PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : امسال بهترين بازيكن جهان كيست؟

humankhan
29-06-2010, 10:47
همين ديگه :31: امسال بهترين بازيكن جهان كيست؟

A'khz
29-06-2010, 10:51
. messi

Boy Ka
29-06-2010, 10:55
تاپیک رو ببندید بعد از جام جهانی بازش کنید!

humankhan
29-06-2010, 10:57
تاپیک رو ببندید بعد از جام جهانی بازش کنید!
مي شه بپرسم چرا؟

Vahid.Mob.14
29-06-2010, 10:58
با اینکه طرفدار آلمانم ولی بازی مسی رو بیشتر میپسندم.

humankhan
29-06-2010, 11:00
با اينكه طرفدار اسپانيام ولي به مسي راي دادم

camry
29-06-2010, 11:03
من عاشق TEVES هستم اما تو لیست نیست:41:

B L A S T E R
29-06-2010, 11:05
فعلا که هیچکدوم از ستاره ها در حد خودشون نبودن !

humankhan
29-06-2010, 11:06
ببخشيد شما كه به " بازيكن مورد علاقه من در ليست نيست " راي داديد مي شه بپرسم بازيكن مورد علاقه شما كيه كه اگه شد به ليست اضافه كنيم؟

---------- Post added at 12:06 PM ---------- Previous post was at 12:05 PM ----------

من عاشق TEVES هستم اما تو لیست نیست:41:
ته وز رو نوشتيم كه داداشه من. گزينه 11

DJ POLESTAR
29-06-2010, 11:13
بنظرم مسی.
طرز بازیش رو خیلی میپسندم و اگه بخواد تو جام جهانی میتونه بهترین باشه...

sakura
29-06-2010, 11:19
just messi

Iman_m123
29-06-2010, 12:07
من و همه ( :31: ) به مسی رای دادیم ولی خب از نظر گلزنی فعلا هیگواین اوله :31:

xerxes again
29-06-2010, 12:12
روبن رو هم باید می داشتی.
حداقل خیلی بهتر از پارک جی سونگ، بنزما، جرارد و روبینیوئه.

dizgah
29-06-2010, 12:24
به نظر من توز
واقعا عالی بوده تا حالا

Hamid Reza
29-06-2010, 12:27
علي دايي :D

مانی 22
29-06-2010, 12:27
پارک جی سونگ !
:D

Iman_m123
29-06-2010, 12:51
روبن رو هم باید می داشتی.
حداقل خیلی بهتر از پارک جی سونگ، بنزما، جرارد و روبینیوئه.

تایید میشه
من واقعا از روبن هم خوشم میاد.
مخصوصا اون حرکتی که بعد از گل زدن انجام میده :40:

nafe-bandar
29-06-2010, 13:10
كاكا راي دادم!
ولي بهتر بود ميزاشتين چندتا گزينه رو با هم انتخاب كنيم!
اون موقع شايد مسي رو هم انتخاب مي كردم :31:
اسنايدر هم قبولكش دارم :31:

malkemid
29-06-2010, 13:16
به نظر من ژاوی یکی از بهترین هاست...خیلی کم افت می کنه و تقریبا تو همه بازیها تاثیر گذاره...
مسی هم خوبه ولی به تاثیر گذاری ژاوی نیست.

david68
29-06-2010, 13:49
بهترین بازیکن جهان به احتمال خیلی زیاد از تیم قهرمان جام جهانی انتخاب میشه اگه اسپانیا قهرمان بشه که ژاوی یا ویا شانسشون بالا میره اگه ارژانتین قهرمان بشه مسی یا توز و حتی هیگوئین این شانس رو دارن ولی چون مسی در باشگاهش هم خوب بوده احتمالا اون انتخاب میشه(در بازیهای ملی زیاد درخشان نبوده ) برزیل هم قهرمان بشه که کاکا یا روبینیو این مقام رو به دست میارن هرچند این دوتا هم در سطح خودشون ظاهرا نشدن .

خلاصه بهترین بازیکن از تیم قهرمان انتخاب میشه.

mohsenfhm
29-06-2010, 13:53
گرچه كه از آرژانتين بدم مياد ولي توز يه چيز ديگست

10
29-06-2010, 13:54
پارك جي سونگ هزارمین بازیکنم نمیشه چه برسه به اول / رای من :40:کاکا:40:

گرافيكار
29-06-2010, 14:20
كلا جام متوسطيه
و پر از بازيكناي متوسط
اما خب در كل
مسوت اوزيل تا اينجا آلمان رو سرپا نگه داشته
پارك براي كره خوب بازي كرد خيلي بهتر از رونالدو براي پرتغال
دو تا از دفاعاي شيلي اسمشونو بلد نيستم خيلي خوب بودن حيف كه هر دو برابر برزيل غايب بودن
مسي هرچند گل نزده اما تقريبا روي 70 درصد گلاي آرژانتين موثر بوده ولي خب اين مسي 15درصد مسي واقعيه
در كل جامي كه پديده نداشته باشه
چيزي از توش در نمياد

Boy Ka
29-06-2010, 14:33
مي شه بپرسم چرا؟

چون باید بزاریم بازیها تموم شه بعد قضاوت کنیم. هنوز مراحل حساس باقی مونده.

undr
29-06-2010, 14:50
به نظر من روبن

ghermezeteh
29-06-2010, 15:13
بهترین بازیکن جهان در سال رو که به این زودی انتخاب نمی کنن
باید فصل جدید لیگ های اروپایی هم شروع بشه و بعد قضاوت کرد

راستی مسوت اوزیل رو چرا در گزینه ها نذاشتی؟
پدیده جام رو

water_lily_2012
29-06-2010, 15:18
فکر کنم لیونل مسی بهترین بازیکن شناخته بشه

s-b
29-06-2010, 15:31
Lionel Andrés Messi

hamijoon
29-06-2010, 15:34
مسعود اوزیل :دی
خدایی خیلی قشنگ بازی میکنه .

دلم میخواد کریس بشه اما مگه این مسی میزاره :41:

humankhan
29-06-2010, 17:15
به نظرم مسي از همه بهتر باشه . راي ها هم همينو نشون مي ده

بردیا
29-06-2010, 17:36
رای ها به مسی به خاطر تعصب به اونه وگرنه اوزیل خیلی بهتر از اون کار کرده تا اینجا
مسی اصلا مسی بارسا نبوده

B L A S T E R
29-06-2010, 17:38
معلومه اینجا هر کی به بازیکن مورد علاقش رای میده ! کسی نمیبینه خوب بازی کرده یا بد ...

scali
29-06-2010, 17:38
رای ها به مسی به خاطر تعصب به اونه وگرنه اوزیل خیلی بهتر از اون کار کرده تا اینجا
مسی اصلا مسی بارسا نبوده

فقط همین مونده اوزیل :31: بهترین بازیکن بشه .

farshidmm
29-06-2010, 17:56
فقط همین مونده اوزیل :31: بهترین بازیکن بشه .
از تیم گوشت شیرین شما چه خبر؟:27:
من موندم یواخیم لو با اون خوشتیپی و خوش لباسی و هیجانات و رفلکس هاش کنار زمین گوشت تلخه اونوقت دل بوسکه که تیمش ده تا گلم بزنه لبخند هم نمی زنه و انگار نه نگار اتفاقی افتاده گوشت شیرینه:27:

xerxes again
29-06-2010, 18:11
:31::31::31::31::31::31:
بی خیال. نه این که شما نظرت به اونی که بهش علاقه داری نیست.
نصف مسی هم به اوزیل میرزه. مگه مهم گل زدنه.
خندیدیم ها.

Khazuk
29-06-2010, 18:46
مسی
فقط نمیدونم چرا رونالدو نفر اول گذاشتن ؟

B L A S T E R
29-06-2010, 19:47
مسی
فقط نمیدونم چرا رونالدو نفر اول گذاشتن ؟
چه ربطی داره ؟ مگه هر کی نفر اوله بهترینه ؟

scali
29-06-2010, 19:55
از تیم گوشت شیرین شما چه خبر؟:27:
من موندم یواخیم لو با اون خوشتیپی و خوش لباسی و هیجانات و رفلکس هاش کنار زمین گوشت تلخه اونوقت دل بوسکه که تیمش ده تا گلم بزنه لبخند هم نمی زنه و انگار نه نگار اتفاقی افتاده گوشت شیرینه:27:

تیم گوشت شیرین ما داره واسه فینال خودشو آماده میکنه . :8:

یواخیم لو خوشتیپه ؟:18:

اگه قرار بر این باشه مربی خوش تیپ انتخاب کنیم اون کسی نیست جز مارادونا :20:

B L A S T E R
29-06-2010, 20:33
یواخیم لو خوشتیپه ؟
خوشتیپ ترین مربی جامه به نظرم :دی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

malaki_mall
29-06-2010, 20:41
پس اون یک رایی که من به خودم دادم کوش؟

farshidmm
29-06-2010, 20:42
تیم گوشت شیرین ما داره واسه فینال خودشو آماده میکنه . :8:

یواخیم لو خوشتیپه ؟:18:

اگه قرار بر این باشه مربی خوش تیپ انتخاب کنیم اون کسی نیست جز مارادونا :20:
حالا صبر کن ببینیم تیم گوشت شیرینتون از پس پرتغال بر میاد یا نه بعد واسه فینال خودتونو آماده کنید
بستگی داره امشب پرتقاله شیرین تر باشه یا گوشت تیم شما :27:
یواخیم لو خوشتیپ نیست؟:18:
می خوای یه نظرسنجی بذاریم که خوشتیپترین مربی جام کیه؟
ضمنا در یورو 2008 هم خوشتیپترین مربی شناخته شده بود
که امسال هم این جام رو با خودش به خونه می بره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

malaki_mall
29-06-2010, 20:48
خوشتیپ ترین مربی جامه به نظرم :دی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نفر اول از سمت چپ :27:

ghermezeteh
29-06-2010, 21:18

این مقایسه شما مثل مقایسه احمد پور مخبر و محمدرضا گلزار هست :27:
خوشتیپیه لو رو که دیگه همه قبول دارن و اتفاقا یکی از خوشپوش ترین مردم المان هم انتخاب شده یعنی بین مردمی که خودشون جزو خوشپوشترین مردم جهانن
فردوسی پور که خیلی به خوشتیپیه لو اشاره کرد و بد لباسیه دونگا رو کوبید :31:
حالا اگر از تیم ملی آلمان خوشتون نمیاد دلیل نمیشه که بگید مربیشم زشته;منطقی و منصف باشید :13:

در مورد بهترین بازیکن هم نمیشه الان نظر داد ولی امیدوارم در این جام بهترین بازیکن اوزیل بشه
دوستانی هم که میگن مسی لطفا مسی بارسلونا رو یه لحظه از مغزشون بیرون کنن و مسی همین جام رو ببینن توی این جام که تا اینجای کار بهترین بازیکن آرژانتین به نظر من توز بوده

Vahid.Mob.14
29-06-2010, 21:18

الان باید بخندیم؟ هه هه هه :2::2:

به نظر منم یو اخیم لو خوش تیپ ترین و خوش استیل ترین مربیه.:8::8::8:

farshidmm
29-06-2010, 21:59
اوزیل و مولر هم به نظرسنجی اضافه شدند

---------- Post added at 10:59 PM ---------- Previous post was at 10:58 PM ----------

7 پدیده جام نوزدهم

جام جهانی نوزدهم مثل بقیه جام‌ها، ستاره‌هایی را به فوتبال دنیا معرفی کرده.

مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های جام جهانی به پایان رسید. برخی بازیکنان بزرگ در حد و اندازه‌های خود ظاهر نشدند و از بعضی دیگر که انتظاری نمی‌رفت نمایش‌های خیره کننده‌ای دیدیم. در ادامه به 7 بازیکن تاثیر گذار جام تا به اینجا اشاره می‌کنیم.

1. لوئیس فابیانو (برزیل) : تصور درخشش لوئیس فابیانو در اولین حضورش در جام جهانی کمی دشوار به نظر می‌رسد. او که از سال 2004 تا 2007 مورد کم لطفی مسئولان تیم ملی برزیل قرار گرفت در اروپا به سرعت پله‌های ترقی را طی کرد. او در سه بازی اول برزیل شایستگی‌هایش را به همگان ثابت کرد. عملکرد بسیار خوب او در جام جهانی باعث شده درخشش دیگر بازیکنان برزیل کمتر به چشم بیاید. برزیل می‌تواند با درخشش فابیانو ششمین قهرمانی خود را در جام جهانی جشن بگیرد.

2.لوئیس سوآرز (اروگوئه) : مهاجم تیم ملی اروگوئه که در کنار دیه‌گو فورلان زوج خطرناکی را تشکیل داده‌اند. سوآرز که هم اکنون عضو باشگاه آژاکس است قابلیت بازی در کناره‌ها را نیز دارد و می‌تواند در آن پست هم موثر باشد. او در سال 2006 وارد فوتبال هلند شد و اکنون کاپیتان آژاکس است. این مهاجم خونسرد در جام جهانی نمایش خیره کننده تا کنون داشته و اگر دو موقعیت طلایی بازی مقابل کره جنوبی را تبدیل به گل کرده بود اکنون بهترین گلزن تورنمنت بود. سوآرز تا کنون سه گل به ثمر رسانده و یکی از پدیده‌های جام نوزدهم بوده است.

3.توماس مولر (آلمان) : جوان با استعداد و یک مهاجم تمام عیار. مولر تنها 20 سال سن دارد اما همانند یک مهاجم با تجربه چهارچوب دروازه را می‌شناسد. بعد از یک فصل فوق العاده با بایرن مونیخ و کسب جام حذفی آلمان و قهرمانی در بوندسلیگا او تنها یک قدم با تربل باوارایی فاصله داشت، اما ناکامی در فینال لیگ قهرمانان مانع رسیدن مولر به یک افتخار بزرگ با پیراهن بایرن شد. مولر با وجود اینکه تنها در دو بازی قبل از آغاز جام جهانی به ترکیب ژرمن‌ها اضافه شد اما تا به اینجا 3 گل در 4 بازی به ثمر رسانده است.

4.مسعود اوزیل (آلمان) : اوزیل 21 ساله در تیم ملی آلمان کاری کرده که کسی نبود میشائیل بالاک را که به دلیل مصدومیت جام جهانی را از دست داد احساس نمی‌کند. هافبک تهاجمی و ترک‌تبار ژرمن‌ها همه کار می‌کند، بازیسازی می‌کند، دریبل می‌زند، تک به تک می‌شود، در کارهای دفاعی شرکت می‌کند. او در بازی مقابل انگلیس فوق‌العاده بود، پاس او برای توماس مولر در موقعیت تک به تک گل چهارم را برای ژرمن‌ها به دست آورد و تیر خلاص سه شیرها در این بازی بود. اوزیل همچنین تک گل پیروزی بخش آلمان را مقابل غنا به ثمر رساند. هنوز جام جهانی تمام نشده باشگاه‌های بزرگ اروپا از جمله بارسلونا به دنبال این بازیکن هستند.

5.کایسوکه هوندا (ژاپن) : هافبک تهاجمی تیم ملی ژاپن که اکنون عضو باشگاه زسکا مسکو روسیه است تا یک سال پیش تقریبا گمنام بود. او که در باشگاه ونلو هلند توپ می‌زد به شدت مورد توجه مسئولان زسکا قرار گرفت تا سرانجام زمستان گذشته به این تیم روسی پیوست. حضور زسکا در لیگ قهرمانان اروپا باعث شد هوندا بیشتر دیده شود و مورد توجه فوتبال دوستان قرار گیرد. اما بازی‌های او در جام جهانی رنگ و بویی دیگر داشت. در دیدار اول سامورایی‌ها مقابل کامرون هوندا تک گل سه امتیازی تیمش را به ثمر رساند سپس در بازی مقابل دانمارک روی یک ضربه ایستگاهی یک گل تماشایی را به ثمر رساند. در آینده از هوندا بیشتر خواهید شنید.

6. مایکل برادلی (آمریکا) : پیش از آغاز جام جهانی بسیار بر این عقیده بودند که مایکل برادلی به دلیل حضور پدرش در راس کادر فنی تیم ملی آمریکا به تیم دعوت شده و در ترکیب ثابت قرار می‌گیرد. اما بازی‌های او در آفریقای جنوبی شایستگی‌های این بازیکن را ثابت کرد به طوری که اگر او را در چهار بازی آمریکا بهترین بازیکن این تیم ندانیم بدون شک او بهترین هافبک آمریکا در جام جهانی بود. گل زیبای او در بازی مقابل اسلوونی باعث شد آمریکا در دقایق پایانی بازی را به تساوی بکشاند. آمریکا با شکست مقابل غنا از دور رقابت‌ها کنار رفت و فرصت برادلی برای درخشش در بزرکترین تونمنت جهان در سال 2010 به سر رسید.

7.جووانی دوس سانتوس (مکزیک) : هافبک تهاجمی 21 ساله مکزیکی‌ها که در ترکیب تیم ملی مکزیک خوش درخشید. او که پیش از جام جهانی در تیم‌های بارسلونا و تاتنهام نامی برای خود دست و پا کرده بود در مرحله گروهی رقابت‌ها و قبل از صعود مکزیک به مرحله یک هشتم نهایی نمایش خوبی به خصوص در بازی مقابل فرانسه داشت و توجه همه را به خود جلب کرد. با وجود حذف مکزیک از دور رقابت‌ها ستاره بی‌چون و چرای این تیم آینده بسیار روشن دارد. باید منتظر درخشش او در سال‌های آینده باشیم.

MehDi-Na
30-06-2010, 11:41
سلام
داوید ویا را یادتون رفت بزارین تو لیست....

Heat
30-06-2010, 15:44
داوید ویا میشه

rz21
30-06-2010, 17:24
ٌٌٌََWAYNE ROONEY

بردیا
30-06-2010, 17:28
:31::31::31::31::31::31:
بی خیال. نه این که شما نظرت به اونی که بهش علاقه داری نیست.
نصف مسی هم به اوزیل میرزه. مگه مهم گل زدنه.
خندیدیم ها.

اوزیل از مسی بهتر بوده همون طور که توز از مسی بهتر بوده یا و حتی دیگوفورلان از مسی خیلی بهتر بوده
این دلیل بر تعصب نیست.یه حقیقته که مسی توی این جام 50درصد مسی بارسلونا هم نبوده

almas_e_abi
30-06-2010, 17:55
ONLY masoud ozil

payam.n5
30-06-2010, 18:10
مسی.........

malaki_mall
30-06-2010, 20:44
moe howard

joachim loew

farshidmm
30-06-2010, 20:51
moe howard

joachim loew

شما حالت خوبه؟
اون اولی دماغش فرو رفتست و سربالا و کوفته ولی یواخیم دماغش استاندارده

=CYBER=
30-06-2010, 21:04
داويدويا واقعا خوب بازی می کنه اما من به مسی رای دادم .
هر دو بازیکن خوبی هستن .

yuseph
30-06-2010, 21:10
moe howard

joachim loew
آقا این چه کاریه دیگه؟
طرفدار چه تیمی هستی؟
فهمیدنش خیلی راحته.از اون راحتر هم مقایسه مربی تیم محبوبت با زبل خان!!!!!!!
لطفا سریع تمومش کن.

xmehr
30-06-2010, 22:49
این مقایسه شما مثل مقایسه احمد پور مخبر و محمدرضا گلزار هست :27:
خوشتیپیه لو رو که دیگه همه قبول دارن و اتفاقا یکی از خوشپوش ترین مردم المان هم انتخاب شده یعنی بین مردمی که خودشون جزو خوشپوشترین مردم جهانن
فردوسی پور که خیلی به خوشتیپیه لو اشاره کرد و بد لباسیه دونگا رو کوبید :31:
حالا اگر از تیم ملی آلمان خوشتون نمیاد دلیل نمیشه که بگید مربیشم زشته;منطقی و منصف باشید :13:

در مورد بهترین بازیکن هم نمیشه الان نظر داد ولی امیدوارم در این جام بهترین بازیکن اوزیل بشه
دوستانی هم که میگن مسی لطفا مسی بارسلونا رو یه لحظه از مغزشون بیرون کنن و مسی همین جام رو ببینن توی این جام که تا اینجای کار بهترین بازیکن آرژانتین به نظر من توز بوده

سلام

ببخشید مردم المان اصلا خوشتیب نیستن دیگه اینو همه دنیا میدونند

تعصب هم بد چیزیه

بهترین بازیکن جام بین مسی و ویا انتخاب میشن:21:

Hossein13
01-07-2010, 01:30
پارک جی سونگ تو لیست هست ولی روبن نیست :18:

ولی بهترین اوزیله :31:

scali
01-07-2010, 01:44
moe howard

joachim loew

اینو خیلی با حال اومدی . دمت گرم .

بعضی ها یه حرفایی میزنن آدم خندش میگیره .

خوش تیپ ترین و خوشگل ترین و خوش استیل ترین و .........

تو جمعیت 70 میلیونی آلمان دیگه آخر خوش تیپشون همین یواخیم لو ؟

فردوسی پور اگه از تیپ چیزی میدونست تیپ خودشو درست میکرد .:31:

انقدر بازیکن خوب تو این جام هست که نوبت به مسعود اوزیل نمیرسه .

مسی ول کنن بیان اوزیل رو انتخاب کنن ؟ :31:

Hossein13
01-07-2010, 01:55
تا وقتی اوزیل هست مسی کیلو چند؟ :31:

بازیکن باید در خدمت تیم باشه ، نه اینکه واسه خودش دریبل کنه و جینگولک بازی در بیاره :31:

Farbod2
01-07-2010, 03:20
آقا اين چه طرز نظر سنجيه ؟؟؟؟؟
واقعا متاسفم براي ايجاد كننده تاپيك !
مد شده همه تو نظر سنجي ها گزينه هاي چرت زياد بنويسن ( حداكثر تعداد ممكن كه گمونم 30 هست رو اين جوري پر كنن ) بعد بيان يك گزينه سايرين (كه در اين جا بازيكن مورد علاقم نيست نوشته شده) رو به جاي همه گزينه هاي خوبي كه ننوشتند بذارند .
بابا پس ژاوي و اينيستا كوشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

enriquefk2
01-07-2010, 05:21
ژاوی ببین طراحه سوال عملکرد پارك جي سونگ رو امسال بهتر از تو دونسته:5:

pinchingholian
01-07-2010, 12:05
اسم پارک جیسونگ هست ولی خبری از امپراطور خط میانی سسک کبیر نیست؟!!!

ScKAT LeFT
01-07-2010, 12:17
مطمئنا سالار کریس رونالدو با ضربه های طوفانیش ...

مسی یادت باشه / رونالدو سرورته !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aRThaS_08
01-07-2010, 12:42
مشخصن همتون میدونید که بالاتر بودن رای های مسی نسبت به رونالدو فقط یک دلیل داره! بهتر بودن تیم آرژانتین نسبت به پرتغال و همچنین اینکه پرتغال حذف شده!
و بالاتر بودن مسی نسبت به بازیکنهای دیگه هم یک دلیل داره! تعصب

وگرنه همه جامعه ی جهانی میدونن مسی حالا حالاها مونده تا به رونالدو برسه!

با توجه به اینکه پرتغال حذف شده! بنده به داوید ویا رای دادم! البته به کاکا و هیگواین هم میتونستم رای بدم اما: اسپانیا قهرمانه بهر حال : دی

mohammad8711
01-07-2010, 12:50
مشخصن همتون میدونید که بالاتر بودن رای های مسی نسبت به رونالدو فقط یک دلیل داره! بهتر بودن تیم آرژانتین نسبت به پرتغال و همچنین اینکه پرتغال حذف شده!

با توجه به اینکه پرتغال حذف شده! بنده به داوید ویا رای دادم! البته به کاکا و هیگواین هم میتونستم رای بدم اما: اسپانیا قهرمانه بهر حال : دی
دقیقا بر عکس ! شما طرفدارای رونالدو دارید از روی تعصب حرف می زنید ، وگرنه رونالدو هیچ کار خاصی تو این جام نکرد ،حتی آرش برهانی هم از رونالدو بهتر بازی میکنه :27:
راستی چرا روبن تو لیست نیست ؟ به نظر من روبن بهترین بازیکن جهانه

aRThaS_08
01-07-2010, 12:55
حیف که:
نظر به قانون منع فعالیت جنجالیدر انجمن های p30world ، از شما کاربر گرامی تقاضا میشود به هیچ عنوان در امضا و آواتار خود از تصاویر یا محتوای جنجالی استفاده نکرده و به هیچ وجه وارد بحث های جنجالی نشوید !

وگرنه جوابتو میدادم : دی

yuseph
01-07-2010, 12:59
واینچنین است که جنگ آغاز می شود.......:31:

vroom
01-07-2010, 13:04
Thomas Müller

scali
01-07-2010, 13:10
آقا اين چه طرز نظر سنجيه ؟؟؟؟؟
واقعا متاسفم براي ايجاد كننده تاپيك !
مد شده همه تو نظر سنجي ها گزينه هاي چرت زياد بنويسن ( حداكثر تعداد ممكن كه گمونم 30 هست رو اين جوري پر كنن ) بعد بيان يك گزينه سايرين (كه در اين جا بازيكن مورد علاقم نيست نوشته شده) رو به جاي همه گزينه هاي خوبي كه ننوشتند بذارند .
بابا پس ژاوي و اينيستا كوشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

صد در صد موافقم . خبری از ژاوی و اینیستا و روبن نیست :41:

aRThaS_08
01-07-2010, 13:14
واینچنین است که جنگ آغاز می شود.......:31:
نظر به این پست:

.
.
.

و ممنون از aRThaS_08 عزیز
به خاطر اینکه داشتن نقش بنزین رو وسط درگیری ایفا میکردن

.
.
.
لطفا دوست عزیز نقش بنزین رو ایفا نکنید : دی

yuseph
01-07-2010, 13:18
نظر به این پست:

لطفا دوست عزیز نقش بنزین رو ایفا نکنید : دی
مرسی از تذکر به جا وحکیمانه...:10:
اما به جان خودم این تاپیک ها پرشدن از درگیری لفظی بین این واون......نمیدونم چرا هی به هم دیگه گیر میدیم.:18:
گفتیم کل کل، نه جنگ.....
بازم مرسیarthasجان:20:

mmiladd
01-07-2010, 13:20

از دید من توماس مولر... بسه دیگه مسی ؛ دارم اشباع می شم ! فوتبال نیاز به روح تازه داره..!

Slim_shady
01-07-2010, 15:24
همشون بندازید داخل اشقال قابی
بابا همه ستاره ها خراب کردن این ویا یه چیزی می شه با توز کریست تورس دیگه چه کشکین
این جام فقط بازی گروهی

گرافيكار
01-07-2010, 15:40

مسی یادت باشه / رونالدو سرورته !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Farbod2
01-07-2010, 16:54

شما دلايل اين چيزا رو بايد تايين كني؟؟؟؟؟ يا كسي كه راي داده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما لطف كن انقدر مطمئنا مطمئنا واسه ما در نيار و از طرف كسي كه راي به مسي داده براش دليل نيار !!!!
من خودم كه به مسي راي دادم هيـــــــــــــــــــــــ ــــــــــچ ربطي نداشت رايم به اينكه پرتغال حذف شده و آرژانتين مونده ، اصلا من به تيم و جام جهاني و ... توجهي نكردم ! پس شما از طرف ما نظر نده .

اين جامعه جهاني كه ازش حرف زدي حتما خودت ساختيش نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ! آخه ديدم از طرف جامعه جهاني هم داري نظر ميدي :27:
يعني شما فكر كردي انقدر فكرت درسته كه اين جوري اومدي حرف ميزني ؟ من خودم فقط يك راي شخصي دادم و هيچ وقت از اين چرت و پرت هاي تعصب و جامعه جهاني و بالاتر دوستن نظر خودم استفاده نكردم _ دقيقا اين ها ابزار شما بودند
حواستون رو جمع كنيد كه راي شما در اندازه خودش در نتيجه نظر سنجي اثر گذاشته است ! _ در همين اندازه كه حتي با اون چرت گفتن باز هم مسي اول باشه ....

CHEGUEVARA.
01-07-2010, 20:19

تو که راست میگی....!!!!
آخی حذف شدین.....:27:

malaki_mall
01-07-2010, 21:29
امسال بارسا با ویا و فابرگاس می ترکونه همه رو:21:

man war
01-07-2010, 21:34
بی چونو چرا داناوان بهترین بود

Retired User
02-07-2010, 14:40
جالبه به عنوان یه رئالی قطعا رونالدو رو بسیار بالاتر از کاکا میدونم بعد اینجا کاکا بیشتر رای آورده دی: دی:

عجب نفوذی داره این فارس

فکر میکنم در حال حاضر رونالدو رو فقط با مسی و همچنین مسی رو فقط با رونالدو بشه مقایسه کرد و بازیکن دیگه ای تواناییهای این دو تا رو نداره
حالا اینجا کاکا و ویا چه نقشی دارن رو دیگه من نمیدونم

amir_aria
05-07-2010, 14:47
گمان می کنم اکنون پذیرفته باشید بهترین ها اوزیل و مولر از آلمان هستند

متاسفانه رونالدو هم کم فروغ ترین ستاره ی جام بود و توسط هواداران پرتغال هوووو شد !

اگر یک سرمربی کاربلد آرژانتین رو رهبری می کرد شاید مسی بهترین از این می بود.

اما داوید ویا می تونه هم آقای گل و هم بهترین بازیکن جام باشه ، تا چهارشنبه شب شکیبا باشید :دی