PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چندتا مشکل دیگه با 7

MILAD MGH
27-06-2010, 22:22
سلام.من چند وقت پیش مشکلاتم رو مطرح کردم ولی کسی جواب نداد.مجبور شدم ویندوز رو عوض کنم.ولی حالا بعد از چند وقت چند تا مشکل دیگه پیدا کردم:

کیفیت آیکن ها پایین اومده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وقتی موس رو روی تسکبار نگه میدارم به جای اینکه اون برنامه رو بصورت کوچیک نشون بده اینطوری شده:

تسکبار هم اینطوری شده:(یعنی پشتش معلوم نیست)

تو رو خدا ایندفعه راهنمایی کنید.:19::19:

join me
27-06-2010, 23:06
مدل کارت گرافیک شما چیه ؟آیا تنظیمات گرافیک رو بدرستی آنجام دادی و تغییری ایجاد نکردی /درایور 7 رو برای کارت گرافیک نصب کردی ؟
:40::40::40:

MILAD MGH
28-06-2010, 00:01
مدل کارت گرافیک شما چیه ؟آیا تنظیمات گرافیک رو بدرستی آنجام دادی و تغییری ایجاد نکردی /درایور 7 رو برای کارت گرافیک نصب کردی ؟
:40::40::40:
گرافیکم 9500 جیفورس هست.تغییرات که فکر نکنم ایجاد کرده باشم.تا چند وقت پیش هم همه چی درست بود.تازگی اینطوری شده.:41:

Dew Drop
28-06-2010, 00:20
سلام
ببینید امتیاز کارت گرافیکی تون چنده؟تو همون صفحه یه گزینه ای هست re_run assessment اون رو بزنید ببینید چیزی درست میشه اگه نشد,درایور کرات گرافیکی تون رو برای ویندز 7 نصب کنید ببینید درست میشه.اگه restore براتون کار میکنه یه بارم اون رو امتحان کنید شاید یه برنامه ای چیزی رو عملکرد کارت گرافیکی تون تاثیر گذاشته باشه.

MILAD MGH
28-06-2010, 10:43
سلام
ببینید امتیاز کارت گرافیکی تون چنده؟تو همون صفحه یه گزینه ای هست re_run assessment اون رو بزنید ببینید چیزی درست میشه اگه نشد,درایور کرات گرافیکی تون رو برای ویندز 7 نصب کنید ببینید درست میشه.اگه restore براتون کار میکنه یه بارم اون رو امتحان کنید شاید یه برنامه ای چیزی رو عملکرد کارت گرافیکی تون تاثیر گذاشته باشه.

re_run assessment کجاست؟
restore چطور؟

Dew Drop
28-06-2010, 10:55
سلام
تو search بنویسید performance information and tools اون رو باز کنید اونجا امتیازهای سخت افزاری تون رو میبینید که ویندوز به سخت افزارهای شما داده.تو اون صفحه سمت راست پایینش re_run assessment هست برای چک کردن و راه اندازی دوباره سخت افزارهاست.restore هم اینجوریه تو search بنویسید system restore دوتا گزینه داره پایینی رو تیک بزنید و next ببیند restore point دارید؟اگه که دارید به یه زمان قبل که کامپیوترتون درست کار میکرد منتقل کنید.

MILAD MGH
28-06-2010, 14:44
سلام
تو search بنویسید performance information and tools اون رو باز کنید اونجا امتیازهای سخت افزاری تون رو میبینید که ویندوز به سخت افزارهای شما داده.تو اون صفحه سمت راست پایینش re_run assessment هست برای چک کردن و راه اندازی دوباره سخت افزارهاست.restore هم اینجوریه تو search بنویسید system restore دوتا گزینه داره پایینی رو تیک بزنید و next ببیند restore point دارید؟اگه که دارید به یه زمان قبل که کامپیوترتون درست کار میکرد منتقل کنید.
واقعا ممنون.:11::11::11:
restore point رو زدم و همه چیز درست شد.امتیاز هم اول 4.9 داد بعد 5.5 الان که دوباره زدم دوباره شد 4.9.
باز هم ممنون.:11::11::11:

MILAD MGH
28-06-2010, 17:21
این مشکل رو هم دارم که وقتی روی اون وسطی (explorer) کلیک میکنم این اخطار میاد:

hamid1002
29-06-2010, 05:39
با عرض معذرت من هم یه سوال داشتم وقتی یه فایل ناقص دانلود میشه موقعی که روش کلیک میکنم که پاکش کنم اکسپلورر ریست میشه چجوری میتونم این فایلها رو پاک کنم

با تشکر

Dew Drop
30-06-2010, 00:56
این مشکل رو هم دارم که وقتی روی اون وسطی (explorer) کلیک میکنم این اخطار میاد:

سلام
من یه فایلی گذاشتم دانلودش کنید بعد اون رواجرا کنید ولی قبلش یه restore point داشته باشید و یه بک آپ از رجیستری تون بگیرید که اگه بعدا به مشکلی برخوردید بتونیم درستش کنیم.تو search بنویسید regedit اون رو باز کنید از منو برید file بعد export رو بزنید بعد محل ذخیره و اسم فایل رو انتخاب کنید تو قسمت save as type اونجا رو all files رو انتخاب کنید و save رو بزنید.بعد این فایلی رو که دانلودش کردید با دابل کلیک اجراش کنید.امیدوارم با این کار درست بشه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Dew Drop
30-06-2010, 01:17
با عرض معذرت من هم یه سوال داشتم وقتی یه فایل ناقص دانلود میشه موقعی که روش کلیک میکنم که پاکش کنم اکسپلورر ریست میشه چجوری میتونم این فایلها رو پاک کنم

با تشکر

سلام
یه بار تو safe mode امتحان کنید ببینید پاک میشه؟

hamid1002
30-06-2010, 07:20
مرسی دوست عزیز

از safe mode هم پاک نشد فکر کنم همون گفته دوستمون که اکسپلورر در پردازش فایل مشکل داره درست هستش و من این فایلها را با برنامه nc تونستم پاک کنم

موفق باشید

mohamadp30
30-06-2010, 23:50
سلام اين erorحتي با عوض كردن ويندز هم بر طرف نشد.خواهش ميكنم راهنماي كنيد.HKEY_LOKAL