PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این دیگه چیه؟

Dr.FANOOS
29-06-2010, 21:07
نمی دونم این چیه !!! هر وقت که می رم توی درایو d این میاد . بقیه درایو ها همچین مشکلی ندارند. یه بار هم با kasper is اسکن کردم نتیجه نداد.لطفا راهنمایی کنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dew Drop
29-06-2010, 21:56
سلام
این تایپیک رو ببینید مشکل دوستمون هم تقریبا مثل مال شما بود که حل شد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ali131025
30-06-2010, 12:35
حتما یه برنامه تو درایو دی نصب کردی یا یه برنامه تو درایو دی بوده که میخواستی نصب کنی کامل نصبش نکردی وقتی وارد درایو دی میشی این برنامه اجرا میشه و چون نمیتونه برنامه را اجرا کنه این پیغام را میده ببین یه برنامه ای یا چیزی تو درایو دی داری نمی دونی چیه پاک کن یا یه بار درایو دی را فرمت کن ببین درست میشه

Dr.FANOOS
02-07-2010, 22:15
سلام
این تایپیک رو ببینید مشکل دوستمون هم تقریبا مثل مال شما بود که حل شد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سلام
برای اینترنت اکسپلورر تون تو تب tools برید به internet option بعد advance .اونجا بین گزینه ها تو قسمت security ببینید اگه enable memory protection ....attacks تیک داره تیکش رو بردارید .
برای windows explorer تون هم قبل repair یه بار اینا رو امتحان کنید.تو search بنویسید action center بازش کنید maintenance رو باز کنید پایینش نوشته viwe reliability history اون رو باز کنید یه صفحه ای براتون میاره که توش ارورهایی که توسط ویندوزتون گرفته شده رو نشون میده رو یکی از ضربدرهایی که اونجا هست که برای این مشکلتون گرفته شده رو کلیک کنید جلوش check for solution هستش اون رو کلیک کنید ببینید چی نشون میده؟
بعد این کار رو هم میتونید بکنید تو search بنویسید command prompt اون رو باز کنید.فرمان sfc /scannow رو اونجا بنویسید و اینتر رو بزنید.
یه نرم افزاری هم هست برای این کار ولی نمی دونم جواب میده یا نه اگه خواستید براتون میگم.
درمورد راهنمایی که در ابتدا کردید بهتره این عکس رو ببینید . اصلا امکان برداشتن تیک وجود نداره:

alpha007
02-07-2010, 22:59
آخرین برنامه ای که نصب کردی (قبل از بوجود اومدن این مشکل) چی بود؟

Dew Drop
02-07-2010, 23:11
درمورد راهنمایی که در ابتدا کردید بهتره این عکس رو ببینید . اصلا امکان برداشتن تیک وجود نداره:

سلام
ایشون برای ie شون هم این مشکل رو داشتند ولی شما که برای ie تون این مشکل رو ندارید.فقط برای درایوتون بود که اون رو هم می تونید از راهی که اونجا گفتم که احتمالا نشون بده که برای چی این ارور گرفته شده اصلاحش کنید.

Dr.FANOOS
03-07-2010, 12:00
آخرین برنامه ای که نصب کردی (قبل از بوجود اومدن این مشکل) چی بود؟
حقیقتش یادم نمیاد ولی الان یه برنامه هست wether center بود اسمش.هر وقت ویندوز بالا میومد یه اروری شبیه این می داد وقتی باز می کردمش هم همینطور . پاکش کردم اما مشکل حل نشد. من توی درایو d اصلا چیزی نصب نکردم .

Dr.FANOOS
03-07-2010, 12:12
سلام
ایشون برای ie شون هم این مشکل رو داشتند ولی شما که برای ie تون این مشکل رو ندارید.فقط برای درایوتون بود که اون رو هم می تونید از راهی که اونجا گفتم که احتمالا نشون بده که برای چی این ارور گرفته شده اصلاحش کنید.
سلام دوست من. من با اکشن سنتر هم کار کردم اما جواب نداد . چون ادمینستریتور نساختم کار سومی که گفتی انجام نشد

alpha007
03-07-2010, 12:47
حقیقتش یادم نمیاد ولی الان یه برنامه هست wether center بود اسمش.هر وقت ویندوز بالا میومد یه اروری شبیه این می داد وقتی باز می کردمش هم همینطور . پاکش کردم اما مشکل حل نشد. من توی درایو d اصلا چیزی نصب نکردم .
weather center گجت مربوط به آب و هواست
تو همین انجمن خوندم که گجت ها و side bar ها هم میتونن مشکل ساز بشن

Dr.FANOOS
04-07-2010, 17:04
دوستان کسی نمی دونه راه حل این مشکل چیه؟

mehrdad38
04-07-2010, 17:21
فرمت این درایو چیه؟ اگر برات امکان داره محتویات روی یه جا بریز فول فرمت با فرمت NTFS کن.