PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آيا راهي براي يافتن پسورد ديتابيس هست؟

parsbin
19-04-2006, 16:56
آيا انجام چنين عملي امكانپذيره؟
اكسس 97

Rouz
25-04-2006, 17:11
با سلام
مي تواني از نرم افزار winkeyd.exe استفاده كني

tomcat
13-05-2006, 06:15
دوست عزیز اگه برنامه آماده می خواهی که تو Google سرج کن بهت میده اگه می خواهی خودت برنامشو بنویسی هم میشه
چون من اینکار رو با اکسس 97 انجام دادم . البته به روش Brute Force خیلی روش ساده است ولی برای پیدا کردن وقت زیادی می بره . این روش هم اینطوری که به تعداد که میخواهی براتون پسور ایجاد میکنه با هر کارکتری که احتیاج داشته باشی و پسورد رو چک میکنه . برای تعدا حروف پایین خیلی خوب جواب میده ولی اگر رفت رو 6 کارکتر به بالا طول میکشه .

mydelphi
14-05-2006, 08:35
شما مي خواي پسورد چه نوع بانكي روبرداري؟؟؟ اكسس -پارادوكس-sql server-....

badboys_87
20-05-2006, 00:58
با نر م افزار passwordkit »یتونی این نرم افزار علاوه بر دادن پسوردهای sql و اکسس تمامی پسوردهایی که در اینترنت اکسپلورر و مسنجر ها تایپ شده در میآره و خیلی از امکانات دیگر اگه بگم تبدیل به یه مقاله میشه

saviss
20-05-2006, 01:06
با نر م افزار passwordkit »یتونی این نرم افزار علاوه بر دادن پسوردهای sql و اکسس تمامی پسوردهایی که در اینترنت اکسپلورر و مسنجر ها تایپ شده در میآره و خیلی از امکانات دیگر اگه بگم تبدیل به یه مقاله میشه
ميشه لينك وكرك شو بذاريد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
متشكر ميشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahabmusic
23-05-2006, 19:11
دوستان چيجوري مي تونم ديتابيس ديكشنري نارسيسو واز كنم؟

badboys_87
02-06-2006, 01:23
ميشه لينك وكرك شو بذاريد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
متشكر ميشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من لینکشو یادم نیست ولی فکر کنم توی سایت *********** یا ----------- باشه اگه نبود حتمان توی سایت عظیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هستش این برنامه خیلی کارایی داره