PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : امتیاز دهی به بسته های اینترنتی ایرانسل و همراه اول

ak313
29-06-2010, 11:00
با توجه به ورود خوب اپراتورهای تلفن همراه به اینترنت جی پی آر اس برای بسیاری کیفیت و سرعت آنها مورد سوال است و تاپیکهای متعددی در همین رابطه ایجاد شده است. به نظر می رسد بهترین راه استفاده از نتایج نظر سنجی می باشد. لطفا با توجه به نکات ذیل نظر دهید.
این نظر سنجی فقط بر اساس سرعت و کیفیت می باشد و به سایر جهات کاری ندارد.
امتیاز متوسط برای سرعت بین 5 تا 7 امتیاز خوب برای سرعت بین 7 تا 12 و امتیاز خیلی خوب برای سرعت بالای 13 کیلو بایت در ثانیه می باشد. طبیعی است برای سرعت زیر 5 کیلو بایت و یا تغییرهای زیاد سرعت به نحوی که بیشتر زیر 5 است امتیاز بد در نظر گرفته شده است.ضمنا ترکیب این نظر سنجی ایده شخصی بنده است و دلیلی بر بهترین بودن آن وجود ندارد. امیدوارم مورد استقبال قرار بگیرد.ضمنا از آنجایی که خیلی های امکان تست همزمان دو اپراتور را ندارند به نظرم نظر سنجی دو گزینه ای که دائر مدار ایرانسل و همراه اول باشد مفید نیست البته کسانی که هر دو را تجربه کرده اند می توانند دو گزینه را انتخاب کنند. نکته دیگر اینکه چون گوشی برخی افراد از قابلیت اج که در برخی نقاط وجود دارد ساپرت نمی کند و معمولا نهایت جی پی آر اس خیلی از گوشیهای بدون اج 48 کیلو بیت یعنی 6 کیلو بایت می باشد سرعت بین 5 تا 7 متوسط در نظر گرفته شده است.
لطفا کسانی که از بسته ها استفاده می کنند نظر بدهند چون در گذشته چون استقبال زیاد نبوده کیفیت واقغی آن مشخص نمی شود. لذا استفاده های قبلی را ملاک قرار ندهید.
من برای تشخیص سرعت لحظه ای خودتان برنامه دیو میتر را پیشنهاد می کنم .(dumeter)
اینم لینک برنامه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

caca_caca888
29-06-2010, 11:10
امتیاز خیلی خوب به همراه اول
من اين رو زدم
البته واقعا انقدرام خوب نيست.
اما ايرانسل كارش درسته.تحوليه براي خودش
ايواي من ميخواستم خيلي خيلي خوب رو به ايرانسل بدم.نه همراه اول.ببخشيد.
آقا راي گيري رو مردود اعلام كنيد:31:
ديدم از بد اومده به خوب منم آخري رو زدم!

ak313
30-06-2010, 10:23
دوستان توجه داشته باشند اگر تجربه هر دو اپراتور را دارند می توانند دو گزینه انتخاب کنند. یک گزینه از ایرانسل و یک گزینه از همراه اول

ak313
30-06-2010, 17:33
از مدیر تالار می خوام اگر امکان داره تاپیک رو مهم کنند با تشکر

ebi66_boukan
01-07-2010, 12:22
من 3 بار طرح 24 ساعته رو فعال کردم میتونم بگم عالی بود.اما از دیروز که 1 ماهه رو فعال کردم سرعتش شاید یک دهم اون 3 بار قبلی هست.کلی هم قطعی داره.نمیدونم چرا اینجور شده.تازه میگن 1 ماهش تا 3 گیگ میشه دانلود کرد.اگه اینطور باشه افتضاحه و همون 24 ساعته به صرفه تره.

ali1497
01-07-2010, 16:20
با سلام
من امتیاز بد به همراه اول دادم.
ولی اگر در قسمت نظر سنجی گزینه امتیاز خیلی خیلی بد به همراه آخر داشت, من آن را انتخاب میکردم.

M0hsen3D
02-07-2010, 10:41
سلام
اگه امتیاز بسیار خوب برای ایرانسل داشت من اون راانتخاب می کردم واقعا ایرانسل سرعت خوبی داره:27:

ak313
02-07-2010, 12:20
سلام
اگه امتیاز بسیار خوب برای ایرانسل داشت من اون راانتخاب می کردم واقعا ایرانسل سرعت خوبی داره:27:
دوست عزیز امتیاز خیلی خوب همون بسیار خوبه دیگه . ضمنا سرعت بالای 13 کیلو بایت در رده adsl 128 نامحدود هستش و همین مقدار برای توجیه استفاده از اون کافیه

M0hsen3D
02-07-2010, 18:07
دوست عزیز امتیاز خیلی خوب همون بسیار خوبه دیگه . ضمنا سرعت بالای 13 کیلو بایت در رده adsl 128 نامحدود هستش و همین مقدار برای توجیه استفاده از اون کافیه

بالای 13کیلوبایت:18:
من الان باسرعت نزدیک به 25کیلو دان میکنم:26:
در نتیجه در رده ADSL 256است:27:

aria_electric_fars
24-12-2011, 23:28
با همراه اول سرعت دانلود باید چقدر باشه؟؟؟

با تشکر

Farhad 8904
24-12-2011, 23:50
با همراه اول سرعت دانلود باید چقدر باشه؟؟؟

با تشکر

بستگی به منطقه ،زیرساخت شبکه و... کلی موارد دیگه داره!
تا این مدت که از ارائه بسته های اینترنت همراه اول میگذره کمتر کسی بوده که راضی باشه.
نمیشه گفت که سرعت دانلود همراه اول چقدر هست بستگی به منطقه داره. کلا فقط اینو بدون که توی اکثر مناطق افتضاح هست!

aria_electric_fars
25-12-2011, 08:07
آره
از نظر سنجی هم مشخصه
من ای دی اس ال دارم تو خونه ولی سرعت دانلودش بیشتر از 13 یا 15 نمی شه ولی واسه ایرانسل بیشتره تازه من 512 دارم !!!