PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چجوری به تصویر لرزش بدم؟

Majid-6120
26-06-2010, 15:14
سلام

میخواستم از دوستان استاد و کاربلد بپرسم که چجوری میشه به یه عکس یا یه فیلم که لرزشی نداره لرزش بدم؟

البته میخوام لرزش جوری باشه که طبیعی باشه مثلا وقتی اون لرزش رو به یه عکس میدم طرح نهایی جوری باشه که کسی متوجه نشه اون یه عکسه و فکر کنه که زنده فیلم برداری شده.

دوستان فقط توجه داشته باشه که من اون لرزش که مثل زلزلست رو نمیخوام. یه لرزش خفیف که هنگام فیلم برداری اتفاق می افته.

ممنون

ehsan_nekooee
26-06-2010, 16:10
میتونی از فیلمی که گرفته شده و لرزش طبیعی و مناسبی داره استفاده کنی. لرزش اون فیلم رو ترک کن و ترک ها رو به یه Null نسبت بده و به position فیلم خودت نسبت بده.
اینو ببین، کامل توضیح داده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Majid-6120
26-06-2010, 18:05
ممنون....دستت درد نکنه.......یه سئوال دیگه هم داشتم گفتم دیگه تاپیک جدید نزنم............چجوری somke یا ابر درست کنم.........مثلا فرض کنید میخوام یه عکس بردارم و بهش لرزش بدم (طبق توضیحات بالا) و بعد یه سری ابر یا دود صحنه هم از پایین و وسط صفحه رد بشن......چجوری دود یا ابر تولید کنم؟

ممنون

ehsan_nekooee
26-06-2010, 18:41
ممنون....دستت درد نکنه.......یه سئوال دیگه هم داشتم گفتم دیگه تاپیک جدید نزنم............چجوری somke یا ابر درست کنم.........مثلا فرض کنید میخوام یه عکس بردارم و بهش لرزش بدم (طبق توضیحات بالا) و بعد یه سری ابر یا دود صحنه هم از پایین و وسط صفحه رد بشن......چجوری دود یا ابر تولید کنم؟

ممنون

یکی از روش های ساختن دود یا ابر استفاده از پلاگین Particular محصول شرکت Red Giant است. یه تکسچر مناسب ابر انتخاب کن و تکرارش کن. برای اینکه رندوم به نظر بیاد میتونی از گزینه های مثل چرخش یا گزینه های دیگه استفاده کنی.
اینو ببین، خیلی کامل توضیح داده

Majid-6120
26-06-2010, 19:20
باز هم تشکر دوست خوبم..............ولی من چون اینترنت ذغالیه نمیتونم این ویدئو هارو ببینم.........اگه یه نفر لطف کنه و یه توضیح مختصر در مورد اون لرزش دوربین بده خیلی ممنون میشم............نمیخواد زیاد هم زحمت بکشید فقط سر نخ رو بهم بدین که چیکار کنم دیگه خودم یادش میگیرم......آخه اون لینک لرزش تصویری که احسان جان گذاشتند رو دیدم و پروژش رو دانلود کردم.......خیلی زیبا بود.......باورم نمیشد اون یه عکس باشه که با لرزش انقدر به یک فیلم زنده نزدیک شده باشه....

ehsan_nekooee
26-06-2010, 20:32
ببین، یه فیلم خودت میگیری یا از جایی گیر میاری که لرزش داشته باشه. اگه Motion Tracking بلد باشی باید این کارها رو انجام بدی
لرزش اون فیلم رو Track کن. نتیجه Tracking رو به Position X,Y یک Null Object نسبت بده. با اون نخه که می تونی اینور اونور بکشونیش توی تایم لاین. حالا اون فیلم دارای لرزش رو از کامپوزیشنت حذف کن عکسی که می خوای بهش حرکت بدی رو بیار توی کامپوزیشنت. Null Object هم که توی کامپوزیشنت هست. کاری که می کنی اینه که با اون نخ توی تایم لاین که اسمش رو درست نمی دونم Position X,y اش رو به Positon X,Y عکسی که گذاشتی یا دوربینی که توی کامپوزیشنت تعریف کردی رفرنس میدی.

.: V I L S O N :.
17-07-2010, 09:27
با دود ابر بساز . يني دود سيگار يا قليون رو با پرده آبي فيلم بگير و اونجا كروماكي كن. مثل ابر ميشه

Mr.World.Wide
18-07-2010, 23:08
باز هم تشکر دوست خوبم..............ولی من چون اینترنت ذغالیه نمیتونم این ویدئو هارو ببینم.........اگه یه نفر لطف کنه و یه توضیح مختصر در مورد اون لرزش دوربین بده خیلی ممنون میشم............نمیخواد زیاد هم زحمت بکشید فقط سر نخ رو بهم بدین که چیکار کنم دیگه خودم یادش میگیرم......آخه اون لینک لرزش تصویری که احسان جان گذاشتند رو دیدم و پروژش رو دانلود کردم.......خیلی زیبا بود.......باورم نمیشد اون یه عکس باشه که با لرزش انقدر به یک فیلم زنده نزدیک شده باشه....

سلام
برای لرزش فیلم کلید آلت رو نگه دار بعد روی possition کلیک کن توی تایم لاین قسمت کد نویسیش باز میشه حالا تایپ کن: (عدد,عدد)wiggle لرزش رو خودت ایجاد کن راحته یک کم با اعداد بازی کن لرزش مناسبت رو گیر میاری

Simin Secret
21-07-2010, 17:47
راه حل خيلي راحت و ساده اي پيشنهاد دادي دوست عزيز!!!

ILLIDAN-D
23-07-2010, 13:16
از پلاگین Twitch هم می تونید استفاده کنید لرزش های خوب + موشن بلار میشه رو تصاویر انداخت و خیلی ساده هم هست .

لینک دانلود

Simin Secret
24-07-2010, 16:59
متشكر پلاگين خوبي رو معرفي كردي