PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوست دارید بدونید میلی که به دوستنون زدید خونده شده یا نه ؟

oriole
27-06-2010, 13:07
سایتی هستش که این امکان رو میده تا یا میل خودتون log in كنيد و از طريق اون سايت ميل رو بفرستين و بقيه توضيحات رو خودتون در زير بخونين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از امتیازات این سایت
1- میتونید از توی پوشه sent این ایمیل بفهمید که ایمیل شما توسط طرف خونده شده و اگه خونده شده چند بار !!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2- (منم فکر میکردم غیر ممکنه اما میشه از طریق ایمیل این سایت ایمیلی رو که فرستادید چه طرف خونده باشه چه نخونده باشه تغییرش بدید. بله.عجیبه اما واقعی. من از طریق ایمیل این سایت یه ایمیل به ایمیل یاهمو فرستادم و رفتم 5 بار خوندمش و بعدش برگشتم توی این سایت و از توی پوشه sent عوضش کردم و بر روی دکمه update که اونجا بود زدم.برگشتم تو ایمیل یاهوم دیدم عوض شده.)این که تو پرانتز هست از زبان نویسنده ی اصلی اون هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3 - میتونید برای ایمیلتون موقع ساختنش تاریخ مصرف تعیین کنید. یعنی بگید اگر تا فلان تاریخ نخوندش از پوشه inbox طرف پاک بشه که البته کمتر همچین خواسته ای براتون پیش میاد:20::46:

سایت : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عیب این ایمیل فقط اینه که فارسی رو نمیفرسته. سعی کنید پینگلیشی بفرستید.
اما در مورد ميلتون بايد بگم كه :
به جاي kolak2_2007@yahoo.com (kolak2_2007@yahoo.com) ميشه kolak2_2007@bigstring.com (kolak2_2007@bigstring.com)

KING_DESIGNER
27-06-2010, 15:59
فتلاذک الله الاحسن الخالقین:31:
ایرانی جماعت به چه چیزایی فکر نمیکنه.:13:
عزیز اونوقت این چه سودی داره ؟ :31:

اگر من بدونم که برای جایی قراره ایمیل بفرستم که ممکنه خونده نشه که اصلا نمیفرستم .....غیر از اینه قربان ؟:31:

pooria_googooli
27-06-2010, 16:44
آقا ممنون بابت آموزشت . ولی فکر نمکینی جای این پست این جا نبود ؟:13:

roteal2007
27-06-2010, 18:25
فتلاذک الله الاحسن الخالقین:31:
ایرانی جماعت به چه چیزایی فکر نمیکنه.:13:
عزیز اونوقت این چه سودی داره ؟ :31:

اگر من بدونم که برای جایی قراره ایمیل بفرستم که ممکنه خونده نشه که اصلا نمیفرستم .....غیر از اینه قربان ؟:31:

فکر کنم بدرد وقتی که برای چیز مالی به استاد میل میزنیم به درد بخوره؟!:31:

mmiladd
27-06-2010, 18:28
با همه احترامی که برای نویسنده پست قایلم ولی چون تازه عضو شدن و پست اولشونه

حق بدن که به این موضوع کمی با شک نگاه کنم..! لطفا تست بشه ( صدر صد ) و نتیجه اعلام شه..!

akhoond
27-06-2010, 18:30
سایتی هستش که این امکان رو میده تا یا میل خودتون log in كنيد و از طريق اون سايت ميل رو بفرستين و بقيه توضيحات رو خودتون در زير بخونين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از امتیازات این سایت
1- میتونید از توی پوشه sent این ایمیل بفهمید که ایمیل شما توسط طرف خونده شده و اگه خونده شده چند بار !!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2- (منم فکر میکردم غیر ممکنه اما میشه از طریق ایمیل این سایت ایمیلی رو که فرستادید چه طرف خونده باشه چه نخونده باشه تغییرش بدید. بله.عجیبه اما واقعی. من از طریق ایمیل این سایت یه ایمیل به ایمیل یاهمو فرستادم و رفتم 5 بار خوندمش و بعدش برگشتم توی این سایت و از توی پوشه sent عوضش کردم و بر روی دکمه update که اونجا بود زدم.برگشتم تو ایمیل یاهوم دیدم عوض شده.)این که تو پرانتز هست از زبان نویسنده ی اصلی اون هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3 - میتونید برای ایمیلتون موقع ساختنش تاریخ مصرف تعیین کنید. یعنی بگید اگر تا فلان تاریخ نخوندش از پوشه inbox طرف پاک بشه که البته کمتر همچین خواسته ای براتون پیش میاد:20::46:

سایت : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عیب این ایمیل فقط اینه که فارسی رو نمیفرسته. سعی کنید پینگلیشی بفرستید.
اما در مورد ميلتون بايد بگم كه :
به جاي kolak2_2007@yahoo.com (kolak2_2007@yahoo.com) ميشه kolak2_2007@bigstring.com (kolak2_2007@bigstring.com)

مرسی دوست من ، من خیلی استفاده دارم ، اما موضوع اینه که می شه اطمینان کرد ؟ :13:

یا حق

A.M.D.D.E.V.I.L
27-06-2010, 18:38
نه نمیشه اعتماد کرد من که نمیتونم

KING_DESIGNER
27-06-2010, 19:52
توی یاهو وغیره هم باید بشه ربطی به این سایت نداره
مهم نرم افزاری هست که این سرویس میل رو ارائه میده و داخل اون همیچن چیزی رو تعریف کردند یه جورایی مثل دلیوری می مونه
ولی با این تفاوت که یک ارجاعی هم به مقصد داره
توی square email هم همچین چیزی هست ( این یک نرم افزار وب میل هست که سرویس ارائه نمیده)
خوب پس با این حساب چیز شاخی نیست عموجان !:46:

akhoond
28-06-2010, 15:45
من تست اش کردم ، بی مشکل داره کار می کنه ، موضوع اعتماد هم منتفی هست ، چون یه اکانت می سازید ، و لازم نیست که مثلا از اکانت یاهو تون استفاده کنید

مرسی
یا حق