PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نیاز به برنامه کپچر از کارت tv به فرمت wmv

W9
19-04-2006, 17:40
سلام دوستان
مدتی است که دنبال یک برنامه کپچر می گردم که از کارت تلویزیون که مارکش aver است بتونه به فرمت wmv مستقیما ضبط کنه. آیا کسی سراغ داره؟
البته کرکش هم موجود باشه و کار کنه.
برنامه های زیادی را امتحان کردم از جمله intervideo windvr3 ولی این فرمت را ساپورت نمی کنه؟
البته الان این کار رو بصورت دو مرحله انجام می دهم یعنی با نرم افزار خود کارت ضبط می کنم و سپس با برنامه MPEG4 Direct Maker به wmv تبدیل می کنم ولی این کار وقت گیر است و می خواهم در یک مرحله این کار را انجام دهم.
لطفا راهنمایی کنید.

hp1361
19-04-2006, 22:01
با سلام

دوست عزیز شما می تونید از نرم افزار های ویرایش ویدئو استفاده کنید مثل یولید یا ویندوز مووی میکر خودمون

در قسمت کپچر وسیله خودت رو انتخاب کن و نوع ذخیره شدن نیز را خودت تنظیم کن و حالش رو ببر

موفق باشی

naznazi
19-04-2006, 22:16
ba salam omidvarm ke khoob bashid man naznazi hastam va be tazegi ozveh sayte shoma shodam moshkeli daram va on in ast ke mikhaham narafzai bashad ke be tavanam dar vord on che ke tayep kardam ra be sorat fail PDFdarbiayad
khili barayeh man in mohem va hayati ast lotfan man ra yari konid dar zemn emili ham zadam ke hanoz be on javab nadaid va hamin mozora az shoma darkhst kardam