PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ریش غرق فراوان

c30tehran
28-06-2010, 13:04
مادرم حدود 52 سال داره و چه گرما و چه سرما صورتش پر از عرق هست دکتر هم رفته و دارو گرونی هم داد و چند سری هم استفاده کرد و لی هنوز خوب نشد
( دارو برای درمان یاسگی بوده اگر اشتباه نکرده باشم)

به نظر شما چه کار کنه و یا چی مصرف کنه

kiarash3500
28-06-2010, 14:20
خاکشیر خیلی خاصیت داره

morsadr
28-06-2010, 14:44
شما مطمئنید که مشکل ایشون یائسگیه یا فقط حدس می زنید ؟
آیا ایشون بررسی و آزمایشی را هم انجام داده اند ؟

c30tehran
29-06-2010, 11:16
اطلاع دقیق از بیماری یاسگی ندارم ولی روی دارو موارد مصرف رو درمان یاسگی نوسته بود

و خودم هم میگم به احتمال زیاد از یاسگی هست

morsadr
29-06-2010, 12:47
اطلاع دقیق از بیماری یاسگی ندارم ولی روی دارو موارد مصرف رو درمان یاسگی نوسته بود

و خودم هم میگم به احتمال زیاد از یاسگی هست

اگر از یائسگی باشه معمولا درمان قطعی نداره ولی معمولا به مرور کاهش پیدا می کنه . البته با نظر پزشک متخصص زنان می توان از داروهای هورمونی برای کاهش عوارض یائسگی استفاده کرد . داروهایی هم وجود دارند که هورمونی نیستند و فقط علائم را کاهش می دهند ولی تاثیرشان 100% نیست . داروهای مثل مثل Soy Menopause که پایه گیاهی داره
ولی بازم عرض می کنم که یک بررسی نیازه تا بتوان به تشخص قطعی رسید .

قله بلند
29-06-2010, 18:01
سلام
من هم دقیقاً می خواستم همین سوال رو چند هفته پیش بپرسم. زن دایی من هم دقیقاً همینجوری شده. مثلاً برنج رو دم نمی کنه و کته می خوره چون بخاری که هنگام آب کشی برنج ایجاد می شه و به صورتش می خوره، تعریق رو بالا می بره. دکتر غدد هم رفته ولی مشکل غدد نبوده. زن دایی من هم تقریباً توی همین سن و سال هست. از 5 خواهر و برادر زن دایی ام، دو تا یا سه تاشون همینجوری هستند و پزشک گفته که سرشتی هست و درمانی نداره.حالا شما هم یه پی گیری بکنید و بررسی های لازم رو انجام بدید تا فرضیه های احتمالی کنار گذاشته بشن.

c30tehran
05-07-2010, 10:47
از مادر پرسیدم اتفاقا از همین دارو Soy Menopause استفاده می کرد
دارو هورمونی ضرر داره؟

morsadr
05-07-2010, 15:27
از مادر پرسیدم اتفاقا از همین دارو Soy Menopause استفاده می کرد
دارو هورمونی ضرر داره؟

در مورد داروهای هورمونی یا HRT بحث های بسیاری میشه بعضی محققین توصیه می کنند و فوائد آن را بیشتر از مضراتش می دانند و بعضی ها برعکس در هر صورت تصمیم با پزشک متخصص بعد از انجام یکسری بررسی می باشد .:11:

mohsen.ghasemi
05-07-2010, 20:37
بهتره ایشون به یه متخصص داخلی یا عروق مراجعه کنن.