PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار IP خاموش کن

masoud93
25-06-2010, 22:06
یه نرم افزار می خواستم که باهاش بشه IP رو خاموش کرد.

ممنون :11:

oj2008pc
25-06-2010, 22:34
یه نرم افزار می خواستم که باهاش بشه IP رو خاموش کرد.

دوست عزیز اگه بطور ساده بخوام بگم هر کامپیوتر که به اینترنت متصل میشه یه ip داره که بوسیله اون شناسایی میشه .

نرم افزاری برای خاموش کردن یا غیر فعال کردن آیپی نیست .

فقط میشه با روش هایی این آیپی تغییر داد .

B.J.U
25-06-2010, 22:56
منم یه همچین نرم افزاری لازم دارم
گفتم دیگه تاپیک جدا نزنم
میشه سریع یه چیزی بدید که واقعا کار کنه؟

osmaan
26-06-2010, 00:02
منم دنبال یه آی پی چنجر خوب میگردم البته طوری باشه که خودش دم به دقیقه عوض نکنه فقط من بتونم عوض کنم
ممنون میشم کمک کنید

anf-b
26-06-2010, 11:43
فکر کنم منظور این دوستان این باشه که بشه در یک نرم افزار ip رو وارد کرد و بعد سیستمی که با اون ip متصل به اینترنت هست خاموش بشه!
همچین چیزی اصلا وجود خارجی نداره!

منم دنبال یه آی پی چنجر خوب میگردم البته طوری باشه که خودش دم به دقیقه عوض نکنه فقط من بتونم عوض کنم
ممنون میشم کمک کنید

شما باید یک وی پی ان امن بگیری!

masoud93
28-06-2010, 14:45
البته این کار رو با فیلتر شکن هم میشه انجام داد ولی یه چیزی می خوام که سرعت اینترنت کم نشه.
(واقعیتش ip منو یه سایت برداشته و نمیزاره من اونجا فعالیت کنم واسه همین هم با فیلتر شکن میرم تو سایت ولی خیلی سرعتش کم میشه یه چیزی می خوام که سایته گول بخوره و من رو راه بده درست مثل فیلتر شکن)

Ava UK
28-06-2010, 14:56
البته این کار رو با فیلتر شکن هم میشه انجام داد ولی یه چیزی می خوام که سرعت اینترنت کم نشه.
(واقعیتش ip منو یه سایت برداشته و نمیزاره من اونجا فعالیت کنم واسه همین هم با فیلتر شکن میرم تو سایت ولی خیلی سرعتش کم میشه یه چیزی می خوام که سایته گول بخوره و من رو راه بده درست مثل فیلتر شکن)

با Opera امتحان کردی؟ حالت معمولیش نه اون یکی حالتش:46:

anf-b
28-06-2010, 17:08

تنها راهتون همون وی پی ان هست!

شما zone alarm رو دانلود کن ببین این کار رو انجام میده؟
من 6-7 سال پیش ازش استفاده میکردم یک قسمتی داشت برای مخفی کردن ip

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید