PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین دوربین حال حاضر در بازار

ae2009
28-06-2010, 23:47
دوستان الان بهترین دوربین توی بازار چند مگا پیکسله؟ چه مدلی چه قیمتیه؟
:11:

tirdad_60
28-06-2010, 23:57
برای چه کاری میخواهید دوربین رو؟

Samin_System
01-07-2010, 08:46
دوست عزيز چيزي به اسم بهترين دوربين وجود نداره . هر دوربيني هر چقدر هم خوب باشه باز معايبي رو داره . اين سياست شركتهاي سازنده براي فروش همه مدلهاست . شما بايد با توجه به بودجه و نياز خودتون يك مدل رو انتخاب كنيد . موفق باشيد .

ae2009
04-07-2010, 23:38
برای چه کاری میخواهید دوربین رو؟
عکاسی دیگه:31:برای عکسهای شخصی و منظره و...
به نظر شما موبایل بهتر با دوربین با کیفیت تر بگیرم بهتر نیست؟

Samin_System
05-07-2010, 11:18
عکاسی دیگه:31:برای عکسهای شخصی و منظره و...
به نظر شما موبایل بهتر با دوربین با کیفیت تر بگیرم بهتر نیست؟

بهترين گوشي موبايل در مقابل پايين ترين دوربين عكاسي حرفي براي گفتن نداره . مهمترين پارامتري كه دوربينهاي موبايل فاقد اون هستن زوم اپتيكاله . حالا باقي موارد بماند .

marvel_malayer
05-07-2010, 11:26
اگه میخای بگیر CANON SX20 این دوربین قابلیت فیلمبرادری HD داره و 12 مگاپیکسل و همچنین 20 X زوم اپتیکال و 80x زوم دیجیتال داره اگه میخای یه دوربین خوب برای خونه بگیری این دوربین از همه بهتره وگرنه اگه میخای پایین تر از این دوربین بگیری موبایل با دوربین قوی بگیری بهتره
قیمت این دوربین با 1 سال بیمه حدود 450 هزار تومان هستش من خودم دارم خیلی ازش راضی هستم
به عکسهای زیر نگاه کن تو مشهد گرفتم عکس اول قبل از هیچگونه زوم هستش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عکس دوم با زوم اپتیکال هستش

عکس سوم با زوم دیجیتال 80X

این عکسها همه از یک منطقه گرفته شده است

Samin_System
05-07-2010, 14:31
اگه میخای بگیر CANON SX20 این دوربین قابلیت فیلمبرادری HD داره و 12 مگاپیکسل و همچنین 20 X زوم اپتیکال و 80x زوم دیجیتال داره اگه میخای یه دوربین خوب برای خونه بگیری این دوربین از همه بهتره وگرنه اگه میخای پایین تر از این دوربین بگیری موبایل با دوربین قوی بگیری بهتره
قیمت این دوربین با 1 سال بیمه حدود 450 هزار تومان هستش من خودم دارم خیلی ازش راضی هستم
به عکسهای زیر نگاه کن تو مشهد گرفتم عکس اول قبل از هیچگونه زوم هستش

دوست عزیز این دوربین زوم دیجیتال 80X نداره بلکه فقط 4X زوم دیجیتال داره . حاصلضرب زوم دیجیتال در اپتیکال میشه مجموع زوم دوربین که در اینجا شده 80 . موفق باشید .

truy
08-07-2010, 11:41
عکساش اصلا کیفیت نداره جزئیات از بین رفته این عکس ها خیلی سافته یا به اصطلاح فلو هستش و رنگ ها سرد هست
در ضمن شما هر دوربینی که میخرید همون ابتدا زوم دیجیتالشو غیر فعال کنید ون زومه دیجیتال بدرد نمیخوره تو زوم دیجیتال فقط پیکسلها بزرگ میشه و بخاطر این عکس بالا وضوح از بین رفته در کل زوم دیجیتال عوام فربیه و فقط واسه تبلیغات تلویزیونی خوبه که مردمو گول بزنند :46:

artara74
09-07-2010, 10:12
سوال می پرسیدا! بهترین دوربین احتمالا برای هسلبلد هست که 60 مگاپیکسله :31:

truy
09-07-2010, 11:58
سوال می پرسیدا! بهترین دوربین احتمالا برای هسلبلد هست که 60 مگاپیکسله :31:

من فکر کنم بهترین دوربین های قطع بزرگ و بک های دیجیتال ماله phaseone باشه

اما مدل hasselnlad h4d-60 عالیه و حرفی واسه گفتن داره

marvel_malayer
10-07-2010, 20:49
عکساش اصلا کیفیت نداره جزئیات از بین رفته این عکس ها خیلی سافته یا به اصطلاح فلو هستش و رنگ ها سرد هست
در ضمن شما هر دوربینی که میخرید همون ابتدا زوم دیجیتالشو غیر فعال کنید ون زومه دیجیتال بدرد نمیخوره تو زوم دیجیتال فقط پیکسلها بزرگ میشه و بخاطر این عکس بالا وضوح از بین رفته در کل زوم دیجیتال عوام فربیه و فقط واسه تبلیغات تلویزیونی خوبه که مردمو گول بزنند :46:

این یک عکس حرفه ای نیست این عکس همینجوری بدون تنظیمات دوربین گرفته شده من فقط این عکسها رو انداختم که قدرت زوم دوربین رو نشون بده این عکسها از کوه سنگی گرفته شده است مشهدی ها می دونن فاصله کوه سنگی تا حرم چقدره در ضمن زوم دیجیتال خیلی اوقات بدرد میخوره تو همین عکس ببین حرم مطهر رو چقدر اورده جلو شاید زوم دیجیتال بدرد عکس حرفه ای نخوره ولی بدرد کارهای زیاد دیگری میخوره

zerolight
10-07-2010, 23:34
حداقل یه رنج قیمت می گفتی؟!
1DsmkIII۲۱.۴ یا که۶۰ که دوستان گفتن!اولی۷میلیون دومی رو بعید میدونم تو ایران باشه!!!

tirdad_60
10-07-2010, 23:53
بهترین دوربین در رده SLR در حال حاظر NIKON D3x هست با 24 مگاپیکسل و قیمت 8 میلیون تومن

ae2009
11-07-2010, 10:14
بهترین دوربین در رده SLR در حال حاظر NIKON D3x هست با 24 مگاپیکسل و قیمت 8 میلیون تومن
دو سال دیگه میشه نصف:31: