PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سی دی مجازی

MaFia
20-04-2006, 08:03
سلام
خب تو سایت 200 تا برنامه معرفی شده که سی دی مجازی میسازه و چند تایی رو تست کردم و عالی بودن تو کارشون
اما اما من یه برنامه می خوام که سی دی مجازی ساخت اون تو داس هم قابل دسترس باشه یعنی اینقدر واقعی که حتی روش بشه بوت کرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همه اینها برای اجرا کردن یه ویندوز رو هارد هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوستی چیزی به نظرش اومد کمک کنه لطفا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EhsanHF
20-04-2006, 08:35
اگه اشتباه نکنم شما برنامه ای لازم دارید که فقط توی محیط داس بتونه درایو مجازی داشته باشه ؟
اگه اینطور باشه من یک چیزهایی قبلا دیده بودم . میرم دنبالش شاید یک فرجی شد !

MaFia
20-04-2006, 13:22
بله درسته
اما يه درايو مجازي كه حتي روش بشه بوت كرد توسط مادر بورد
شديدا منتظرم

Spy
20-04-2006, 18:22
مافیا جان میشه بیشتر توضیح بدی میخوای چیکار کنی ؟

MaFia
21-04-2006, 02:13
اسپاي جان سي دي ايكس پي 64 بيتي رو دانلود كردم
مي خوام از رو هارد نصب كنم

Spy
22-04-2006, 08:34
Windows xp pro. 64 bit can only be installed from a CD. Setup can not start from an existing Windows.

خوب اگه یه نرم افزار هم باشه که درایو مجازی بسازه ....بعد از ریسیت ویندوز که پاک میشه درایو ه و همه چی میریزه به هم....بهتره روی سی دی بزنی ..یعنی فکر نکنم چاره ای دیگه باشه

my friend
22-04-2006, 08:50
spy راست میگه
یا روی سیدی رایت کن یا روی DVD
البته اگه DVD-ROM داری

از همه بهتر دیسکت هستش !!! ( شوخی )

MaFia
22-04-2006, 22:29
ممنون از هر دو شما
اينگار چاره اي نيست
مشكل اين هست كه هيچ نوع رايتر موجود ندارم

R e Z a
22-04-2006, 22:44
فكر كنم مهران ويستا رو دانلود كرده بعد ديده كه مي شه از روي هارد ( درايو مجازي ) ستاپش كرد
بعد پيش خودش گفته كه شايد واسه ايكس پي هم يه راه حلي باشه .
درسته مهران جان ؟

MaFia
22-04-2006, 22:51
نه رضا جون دلايل انتخاب و اصلا به كل :
1-ايكس پي معمولي رو ديدم كه از رو هارد نصب ميشه
2- بنچ مارك سرعت هارد و ... تو 64 بيت ديدم
3- سي پي يو 64 بيت گيرم اومد
4- لينك دانلود ويندوز 64 بيت درست و حسابي و كامل رو پيدا كردم
تا به اين نتيجه رسيدم كه نصب كنم اما 2 تا ويندوز رو دستم موند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستي رضا جون من اصلا طرف بتا و ... نمي رم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اين ويستا رو رو سيستم يه دوستم نصب كرديم كلي كتك خوردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خلاصه من آنتي بتا بيدم
عجيب واسم كه دوستان داراي سي پي يو 64 بيت اصلا طرف اين ويندوز نمي رن خيلي هاشون هم با ويستا اشتباه مي گيرن و خيلي ها هم فكر مي كنند اين 64 بيت بتا هست و خيلي ها هم فك مي كنند 100% نرم افزار هاي فعلي ديگه براشون كار نمي كنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

R e Z a
22-04-2006, 22:56
منم آنتي بتام مهرن جان . شديد
پدرم درومد تا ايكس پي رو دوباره ريختم . :rolleye:

بيلي جون هم شديد گير داده به بتا .
windows defender beta 2
vista beta
windows one care beta
winodws live messenger beta
windows live beta

...........
.........