PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل Safe Remove در ویندوز 7

hamedchtsz
28-06-2010, 20:24
سلام دوستان
در ویندوز سون وقتی هارد اکسترنال رو safe remove می کنم، با اینکه پیغام safe to remove the hardware رو می ده ولی هرچی منتظر بمونم هارد اکسترنال خاموش نمی شه و باید حتما سیستم رو خاموش کنم بعد جداش کنم. در صورتی که توی xp وقتی safe remove می کردم هارد کاملا خاموش می شد مثل اینکه اصلا وصل نیست و بعد اتصالشو قطع می کردم
ضمنا این مشکل رو علاوه بر هارد اکسترنال با بقیه حافظه های جانبی هم دارم...

erfandj
28-06-2010, 20:32
سلام دوستان
در ویندوز سون وقتی هارد اکسترنال رو safe remove می کنم، با اینکه پیغام safe to remove the hardware رو می ده ولی هرچی منتظر بمونم هارد اکسترنال خاموش نمی شه و باید حتما سیستم رو خاموش کنم بعد جداش کنم. در صورتی که توی xp وقتی safe remove می کردم هارد کاملا خاموش می شد مثل اینکه اصلا وصل نیست و بعد اتصالشو قطع می کردم
درسته منم همین مشکلو دارم .وقتی فلش usb رو safe remove میکنم چراغش خاموش نمیشه.درصورتی که در ویندوز xp چراغش خاموش میشد

REGISTERED-USER
28-06-2010, 22:05
خوب ویستا و سون اینطورند ... باید اون فلش و یا دستگاه پرتابلی که میزنید به usb به اونها compatible باشه ... مشکلی ایجاد نمیشه

کلا من پیشنهاد میکنم برنامه usb safely remove رو نصب کنید ... عالیه این برنامه و به طور کامل remove میکنه و بدون ارور های مسخره ویندوز

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dew Drop
28-06-2010, 22:10
سلام
تو ویندوز سون و ویستا اینجوریه. در ظاهر ارتباطشون با سیستم قطع میشه ولی برقشون هنوز در جریانه.حتی اگه از device manger هم disable کنید باز هم این روند ادامه داره.

alpha007
28-06-2010, 22:58
سلام دوستان

درسته منم همین مشکلو دارم .وقتی فلش usb رو safe remove میکنم چراغش خاموش نمیشه.درصورتی که در ویندوز xp چراغش خاموش میشد

توی ویندوز 7 باین شکله که برق اتصالات جانبی قطع نمیشه بلکه ارتباطش با سیستم عامل قطع میشه
این مشکلی تو سخت افزار مربوطه بوجود نمیاره

ali131025
30-06-2010, 12:53
وقتی در سون تو مای کامپیوتر روی درایو فلش یا هر چیز اکسترنال راست کلیک کرده eject را بزنی چراغ خاموش میشه

erfandj
30-06-2010, 22:56
وقتی در سون تو مای کامپیوتر روی درایو فلش یا هر چیز اکسترنال راست کلیک کرده eject را بزنی چراغ خاموش میشه
دوست عزیز تشکر eject زدم ولی خاموش نشد.به هر حال مهم نیست واساتید اشاره کردن که روشن بودن چراغش مشکلی به وجود نمیاره

7918+khoram
27-10-2010, 18:02
سلام دوستان
لب تاپ من VAIO مدل VGN TT190 هست
وقتی یه فلش رو SAFLY REMOVE میکنم USB رو قطع نمیکنه تو قسمت DEVICE MANAGER که میریم تو شاخه usb ، mass storage کنارش یه اخطار زرد زده چطور می تونم درستش کنم؟
در ضمن
مگه میشه تو سخت افزارش مشکل پیش نیاد؟؟!

alpha007
29-10-2010, 00:10
همیشه اینطور نیست دوست گرامی