PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کم شدن سرعت کامپیوتر بعد از تعویض هارد

MRW.REZAI
30-06-2010, 10:59
سلام من قبلا یه هارد 160 ساتا داشتم تا اینکه یه هارد 1 ترا گرفتم از اون به بعد سرعت کامپوترم نصف شده من از ویندوز سون استفاده میکنم و پارتیشن داریو c که ویندوز باشه 30 مگ بیشتر نگرفتم آیا احتمالش هست که هادم مشکل داشته باشه ( چون بار اول از برنامه partition magic protable 8استفاده کردم و پارتیشن بندی کردم اما برای یه کار دیگه که سراغ این برنامه رفتم برنامه ارور میده ولی با سی دی ویندورز ایکس پی وسون راحت میشه یه بار دیگه بارتیشن بندی کرد)
یا اینکه طبیعی ؟

amd>intel
30-06-2010, 14:12
هارد 1 ترابایتت چی هست . اگر مکستور یا سیگیت هست با مکس بلاست 5 به راحتی پارتشین بندیش کن . اگر وسترن بود تو dvd 1 پکهای mrt برنامش هست .

---------- Post added at 02:10 PM ---------- Previous post was at 02:06 PM ----------

مکس بلاست 5

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---------- Post added at 02:12 PM ---------- Previous post was at 02:10 PM ----------

MRW.REZAI
30-06-2010, 15:17
هارد 1 ترابایتت چی هست . اگر مکستور یا سیگیت هست با مکس بلاست 5 به راحتی پارتشین بندیش کن . اگر وسترن بود تو dvd 1 پکهای mrt برنامش هست .

---------- Post added at 02:10 PM ---------- Previous post was at 02:06 PM ----------

مکس بلاست 5

---------- Post added at 02:12 PM ---------- Previous post was at 02:10 PM ----------

سلام هاردم من seagate هستش

amd>intel
30-06-2010, 15:33
با مکس بلاست 5 به راحتی پارتشین بندی کنید .
اون هم تو پک MRT هست

MRW.REZAI
30-06-2010, 19:53
با مکس بلاست 5 به راحتی پارتشین بندی کنید .
اون هم تو پک MRT هست

آیا با مکس بلاس پارتیشن بندی کنم سرعت سیستم بالا میره ؟

آیا احتمالش هست که مشکل از پاورم باشه چون پاور من مال 5 سال پیش و 400 w هستش و من دوتا dvd rew دارم و یه cd rew دارم شاید برق کم میرسه ؟