PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت مناسب برای کافی نت معرفی کنید//لطفا

armin39
29-06-2010, 16:33
سلام دوستان ...من میخواستم بدونم برای کافی نت کدوم شرکت سرویس بهتری ارایه میده؟؟؟خواهشا کمک کنید...

شرکت هایی که سرویس میدن منطقه ما :فن اوا...پارس انلاین///صبا نتو شاتل...

فن اوا 1 مگ رو میده با 50 گیگ دانلود 130 تومن...خیلی خوشم نمیاد از فن اوا...و بیشتر هدف رو سرعت بیشتر از 1 مگ دارم...

مقدار حجمی هم که میخوام استفاده کنم بین همین 30 تا 50 گیگ هست....این سرویس های پارس که اسمی مثلا رو 512 هست ولی رو 3 مگ بسته میشه قیمت ها چطوره؟؟؟لطفا قیمت تمام شده مثلا 30 گیگ ...40 گیگ و 50 گیگ این شرکت ها رو بگید...بعد به نظرتون این حجم برای 6 سیستم کافی هست؟/؟بعد بگید کدوم ها شبانه دارند؟/

یا اگه پیشنهاد بهتری دارید لطف کنید بگید...

در ضمن حداکثر هزینه ماهانه که میتونم برای اینترنت بدم 180 تومن هستش....خواهشا کمک کنید....اگه وایمکس بود همین الان میرفتم میگرفتم ولی متاسفانه منطقه ما ارایه نمیشه...

KING_DESIGNER
29-06-2010, 16:39
شما اگه بتونی ماهی 200-300 بدی میتونی روی دو مگ و سه مگ تمرکز کنی
دلیل هم دارم چون اینها برای مشتریهای خوب له له میزنند
میری هر شرکتی که طالب بودی و میگی نامحدود میخوام قیمت بدین
اونها هم میگن مد نظرت چقدره میگی اینقدر مثلا دو مگ
میگن باشه قیمتها اینه
قیمتهای نجومی رو میدن ولی شما میگی مرسی نمیخوام
ولی مطمئن باش تا دم در دنبالت میان
اونقت شما میتونی برایش کلاس بزاری و قیمت خودتو بدی
این از لحاظ روانی بار زیادی داره مطمئن باش نتیجه میگیری
چون که قیمتی که طرف خودش میده چیزیه که توی هوا داره میگه و مطئمن باش کمتر از این برای خودش میشینه چون که شیر هست !
ولی وقتی که از راه من بری مطمئن باش یا 50 تومن یک مگ رو میگیری.
از من گفتن بود.
موفق باشی.

armin39
29-06-2010, 17:11
نظر بقیه دوستان چی هست؟؟؟بعد نظرتون راجب گفته دوست عزیز و نازنیم king چی هست؟؟؟

KING_DESIGNER
29-06-2010, 17:32
خوب عزیز اینها که امتحان نکردن من امتحان کردم که میگم
یه پول شارژ کلفتی در حد 20-30 میلون ماهیانه اینها باید به مخابرات بدهند
همین 7-8-10 تا پپ رو میگم
واسه همین توی اصل پول گیر کردن چه برسه به حقوق کارمنداشون
حتی شاتل هم توی سایتش مشتری میگیره توی نوبت میزاره و یه مدت اب نمک بهش میده تا مشتری گشنه بشه بیشتر بهش پول بده
صبانت هم همینجروی خودم رفتم شکرتشون توی بهشتی یارو کلی احترام گرفت و گفت پورت خالی نداریم ولی باور کن به اندازه یه نخصت وزیر بهم اخترام گذاشت
چرا ؟ چون یه اینترنت کلفت میخواستم بگیرم و نشد شانس ما
ولی شما هم برو و این کاریک ه میگم بکن و اصلا التماس نکن بگو دارین یا ندارین طوری که انگاری یکی رو توی مچت داری و اگه این هم بهت اینترنت نداد اتفاق خاصی نمیفته
وقتی رفتی دیگه برگشتنت باید امید به خدا باشه که قبول کنند
بچه ها میگن شاتل با سی تومن 512 نامحدود میده اینم یه راهنمایی
حدود دوماه پیش بود توی همین فروم بحثش بود
دقیق ادرسش یادم نست
ولی اگه که بخواهند هر کاریم یشه خیالت راحت
برای همینه که هر کدوم از شکرتها 20-30 تا نمایندگی دارند
واسه چی این نمایندگیها تعداشون زیاده ؟
برای این که تنوع محصول بدهند ولی هیچ کی نمیدونه که همه اینها از گور هون 7-8-10 تا پپ تغذیه میشن و هیچ کذومشون از خودشون اینترنت ندارند
یعنی منم اگه منم تیو اساسنامه شرکتم بنویسم ارائه اینرتنت پهن باند خیلی راحت مییگرم البته من ممدرک مهندسی رو دارم که میتونم چون توی اداره ثبت هم به این جزییات توجه میکنند و به هرکسی نمیدهند واسه همینه که توی شهر پر از تراکته که اینترنت پرسرعت ماهی 5 تومن و10 تومن ولی همه اینها یا سرشون توی اخور صبانته یا شاتل یا فن اوا
مردم خبر ندارند وگرنه واقعیت چیز دیگریست
شما برو توی شرکت فن اوا طبقه دومش سرورها و رکها و یونتها رو کاشته کسی جرات نداره اونجا نزدیک بشه
حالا ب نمایندگیفن اوا مثل هادی کام فقط یه دفتر و یه میزه ک هپرونده تشکیل میده و دلالی فن واا رو میکه و یه سیستم شاید با یه لپ تاپ داشته باشه
این وسط فقط 4 تا کارمند نون بخور و نمیر میگیرن که کار کنند وگرنه سیستم پپ خودش یه داستان داره که برایش پروزه ها تعریف کردند همین فن اوا خدا میلیاردتومن وسط گذاشته که فن اوا شده زیر شاخه هاش چهل تا شرکت دیگه هستند
همین بانکها رو اینها پهنای باند میهند مثلا پارسیان و خیلیهای دیگه که خصوصی هستند از لایزر میگیرند.
خوب فکر کنم زیاید در این مورد بحث شده دیه خودتون با ادامه صحبتها متوجه بیشتر داستان میشید
فقط قصد من این بود که بدونید همه دریافتی شما سود هست و این شرکتها چیزی به عنوان مایه وسط نذاشتند مثل ماشینی که راه میره و کرایه تاکسی میگیره یهلیتر بنزین میزنه 100 تومن ولی کرایه تاکسی میگیره 5 تومن .دیگه ازا ین واضحتر؟