکانت نامحدود یک به ده مشابه حسابگر یا اشتراک های محدود مثل شاتل صبا نت و .پارس آنلاین و.... بفروشه شما از شرکتی که توش هستی میای بیرون همون اشتراک مشابه رو از اون شرکت جدید می خری....موبایل باز و ماشین باز شنیده بودیم ولی اشتراک اینترنت باز نشنیده بودیم

misam5526
19-10-2012, 17:15
پس اگه یه شرکت جدید بیاد و اکانت نامحدود یک به ده مشابه حسابگر یا اشتراک های محدود مثل شاتل صبا نت و .پارس آنلاین و.... بفروشه شما از شرکتی که توش هستی میای بیرون همون اشتراک مشابه رو از اون شرکت جدید می خری....موبایل باز و ماشین باز شنیده بودیم ولی اشتراک اینترنت باز نشنیده بودیم

ببین دوست خوبم ! الان شما فقط ذهنت رو نامحدود قفل کرده! اشتراک چند به چند و اینا برای نامحدود بکار میره بیشتر!

وگرنه من الان 512 دارم رو 2 مگ بسته شده ... شرکتای دیگه هم مثل پارس ، شاتل و .. همین کار رو میکنن در مورد محدود

بنابراین ظاهر اشتراک مشابست ولی شرایطی وجود داره که اونا رو متمایز میکنه(ساعت شبانه... محدود کردن رایگان ... قیمت حجم اضافی و ...)
پس اگه شرکتی شرایطش خیلی بهتر باشه ... بله تغییر شرکت میدم! چون پول اضافی ندارم که به سرویس گرونتر و بی کیفیت تر بدم!!

ولی میگم شما سالها مشترک نامحدود حسابگر با یه سرعت پایین و ثابت بودی! (داون 15-16) که قیمتها و کیفیت هم تو اون رنج همه یه جوره ... حتی ویژه حسابگر که تو پارس و شاتل و اسیا تک هم هست با اسمای مختلف (یکی میگه برنزی، یکی base و ... حسابگرم ویژه ... قیمتاشونم همه یکیه )

الان بحث اون دوست عزیز ISP دارمون با انتخاب پیشگامان روی محدود بود! چون این شرکت تمرکزش همین محدوده و پلنهای مختلف تو نا محدود نداره...

55021
20-10-2012, 11:56
سلام
شما هم افت سرعت دانلود دارین ؟(مخابرات)

J A C K S O N
20-10-2012, 12:35
سلام ساعت 12/30 بعد از ظهر پینگ 600 و تایم اوت (مخابرات)

mohamax7
20-10-2012, 17:23
سلام ساعت 12/30 بعد از ظهر پینگ 600 و تایم اوت (مخابرات)
آره الان هم پینگ من روی 250 تا 350 است

mohsen_djd2
20-10-2012, 19:27
منم 600 شده بود :دی
خدا کنه اینم مثل دلار نشه که بالا بره پایین نیاد

behnam-k
20-10-2012, 19:47
امروز اومدم دانلود کنم (نوین نت)دیدم داره با 10 میگیره با پینگ 800 و تایم اوت :sq_14:
دونستم برای همه اینطوره اما اگه بخواد اینطور پیش بره وحشتناکه ،الان هم پینگ اومده رو 300 تا 400، + سرعت دانلود برگشته

smohsen
20-10-2012, 19:49
یه مقدار افت سرعت داره الان مخابرات یه مقدار یعنی خیلی البته

ShadowDragon
20-10-2012, 19:55
از این لحاظ که چون زیرساخت بیشتر شرکتهای حاضر زیاد گسترده نیست و توی بیشتر مراکز مخابراتی پورتهاشون پر شده شرکتهای جدید هم بیان و شروع به فعالیت کنن صددرصد مشتریهای خودشون رو جذب میکنن، نمونش همین شرکتها نوین نت و صبانت که خیلی زود حتی پورتهاشون پر شد.
و حرف دوستمون هم درسته الان هم هزینه دایل اپ خیلی بیشتر از adsl میشه و هم گرایش به اینترنت خیلی بیشتر شده توی جامعه پس خیلی بیشتر جای کار داره هر کسی بخواد وارد این بازار بشه.
دلیل دیگه که شرکتهای جدید هم اگه وارد بشن میتونن موفق بشن اینه که خدمات شرکتهای حاضر اینقدر بدهست در زمینه های مختلف که با اومدن شرکتهای جدید اگه در ابتدا خدماتشون و کیفیت کارشون خوب باشه مردم بسمتشون میزن، ولی خب همیشه معمولا فقط برای بازار یابی در ابتدا خدمات خوب و عالی میدن ولی بعد از مدتی که مشترهاشون زیاد شد اونها هم میرن سمت همون نوع و کیفیت خدمات شرکتهای قبلی.

اولا این که شما چند روزه ADSL گرفتی که به صبانت میگی شرکت جدید؟
دوما شرکت جدید بیاد اولش که پهنا باند نداره. میشه یکی مثله نوین نت.
.. اینا که به فکر دزدین نه کیفیت

ShadowDragon
20-10-2012, 20:04
.

نوین نت شبکش خلوت بود این وضعمون بود حالا که دیگه تکمیل هم دارهمیشه ظرفیتش دیگه خدا بهمون رحم کنه!!

شاید به خاطر قیمتاش باشه که توی محدود خیلی خیلی از بقیه شرکتا پایین تره قیمتاش ...

آره خب منم نزدیک بود گول همینو بخورم برم 128 آپ 512 بگیرم ( گفتم که حالا 128 آ پ 1مگ صبا دارم زیاد با آپ 512 فرق نداره و سرعت 64 جای 128 اما چند گیگ بیشتر)
خدا رو شکر که همچین کاری نکردم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دوستم 128 آپ 512 گرفت سرعت دانلود صبحش 15 تا بود زنگ زده بهش میگن درسته خوب 128 داری دیگه:sq_14:

یکی نیست بگه پس اون آپ 512 چیه نوشتین؟!

PS: سرعت من زیر 110 نمیاد

تا اونجا که من میدونم 512 آپ 2مگش با 40 دانلود میکنه:sq_6:

5ajad
20-10-2012, 20:41
وضعیت مخابرات خوبه که! امروز من همش دانلود و بازی کردم اصلا توی بازی لگ هم نداشتم(پینگ 4.2.2.4 رو نیگا نکردم)
اینم وضعیت الان ساعت 8:30 هستش:

آرش-19
20-10-2012, 20:45

دوست عزیز , اصولا شخصی مثل من و مطمئنا خیلی های دیگه نامحدود بودن اولویت اولشان نیست.
به عنوان مثال من طرز فکرم اینه که فیلمی که با هزار تومن, بازی کنسولم که با 5 تومن و کلی چیزای دیگه که میشه با هزینه ناچیزی گرفت
واقعا دانلود کردنشون نمی صرفه. من نتی میخوام که وقتی با فامیلام اینور و انور دنیا ویدئو چت می کنم با لگش نره رو مخم, بعضی وقتا که
آنلاین بازی میکنم لگ نداشته باشه. و این یعنی باید کیفیت سرویس خوب باشه و حداقل پینگ پایین بدون تایم اوت باشه.
البته با توجه به وضعیت کلی اینترنت پر سرعت تو کرمانشاه خیلی سخته به همچین ایده آل هایی رسید!

hm741
20-10-2012, 22:24
دوست عزیز , اصولا شخصی مثل من و مطمئنا خیلی های دیگه نامحدود بودن اولویت اولشان نیست.
به عنوان مثال من طرز فکرم اینه که فیلمی که با هزار تومن, بازی کنسولم که با 5 تومن و کلی چیزای دیگه که میشه با هزینه ناچیزی گرفت
واقعا دانلود کردنشون نمی صرفه. من نتی میخوام که وقتی با فامیلام اینور و انور دنیا ویدئو چت می کنم با لگش نره رو مخم, بعضی وقتا که
آنلاین بازی میکنم لگ نداشته باشه. و این یعنی باید کیفیت سرویس خوب باشه و حداقل پینگ پایین بدون تایم اوت باشه.
البته با توجه به وضعیت کلی اینترنت پر سرعت تو کرمانشاه خیلی سخته به همچین ایده آل هایی رسید!
موافقم .... دانلود یک رسانه با اینترنت نامحدود با توجه به روشن موندن سیستم قیمتش بیشتر از خریدن مستقیم از بازار در میاد اگر هزینه برق مصرفی هم در نظر بگیریم

ولی بعضی چیزها واقعا در بازار نایاب هستن و مجبور میشیم از اینترنت دانلود کنیم .... به نظرم شرکت جدیدی بیاد با بقیه تفاوت چشمگیری نخواهد داشت و دقیقا همین قضیه نوین نت تکرار میشه ....
کسی اشتراکی ارزان تر و با کیفیت تر از حسابگر 128 محدود میشناسه ؟ (سرعت دانلود عادی 128KB و در ساعات رایگان 60KB اکثر اوقات بدون تایم اوت با پینگ 180تا 200 ماهانه قیمتش حدود 15000 با احتساب تمامی هزینه ها) اگر سراغ دارید بگین منم کوچ کنم .... من دوسال پیش برای خرید اولین بار مقایسه کردم حسابگر ارزان ترین اشتراک 128 محدود رو ارایه میداد.

misam5526
21-10-2012, 00:31
موافقم .... دانلود یک رسانه با اینترنت نامحدود با توجه به روشن موندن سیستم قیمتش بیشتر از خریدن مستقیم از بازار در میاد اگر هزینه برق مصرفی هم در نظر بگیریم

ولی بعضی چیزها واقعا در بازار نایاب هستن و مجبور میشیم از اینترنت دانلود کنیم .... به نظرم شرکت جدیدی بیاد با بقیه تفاوت چشمگیری نخواهد داشت و دقیقا همین قضیه نوین نت تکرار میشه ....
کسی اشتراکی ارزان تر و با کیفیت تر از حسابگر 128 محدود میشناسه ؟ (سرعت دانلود عادی 128KB و در ساعات رایگان 60KB اکثر اوقات بدون تایم اوت با پینگ 180تا 200 ماهانه قیمتش حدود 15000 با احتساب تمامی هزینه ها) اگر سراغ دارید بگین منم کوچ کنم .... من دوسال پیش برای خرید اولین بار مقایسه کردم حسابگر ارزان ترین اشتراک 128 محدود رو ارایه میداد.

البته درسته که صحبت در مورد حسابگره و کوهی از دلخوری در موردش بین بچه ها هست ولی میخوایم با استدلال منطقی بررسی کنیم سوال شما رو که " ایا سرویسی ارزانتر و با کیفیت مشابه 128 محدود حسابگر هست؟"
(اینم بگم من خودم چند بیشتر از یه سال قبل این سرویس رو یه ماهی داشتم ! و دیگه هیچ وقت تکرارش نکردم...)

1- سرعت:
اعدادی رو در مورد سرعت فرمودید که روزانه تقریباً درسته و سرعت دانلود رو 100 هست تقریباً ولی در مورد شبانه حداقل تجربه خود من زیر 50 بود... (شاید الان اوضاعش بهتر شده باشه زود نمیخوام قضاوت کنم)
البته تا اینجا هم یه رنج سرعت عادی محسوب میشه ...

2- ترافیک اولیه:

3 گیگ برای این سرویس بود تا جایی که یادمه که دیگه الان این مقدار ترافیک واقعاً پایینی به حساب میاد برای یه ماه !! و دیر یا زود ادم مجبور به خرید حجم خواهد شد...

3- قیمت گیگ اضافی :
الان شرکتها در پی کاهش قیمت حجم اضافین ولی حسابگر مرغش یه پا داره و هنوز گیگی 5000 تومن کار میکنه!!

4- قیمت خود سرویس:
15 تومن برای این سرویس هم نمیتونه حداقل از نظر قیمت رقابت ایجاد کنه

------------------------------------------------------------------------------------------------

حالا اگه دنبال قیمت بهتر و دانلود بیشتر باشی بی برو برگرد نوین نت حرف اول رو میزنه:
سرویس مشابه 128 به 512 (10 گیگ حجم)

1-سرعت:روزانه سرعت بیشتر از 512 خواهد بود (از نظر روزانه زیاد جالب نیست این شرکت)
رایگان 60-70 حداقل سرعت دانلود خواهد بود

در این مورد با توجه به گفته شما حسابگر عملکرد بهتری در روزانه داره

2-ترافیک اولیه 10 گیگ جای هیچ حرفی برای حسابگر باقی نمیزاره!!!!

3- گیگ اضافی توی نوین نت از 4000 تومن شروع میشه و هرچه بیشتر بخری تصاعدی ارزونتر میشه طوری که 50 گیگ میشه 75 هزار (یعنی گیگی 1500)
در این مورد هم حسابگر خیلی خیلی عقب تره

4- قیمت اولیه سرویس حسابگر 15 تمام شدست
نوین 15 تومن +1000 آبونمان و 5 درصد مالیات = 16800

نکته : قدر حجم اولیه رو باید خیلی بدونید چون واقعاً به خاطر 1 گیگ 5000 تومن بدی حسابگر خیلی ستمه!!!

پ ن : شرکتایی مثل پارس برای کیفیت حرفای بیشتری دارن و همینطور شاتل ولی اوناهم نقاط ضعف خودشون رو دارن

mohsen_djd2
21-10-2012, 10:17
دوباره پینگ اوج گرفت و به 600-700 پا رسید
انشالا خبر سقوطشو خودم بدم

hm741
21-10-2012, 11:02
البته درسته که صحبت در مورد حسابگره و کوهی از دلخوری در موردش بین بچه ها هست ولی میخوایم با استدلال منطقی بررسی کنیم سوال شما رو که " ایا سرویسی ارزانتر و با کیفیت مشابه 128 محدود حسابگر هست؟"
(اینم بگم من خودم چند بیشتر از یه سال قبل این سرویس رو یه ماهی داشتم ! و دیگه هیچ وقت تکرارش نکردم...)

1پ ن : شرکتایی مثل پارس برای کیفیت حرفای بیشتری دارن و همینطور شاتل ولی اوناهم نقاط ضعف خودشون رو دارن

اگر شما هم مثل من زیاد دانلود نمی کنی و نیازمندی ها رو مستقیما از بازار تهیه بکنید پس حجم سرویس اولویت دوم میشه و اولویت اول کیفیت سرویسه ...قیمتی هم که دادین اشتباه بود
در حال حاضر قیمت هر گیگ اضافه 3500 تومانه نه 5000 تومان که به صورت تساعدی هرچه بیشتر بخریم قیمتش کمتر میشه و به ازای 50 گیگ مطمینا کمتر از 75هزار در میاد
البته قیمتی هم که خود من دادم اشتباه بود قیمت اشتراک 128 محدود 3 گیگ یه ماهه 14000 تومانه نه 15000
در ضمن اشتراک های نوین نت با اون حجم 10 گیگ به این علت ارزان تر هستند که 1 به 10 هستند یعنی تایم اوت یک مسئله عادیه براشون و غیر ممکنه تو بازی با سرور های خارجی لگ ندن .... تازه 1 به 10 بودنش هم در نظر نگیریم حجمی هم هستند که مخابرات و صبانت همین اشتراک ها رو نامحدود ارایه می کنند
اگر من اشتباه می کنم و نوین نت به هیچ وجه تایم اوت نداره عکسشو بذارین تا با حسابگر مقایسه کنیم
در مورد شاتل هم باید بگم که گران تره و پارس آنلاین هم که یکی از دوستانم ازش اشتراک یکساله خریده فوق العاده از پشتیبانیش ناراضیه و مدام بدو بیراه میگه بهشون(یکبار به مدت یک هفته کاملا اینترنتش قطع بود و هیچکس هم جوابگو نبود) یه نمایندگی اصلی هم پاساژ سریری داره که هر وقت من رفتم بسته بود ... در مورد آسیا تک و صبا نت و... و بقیه هم دوسال پیش من مقایسه کردم حسابگر ارزانتر بود

misam5526
21-10-2012, 11:54
قیمت هر گیگ اضافه 3500 تومانه نه 5000 تومان که به صورت تساعدی هرچه بیشتر بخریم قیمتش کمتر میشه و به ازای 50 گیگ مطمینا کمتر از 75هزار در میاد
در ضمن اشتراک های نوین نت به این علت ارزان تر هستند که 1 به 10 هستند یعنی تایم اوت یک مسئله عادیه براشون و غیر ممکنه تو بازی با سرور های خارجی لگ ندن .... تازه 1 به 10 بودنش هم در نظر نگیریم حجمی هم هستند که مخابرات و صبانت همین اشتراک ها رو نامحدود ارایه می کنند
اگر من اشتباه می کنم و نوین نت به هیچ وجه تایم اوت نداره عکسشو بذارین تا با حسابگر مقایسه کنیم
در مورد شاتل هم باید بگم که گران تره و پارس آنلاین هم که یکی از دوستانم ازش اشتراک یکساله خریده فوق العاده از پشتیبانیش ناراضیه و مدام بدو بیراه میگه بهشون(یکبار به مدت یک هفته کاملا اینترنتش قطع بود و هیچکس هم جوابگو نبود) یه نمایندگی اصلی هم پاساژ سریری داره که هر وقت من رفتم بسته بود ... در مورد آسیا تک و صبا نت و... و بقیه هم دوسال پیش من مقایسه کردم حسابگر ارزانتر بود

اول از همه اینکه قصد دفاع از شرکت خاصی رو ندارم ! پس یه جوری بحث رو به سمتی هل ندیم که انگار طرفین قراره مدافع شرکت خاصی باشن!

در مورد شرکت نوین نت اگه پست قبلی رو مطالعه میکردید عرض کردم اگه برای قیمت بهتر و دانلود بیشتر بخواید نوین اول همست! اینو گفتم شما مطالعه نکردید ...

در مورد پشتیبانی:

حسابگر یه شرکت داره با 20 تا کارمند که یکی از یکی بدردنخور تر!!
چه فایده داره آدم افتخار کنه از یه جایی خط میگیره که دفتر داره کارمند داره و... که وقتی خطت مشکلی براش پیش میاد یا پشت خط باشی یا جواب بگیری مشکلی ندارید (!)
فقط تنها خوبیش برای مبتدیا اینه مودم رو حضوری میبرن کانفیگ میکنه که اینم دیگه الان اکثراً بلدن!

در مورد رفتارهای نه چندان مقبول این کارمندها تاپیکا و پستها داده شده و کسایی که این پست رو بخونن میدونن از اون موقع که حسابگر یه دفتر بزرگ (منظورم دفتر کاغذیه که توش مینویسن!) داشت که اسامی مشترکاش رو توش مینوشت توی یه اتاق کوچیک تا الان که دفتر بزرگ(اتاق کار) با تجهیزات تکمیل داره رفتارش با مشتریا هر روز بدتر شد و شد و شد...

اما در مورد پارس اگه دوستتون ناراضیه بگید پورتش رو خالی کنه برای یکی مثل من که چند وقته تو نوبت شرکتی مثل پارس آنلاینم!! و چه صف انتظار طویلی داشت پارس!! (واقعاً چرا اینقدر از پارس ناراضیه متقاعدش نمیکنید بیاد از حسابگر بگیره؟ مگه نمیگید بهترین کیفیت با قیمت رو داره سرویس حسابگر؟؟)
تبلیغش نشه حالا... ولی حقیقت اینه کیفیت سرویسش مناسبه در برابر قیمت...
در مورد قیمتاش فرمودید و جالبه که سرویس 256 پارس با 4 گیگ حجم حدود 16 تومنه ! ولی با کیفیتی خیلی بیشتر از حسابگر

شاتل کجاش گرون تره؟ سرویس 128 اکو با 3 گیگ حجم +آبونمان و مالیات کمتر از 15 تومن در میاد که؟!!
ولی در عوض کیفیت بسیار بهتری داره و با حساب کتاب تر از امثال حسابگره...

بازم میگم الان اگه اولویت قیمت پایین سرویس دریافتی + حجم بالاتر از متوسط و دانلود زیاد در ساعات رایگان باشه :

نوین نت انتخاب اول میشه ....
چون من 512 رو دارم با 10 گیگ حجم و سرعت دانلود در ساعات رایگان بین 180 تا 230 !

به قول شما کیفیت هم مهمه ولی 3 گیگ حجم رو آدم چیکار کنه توی یه ماه؟؟؟؟
اما اگه کافیه 3 گیگ خوب آدم شاتل و پارس و صبا رو ول نمیکنه بره حسابگر...

اما......

قسمت جالبه ماجرا اینجاست که شرکتای آپدیتی مثل شاتل و پارس و حتی اسیاتک اومدن کار جالبی کردن و اونم پایه گذاری یه سرویسایی به اسم نا محدود ولی با محدودیت ودر عین حال کیفیت سرویس محدوده!!
الان شاتل و پارس 128 نامحدود میدن 28 هزار حدوداً ... اما سرعت این سرویس در حد سرویس یه مگه برای شبانه روز
ولی در عین حال اگه از یه حجمی طبق گفته ها حداقل 18 گیگ بیشتر دانلود کنی محدودیت سرعت پیدا میکنی... (ولی مثل محدود قطع نمیشی یه دفعه)

یعنی یه سرویس با سرعت و کیفیت محدود + حجم خیلی بیشتر + قیمت بیشتر !!
این سرویس بدرد کسایی میخوره که دنبال دانلود شبانه نیستن ولی حجم کارشون در ماه زیاده و سرعت با کیفیتی برای کل ماه میخوان

ahoora f
21-10-2012, 14:13
اولا این که شما چند روزه ADSL گرفتی که به صبانت میگی شرکت جدید؟
دوما شرکت جدید بیاد اولش که پهنا باند نداره. میشه یکی مثله نوین نت.
.. اینا که به فکر دزدین نه کیفیت
اولا درحالی که هیچ ربطی نداره من کی ADSL گرفتم ولی توی پستهای قبلیم هست خیلی مشتاقی برو بخون ببین شخص من کی ADSL گرفتم.
دوما اگر من اشتباهی کردم و اسم شرکت شمارو شرکت جدید گفتم میتونی بگی نه شرکت من خیلی قدیمیه و منظور من هم از جدید،جدید توی کرمانشاه بود حالا درست یا غلطش رو بماند.
سوم شما باخودتم درگیری و اصلا نمیتونی توی یه جمع عمومی درست صحبت کنی لطفا اول برو خودتو نشون دکتر بده بعد بیا توی همچین جای عمومی نظر بده و صحبت کن.

misam5526
21-10-2012, 14:35
در مورد زمان شروع به کار شرکت صبانت در کرمانشاه باید عرض کنم این شرکت سال 85 فعالیتش رو شروع کرد...

در اون زمان حسابگر و پارس آنلاین فعال بودند در زمینه ADSL ...

البته تا جایی که یادمه پارس با اسم تجاری خودش فعالیتش رو شروع نکرد بلکه شرکت اینترنت مهران بود که نمایندشون بود...

قبل ADSL هم که شرکتای حسابگر، مهران، اینترنت کرمانشاه، صبح صباح و ... کارت میفروختن

یادش بخیر یاد زمانی که حسابگر یه کافی نت بود هنوز تو سه راه شریعتی ....

55021
21-10-2012, 14:55
سلام
سرعت دانلود مخابرات واسه شما هم پایینه؟

smohsen
21-10-2012, 15:02
در مورد زمان شروع به کار شرکت صبانت در کرمانشاه باید عرض کنم این شرکت سال 85 فعالیتش رو شروع کرد...

در اون زمان حسابگر و پارس آنلاین فعال بودند در زمینه ADSL ...

البته تا جایی که یادمه پارس با اسم تجاری خودش فعالیتش رو شروع نکرد بلکه شرکت اینترنت مهران بود که نمایندشون بود...

قبل ADSL هم که شرکتای حسابگر، مهران، اینترنت کرمانشاه، صبح صباح و ... کارت میفروختن

یادش بخیر یاد زمانی که حسابگر یه کافی نت بود هنوز تو سه راه شریعتی ....
یادمه سال 81 چندباری رفتم اون کافی نت:sq_13:

smohsen
21-10-2012, 15:02
سلام
سرعت دانلود مخابرات واسه شما هم پایینه؟

به سختی پیج دارم من

ahoora f
21-10-2012, 15:31

نکته : قدر حجم اولیه رو باید خیلی بدونید چون واقعاً به خاطر 1 گیگ 5000 تومن بدی حسابگر خیلی ستمه!!!

قیمت هر یک گیگ حجم حسابگر 3500هست و برای 20گیگ 40تومن که میشه هرگیگ 2تومن.

حسابگر سرویس 128با3گیگ حجم و اشتراک 1به4 12تومن هست که از 2تا8صبح رایگان هست و با سرعت 1مگ بسته شده و توی روز و شب برای من سرعت دانلود 110داشت...... نوین نت سرویس 128با10گیگ حجم 18تومن هست و از6تا11صبح رایگان با اشتراک 1به10.
حسابگر سرویس 512با2گیگ حجم با همون شرایط سرویس قبلی 14تومن هست که با سرعت2مگ بسته شده و برای من توی روز دانلود 250داشت و توی شب 110........نوین نت سرویس 512با10گیگ حجم 21تومن هست و از 6تا11صبح رایگان با اشتراک 1به10.
حالا شما حجم هارو اگه در نظر بگیرد، ساعت رایگان رو در نظر بگیرید و ضریب اشتراک رو و با هم مقایسه کنید میبینید که واقعا از لحاظ قیمت زیاد تفاوتی ندارن باهم........و واقعا من خیلی از شرکتهارو باهم مقایسه کردم و وقتی شرایط رو مقایسه میکنی میبینی قیمتهاشون هیچ تفاوتی باهم نداره و من به این رسیدم که قیمت گذاری تمام شرکتها طبق یک قانون خاص هست و فقط تحت شرایط متفاوت قیمتهاشون تفاوت میکنه......هر کسی میخواد تا باهم مقایسه کنیم قیمت شرکتهای مختلف رو تا ببینید تفاوتی نمیکن با هم.
البته اینم بگم نگید قیمتهام اشتباه هست به قیمت هردوشرکت مالیات و ابونمان رو باید اضافه کنید این قیمت توی سایتشون هست.......مثلا قیمت تمام شده واخر 128حسابگر 14تومن میشه نه 16800.........رفتن توی سایت شرکتها زیاد سختر از این نبود بشینین جمعو منها کنین و چیز غلط رو بگید.

درمورد حجم دانلود و سرعت باید شرایط مصرف کننده رو در نظر گرفت که چی احتیاج داره .....مثلا خوده شما حجم زیاد احتیاج داری رفتی و سرویس باحجم زیاد گرفتی یا دوست دیگمون کیفیت و سرعت خوب احتیاج داشته دنبال سرویسی هست که بتونه روزی چندساعت با کیفیت و اعصاب خوب چیزی که لازم داره بهش برسه و خوده من مثلا حالا فقط دانلود احتیاج دارم و رفتم سرویس ویژه نامحدود با پینگ افتضاح و تایم اوت زیاد ولی دانلود خوب و ثابت گرفتم.پس نگید که هر سرویسی حجم زیادتر داشت حتما برای همه بهتره.........مثلا خوده من زمانی که روزی چندساعت فقط وبگردی یا تماس گرفتن با نت کارم بود همون 512با2گیگ حجم داشتم و 2گیگ کم نیومد برام و از کیفیت وسرعت خط واقعا راضی بودم و کارم توی اون ساعتها بدون مشکل و بالذت راه میفتاد.

درمورد اینکه کدوم شرکت مثلا قبلا فقط کارت میفروخته یا فقط یه کافینت بوده و حالا تبدیل به یه شرکت بزرگ شده واین این پیش دیگران یه ضعف حساب میشه واقعا برای من قابل درک نیست.
در این موردم کسی گفته بود چون حسابگر پورت خالی داره پس خوب نیست این استدلال هم واقعا برای من یه کم عجیبه چون باید دید که اون شرکتی که پورتش پرشده چقدر چورت داره و که پرشده واین شرکت که خالی داره چندتا پورت پر داره چندتا خالی.
درمورد برخورد کارکنان حسابگرم من بگم از 10باری که تماس گرفتم 8بارش رو جواب منو دادن و کاری که داشتم برام انجام دادم درحالی که من حتی یک بارم تاحالا دفترشون نرفتم و فقط تماس گرفتم ولی خب چندبارم شده درست جواب ندادن ولی واقعا نسبت به همه جاهای دیگه این شهر چه دولتی و چه خصوصی زیاد بدتر نبوده برخوردشون بامن.

درمورد این نوع سرویس که گفتن بعضی شرکتهای اپدیت نوع سرویس های خاصی دارن که باکیفیت بالا میدن و خوبه باید بگم حسابگر هم همچین نوع سرویس های داره حالا دیگه دقیقا باچه شرایطی نمیدونم ولی مثلا 256ویژه 17تومن هست ولی یه 256دیگه داره که 39تومن هست.

ولی در کل نظر من اینه که توی ایران بین شرکتهای مختلف مسابقه برای بهتر کردن کیفیت و خدمات نیست که مشتری بیشتری جذب کنن و از شرکتهای رقیب بالاتر و مقبولتر باشن......توی ممکلت ما فقط مسابقه برای بیشتر چاپیدن و پرکردن جیب هست فقط و فقط. و تمام شرکتها فقط نگاه میکنن ببینن شرکتهای رقیب چه راهی برای چاپیدن مشتریها کشف کردن و اونام سریع اونو انجام میدن ولی بهترکردن و بالا بردن کیفیت اصلا اهمیتی نداره.

misam5526
21-10-2012, 16:34
قیمت تمام شده واخر 128حسابگر 14تومن میشه نه 16800.........رفتن توی سایت شرکتها زیاد سختر از این نبود بشینین جمعو منها کنین و چیز غلط رو بگید.

این رو برای شرکت پارس گفتم نه حسابگر یه بار دیگه متن رو بخونید لطفاً (شرکت پارس باید 5 درصد و آبونمان رو جدا اضافه کرد)

بعد با ادبیات نا مناسب فروم رو متشنج بفرمایید

حسابگر سرویس 128با3گیگ حجم و اشتراک 1به4 12تومن هست که از 2تا8صبح رایگان هست و با سرعت 1مگ بسته شده و توی روز و شب برای من سرعت دانلود 110داشت......
سرویس 128 محدود حسابگر سرعت صبح و شب روی 110 ؟؟ (قضاوت با کسایی که مثل خودم از این سرویس داشتن یه موقعی) اون موقع که ما داشتیم از 50 بالاتر نمیرفت شبا ! حالا انشاء الله که الان همین طور سرعت زیاد شده ...

در مورد نوین نت هم که همه شما قفل کردید رو ی این شرکت برای 512 سرعت رایگان : 180 تا 230 هست
حالا این 1 به 10 هست؟؟؟ وقتی منصافانه قضاوت نکنیم خواننده برداشت بد میکنه

درمورد حجم دانلود و سرعت باید شرایط مصرف کننده رو در نظر گرفت که چی احتیاج داره .....مثلا خوده شما حجم زیاد احتیاج داری رفتی و سرویس باحجم زیاد گرفتی یا دوست دیگمون کیفیت و سرعت خوب احتیاج داشته دنبال سرویسی هست که بتونه روزی چندساعت با کیفیت و اعصاب خوب چیزی که لازم داره بهش برسه و خوده من مثلا حالا فقط دانلود احتیاج دارم و رفتم سرویس ویژه نامحدود با پینگ افتضاح و تایم اوت زیاد ولی دانلود خوب و ثابت گرفتم.پس نگید که هر سرویسی حجم زیادتر داشت حتما برای همه بهتره.........مثلا خوده من زمانی که روزی چندساعت فقط وبگردی یا تماس گرفتن با نت کارم بود همون 512با2گیگ حجم داشتم و 2گیگ کم نیومد برام و از کیفیت وسرعت خط واقعا راضی بودم و کارم توی اون ساعتها بدون مشکل و بالذت راه میفتاد.

حجم اولیه به طور کلی یه فاکتور اساسیه ... حالا شما مغلطه کن
باشه کسی فقط کیفیت میخواد میتونه سرعت بالا و تضمین شده با حجم کم بگیره ولی موضوع اینه که این جور سرویسی فقط تو حسابگر هست یا شرکتهای دیگه هم پلن با کیفیت ولی با حجم کم دارن؟؟.

درمورد برخورد کارکنان حسابگرم من بگم از 10باری که تماس گرفتم 8بارش رو جواب منو دادن و کاری که داشتم برام انجام دادم درحالی که من حتی یک بارم تاحالا دفترشون نرفتم و فقط تماس گرفتم ولی خب چندبارم شده درست جواب ندادن ولی واقعا نسبت به همه جاهای دیگه این شهر چه دولتی و چه خصوصی زیاد بدتر نبوده برخوردشون بامن.

در این مورد هم کافیه تاپیک قدیمی کرمانشاه تو فروم رو مطالعه بفرمایید.... دیگه از بی ادبی های حسابگر گفتن ایقدر زیاد شده گفتن من تکراری خواهد بود ....

این موردیه که باید طرف سرش به سنگ بخوره تا خوب بفهمه منظورم از برخورد نامناسب چیه!

درمورد اینکه کدوم شرکت مثلا قبلا فقط کارت میفروخته یا فقط یه کافینت بوده و حالا تبدیل به یه شرکت بزرگ شده واین این پیش دیگران یه ضعف حساب میشه واقعا برای من قابل درک نیست.

مخاطب شما نبودی.... یه خاطره کلی بود از روند پیشرفت اینترنت در شهرمون

ما که برای کوبیدن حسابگر اینجا نیستیم.... واقعیات رو میگیم

در این موردم کسی گفته بود چون حسابگر پورت خالی داره پس خوب نیست این استدلال هم واقعا برای من یه کم عجیبه چون باید دید که اون شرکتی که پورتش پرشده چقدر چورت داره و که پرشده واین شرکت که خالی داره چندتا پورت پر داره چندتا خالی.

پس با استدلالتون به این نتیجه رسیدید که پورتای حسابگر از مجموع همه شرکتا + مخابرات در کرمانشاه بیشتره چون اونا همه پر شدن و حسابگر هنوز خالیه!!!

درمورد این نوع سرویس که گفتن بعضی شرکتهای اپدیت نوع سرویس های خاصی دارن که باکیفیت بالا میدن و خوبه باید بگم حسابگر هم همچین نوع سرویس های داره حالا دیگه دقیقا باچه شرایطی نمیدونم ولی مثلا 256ویژه 17تومن هست ولی یه 256دیگه داره که 39تومن هست.

نداره عزیزم ... اونی که شما میگید 256 واقعی هست که سرعت ثابت 32 میده!!

اون 256 که طرح های جدید شاتل و پارس هست حداقل سرعت 150 هست...

کمی بیشتر مطالعه کنید صفخات تاپیکهای دیگر شرکت ها رو متوجه میشید

ahoora f
21-10-2012, 17:53
این رو برای شرکت پارس گفتم نه حسابگر یه بار دیگه متن رو بخونید لطفاً (شرکت پارس باید 5 درصد و آبونمان رو جدا اضافه کرد)

سرویس 128 محدود حسابگر سرعت صبح و شب روی 110 ؟؟ (قضاوت با کسایی که مثل خودم از این سرویس داشتن یه موقعی) اون موقع که ما داشتیم از 50 بالاتر نمیرفت شبا ! حالا انشاء الله که الان همین طور سرعت زیاد شده ...

در مورد نوین نت هم که همه شما قفل کردید رو ی این شرکت برای 512 سرعت رایگان : 180 تا 230 هست
حالا این 1 به 10 هست؟؟؟ وقتی منصافانه قضاوت نکنیم خواننده برداشت بد میکنه

ماه اردیبهشت من 128حجمی داشتم و کیفیت همون نوع بود که توضیح دادم و بله دانلود چه روز چه شب 100تا110 بود.خرداد 512حجمی داشتم و بازم نوعی بود که قبلا گفتم.تیر هم بازم 512حجمی داشتم که اگر برید توی پستهای گذشته من گفتم که وضعیتش چطوری شد و وضعیتش بخصوص دانلود شبانه که حتی سرعت صفر میشد.

حجم اولیه به طور کلی یه فاکتور اساسیه ... حالا شما مغلطه کن
باشه کسی فقط کیفیت میخواد میتونه سرعت بالا و تضمین شده با حجم کم بگیره ولی موضوع اینه که این جور سرویسی فقط تو حسابگر هست یا شرکتهای دیگه هم پلن با کیفیت ولی با حجم کم دارن؟؟.

کسی که حجم فاکتور اساسی و اصلی هست براش میره و سرویس نامحدود میگیره.کسی سرویس حجمی میگیره که مقدار استفاده از حجم براش مشخص و تعیین شده هست.

در این مورد هم کافیه تاپیک قدیمی کرمانشاه تو فروم رو مطالعه بفرمایید.... دیگه از بی ادبی های حسابگر گفتن ایقدر زیاد شده گفتن من تکراری خواهد بود ....

این موردیه که باید طرف سرش به سنگ بخوره تا خوب بفهمه منظورم از برخورد نامناسب چیه!

مغلطه شما میکنی دوست عزیز که انگار تمام شرکتها و ادارات و افراد جامعه ما همه در صحت و سلامت رفتاری به سرمیبرن و همه کار ادم رو سریع و بدون مشکل راه میندازن فقط یه شرکت مشکل داره....برای شما بازم میگم من گفتم از 10بار 8بار جواب دادن وگرنه بازم شمارو ارجاع میدم به پستهای قبلی خودم همینجا که نگید شرکت حسابگر مال بابای من هست دارم طرفداری میکنم ازشون حتی یکبار جوری شد من خواستم کلا خطمو جمع کنم و دیگه با دعوا و دادوبیدار مشکل منو حل کردن وگرنه من نگفتم همه گل بلبل بوده و هست..................شما بهتر هم هست چند صفحه از همینجا رو هم بخونید و ببینید چقدر بد گفته میشه از جواب مخابرات به مشتریها و چه وضعیتی داره.

مخاطب شما نبودی.... یه خاطره کلی بود از روند پیشرفت اینترنت در شهرمون

ما که برای کوبیدن حسابگر اینجا نیستیم.... واقعیات رو میگیم

بنده هم مخاطبم شخص شما نبود که ایرادی و مشکلی از حرف شما گرفته باشم......فقط گفتم کسانی رو که اینطور نگاه و دیدی دارن رو درک نمیکنم.

پس با استدلالتون به این نتیجه رسیدید که پورتای حسابگر از مجموع همه شرکتا + مخابرات در کرمانشاه بیشتره چون اونا همه پر شدن و حسابگر هنوز خالیه!!!

یکبار دیگه حرف منو بخونید لطفا و بعد قضاوت کنید....من نگفتم کی پورتش بیشتره کی کمتر.من گفتم باید دید،یعنی باید اطلاعات درست و کامل داشت و همچین نظری داد نه اینکه فقط از روی یک مطلب نظر و رای داد و قضاوت کرد.در حالی که همین مثلا موضوع پربدون یا خالی بدون پورت هر کدوم میتونه در جای خودش یا حسن باشه یا اشکال با در نظر گرفتن دیگر شرایط.

بعد با ادبیات نا مناسب فروم رو متشنج بفرمایید
منظور شمارو واقعا از ادبیات نامناسب نفهمیدم کجای نوع ادبیات من نامناسب و باعث تشنج بوده......اگر نوع غیر کتابی و دوستانه وعامیانه بوده که شاید شما مطلبی رو درجریانش هستید و بنده نمیدونم که ممنون که تذکر دادید.
ولی فکر میکنم که کلا توی جامعه ما وفرهنگ ما بحث کردن و تبادل نظر اشتباه باشه چون نوع بحث جوری هست که انگار مثلا شرکت حسابگر مال پدرمن هست و نوین نت مال شخص شما و میخوایم جیزی عاید ما بشه.
وگرنه دوست عزیز من 2ماه پیش که نوین نت پا گرفت خواستم برم با نوین نت ولی همینجا دوستانی که از اون شرکت سرویس گرفتن و نالیدن از کیفیتش پشیون شدم....مخابرات هم خواستم برم این سرویس های ویژه حسابگر رو امتحان کردم دیدم تفاوتی بینشون با سرویس مخابرات نیست و حوصله امد ورفت دنبال خط عوض کردن رو نداشتم همین حسابگر موندم......پس شما پیش خودتون فکر نکنید یکی مثل من چیزی از حسابگر میگیرم که حرفی دربارش میزنم......دلیل همینجا رو مطالعه کردن برای من همین هست که اگر جایی دیگه سرویس بهتر و باکیفیتری میده مریض نیستم که هم پولم هم وقتم وهم اعصابم رو صرف چیزی کنم که ارزش نداره، حالا دلیل بودن شمارو اینجا نمیدونم.

55021
21-10-2012, 18:18
مخابرات باز شروع کرده به ریدن واقعا باید خجالت بکشن این چه وزشه

misam5526
21-10-2012, 18:53

15 تومن برای حسابگر گفته شده (استناد به صحبتهای دوستمون که خط 128 محدود حسابگر داره کاربر hm
و همونطور که گفته شده نوین 15 تومن + مالیات و آبونمان میشه 16800 (این برای نوین نته سرویس 128 ده گیگ)

کسی که حجم فاکتور اساسی و اصلی هست براش میره و سرویس نامحدود میگیره.کسی سرویس حجمی میگیره که مقدار استفاده از حجم براش مشخص و تعیین شده هست.

نا محدود برای وقتی که پر مصرف باشی نه اینکه به فاکتور حجم اهمیت بدی... چرا فکر میکنی کسی که میخواد محدود بگیره دیگه هیچ حجمی نیاز نداره؟

حجم کمتر ولی باکیفیت تر میخواد ... به جای ماهی 30-40 گیگ دانلود با 5 گیگ کارش را میفته! ولی همون 5 گیگ با کیفیت میخواد!

مغلطه شما میکنی دوست عزیز که انگار تمام شرکتها و ادارات و افراد جامعه ما همه در صحت و سلامت رفتاری به سرمیبرن و همه کار ادم رو سریع و بدون مشکل راه میندازن فقط یه شرکت مشکل داره....برای شما بازم میگم من گفتم از 10بار 8بار جواب دادن وگرنه بازم شمارو ارجاع میدم به پستهای قبلی خودم همینجا که نگید شرکت حسابگر مال بابای من هست دارم طرفداری میکنم ازشون حتی یکبار جوری شد من خواستم کلا خطمو جمع کنم و دیگه با دعوا و دادوبیدار مشکل منو حل کردن وگرنه من نگفتم همه گل بلبل بوده و هست..................شما بهتر هم هست چند صفحه از همینجا رو هم بخونید و ببینید چقدر بد گفته میشه از جواب مخابرات به مشتریها و چه وضعیتی داره.

اولاً پستای این تاپیک رو از روزی که بهنام با خبر اومدن مخابرات ایجادش کرد تا حالا پست به پست دنبال کرده و میکنم ... و همینطور تاپیک قبلی کرمانشاه که قفل شد!

ثانیاً مخابرات رو خودم مشترکش بودم لازم نیست با گفته کسی مقایسه کنم !! پشتیبانی ضعیف داره ولی بی ادب نیست.... شما هم باشی بی ادبی یه بچه 15 -16 ساله رو که نصفتون سن داره رو تحمل نمیکنید.... وقتی حرفای بی ربطش با حمایت بی ربط تر بقیه کارمندای اونجا مواجه میشه.... (خوب بلد نیستی چرا نشستی پشت میز پشتیبانی؟؟!)

البته آقای کرانی رییس شرکت رو مستثنی میدونم از بحث بی ادبی چون تجربه زیادی در یکه به دو کردن با ایشان دارم هرچند روی اینکه حسابگر بهترینه پافشاری میکنه ولی هرگز نا محترم نبوده براش یه مشتری ساده خط 128 همونقدر با ارزشه که کافی نتهایی که 2 مگ ازش دارن بارزشه (از این اخلاقش خوشم میاد...)

در این مورد هم گفتم باید خود مشترکا بهش برسن... ممکنه یکی تا آخر عمر راهش نیفته شرکت حسابگر...

منظور شمارو واقعا از ادبیات نامناسب نفهمیدم کجای نوع ادبیات من نامناسب و باعث تشنج بوده......اگر نوع غیر کتابی و دوستانه وعامیانه بوده که شاید شما مطلبی رو درجریانش هستید و بنده نمیدونم که ممنون که تذکر دادید.
ولی فکر میکنم که کلا توی جامعه ما وفرهنگ ما بحث کردن و تبادل نظر اشتباه باشه چون نوع بحث جوری هست که انگار مثلا شرکت حسابگر مال پدرمن هست و نوین نت مال شخص شما و میخوایم جیزی عاید ما بشه.
وگرنه دوست عزیز من 2ماه پیش که نوین نت پا گرفت خواستم برم با نوین نت ولی همینجا دوستانی که از اون شرکت سرویس گرفتن و نالیدن از کیفیتش پشیون شدم....مخابرات هم خواستم برم این سرویس های ویژه حسابگر رو امتحان کردم دیدم تفاوتی بینشون با سرویس مخابرات نیست و حوصله امد ورفت دنبال خط عوض کردن رو نداشتم همین حسابگر موندم......پس شما پیش خودتون فکر نکنید یکی مثل من چیزی از حسابگر میگیرم که حرفی دربارش میزنم......دلیل همینجا رو مطالعه کردن برای من همین هست که اگر جایی دیگه سرویس بهتر و باکیفیتری میده مریض نیستم که هم پولم هم وقتم وهم اعصابم رو صرف چیزی کنم که ارزش نداره، حالا دلیل بودن شمارو اینجا نمیدونم.

اینکه در مورد ادبیات تذکر میدم برای اینه که چند پست اخیر شما ذهنیت بدی رو ایجاد کرده در موردتون (با کاربرای مختلف ادبیات نامناسب داشتید .... توی پست من هم در مورد حساب قیمتا کمی تند رفتید البته نمیگم بی ادب بودید ...واژه ها نا مناسب بود).

حالا میخواید ادامه بدید این مسیر رو من نهایتاً سکوت میکنم ولی توصیم برادرانست ... ما همه دوست هستیم وباید این رابطه دوستی باقی بمونه...

اون پستی رو هم که قرمز دادم باید بسیار روش فکر کرد چون آخرین خطی که داشتم از حسابگر 512 ویژه بود (برای یک ماه و دیگه نه اونو تمدید کردم نه اشتراکم با حسابگر رو ... )کسی که تو صف 512 مخابراته چرا نمیره 512 ویژه حسابگر بگیره؟؟ از اینترنت بی اطلاعه؟ دوستان بی اطلاع داره؟
الانم بارها تو این فروم گفتم بازم میگم هر کدوم از شرکتای زیر پورتش خالی شه با توجه با قیمت و خدماتش سرویس مناسب رو از اون میگیرم

من بین 24 تا 30 تومن برای خطم کنار گذاشتم :
1- مخابرات 512 (قیمت عادلانه در سرویس واقعی تر و ثابت)
2- پارس 128(سرویسهای استفاده عادلانه)
3-شاتل 128(سرویس استفاده عادلانه)

الان از نوین دارم که محدوده تمرکزش بیشتر 512 با حجم 10 گیگ ماهی 23 تومن ...

یکبار دیگه حرف منو بخونید لطفا و بعد قضاوت کنید....من نگفتم کی پورتش بیشتره کی کمتر.من گفتم باید دید،یعنی باید اطلاعات درست و کامل داشت و همچین نظری داد نه اینکه فقط از روی یک مطلب نظر و رای داد و قضاوت کرد.در حالی که همین مثلا موضوع پربدون یا خالی بدون پورت هر کدوم میتونه در جای خودش یا حسن باشه یا اشکال با در نظر گرفتن دیگر شرایط.
متوجه منظور شما هستم ....
این نکته مهمی رو میرسونه ... شما اگه جنسی رو با کیفیت و قیمت و زیاد داشته باشد مشتری ازت میخره و سراغ دیگران نمیره .... اینقدر میخره تازمانی که شما دیگه برای فروش نداشته باشی اونوقت سراغ بقیه میره....
همه دنبال کیفیت خوب و قیمت بهترن ....
البته سلیقه ها و کاربردها فرق میکنه ! این درست و جای خودش قابل بحثه!
اما مجموع پورتهای شرکتهای پارس و شاتل اینقدر که فکر میکنی کم نیست تو کرمانشاه.... پارس هم سابقه زیاد داره هم مشترکای زیاد ... حالا صبا ... اسیا تک .. نوین نت هم اضافه شدن...
چرا حسابگر نتونست مشتری این شرکتا رو جذب کنه ؟

دقیقاً بحث من و اون دوستمون هم همین سوال بود که شرکتای جدید هم میتونن در صورت ارائه پلن های متنوع تر با قیمت یا کیفیت بهتر مشترکای حسابگر رو به خودشون جذب کنن....
و اینی که پورتهای حسابگر پر نشده و مخابرات و بقیه شرکتا پر شدن یعنی این فرایند اتفاق افتاده ....

دیگه کل پورتای استان همش 40 هزارتاست.... نگید حسابگر بی نهایت پورت داره ... که از این 40 هزار تا فک کنم بیست هزارتاش برای مخابراته (اینو باید کمی سرچ کنم دوباره الان زیاد مطمئن نیستم)

خوب این خیلی معنا داره....

smohsen
21-10-2012, 19:37
بی خیال بابا سر چند تا آی اس پی دزد اعصابتون رو خورد نکنید
شک نکنید هیچ آی اس پی به فکر من و شما نیست
فقط به فکر پول گرفتنن
یه سری معضلات سراسریه یه سریش هم از نادانی کارکنان

hm741
21-10-2012, 21:01
یه بعد از ظهری من نبودم ببین عجب بساطی شده :sq_2:
موضوع رو عوض کنیم بریم سر افت سرعت غیر عادی بعضی از دوستان که گفتند به خاطر نویزه
همون طور که می دونید یک هادی حامل جریان الکتریکی میدان مغناطیسی در اطراف خودش ایجاد می کنه که این میدان مغناطیسی میتونه روی دیگر سیم ها تاثیر نامطلوب داشته باشه ...این میتونه یکی از دلایل افت سرعت و قطعی های abnormal به اصطلاح باشه
یک مسئله دیگه ای که باز میتونه در این زمینه تاثیر داشته باشه استهلاک سیم تلفن و افزایش مقاومت اهمی اونه که به راحتی میتونید با یک اهم متر تست کنید ...این برای خود من پیش اومد .... در واقع نقطه ی اتصال دو سیم تلفن اکسیده شده بود و یک نقطه مقاومتی بوجود اومده بود که باعث افت سرعت و قطعی های مداوم می شد
حالا اگر از سالم بودن سیم تلفن و صحت اتصالات در همه نقاط من جمله پریز ها مطمین هستید نویز احتمالا در اثر قضیه ی اول رخ داده که اگر خواستید توضیح بیشتری بدم خدمتتون

smohsen
21-10-2012, 21:12
موضوع رو عوض کنیم بریم سر افت سرعت غیر عادی بعضی از دوستان که گفتند به خاطر نویزه
همون طور که می دونید یک هادی حامل جریان الکتریکی میدان مغناطیسی در اطراف خودش ایجاد می کنه که این میدان مغناطیسی میتونه روی دیگر سیم ها تاثیر نامطلوب داشته باشه ...این میتونه یکی از دلایل افت سرعت و قطعی های abnormal به اصطلاح باشه
یک مسئله دیگه ای که باز میتونه در این زمینه تاثیر داشته باشه استهلاک سیم تلفن و افزایش مقاومت اهمی اونه که به راحتی میتونید با یک اهم متر تست کنید ...این برای خود من پیش اومد .... در واقع نقطه ی اتصال دو سیم تلفن اکسیده شده بود و یک نقطه مقاومتی بوجود اومده بود که باعث افت سرعت و قطعی های مداوم می شد
حالا اگر از سالم بودن سیم تلفن و صحت اتصالات در همه نقاط من جمله پریز ها مطمین هستید نویز احتمالا در اثر قضیه ی اول رخ داده که اگر خواستید توضیح بیشتری بدم خدمتتون
من احساس می کنم میزان برق تو سیم غیر عادیه
یعنی تا دست به سیم ورودی دم در میزنم برق رو احساس می کنم
یه ذره به نظرم بیشتر از حده

ahoora f
21-10-2012, 21:17
ه15تومن برای حسابگر گفته شده (استناد به صحبتهای دوستمون که خط 128 محدود حسابگر داره کاربر hm
و همونطور که گفته شده نوین 15 تومن + مالیات و آبونمان میشه 16800 (این برای نوین نته سرویس 128 ده گیگ)
این قسمت از صحبتهاتون رو فقط با استناد به سایت مشخص میشه و فکر نمیکنم دیگه لازم به بحث باشه.
نوین نت
حسابگر

وگرنه دوست عزیز من 2ماه پیش که نوین نت پا گرفت خواستم برم با نوین نت ولی همینجا دوستانی که از اون شرکت سرویس گرفتن و نالیدن از کیفیتش پشیون شدم....مخابرات هم خواستم برم این سرویس های ویژه حسابگر رو امتحان کردم دیدم تفاوتی بینشون با سرویس مخابرات نیست
و

حوصله امد ورفت دنبال خط عوض کردن رو نداشتم همین حسابگر موندم

.....

اون پستی رو هم که قرمز دادم باید بسیار روش فکر کرد چون آخرین خطی که داشتم از حسابگر 512 ویژه بود (برای یک ماه و دیگه نه اونو تمدید کردم نه اشتراکم با حسابگر رو ... )
کسی که تو صف 512 مخابراته چرا نمیره 512 ویژه حسابگر بگیره؟؟
از اینترنت بی اطلاعه؟ دوستان بی اطلاع داره؟
این صحبتون رو هم اولا به قسمتی هم که من ابی کردم دقت بیشتری کنید و دوم اینکه من هنوزم روی این حرفم هستم و حتی فکر میکنم(فکر میکنم نه اینکه مطمعن هستم) که این سرویس همون سرویس مخابرات هست از روی مقایسه با دوستانی که از مخابرات سرویس دارن.ولی بحثی نمیکنم سرش و اگر خواستید به صورت جداگانه دربارش باهاتون بحث میکنم به صورت منطقی!.

اما مجموع پورتهای شرکتهای پارس و شاتل اینقدر که فکر میکنی کم نیست تو کرمانشاه.... پارس هم سابقه زیاد داره هم مشترکای زیاد ... حالا صبا ... اسیا تک .. نوین نت هم اضافه شدن...
چرا حسابگر نتونست مشتری این شرکتا رو جذب کنه ؟

دیگه کل پورتای استان همش 40 هزارتاست....
نگید حسابگر بی نهایت پورت داره
... که از این 40 هزار تا فک کنم بیست هزارتاش برای مخابراته (اینو باید کمی سرچ کنم دوباره الان زیاد مطمئن نیستم)
اولا من هرگز نگفتم حسابگر بی نهایت هست پورتش و شرکتهای دیگه کم هست. در مورد پورت من فقط گفتم و هنوزم میگم که پر بودن پورت نمیتونه دلیل بر عالی بودن اون شرکت باشه یا برعکس دلیل بر ضعفش......مثلا یک شرکت پر بودن پورتش میتونه دلیل بر استقبال از اون شرکت باشه و هم میتونه دلیل بر زیرساخت ضعیف و کم بودن پورتش باشه......من نظری که درباره پورت دادم منظورم فقط این بود که باید دلیل بر پر یا خالی بودن پورتهای یک شرکت دید چیه.(ولی تا اونجا که من دیدم حسابگر هم بعضی مراکز مخابراتی پورتهاش پره مثلا برای توی 30متری که فکرمیکنم مرکز بعثت باشه من رفتم پورتهاش پر بود و تا یک ماه توی نوبت بودیم ولی مثلا مرکز ظفر پورتهاش خالیه و اون زمانی که من رفتم از مرکز ظفر نت بگیرم فقط مخابرات و حسابگر توی این مرکز adsl میدادن و شرکتی دیگه نبود مگه جدید اومده باشه)

دقیقاً بحث من و اون دوستمون هم همین سوال بود
که شرکتای جدید هم میتونن در صورت ارائه پلن های متنوع تر با قیمت یا کیفیت بهتر مشترکای حسابگر رو به خودشون جذب کنن....
و اینی که پورتهای حسابگر پر نشده و مخابرات و بقیه شرکتا پر شدن یعنی این فرایند اتفاق افتاده ....
من هم واقعا روی این اصلا حرفی ندارم که با ورود شرکتهای جدید افراد زیادی از حسابگر جدا شدن و به سمت اونها رفتن و در این شکی نیست و این اجتناب ناپذیر بوده به دلایل مختلف.
من دیگه بحثی در این موارد با شما ندارم چون سودی هم دیگه نمبینم در بحث کردن چون فقط نظرات شخصی و بعضی موارد اشتباه فقط ارایه میشه و خود من هم ادعایی در داشتن اطلاعات کامل در همه موارد ندارم و به قول شما که کاملا هم درست هست بحث به تشنج کشیده میشه.
ولی در اخر اینو میگم که من واقعا دنبال یه سرویس با کیفیت و کارایی خوب و با قیمت بهتر هستم و واقعا ببینم که همچین چیزی وجود داره صددرصد سرویس که یهتر هست رو انتخاب میکنم. دلیل دنبال کردن بحثهای این صفحه برای من فقط همین هست.

ahoora f
21-10-2012, 21:25

اره واقعا بیخیال دیگه اون بحثها و تموم شد.

من قطعی ندارم توی سرویسم و سرعت نتم هم کم نمیشه و تقریبا ثابت هست ولی یه مسئله با پینگ دارم که نصبتا بالاست و زیر 200اصلا ندیدم تا حالا بیاد و در بهترین حالتش 200 بوده(حالا تا 800رفتنش به کنار:41:).به نظرتون این میتونه از خط من باشه یا این عادیه واسه سرویس من؟و پینگ به چه چیزایی بستگی داره؟؟؟

hm741
21-10-2012, 22:09
اره واقعا بیخیال دیگه اون بحثها و تموم شد.

من قطعی ندارم توی سرویسم و سرعت نتم هم کم نمیشه و تقریبا ثابت هست ولی یه مسئله با پینگ دارم که نصبتا بالاست و زیر 200اصلا ندیدم تا حالا بیاد و در بهترین حالتش 200 بوده(حالا تا 800رفتنش به کنار:41:).به نظرتون این میتونه از خط من باشه یا این عادیه واسه سرویس من؟و پینگ به چه چیزایی بستگی داره؟؟؟
من از حسابگر اشتراک دارم و اکثر اوقات حدود 200 ست ولی در بهترین حالت 165 هم رسیده پارسال که به نوعی سیستمهاشون قاطی کرده بود و به طرز عجیبی سرعت همه بالا رفته بود و همه مون کف کرده بودیم پینگم به 135 رسید
پینگ به عوامل نرم افزاری و سخت افزاری وابسته است در مورد سخت افزار که ما نمیتونیم چیزی به جز سیستم سیم کشی محل سکونت رو بهبود ببخشیم و بقیه اش بر میگرده به مرکز مخابرات و شرکت ارایه دهنده سرویس
اما از لحاظ نرم افزاری پینگ به ساختن پورت فوروارد - نصب کردن نرم افزار های افزایش سرعت - تنظیمات مودم - سیستم عامل - و شبکه ای که با آن ارتباط دارید وابسته است
ساختن پورت فوروارد برای بهبود پینگ و لگ در بعضی شبکه های بازی های آنلاین به کار میره مثل Garena - game ranger - Tunngle
نرم افزار های افزایش سرعتی که من برای کاهش پینگ نصب کردم تا به حال نتیجه عکس داشته اگر کسی نرم افزار موثری میشناسه معرفی کنه تا استفاده کنیم
تنظیمات مودم هم اگر به صورت درست انجام شود یا توسط شرکت ارایه دهنده انجام بشه مطمینا بی تاثیر نیست
در مورد سیستم عامل هم به نظر من ویندوز 7 نسبت به XP پینگش بهتره و مکینتاش از هردوی اینها فوق العاده مناسب تره (طبق تست ها و ادعا های متخصصین اپل ) البته تنظیمات رجیستری ویندوز هم بی تاثیر نیست (نرم افزار SpeedConnect Internet Accelerator با اعمال تغییراتی در رجیستری ویندوز من به طور موقت پینگم رو کم کرد اما بعد مدتی به طرز وحشتناکی پینگم بالا رفت و با نصب مجدد ویندوز به حالت نرمال برگشت)
در نهایت همان طور که اطلاع دارید فاصله شبکه ای که به آن متصل هستید هم نسبت عکس با پینگ دارد

misam5526
21-10-2012, 22:36
بحثی که توش اطلاعات رد و بدل بشه بد نیست خیلی هم خوبه .... حداقل "از گفتن امروز فلان شرکت داغونه !"... "فلان به فلان این مملکت برای اینترنتش و .. بهتره"

این قسمت از صحبتهاتون رو فقط با استناد به سایت مشخص میشه و فکر نمیکنم دیگه لازم به بحث باشه.

حق باشماست ... تو قیمتهای نوین دچار اشتباه شدم (از همه خواننده ها عذر خواهی میکنم !)

و اون قیمت حسابگر رو دوستمون hm فرمودند 15 تومن .... منم همون حرف ادامه دادم ...بهر حال من یه سال بیشتر گذشته از محدود حسابگر داشتنم در مورد قیمتاش اطلاعات جدید رونداشتم مثل قیمت گیگ اضافش...

این سرویس همون سرویس مخابرات هست از روی مقایسه با دوستانی که از مخابرات سرویس دارن.ولی بحثی نمیکنم سرش و اگر خواستید به صورت جداگانه دربارش باهاتون بحث میکنم به صورت منطقی!.

شباهتهایی دارن و اختلافاتی .... اما حسابگر برای سرویس ویژه پهنای باندش رو از داتک میگیره ...که داتک هم همین سرویسهای ویژه رو توی تهران میده ...
اختلاف از اونجا به وجود میاد که سرویسهای مخابراتی برای وب گری و بازی و ... مناسبن چون علاوه بر سرعت دانلود ثابت پینگ خوبی دارن (به جز یه روزایی که قاطی میکنه) ولی سرویس ویژه فقط برای دانلود خوبه اونم با IDM که حداکثر سرعت رو بده.... (که همونم گاهاً نوسان داره در طول روز...)

اولا من هرگز نگفتم حسابگر بی نهایت هست پورتش و شرکتهای دیگه کم هست. در مورد پورت من فقط گفتم و هنوزم میگم که پر بودن پورت نمیتونه دلیل بر عالی بودن اون شرکت باشه یا برعکس دلیل بر ضعفش......مثلا یک شرکت پر بودن پورتش میتونه دلیل بر استقبال از اون شرکت باشه و هم میتونه دلیل بر زیرساخت ضعیف و کم بودن پورتش باشه......من نظری که درباره پورت دادم منظورم فقط این بود که باید دلیل بر پر یا خالی بودن پورتهای یک شرکت دید چیه.(ولی تا اونجا که من دیدم حسابگر هم بعضی مراکز مخابراتی پورتهاش پره مثلا برای توی 30متری که فکرمیکنم مرکز بعثت باشه من رفتم پورتهاش پر بود و تا یک ماه توی نوبت بودیم ولی مثلا مرکز ظفر پورتهاش خالیه و اون زمانی که من رفتم از مرکز ظفر نت بگیرم فقط مخابرات و حسابگر توی این مرکز adsl میدادن و شرکتی دیگه نبود مگه جدید اومده باشه)

منم خطم از بعثته.... چرا حسابگر خالی داره تو بعثت... یعنی تا یه ماه پیش داشت (آخرین کسیو که میشناسم خط گرفته باشه)
ولی شرکتای دیگه هیچکدوم تو بعثت پورت خالی ندارن... نوین هم گیر آوردم یهو ظهور کرد وگرنه اونم مثل الان بهم نمیرسید...

ببینید نگهداری پورت هزینه داره برای شرکتها در مراکز مخابراتی (علاوه بر هزینه نصب تجهیزات) ... برای همینم معمولاً هر شرکتی با تخمین میزان فروش پورت تهیه میکنه تو هر مرکز ...

حالا یکی 1000 تا تخمین زده 500 تا میفروشه و خالی میمونه پورتش ...این یعنی عملکردی که خودش انتظار داشته رو نتوسته به انجام برسونه... ولی شرکت دیگه همون میزان پورت رو کمی شاید کمتر کامل به فروش میرسونه ... این یعنی عملکرد بهتر اون شرکت در جذب مشتری...

در نهایت این بحثها رو مفید میدونم چون اگه فردا یکی ازمون میپرسه چه شرکتی رو توصیه میکنید میدونیم چه شرکتایی با توجه به نیازش معرفی کنیم...

همینطور که اسم این تاپیک بررسی ADSL شهر کرمانشاه هست ... و در واقع الان با این بحثها میشه گفت مربوط ترین بحثهای این چند وقته به این تاپیک انجام شده!!!!

hm741
21-10-2012, 22:40
من احساس می کنم میزان برق تو سیم غیر عادیه
یعنی تا دست به سیم ورودی دم در میزنم برق رو احساس می کنم
یه ذره به نظرم بیشتر از حده
اگر سیم فاز یا نول برگشتی از مجاورت سیم تلفن در جایی عبور کنه و عایق سیم نتونه تنش ها و میدان های ناشی از اون رو به درستی کنترل کنه این امکان هست که سیم تلفن شما که دو هادی در درون خود داره و دارای عایق نیز هست به صورت دو صفحه هادی که بینشون یک عایق هست در بیاد (مثل یک خازن) که در اثر میدان مغناطیسی شارژ شده باشه .... و به سادگی با جابجایی سیم مشکلتون حل میشه ولی .....ولی خداییش به نظر شما بهتر نیست به جای دست برای اندازه گیری ولتاژ از ولت متر یا دستگاه اندازه گیری مناسب تری استفاده کنید؟:sq_2:
این سایت رو مطالعه بفرمایید و سیستم تلفن خودتون رو هم با یک دستگاه اندازه گیری تست و با مقادیر گفته شده (مقاومت 50 اهم به ازای هر 1000 متر ، جریان 5 میکرو آمپر ، ولتاژ 48 ولت) مقایسه کنیداگر تقریبا همه چیز عادی به نظر میرسید (مثلا ولتاژ عادی 48 ولته ولی شما اندازه گرفتید 47 نشون داده) که مسلما باید به خارج از ساختمان شک کرد ولی باز هم مطمین هستید که مشکل از سیمکشی داخلیه برای تست کامل یک مولد موج مربعی و یک اسیلوسکوپ نیاز دارید...مولد نقش ارسال کننده پالس های (صفر و یک) مودم رو ایفا می کنه که به ورودی خط تلفن متصل میشه و اسکوپ خروج اونها از انتهای سیم کشی رو نشان میده که باید با موج ورودی یکسان باشه ... این تست رو میتونید با کمک آموزشگاه ها یا افرادی متخصص که فکر کنم در پاساژ ولیعصر (کاشی کاری) توانایی انجامش رو دارند انجام بدید
در صورتی که نمی خواهید زحمت این تست ها و دردسر اونها رو متحمل بشید باید از سیم STP یا (shielded twisted pair cable) استفاده کنید و یک سیستم زمین خانگی (که در باغچه هم میشه راه اندازی کرد) یکبار برای همیشه به صورت قطعی از شر تمامی نویز ها خلاص بشید ... البته از قیمت این نوع سیم و الکترود های سیستم زمین رو من اطلاع ندارم (اون زمون که ما بچه بودیم حدود 20 هزار تومنی تموم میشد:sq_2:)... بهتره با یک متخصص حضوری صحبت کنید تا راه حل مناسب رو به شما معرفی کنند.

mohsen_djd2
22-10-2012, 11:50
خدایی مخابرات امروز چه حالی میده

55021
22-10-2012, 14:38
سرعت دانلود صب خوب بود ولی باز خراب شد :41:

J A C K S O N
23-10-2012, 00:16
تا 2 تا رعد و برق میزنه پینگ 700 میشه من موندم ماله چیه:sq_5::sq_11:

zed2
23-10-2012, 00:52
دوستان عزیز خواهشا احترام همدیگر رو نگه دارین...همچنین خواهشا نظم تاپیک رو حفظ کنید که بعدا دلخوری پیش نیاد....:hmm:
با تشکر

smohsen
23-10-2012, 08:38
دوستان عزیز خواهشا احترام همدیگر رو نگه دارین...همچنین خواهشا نظم تاپیک رو حفظ کنید که بعدا دلخوری پیش نیاد....:hmm:
با تشکر
من اینجا هستم بهزاد جون نگران نباش:sq_2:

misam5526
23-10-2012, 10:22
این هفته یه ماه اشتراک نوین نتم تموم میشه میخوام تجربه خودم رو صادقانه اینجا بگم !

نمیخوام اینطوری پیش خودم فکر کنم که الان فلان چیز خوبه بزار صداش رو در نیاریم خودمون فقط استفاده کنیم بقیه میان شلوغ میشه و .... (آه از این طرز فکر ما ایرانیا... از خودم بگیر تا ...) من اهل دانلود نبودم و نیستم ... شاید یه ماه دیگه هم نوین رو تمدید کنم ولی سرویس پایین تری خواهم گرفت ...

اما چیزی که در مورد نوین نت میشه قاطعانه گفت رویکرد دانلود محور این شرکته!

نوین نت برای دانلودر های حرفه ای که میخوان با 15-17 تومن بالای 100 گیگ دانلود کنن ماهانه گزینه اوله ....

چون الان سرویسهای 512 این شرکت تنها برای دانلود در ساعات رایگان بدرد میخوره دانلود با سرعت 200-230 (اگه حرفه ای باشید و چند لینک بزارید تو IDM و اینا...)اونم تنها ماهانه 17 تومن برای سرویس 5 گیگ (15 توومن+مالیاتش...) که میشه روزی 3 تا 4 گیگ !!

پس من نوین نت رو توی این یه ماهه اینطور توصیه میکنم که اهالی دانلود بگیرن سرویس ها رو .... و دنبال کیفیت(پینگ و چیزای دیگه خیلی نباشید)

smohsen
23-10-2012, 10:44
معلوم نیست باز گاو کدوم سیم رو خورده یا کشتی کجا لنگر انداخته یا ..... پینگا رفت رو 550

behnam-k
23-10-2012, 10:45
این هفته یه ماه اشتراک نوین نتم تموم میشه میخوام تجربه خودم رو صادقانه اینجا بگم !

نمیخوام اینطوری پیش خودم فکر کنم که الان فلان چیز خوبه بزار صداش رو در نیاریم خودمون فقط استفاده کنیم بقیه میان شلوغ میشه و .... (آه از این طرز فکر ما ایرانیا... از خودم بگیر تا ...) من اهل دانلود نبودم و نیستم ... شاید یه ماه دیگه هم نوین رو تمدید کنم ولی سرویس پایین تری خواهم گرفت ...

اما چیزی که در مورد نوین نت میشه قاطعانه گفت رویکرد دانلود محور این شرکته!

نوین نت برای دانلودر های حرفه ای که میخوان با 15-17 تومن بالای 100 گیگ دانلود کنن ماهانه گزینه اوله ....

چون الان سرویسهای 512 این شرکت تنها برای دانلود در ساعات رایگان بدرد میخوره دانلود با سرعت 200-230 (اگه حرفه ای باشید و چند لینک بزارید تو IDM و اینا...)اونم تنها ماهانه 17 تومن برای سرویس 5 گیگ (15 توومن+مالیاتش...) که میشه روزی 3 تا 4 گیگ !!

پس من نوین نت رو توی این یه ماهه اینطور توصیه میکنم که اهالی دانلود بگیرن سرویس ها رو .... و دنبال کیفیت(پینگ و چیزای دیگه خیلی نباشید)

من بر عکس میثم فکر میکنم ،الان سرعت دانلود من شده 10 سرویس 512 تا 2 مگ تا 4 روز پیش سرعتم 220 بود اما الان چی (سرعتم 10 شده تازه اونم با پینگ 700 و تایم اوت که این تایم اوت دیگه عادی شده برامون)
زنگ زدم پشتیبانی میگم قضیه اینطوره میگه برو تو run تایپ کن CMD گفتم پینگ 4.2.2.4 منظورتونه گفت آره خلاصه بگذریم گفت بررسی میکنیم باهاتون تماس میگیرم بعد از 10 دقیقه زنگ زده میگه کرمانشاه افت سرعت داره (پورتهاشون هم پر شده)،گفتم سرعت 10 شده صفحه هم باز نمیشه چه برسه به دانلود ،هیچ دیگه حرف پشتیبانی این بود که ببخشید سرعت خرابه
خب از این حرفها چه نتیجه ای میشه گرفت میشه گفت که اگه از مخابرات دارید فکر شرکت دیگه ای نکنید ،من احتمال زیاد اگه این وضعیت درست نشه برگردم مخابرات یا برم شرکت دیگه ای البته باید 2 3 ماهی برم تو صف ،اما خب از اینی که الان هست بهتره

خدایی خسته شدم از بس شرکت عوض کردم

smohsen
23-10-2012, 11:10
من بر عکس میثم فکر میکنم ،الان سرعت دانلود من شده 10 سرویس 512 تا 2 مگ تا 4 روز پیش سرعتم 220 بود اما الان چی (سرعتم 10 شده تازه اونم با پینگ 700 و تایم اوت که این تایم اوت دیگه عادی شده برامون)
زنگ زدم پشتیبانی میگم قضیه اینطوره میگه برو تو run تایپ کن CMD گفتم پینگ 4.2.2.4 منظورتونه گفت آره خلاصه بگذریم گفت بررسی میکنیم باهاتون تماس میگیرم بعد از 10 دقیقه زنگ زده میگه کرمانشاه افت سرعت داره (پورتهاشون هم پر شده)،گفتم سرعت 10 شده صفحه هم باز نمیشه چه برسه به دانلود ،هیچ دیگه حرف پشتیبانی این بود که ببخشید سرعت خرابه
خب از این حرفها چه نتیجه ای میشه گرفت میشه گفت که اگه از مخابرات دارید فکر شرکت دیگه ای نکنید ،من احتمال زیاد اگه این وضعیت درست نشه برگردم مخابرات یا برم شرکت دیگه ای البته باید 2 3 ماهی برم تو صف ،اما خب از اینی که الان هست بهتره

الان که سرعت کل کرمانشاه داغونه
در کل هیچ آی اس پی بر دیگری برتری نداره
همشون یکی از یکی بدترن
اما من با مخابرات پینگ های پایین رو تو گیم تجربه کردم چیزی که زمان حسابگر هرگز تجربه نکرده بودم

behnam-k
23-10-2012, 11:14
الان که سرعت کل کرمانشاه داغونه
در کل هیچ آی اس پی بر دیگری برتری نداره
همشون یکی از یکی بدترن
اما من با مخابرات پینگ های پایین رو تو گیم تجربه کردم چیزی که زمان حسابگر هرگز تجربه نکرده بودم
محسن جان سرعتت تو این چند روزه اومده پایین ،چند بوده و الان چند شده ؟

smohsen
23-10-2012, 11:25
محسن جان سرعتت تو این چند روزه اومده پایین ،چند بوده و الان چند شده ؟

این چند وقت من مشکل تایم اوتهای شدید داشتم که ظاهرا به خاطر مشکلات لاین تلفنم بوده
اما معمولا مشکل سرعت نداشتم فقط تایم اوت بود
اما الان در حاضر که افتضاحه و به 10 نمیرسه امروز

misam5526
23-10-2012, 12:44

سلام...
تو تاپیک نوین نت گفتم اینجا تخصصی تر در باره کرمانشاه میگم...

حدس من اینه نوین نت خودش انتظار نداشت یهو این همه مشترک بگیره تو کرمانشاه!!

خداییش هم خیلی سریع تمام ظرفیتش پر شد! خوب این باعث میشه پیش بینی هاشون در مورد پهنای باند اختصاص داده شده به کرمانشاه دچار مشکل بشه...

برای حل این مشکلم دو راه داره نوین نت:
1- موقتاً از گروهای اینترنتی دیگه برای مدت کوتاه چند ماهه پهنای باند اجاره کنه
2- پهنای باند سراسریش رو با زیر ساختاش افزایش بده

در مورد مخابرات 100% حرفت تایید میشه!!
تو همه پستام گفتم اگه همین لحظه یه پورت مخابرات تو بعثت خالی شه حتی یه لحظه هم تعلل نمیکنم در پیوستن به مشترکای مخابرات!!

misam5526
23-10-2012, 12:48
معلوم نیست باز گاو کدوم سیم رو خورده یا کشتی کجا لنگر انداخته یا ..... پینگا رفت رو 550

فکر نکنم سراسری باشه مشکل وگرنه الان دوستای مخابراتی این تاپیک رو به توپ می بستن!!

smohsen
23-10-2012, 13:00
فکر نکنم سراسری باشه مشکل وگرنه الان دوستای مخابراتی این تاپیک رو به توپ می بستن!!

نه مطمعنم کل کرمانشاه ایراد داره
چون تریس میگیرم از یه جایی به بعد میزنه ایراد رو
اگه مشکل از من باشه که از یه آی پی خاصی به بعد افزایش پینگ نمی گیره که
الان خودت افزایش پینگ نداری؟ رو چنده پینگت؟

misam5526
23-10-2012, 13:10
نه مطمعنم کل کرمانشاه ایراد داره
چون تریس میگیرم از یه جایی به بعد میزنه ایراد رو
اگه مشکل از من باشه که از یه آی پی خاصی به بعد افزایش پینگ نمی گیره که
الان خودت افزایش پینگ نداری؟ رو چنده پینگت؟

مشکل الان ما (نوین نتی ها) پینگ نیست(اون که همیشه افتضاحه) .... الان سرعت رو بایته !! نه حتی کیلوبایت... خیلی کنده الان...

صفحات 2-3 دقیقه طول میکشه بالا بیاد!!

برای اینکه جواب شما رو هم داده باشم الان پینگ حدود 700

ahoora f
23-10-2012, 13:25
منم حالا پینگم روی 700رفته، صفحه هم بد باز میکنه ولی دانلود مشکلی نداره و عادیه سرعت دانلود.

mohamax7
23-10-2012, 13:47
دانلود مشکلی نداره اما سرعت لود صفحات وحشتناک پایینه ... نمیدونم این یک هفته دارن چیکار میکنن تا یک رعد و برق میزنه برق و اینترنت نابود میشه و دلار هم بالا میره
وای خدای من هم همین الان هم یک رعد و برق زد فکر کنم پینگم بره روی 1000 دیگه
خداحافظ همین الان برق الهیه میره:sq_6:

55021
23-10-2012, 14:22
مثل اینکه همه چی درست شد

smohsen
23-10-2012, 19:19
سکته کرد باز

mohsen_djd2
24-10-2012, 10:48
شما هم قطعی داشتین ؟
دیشب اول چراغ adsl خاموش شد و بعد یه ساعت روشن شد ولی کانکت نمیشد(691)
الان بعد 12ساعت موفق شدم :دی هورا
خدا حقمان بسینه

smohsen
24-10-2012, 11:32
آره امروز مکافات داشت
:sq_19:

misam5526
24-10-2012, 11:43
شاید تو زیرساختهای اینترنت استان دارن یه کارایی میکنن....

من که الان اصلاً راضی نیستم .... با این ADSL میتونم بگم که GPRS رو ترجیح میدم!

behnam-k
24-10-2012, 12:08
شاید تو زیرساختهای اینترنت استان دارن یه کارایی میکنن....

من که الان اصلاً راضی نیستم .... با این ADSL میتونم بگم که GPRS رو ترجیح میدم!
میثم جان همین الان داشتم با پشتیبانی نوین نت در کرمانشاه حرف میزدم ،میگفت که کابل سرپل ذهاب قطع شده به این خاطره که مشکل داره ،راست و دروغش پای خودش ،گفت در حال تعمیر شدنه

misam5526
24-10-2012, 12:13
میثم جان همین الان داشتم با پشتیبانی نوین نت در کرمانشاه حرف میزدم ،میگفت که کابل سرپل ذهاب قطع شده به این خاطره که مشکل داره ،راست و دروغش پای خودش ،گفت در حال تعمیر شدنه

عجیبه که نوین نت و مخابرات مشکل قطع و وصلی و اینا دارن فقط!!

این کابل سرپل ذهاب برای این شرکتاس فقط ؟ بقیه کابلشون کجاست؟

اصلاً چرا قطع شده؟ مگه اینا کابل رو زیر زمین نمیزارن!!

behnam-k
24-10-2012, 12:29
عجیبه که نوین نت و مخابرات مشکل قطع و وصلی و اینا دارن فقط!!

این کابل سرپل ذهاب برای این شرکتاس فقط ؟ بقیه کابلشون کجاست؟

اصلاً چرا قطع شده؟ مگه اینا کابل رو زیر زمین نمیزارن!!

حتما رعد و برق زده به کابل:sq_2: یا سگی چیزی گازش گرفته:31:

smohsen
24-10-2012, 20:22
پینگ الان 280 هست با 4.2.2.4 بدون تایم اوت
شمام اینطوره؟

smohsen
24-10-2012, 20:24
راستی چرا یوزر امیر بن شده؟ :sq_10:

mohamax7
24-10-2012, 20:57
پینگ الان 280 هست با 4.2.2.4 بدون تایم اوت
شمام اینطوره؟
مال من روی 180 است و تقریبا بدون تایم اوت

55021
24-10-2012, 23:04
راستی چرا یوزر امیر بن شده؟ :sq_10:

دلت واسم تنگ شده؟:دی
من هستم :دی

misam5526
24-10-2012, 23:27
من که قطع بودم الان وصل شد خوشبحالتون مشکلتون 30-40 تا بالا پایین بودن پینگه!

smohsen
24-10-2012, 23:33
دلت واسم تنگ شده؟:دی
من هستم :دی
:sq_13: آره والا نبودت احساس میشد
چرا بن شدی :sq_17:

من که قطع بودم الان وصل شد خوشبحالتون مشکلتون 30-40 تا بالا پایین بودن پینگه!

من الان یه لحظه کلا نابود شد حتی چراغ آلارم هم نمیومد
ولی درست شد

55021
25-10-2012, 00:42
:sq_13: آره والا نبودت احساس میشد
چرا بن شدی :sq_17:
چاکرم محسن جان
اگه بگم شاید دوباره بن شم :دی بیخیال داداش

گلابي
25-10-2012, 13:01
منم 253....

smohsen
25-10-2012, 15:04
350 :sq_10:

misam5526
25-10-2012, 17:31
منم 253....

350 :sq_10:

منظورتون پینگ هست دیگه ؟؟

معلومه رو علم غیب ما زیاد حساب کردید !!

migmig3000
25-10-2012, 17:36
دیروز بعد از یه هفته امدم وصل بشم اینترنت میبینم چراغ اینترنت مودم قرمزه.هنوزم درست نشده...پشتیبانی که زنگ میزنی میگه شماره به 2020 تغییر کرده.به اونم زنگ میزنی کسی جواب نمیده.کسی میدونه باید چیکار کرد؟!!!

misam5526
25-10-2012, 18:25
دیروز بعد از یه هفته امدم وصل بشم اینترنت میبینم چراغ اینترنت مودم قرمزه.هنوزم درست نشده...پشتیبانی که زنگ میزنی میگه شماره به 2020 تغییر کرده.به اونم زنگ میزنی کسی جواب نمیده.کسی میدونه باید چیکار کرد؟!!!

مگه صبانت پشتیبانی مخابرات رو به عهده نداره؟ خوب به انجا هم زنگ بزن

migmig3000
25-10-2012, 18:42
مگه صبانت پشتیبانی مخابرات رو به عهده نداره؟ خوب به انجا هم زنگ بزن

به چه شماره ای باید زنگ بزنم؟

گلابي
25-10-2012, 18:46
منظورتون پینگ هست دیگه ؟؟

معلومه رو علم غیب ما زیاد حساب کردید !!

پَ نَ پَ منظورم سرعتم بر حسب مگابایته!
اخوی همه دارن راجع به پینگ حرف میزنن![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گلابي
25-10-2012, 18:46
به چه شماره ای باید زنگ بزنم؟

7211114 تا 6 هستن البته

گلابي
25-10-2012, 21:04
اینجا جاش نیست...
نه خودت میگی USB کارت شبکه نمیخواد که!
تنظیمات مودم رو دذست انجام دادی؟

somaye1988
25-10-2012, 22:16
آره درستش کردم اومدم پاک کنم پستمو ، دیدم جواب دادین ...دفترچه راهنمای مودم رو خوندم چیزی توش نبود ولی تو pdf سی دی توضیح داده بود چطوری درستش کنم ..
خو چه اشکالی داره ندانستن که عیب نیست اون دانستنه که عیبه ..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

misam5526
28-10-2012, 13:27
مژده مژده

مخابرات آزاد شد !!

مخابرات استان کرمانشاه تجهیزات جدید و پورتهای مورد نیاز رو نصب و ثبت نام جدید برای خط ADSL رو شروع کرد ...

این موضوع برای سایر شرکتهای خصوصی هم که با مشکل نداشتن پورت خالی مواجه بودند صادقه و اونا هم به تدریج از هفته های آینده دوباره ثبت نام رو شروع خواهند کرد

behnam-k
28-10-2012, 21:03
مژده مژده

مخابرات آزاد شد !!

مخابرات استان کرمانشاه تجهیزات جدید و پورتهای مورد نیاز رو نصب و ثبت نام جدید برای خط ADSL رو شروع کرد ...

این موضوع برای سایر شرکتهای خصوصی هم که با مشکل نداشتن پورت خالی مواجه بودند صادقه و اونا هم به تدریج از هفته های آینده دوباره ثبت نام رو شروع خواهند کرد

میثم حالا اگه ما رفتیم و سرعت نوین نت خراب شده مثل قبل شد چی!!!!!خب اون موقع ما ضرر میکنیم :sq_3:
نمیدونم چی کار کنم :sq_11:

misam5526
29-10-2012, 00:51
میثم حالا اگه ما رفتیم و سرعت نوین نت خراب شده مثل قبل شد چی!!!!!خب اون موقع ما ضرر میکنیم :sq_3:
نمیدونم چی کار کنم :sq_11:

والا در مورد خود من که اگه مخابرات پورت میداشت که اصلاً نوین نت نمی اومدم!!

این خبر خوبیه چون فضای رقابتی دوباره بر میگرده به شهر ... از طرفی بار مشترکای با مصرف متوسط از نوین برداشته میشه ...

الان مخابرات پینگش خیلی بهتره ! در همه شبانه روز هم سرعت ثابتی داره...

بعید میدونم حتی با اضافه کردن پهنای باند به مراکز کرمانشاه از طرف نوین خیلی در ساعات رایگان اتفاق خاصی بیفته ... چون الان شهرهای دیگه هم همین روند کاهش سرعت هست!

hm741
29-10-2012, 09:16
مژده مژده

مخابرات آزاد شد !!

مرکز بعثت هم پورت خالی دارن؟ قیمت حال حاضر انواع اشتراک های مخابرات رو بذارید ممنون میشم

misam5526
29-10-2012, 10:00
مرکز بعثت هم پورت خالی دارن؟ قیمت حال حاضر انواع اشتراک های مخابرات رو بذارید ممنون میشم

در همه مراکز پورتها اضافه شدند از جمله بعثت ... تعداد هم اینقدر هست که یه چند ماهی پر نشه (طرف به من گفت 4000 پورت اضافه شده)

قیمت های 1 به 10 هم مثل سرویس ویژه حسابگره... (نهایتاً هزار تومن اختلاف) البته یه سرویس های دیگه هم توی لیست دیدم نوشته بود 1 به 5 من که تا حالا ندیده بودم اینو از مخابرات!

smohsen
29-10-2012, 18:58
ترکیده اینترنت
امروز عصر این چندمین باره اینترنت این شکلی میشه
الانم با هزار تا تایم اوت وصل شده
:sq_11:

saeedazami
29-10-2012, 19:31
مژده مژدهمخابرات آزاد شد !!مخابرات استان کرمانشاه تجهیزات جدید و پورتهای مورد نیاز رو نصب و ثبت نام جدید برای خط ADSL رو شروع کرد ...این موضوع برای سایر شرکتهای خصوصی هم که با مشکل نداشتن پورت خالی مواجه بودند صادقه و اونا هم به تدریج از هفته های آینده دوباره ثبت نام رو شروع خواهند کردلطفا سایت مخابرات بالینک تعرفه هاشو قراربده.

smohsen
29-10-2012, 21:15
از عجایب روزگار با چیز پی ان حتی یک دونه تایم اوت هم نیست
اما حالت عادی یک درمیان تایم اوت!
شما چطور؟
رب تبرک

hm741
29-10-2012, 21:51
از عجایب روزگار با چیز پی ان حتی یک دونه تایم اوت هم نیست
اما حالت عادی یک درمیان تایم اوت!
شما چطور؟
رب تبرک

به این خاطره که سرور دی ان اس 4.2.2.4 در آمریکاست و vpn (یا همون تغییر دهنده آی پی اصلی به آی پی مجازی) هم که شما استفاده می کنی با آمریکا ارتباط پایداری داره
در حالی که آی پی ایران با آمریکا این پایداری و قابلیت اطمینان رو نداره ... علت این امر یا تحریم شدن آی پی های ایران از طرف اونور آبه یا محدود کردن کاربران خانگی از داخل ایران ... ولی در هر صورت با این کار مردم به استفاده از vpn ترغیب می شوند

smohsen
29-10-2012, 21:57
به این خاطره که سرور دی ان اس 4.2.2.4 در آمریکاست و vpn (یا همون تغییر دهنده آی پی اصلی به آی پی مجازی) هم که شما استفاده می کنی با آمریکا ارتباط پایداری داره
در حالی که آی پی ایران با آمریکا این پایداری و قابلیت اطمینان رو نداره ... علت این امر یا تحریم شدن آی پی های ایران از طرف اونور آبه یا محدود کردن کاربران خانگی از داخل ایران ... ولی در هر صورت با این کار مردم به استفاده از vpn ترغیب می شوند

یعنی الان خود شما این مشکلات رو نداری؟
و مثلا من یا مخابراتی ها فقط این مشکل رو الان دارن؟
یعنی افت سرعت و تایم اوت؟

havzhini
29-10-2012, 21:58

برای من این اتفاق افتاده...فقط پینگ 4.2.2.4 نیست که تایم اوت نداره تمام سرورها و سایتها وضعیت بهتری دارن با وی پی ان.
حتی سرعت دانلود از تمام سرورها به سرعت واقعی میرسه.

misam5526
30-10-2012, 00:46
لطفا سایت مخابرات بالینک تعرفه هاشو قراربده.

از سایت و اینا خبری نیست (البته سایت داره چیزی توش نیست!!)... باید شخصاً تشریف ببرید نمایندگی جهت اطلاع و ثبت نام!

J A C K S O N
30-10-2012, 00:51
تایم اوت خفنننننننننننننننننننن

saeedazami
30-10-2012, 11:10
از سایت و اینا خبری نیست (البته سایت داره چیزی توش نیست!!)... باید شخصاً تشریف ببرید نمایندگی جهت اطلاع و ثبت نام!شوخی می کنی .مگه میشه تو این دوره زمونه یه شرکت اونم مثل مخابرات توی سایتس اعلام نکنه.کل ایران اینجوریه یا فقط شهرما؟من موندم دیگه چی بگم....

hm741
30-10-2012, 11:31
یعنی الان خود شما این مشکلات رو نداری؟
و مثلا من یا مخابراتی ها فقط این مشکل رو الان دارن؟
یعنی افت سرعت و تایم اوت؟
کاملا برعکس شما من موقع استفاده از VPN اینترنتم خیلی ضعیف میشه . البته من یه رایگانشو دارم که صلواتی هر وقت دلش میخواد وصل میشه . سرورش تو روسیه ست و پینگم رو بالا میبره ولی اصلا تایم اوت ندارم که بخوام بعدش با VPN تست کنم ببینم رفع میشه یا نه؟ ... از وقتی اشتراک محدود (3 گیگ) گرفتم یادم نمیاد تایم اوت دیده باشم
اگه پینگ و کیفیت براتون مهمه قید اشتراک های یک به ده رو بزنید ... دوستان گفتن مخابرات اشتراک های یک به پنج هم جدیدا آورده احتمالا اونا مشکل تایم اوت ندارن

HO3IN-Life
30-10-2012, 15:39
این دروغ گو های اوزی پورت جدید اضافه نکردن بلکه دارن از پورت های ما به مشترکین جدید میدن ... واسه همین الان گند رفته توی اینترنت ... بی سوادا. 2 نفر نمیرن از شهر هایی مثل تهران بیارن که حد اقل بهشون نحوه ی درست خدمت به مردم رو نشون بدن !

mohamax7
30-10-2012, 17:23
این دروغ گو های اوزی پورت جدید اضافه نکردن بلکه دارن از پورت های ما به مشترکین جدید میدن ... واسه همین الان گند رفته توی اینترنت ... بی سوادا. 2 نفر نمیرن از شهر هایی مثل تهران بیارن که حد اقل بهشون نحوه ی درست خدمت به مردم رو نشون بدن !
فکر نکنم چون من همون 62 الی 65 سرعت دانلودمه

HO3IN-Life
30-10-2012, 18:22
فکر نکنم چون من همون 62 الی 65 سرعت دانلودمه

دانلود بله.
در بد ترین موقع ها که وضع اینترنت داغون بوده دانلود مشکلی نداشته.مهم اینه که من تا ADSL رو روشن میکنم میبینم نت قطعه ! یعنی به طور کلی نت نداریم. همش تایم اوت و تایم اوت.حتی سایت هم به سختی باز میکنم ...

smohsen
30-10-2012, 19:05
طرف نفهمه
میگم من تایم اوت دارم
میگه نه آقا تایم اوت نیست
میگم پفیوز خط من مشترک بین هزار نفره
ولی تو مستقیمه و شیر شده نیست
نمیفهمن!

HO3IN-Life
30-10-2012, 19:18
طرف نفهمه
میگم من تایم اوت دارم
میگه نه آقا تایم اوت نیست
میگم پفیوز خط من مشترک بین هزار نفره
ولی تو مستقیمه و شیر شده نیست
نمیفهمن!

این عزیزان تا بفهمن معانی این کلمات از جمله تایم اوت چیه، عمر مون تموم شده !

mehr film
31-10-2012, 01:58
گند رفته تو مخابرت ... مرکز بعثت هستم . پورت اضافه کردن که کاری نداره ... پورت اضافه کردن ولی پهنای باند همونه . خب معلومه اینجوری میشه ... مثل این میمونه کی الان هی داریم ماشین تولید میکنیم ام جاده و خیابون درست حسابی براش نداریم و نمیسازیم . خب معلومه که از مصدق تا آزادی 1 ساعت تو ترافیکی...

havzhini
31-10-2012, 10:18
جالب اینه من دانلودم همیشه مشکلی نداشت پینگ و تایم اوت بالا میرفت..........الان سرعت دانلودمم کم شده و صفحه هم بشدت افتضاه باز میکنه.
واقعا چه خبره؟؟؟؟؟

R.P.G
31-10-2012, 12:26

misam5526
31-10-2012, 17:07
دوستان مخابراتی این نماینده صبانت چی میگه؟؟

میگه رانژه شدن خط برای ADSLمخابرات 15 روز طول میکشه !!

شما رانژه شدن خطتون چند روز طول کشید؟

آرش-19
31-10-2012, 19:02

اعصاب خودتونو خورد نکنین :دی
مخابرات فقط ثبت نام پورت جدید شروع کرده, دوست خودم بعد از ثبت نام بهش گفتن 10 تا 15 روز طول میکشه
که سرویس راه اندازی بشه. برای همه اینطوری بوده.
در ضمن ضریب اشتراک 1 به 5 هم و همچنین سرویس های حجمی تا سرعت 2 مگ هم اضافه شده که البته اونم تا
همون موقع ها در دسترس نیست. با این شرایط 100 درصد پهنای باند رو افزایش دادن.
این مشکلات هم کلا کل شهر باش درگیره, معلوم نیست چه خبره؟!!

behnam-k
31-10-2012, 19:12
اعصاب خودتونو خورد نکنین :دی
مخابرات فقط ثبت نام پورت جدید شروع کرده, دوست خودم بعد از ثبت نام بهش گفتن 10 تا 15 روز طول میکشه
که سرویس راه اندازی بشه. برای همه اینطوری بوده.
در ضمن ضریب اشتراک 1 به 5 هم و همچنین سرویس های حجمی تا سرعت 2 مگ هم اضافه شده که البته اونم تا
همون موقع ها در دسترس نیست. با این شرایط 100 درصد پهنای باند رو افزایش دادن.
این مشکلات هم کلا کل شهر باش درگیره, معلوم نیست چه خبره؟!!
آرش جان مخابرات سرویس حجمی اضافه کرده :sq_14: ،ایول اگه تنوع سرویسهاش حجمیش زیاد باشه خوبه

من دیروز رفتم دفتر مخابراتی همون سرویس های نامحدود رو داشت ،مگه الان نباید از دفتر مخابراتی ثبت نام کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟

misam5526
31-10-2012, 19:17
آرش جان مخابرات سرویس حجمی اضافه کرده :sq_14: ،ایول اگه تنوع سرویسهاش حجمیش زیاد باشه خوبه

من دیروز رفتم دفتر مخابراتی همون سرویس های نامحدود رو داشت ،مگه الان نباید از دفتر مخابراتی ثبت نام کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟

بهنام جان ...
من سرویس های 1 به 5 رو دیدم ولی حجمی رو دقت نکردم! اگه باشه قطعاً خیلی بهتر از سایر شرکتها خواهد بود(چون به خاطر سرویس دهی نامحدود خصوصاً به سازمانها شبها پهنای باند استفاده نشده زیادی دارند)

ثبت نام توی دفاتر صبا نت هست که هر مرکز مخابراتی نمایندگی مربوطه رو مشخص کرده مثلاً مرکز بعثت نمایندگی صبانت تو گذرنامست...

آرش-19
31-10-2012, 19:20
آره بهنام, سرویس حجمی تا 2 مگ سرعت, و جالبتر اینکه هر گیگ اضافه 3 هزار تومن ! خیلی خوبه.
از ماه آینده ضریب اشتراک سرویس نامحدودتم باید مشخص کنی که 1 به 10 میخوای یا 1 به 5 که طبیعتا هزینه هاش
فرق میکنه. ولی فعلا فقط ثبت نام سرویس نا محدود قبلی رو دارن, حالا باید ثبت کنی و بعدا, احتمالا ماه آینده از این
سرویس های جدید میشه استفاده کنی.

arsenalfan
31-10-2012, 19:30
دوستان مخابراتی این نماینده صبانت چی میگه؟؟

میگه رانژه شدن خط برای ADSLمخابرات 15 روز طول میکشه !!

شما رانژه شدن خطتون چند روز طول کشید؟

برای من 3 روز طول کشید
البته 1 روزش اینترنت قبلیم رو داشتم
یعنی2 رو بی اینترنت بودم

misam5526
31-10-2012, 19:31
فقط این قضیه 15 روز معلوم نیست چیه؟ من به 2020 زنگ زدم شمارمون رو گفتم اونم گفت مرکز بعثت حداکثر یه هفته وصل میکنه!!

حالا این وسط صبا نت کوتاه نمیاد میگه 15 روز!!

یادش بخیر دفعه قبل (اسفند 88) فیش بانک رو دادم خاونمه تو مرکز مشترکین اونم یه کاغذ داد گفت ببر اتاق MDF ... بردم و بعد فرداش خط وصل شد!!

behnam-k
31-10-2012, 20:07
بهنام جان ...
من سرویس های 1 به 5 رو دیدم ولی حجمی رو دقت نکردم! اگه باشه قطعاً خیلی بهتر از سایر شرکتها خواهد بود(چون به خاطر سرویس دهی نامحدود خصوصاً به سازمانها شبها پهنای باند استفاده نشده زیادی دارند)

ثبت نام توی دفاتر صبا نت هست که هر مرکز مخابراتی نمایندگی مربوطه رو مشخص کرده مثلاً مرکز بعثت نمایندگی صبانت تو گذرنامست...

آره بهنام, سرویس حجمی تا 2 مگ سرعت, و جالبتر اینکه هر گیگ اضافه 3 هزار تومن ! خیلی خوبه.
از ماه آینده ضریب اشتراک سرویس نامحدودتم باید مشخص کنی که 1 به 10 میخوای یا 1 به 5 که طبیعتا هزینه هاش
فرق میکنه. ولی فعلا فقط ثبت نام سرویس نا محدود قبلی رو دارن, حالا باید ثبت کنی و بعدا, احتمالا ماه آینده از این
سرویس های جدید میشه استفاده کنی.
مرسی از جواب هردوتون ،حجمی با سرعت 2 مگ باشه و شبانه رایگان هم داشته باشه ،قول میدم زیر 200 نیاد ،چون مخابرات خودش پهنای باند به شرکتها واگذار میکنه مطمئنا پهنای باند کم نمیاره اگه هم کم بیاره سریع تامین میکنه ،پس فردا شارژ این نوین نت لعنتی تموم میشه سریع میرم سراغ مخابرات ،تو این مدت که نوین نت داشتم خدایی تا حد سکته پیش رفتم اینقدر حرص خوردم ،خدا ازشون نگذره

behnam-k
31-10-2012, 20:13
الان تو شارژ اینترنتی سرویس های حجمی رو زده خبر دارین شبانه رایگان داره یا نه؟؟؟؟؟؟؟ترو خدا نگید شبانه رایگان نداره:sq_3:

havzhini
31-10-2012, 20:38
الان تو شارژ اینترنتی سرویس های حجمی رو زده خبر دارین شبانه رایگان داره یا نه؟؟؟؟؟؟؟ترو خدا نگید شبانه رایگان نداره:sq_3:

قیمت سرویس هاشو میونین بدین؟؟؟
این مخابرات که اینقدر پیشرفتست توی سایتش چیزی پیدا نمیشه!!!

55021
31-10-2012, 20:51

مخابرات رو میگی بهنام؟
مال من چرا نداره؟

55021
31-10-2012, 20:59
سرویهای حجمی فقط برای کرمانشاه هست شهرستانها فعلا خبری نیست

misam5526
31-10-2012, 21:12
همین الان پرسیدم از 2020 !

گفت سرویس حجمی ارائه میشه ولی هنوز تعرفه و شرایطش رو اعلام نکرده مرکز!

در مورد زمان انتظار همن 15 روز رو کرد 3 هفته تایه ماه!! گفت در خوشبینانه ترین حالت میشه 15 روز!!

behnam-k
31-10-2012, 21:26
قیمت سرویس هاشو میونین بدین؟؟؟
این مخابرات که اینقدر پیشرفتست توی سایتش چیزی پیدا نمیشه!!!

مخابرات رو میگی بهنام؟
مال من چرا نداره؟
تو tcnet.ir قسمت شارژ آنلاین هم سرویس های حجمی و هم قیمتها رو زده
آره مخابرات ، نمیدونم چرا مال شما نداره

arsenalfan
31-10-2012, 21:26

مطمئنین؟!
الان من تو قسمت شارژ انتخاب میکنم قیمت رو برام میزنه!
مثلا 1024
10 گیگ حجم
26410 تومن

یا 2048
5 گیگ
22945

behnam-k
31-10-2012, 21:29

در مورد زمان انتظار همن 15 روز رو کرد 3 هفته تایه ماه!! گفت در خوشبینانه ترین حالت میشه 15 روز!!

میثم جان رو حرفهای پشتیبانی حساب نکن ،از پشتیبانی اگه بپرسی الان شبه یا روز میگن روزه :sq_2:
قیمتها رو زده فقط نزده شبانه رایگان داره یا نه

behnam-k
31-10-2012, 21:34
یه سرویس جالب داره اینه
یک ماهه 128 نامحدود بسیج

smohsen
31-10-2012, 21:43
چه عجب بالاخره یه ساعت نرمال هم تو اینترنت مخابرات داشتم

misam5526
31-10-2012, 22:03
میثم جان رو حرفهای پشتیبانی حساب نکن ،از پشتیبانی اگه بپرسی الان شبه یا روز میگن روزه :sq_2:
قیمتها رو زده فقط نزده شبانه رایگان داره یا نه

یه سرویس جالب داره اینه
یک ماهه 128 نامحدود بسیج

یعنی پشتیبانی مخابرات اینقدر بی درو پیکره که خودشون از سرویسای خودشون خبر ندارن!! :sq_9: خدا آخر عاقبتمون رو به خیر کنه با اینا !

من تو سایت چیزی نمیاد برام ... شاید باید لاگین کنی...
کجای سایت نوشته اینا رو؟

چه عجب بالاخره یه ساعت نرمال هم تو اینترنت مخابرات داشتم

behnam-k
31-10-2012, 22:33
پشتیبانی در یه کلمه افتضاحه
برای دوستمون هم گفتم ،تو tcnet.ir تو قسمت شارژ انلاین شماره تلفن رو بزن کل سرویسها رو میاره اگه نیاورد دیگه.........

havzhini
31-10-2012, 22:43
برای دوستمون هم گفتم ،تو tcnet.ir تو قسمت شارژ انلاین شماره تلفن رو بزن کل سرویسها رو میاره اگه نیاورد دیگه.........

ما که از مخابرات سرویس ندارم پس واسمون نمیاد سرویسها ،شماره رو هم بدی میزنه کابر یافت نشد.
یه لطفی اگه بتونین بکنین انواع سرویس ها با قیمتشون رو برای ما کپی کنین هم ثواب دنیوی داره هم اخروی:46:

misam5526
31-10-2012, 22:46

تو قسمت شناسه کاربری شمارمون رو میزنم ولی مینویسه : "کاربر مورد نظر یافت نشد!" (شماره رو هم باکد 0831 دادم هم با 831 هم بدون کد...):sq_3:

J A C K S O N
01-11-2012, 00:53
پینگ افتضاحه

.s.a.e.e.d
01-11-2012, 14:54
ما که از مخابرات سرویس ندارم پس واسمون نمیاد سرویسها ،شماره رو هم بدی میزنه کابر یافت نشد.
یه لطفی اگه بتونین بکنین انواع سرویس ها با قیمتشون رو برای ما کپی کنین هم ثواب دنیوی داره هم اخروی:46:

قیمت های یک ماهه سرویسها :

64 - 83882 ریال

128- 133802

256- 166750

512- 265591

1024- 488234

2048- 940501

HO3IN-Life
01-11-2012, 19:03
مخابرات سرویس های حجمیشو از توی لیست برداشت !

misam5526
01-11-2012, 19:46
معلوم نیست اون پشت پرده داره چه اتفاقایی میفته؟!!

شاید شرکتهای دیگه دارن فشار میارن مخابرات رعایت حالشون رو بکنه.... چون سرویس حجمی 2 مگ مخابرات تقریباً اکثر شرکتا رو تو کرمانشاه کله پا میکنه!!

behnam-k
01-11-2012, 20:04
تو قسمت شناسه کاربری شمارمون رو میزنم ولی مینویسه : "کاربر مورد نظر یافت نشد!" (شماره رو هم باکد 0831 دادم هم با 831 هم بدون کد...):sq_3:

مخابرات سرویس های حجمیشو از توی لیست برداشت !
میثم جان نمیدونم چرا برای تو نمیاره !!!!!!!!
معلوم نیست چی کار میکنن اینا
اگه سرویس های حجمی ساعت رایگان نداشته باشه بی هیچ دردی نمیخوره

behnam-k
01-11-2012, 20:05
معلوم نیست اون پشت پرده داره چه اتفاقایی میفته؟!!

شاید شرکتهای دیگه دارن فشار میارن مخابرات رعایت حالشون رو بکنه.... چون سرویس حجمی 2 مگ مخابرات تقریباً اکثر شرکتا رو تو کرمانشاه کله پا میکنه!!

با این حرفت موافقم اما با ساعت رایگان نه بدون اون

misam5526
01-11-2012, 20:11
با این حرفت موافقم اما با ساعت رایگان نه بدون اون

سرویس حجمی ساعت رایگانم داره دیگه ... فکر کنم این جز قوانین سازمان مقررات باشه که یه تعداد ساعت مشخصی به عنوان حداقل باید ساعت رایگان باشه برای سرویسهای حجمی

blue_sky.0098
01-11-2012, 20:24
من میخوام از مودم بدون کانکشن استفاده کنم کسی میتونه کمک کنه ؟

behnam-k
01-11-2012, 20:27
سرویس حجمی ساعت رایگانم داره دیگه ... فکر کنم این جز قوانین سازمان مقررات باشه که یه تعداد ساعت مشخصی به عنوان حداقل باید ساعت رایگان باشه برای سرویسهای حجمی

تو تاپیک مخابرات یکی از شهر ها قبلا دیدم ، سرویس حجمیشون ساعت رایگان نداشت

misam5526
01-11-2012, 20:33
تو تاپیک مخابرات یکی از شهر ها قبلا دیدم ، سرویس حجمیشون ساعت رایگان نداشت

بیچاره کاربرای اون شهر!! دیگه چه سرگردنه ای بوده اونجا !!

اگه قرار باشه ساعت رایگان نداشته باشه که تکلیفش معلومه خوب! مگه همین سرویس 2-4 نوین نت از وقتی رایگانش رو برداشته چند نفر گرفتن این سرویس رو...

2 مگ رو همه شرکتا میبندن برای محدود و خیلی کار عجیب و غریبی نیست ... بحث سر محدودیت و سرعت در ساعت رایگانه !

behnam-k
01-11-2012, 20:36
بیچاره کاربرای اون شهر!! دیگه چه سرگردنه ای بوده اونجا !!

اگه قرار باشه ساعت رایگان نداشته باشه که تکلیفش معلومه خوب! مگه همین سرویس 2-4 نوین نت از وقتی رایگانش رو برداشته چند نفر گرفتن این سرویس رو...

2 مگ رو همه شرکتا میبندن برای محدود و خیلی کار عجیب و غریبی نیست ... بحث سر محدودیت و سرعت در ساعت رایگانه !
هر چیزی بگی تو ایران اتفاق میفته ،خدا کنه کرمانشاه اون طور نباشه
راستی چند روز از نوین نتت مانده؟
من آخرین روزمه ،از این روزا میرم سراغ مخابرات برا ثبت نام

blue_sky.0098
01-11-2012, 20:38
من میخوام از مودم بدون کانکشن استفاده کنم کسی میتونه کمک کنه ؟

misam5526
01-11-2012, 20:55
هر چیزی بگی تو ایران اتفاق میفته ،خدا کنه کرمانشاه اون طور نباشه
راستی چند روز از نوین نتت مانده؟
من آخرین روزمه ،از این روزا میرم سراغ مخابرات برا ثبت نام

این روزا به خاطر ثبت نام ارشد نمیتونم خط رو جمع آوری کنم... (بهرحال دوست و اشنا انتظار دارن!)
الان حجم سرویس قبلیم رو با تغییر سرویس دادم یه ماه دیگه 128 گرفتم! فکر کنم حدود 900 تومن دادم فقط!! سیستم حجم قبلیم رو به پول تبدیل کرد ما به تفاوت با سرویس 128 شد 900 تومن!

احتمالاً اخرای هفته دیگه میرم برای ثبت نام مخابرات

HO3IN-Life
01-11-2012, 21:28
از وقتی که آقایان پر ادعا و بی سواد پورت اضافه کردن گند رفته توی اینترنت.بیچاره به مردم کرمانشاه که ما باشیم.مطمئن باشید واسه ی اینترنت خوب هم که شده، از این شهر میرم. چون خیلی از عمرمو این اینترنت داغون کم کرد.

misam5526
01-11-2012, 21:48
از وقتی که آقایان پر ادعا و بی سواد پورت اضافه کردن گند رفته توی اینترنت.بیچاره به مردم کرمانشاه که ما باشیم.مطمئن باشید واسه ی اینترنت خوب هم که شده، از این شهر میرم. چون خیلی از عمرمو این اینترنت داغون کم کرد.

دوست خوبم چرا جو میدی!

هنوز که مخابرات مشترک جدید نگرفته! تازه وعده 15 الی خدا روز دیگه روداده!!

در ضمن خیلی از شهرهای دیگه وضع بدتره! یه نگاه به تاپیک این همدانی های بیچاره بنداز....
فکر کنم شما باید کشور رو عوض کنی!

moeinabolmali
02-11-2012, 06:10
سلام به همه، من تازه این فروم و تاپیک رو پیدا کردم، من سه سال هست از حسابگر سرویس میگیرم، سرویس هام رو شش ماهه میگیرم و به محض اتمام تاریخ 6 ماه دیگه تمدید میکنم، در این سه ساله یعنی 6 بار این سرویس شش ماه رو تمدید کردم، از همون اول سرویس حجمی یک مگ با ترافیک 2 گیگ رو گرفتم، بعد از یک سالی یک مگم شد دو مگ! حالا نپرسید چطوری! الان دو سالی هست که دو مگ حجمی دارم یعنی برای 6 ماه میشه دو مگ با دوازده گیگ حجم، قرار داد شش ماهم رو به پایانه، تازگیا متوجه شدم به ازای هر شش ماه که سرویس میگیرم 6 روز از اینترنتم رو حسابگر کم میکنه در واقع میدزده! حالا به بهانه های مختلف، سرعت دانلودم بر عکس دوستان که میگن حسابگر بده برای من خوبه و با دو مگ در شب که ساعات رایگان هست از یه سرور خوب نه از هر سروری، 200 تا 350 کیلو بایت بر ثانیه دانلود میکنم، زنگ زدم به شرکت چند روز پیش و گفتم که تاریخ برقراری سرویس رو اشتباه 6 روز کمتر برام زدید لطفا درستش کنید و یارو دختره پر رو که مربوط به بخش فروشه میگه سرویس های ما اینطوری هست و برای همه اینطوریه و تاریخش دست ما هم نیست و یه جورایی گفت همینیه که هست! منم بهم خیلی برخورد، اگه یه جواب با ادبانه تر میداد ناراحت نمیشدم، بار بعد زنگ زدم و گفتم وصل کنن به منیعی وولی اصلا گوشی رو برنمیداشت منم بهم برخورد قطع کردم رفتم از صبا نت و شاتل و پارس آنلاین پرسیدم برای گرفتن همین سرویس 2 مگ شش ماهه محدود، تا isp رو عوض کنم، من منطقه مخابراتی آزادی هستم و هیچکدوم پورت خالی نداشتن و میگفتن نمیشه بذاریم نوبت ممکنه به موقع نیاد بد قول شیم، دو هفته یک بار زنگ بزنید، شاتل رو از شنیده های بقیه دوستان بیخیال شدم، پار آنلاین هم همینطور، میمونه صبانت ، کسایی که در کرمانشاه سرویس دارن ازش میگن پر سرعت ترین isp در کرمانشاه هست و خودشونم همین ادعا رو دارن بر اساس سایت اسپید نت، البته عده معدودی هم داشتن که گفتن افتضاحه، خلاصه موندم کدوم درست میگه، فعلا دیگه شش ماهه تمدید نکردم حسابگر رو و یک ماهه تمدید کردم تا اگه پورت خالی اومد از صبا بگیرم، سرتون رو درد نیارم، به نظر شما صبانت هم میتونه سرویس دو مگ محدودش که همین قیمت حسابگر هست رو با کیفیت بهتر و سرعت دانلود بالاتر ارائه بده یا از سرعتی که گفتم با حسابگر دارم کمتره؟! برای من سرعت دانلود خیلی مهمه در همون ساعات رایگان، صبا نت هم ادعا داره که اشتراکشون یک به ده نیست مثل بقیه isp ها و زیرآبی کمترش میکنن و پهنای باند بیشتری در اختیار کاربر میذارن که چند تا از آشنایان هم این ادعاشون رو تایید کردن! حالا دوستان شما چی میگید؟! می ارزه به صبانت کوچ کنم، سرعتش و بقیه مسائل؟! لطفا نظرتون رو بگید تا استفاده کنیم...

arsenalfan
02-11-2012, 10:48

اتفاقا این هفته من هیچ مشکلی نداشتم
چه باز کردن سایت
چه سرعت دانلود
شاید من ساعتایی که مشکل داره استفاده نکردم!
امروز هم تا حالا هیچ مشکلی نبوده

misam5526
02-11-2012, 11:43
بهنــــــــــــــــــــــ ـام !!

بیا ببین این روزبه تو تاپیک نوین چی میگه!!

از مخابرات محدود گرفته میگه شبانه 6 تا 8گیگ دانلود داره....

فقط تست ها رو نگا ....

سرویس 512 با 16 گیگ مخابرات مازندران،مرکز اصلی شهر چالوس-نوشهر،شبانه رایگان 1 تا 6،ماهی 22000 تومان