PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Shrek Forever After

Spaniuly
25-06-2010, 16:01
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شناسنامه بازی

عنوان ویدیو گیم : Shrek Forever After
ژانر : Action Adventure
پلتفورم ها : DS, XBOX360, PS3, NINTENDO Wii , PC
سازنده : XPEC Entertainment
ناشر : Activision
درجه سنی : Everyone

من کلا عادت به ایجاد تاپیک یک بازی بعد انتشارش ندارم. قبلا فقط تاپیک بازی Captain Tsubasa رو بعد ریلیز ایجاد کرده بودم ولی واقعا حیفم اومد که این بازی به گیم خور های ایرونی معرفی نشه برام عجیب هست که این بازی تاپیک نداره. شاید کسی این بازی رو نخریده باشه من خیلی اتفاقی هفته پیش توی ویترین مغازه این بازی رو دیدم و بی اختیار خریدم ولی به دلیل مشغله زیاد تازه امروز نصبش کردم. از همون لحظه نصب به دلم برات شد که این بازی یه اعجوبه خواهد بود. میشه گفت بازی شرک برای همیشه یکی از بهترین و سرگرم کننده ترین بازی هایی باشه که به عمرم دیدم. باورم نمیشد که سازنده بازی تا این اندازه خلاقیت به خرج بده و یه چنین بازی رو با چنین خصوصیات انعطاف پذیری خلق کنه. من 2 ساعتی این بازی رو انجام دادم و خیلی سعی کردم تا یک نکته منفی توی بازی پیدا کنم بازی سراسر هیجان و جذابیت و پر از انیمیشن های غیر قابل پیش بینی و زیباست موزیک و انیمیشن های لایسنس شده حین بازی حس عجیبی رو توی گیمر ایجاد می کنه. همکاری کمپانی Dream Works Pictures در ساخت این بازی باعث شده که یک صدا گذاری بی نظیر از بازی شاهد باشیم گرافیک پویای بازی در نمای نزدیک واقعا زیبا به نظر می رسه. اما چیزی که باعث میشه همه خصوصیات و حرف و حدیث ها در مورد گرافیک رو فراموش کنید نوع پیشرفت داستان هست خیلی از ما ها بازی هایی مثل فاینال فانتازی یا بازی های نقش آفرینی و سبک ادونچر رو بازی کردیم. سازنده بازی از تمامی ویژگی های چنین بازی هایی استفاده کرده. در طول بازی با اتفاقاتی مواجه می شید که انتظار اون رو ندارید چیزهایی که یکی پس از دیگری کشف می کنید و وقتی با ادامه بازی ویژگی های جذابی در گیم می بینید باعث میشه هیجان و انگیزه شما برای ادامه بازی چندین و چند برابر بشه. به تعدادی از ویژگی های بازی اشاره می کنم تا به من حق بدید که این بازی رو مورد ستایش قرار بدم. شما در قالب شرک بازی رو شروع می کنید میتونید در حین بازی به هر کدوم از 4 کاراکتر بازی خودتون رو تغییر بدید. کاراکتر هایی که می تونید با اونها بازی کنید : شرک - فیونا - الاغ - گربه چکمه پوش. هر کدوم از این کاراکتر ها رو که بردارید می تونید از توانایی های ویژه اونها بهره ببرید. هر کدوم از این کاراکتر ها دارای 3 عملکرد متفاوت هستند: 1- کومبات 2- حرکت منحصر به فرد 3- توانایی ویژه. کومبات که نوع حمله کردن کاراکتر هست.

ویژگی های بازی

- امکان بازی با هر کدوم از چهار کاراکتر موجود در بازی
- امکان بازی در سطح دو دنیای متفاوت : در برخی جاها یک آینه جادویی وجود داره که ما رو به هر کدوم از دنیا ها می بره
- امکان بازی چند نفره تیمی : تا چهار نفر
- امکان افزایش لول ها و قدرت ها با خریدن پک های تقویتی در داخل بازی
- تفکیک لحظات کومبات در بازی و وجود محوطه های مخصوص فایتینگ در بازی
- وجود آیکن های راهنما که بصورت تصویری آموزش می ده که باید چی کار کنیم
- وجود بخش هایی که در حل معماها به ما کمک می کنه تا با پرداخت پول اون ها رو حل کنیم
- وجود آیتم هایی از قبیل : قلب (Stamina) سکه طلا (پول) سنگ های نقره (امتیاز)
- امکان پیدا کردن راز ها و رمز های مختلف در بازی

تیزر بازی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .jpg

دانلود با فرمت flv

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اسکرین شات های بازی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منابع

tothegame

gamespot

Spaniuly
25-06-2010, 19:38

شرک شخصیت اصلی داستان و بازیست. موجود غول پیکری که بسیار قیافه بامزه ای دارد. شرک با ضربات مشت و لگد و پریدن و جودو زدن و ... دارای حرکات کومبات فوق العاده قوی در نبرد هایی هست که از هر طرف به شما هجوم میاد. حرکت های منحصر به فرد شرک عبارتند از هل دادن اجسام سنگین برداشتن اشیا از روی زمین و حمل آنها و توانایی منحصر به فردش نعره غول آساش هست. با خریدن و آپگرید توانایی توانایی مشت سنگین به توانایی های شرک اضافه می گردد. در کل شرک کاراکتر مطمئنی برای رفتن این ادونچر هست.

xeNociDe
25-06-2010, 19:42
خیلی خوبه...
بعد از نسخه Super Slam دیگه شرک خوبی بیرون ندادن.
به هر حال:دی

Spaniuly
25-06-2010, 19:52

فیونا همسر و معشوقه شرک است که در ابتدای داستان توسط شرک از دست اژدهای صورتی نجات پیدا می کند. و حالا یاور و همراه شرک در نبردها شده از آنجایی که فیونا در کارهای رزمی و شمشیر زنی بسیار وارد است. در کومبات ها به خوبی می جنگد و پس از شرک بهترین کیس برای جنگیدن ها است. او لباس رزمی به تن داره و شمشیر زن ماهری هست سوت زدن توانایی منحصر به فردش هست و قدرت منفجر کردن دینامیت جزو حرکت ویژه فیونا محسوب میشه. در برخی قسمت ها که بشکه های چوبی حاوی نفت رو منفجر می کند این امکان را فراهم می آورد که سنگ و کلوخ هایی که موجب راه بندان شده را متلاشی می کند.

Spaniuly
25-06-2010, 19:59

گربه چکمه پوش با داشتن شمشیر اسپانیولی خودش واقعا در کومبات ها مهارت داره و توانایی ویژه اش گرفتن قیافه معصومانه هست و با حرکت ویژه خاص خودش می تونه از دیوار بالا به و اقدام به قطط طناب ها بکنه. این کاراکتر وفادار و شجاع برای اولین بار در شرک 2 ظاهر شد و بسیار حرکات جالبی دارد

Spaniuly
25-06-2010, 20:10

الاغ با حرکت سر حمله می کنه واقعا توی نبرد ها به درد نخور هست. در عوض ترانه خوندن با لحن کمدی خودش باعث شادی اطرافیان میشه و توسط توانایی ویژه خودش که جفتک انداختن هست می تونه قفل درها رو بشکنه و همچنین موقع کلک سواری می تونه با ضربه ای که به دیوار وارد می کنه کلک رو روی آب به حرکت در بیاره. این کاراکتر با مزه و کمدی در بازی گرچه زیاد حیاتی نیست ولی نبودنش هم ممکن نیست چون با جفتک هایی که میندازه می تونه منجنیق ها رو تغییر جهت بده در حرکت دادن کرجی و ... کمک کنه و شکستن قفل در ها خیلی پر اهمیت هست

Dark Shine
25-06-2010, 20:33
من از این نوع سبک اصلا خوشم نمیاد این و هری پاتر!
گرافیکش یه جوریه!

Spaniuly
25-06-2010, 21:10
من از این نوع سبک اصلا خوشم نمیاد این و هری پاتر!
گرافیکش یه جوریه!

این بازی انیمیشن هست نکنه انتظار داری توی بازی جای انیمیشن Movie شرک رو ببینی؟ گرافیکش هم برای یک بازی انمیشنی عالی هست. در ضمن مگه شما این بازی رو انجام دادی؟

Dark Shine
25-06-2010, 21:12
این بازی انیمیشن هست نکنه انتظار داری توی بازی جای انیمیشن Movie شرک رو ببینی؟ گرافیکش هم برای یک بازی انمیشنی عالی هست. در ضمن مگه شما این بازی رو انجام دادی؟
البته درسته هنوز که بازی نکردی تصمیم بگیری:13: ولی من برا نسخه های قبلیش گفتم:10:

pedram_sad
25-06-2010, 21:23
من اواخر بازی هستم
خیلی خوشم اومد
ترکیبی بودن بازی بین 4 تا شخصیت و گرافیک خیلی خوب
اب عالی کار شده تو بازی
تو شخصیت ها هم donkey از همه بهتر ساخته شده و گرافیک ملسی داره
موقع درگیری soundtrack هایی از فیلم پخش میشه
و هر مرحله به مرحله Cg movie هم نشون میده و هر چی جلوتر میری قابلیت های قوی تر باز میشه برای شخصیت ها
در کل خیلی بازی خوبیه

Dark Shine
25-06-2010, 21:25
سیستم موردنیازشو ندیدم لطفا!

Spaniuly
25-06-2010, 22:59
من اواخر بازی هستم
خیلی خوشم اومد
ترکیبی بودن بازی بین 4 تا شخصیت و گرافیک خیلی خوب
اب عالی کار شده تو بازی
تو شخصیت ها هم donkey از همه بهتر ساخته شده و گرافیک ملسی داره
موقع درگیری soundtrack هایی از فیلم پخش میشه
و هر مرحله به مرحله Cg movie هم نشون میده و هر چی جلوتر میری قابلیت های قوی تر باز میشه برای شخصیت ها
در کل خیلی بازی خوبیه
بله دقیقا منم به همین علت تصمیم گرفتم بازی رو معرفی کنم حیفم اومد که این بازی رو تجربه نتکنن دوستان

سیستم موردنیازشو ندیدم لطفا!

Minimum System Requirements for Microsoft® Windows® XP:
3D hardware accelerator card required - 100% DirectX® 9.0c-compliant 128 MB video card and drivers*
Microsoft® Windows® XP
Pentium® 4 2.4 GHz or AMD Athlon™ XP 2500+ or higher processor
1GB of RAM
7.5 GB of uncompressed hard disk space (plus 400 MB for the Windows® swap file and 12 KB free for saved games)
A 100% Windows® XP-compatible computer system including:
DirectX® 9.0c (Included)
100% DirectX® 9.0c-compliant true 16-bit sound card and drivers
100% Windows® XP-compatible mouse, keyboard and drivers
100% Windows® XP-compatible 6x speed DVD-ROM drive (600 K/sec sustained transfer rate) and drivers (not required for games purchased through a digital reseller)
*Supported Chipsets for Windows® XP
All NVIDIA® GeForce® 6800 256 MB RAM and better chipsets
All ATI Radeon™ x1600 256 MB RAM and better chipsets
Minimum System Requirements for Microsoft® Windows Vista®:
3D hardware accelerator card required - 100% DirectX® 9.0c-compliant 128 MB video card and drivers*
Microsoft® Windows Vista® with Service Pack 1
1 GB of RAM
7.5 GB of uncompressed hard disk space (plus 400 MB for the Windows® swap file and 12 KB free for saved games)
A 100% Windows Vista®-compatible computer system including:
DirectX® 9.0c (Included)
100% Windows Vista®-compatible mouse, keyboard and drivers
100% Windows Vista®-compatible 6x speed DVD-ROM drive (600 K/sec sustained transfer rate) and drivers (not required for games purchased through a digital reseller)
*Supported Chipsets for Windows Vista®
Minimum System Requirements for Microsoft® Windows® 7:
Microsoft® Windows® 7
1 GB of RAM
A 100% Windows® 7 - compatible computer system including:
DirectX® 9.0c (Included)
100% Windows® 7-compatible mouse, keyboard and drivers
100% Windows® 7-compatible 6x speed DVD-ROM drive (600 K/sec sustained transfer rate) and drivers (not required for games purchased through a digital reseller)
*Supported Chipsets for Microsoft® Windows® 7

Recommended System Requirements for Microsoft® Windows® XP:
3D hardware accelerator card required - 100% DirectX® 9.0c-compliant 256 MB video card and drivers*
Microsoft® Windows® XP
Pentium® 4 3.4 GHz or AMD Athlon™ XP 3500+ or higher processor
2 GB of RAM
A 100% Windows® XP-compatible computer system including:
DirectX® 9.0c (Included)
100% Windows® XP-compatible mouse, keyboard and drivers
100% Windows® XP-compatible 6x speed DVD-ROM drive (600 K/sec sustained transfer rate) and drivers (not required for games purchased through a digital reseller)
*Recommended Chipsets for Windows® XP
NVIDIA® GeForce® 7600GS 256 MB RAM and better chipsets
All ATI Radeon™ HD 2000 series 256 MB RAM and better chipsets
Recommended System Requirements for Microsoft® Windows Vista®:
3D hardware accelerator card required - 100% DirectX® 9.0c-compliant 256 MB video card and drivers*
Microsoft® Windows Vista® with Service Pack 1
2 GB of RAM
A 100% Windows Vista®-compatible computer system including:
DirectX® 9.0c (Included)
100% Windows Vista®-compatible mouse, keyboard and drivers
100% Windows Vista®-compatible 6x speed DVD-ROM drive (600 K/sec sustained transfer rate) and drivers (not required for games purchased through a digital reseller)
*Recommended Chipsets for Windows Vista®
Recommended System Requirements for Microsoft® Windows® 7:
Microsoft® Windows® 7
2 GB of RAM
A 100% Windows® 7-compatible computer system including:
DirectX® 9.0c (Included)
100% Windows® 7-compatible mouse, keyboard and drivers
100% Windows® 7-compatible 6x speed DVD-ROM drive (600 K/sec sustained transfer rate) and drivers (not required for games purchased through a digital reseller)
*Recommended Chipsets for Windows® 7

نهایتا باید بگم بازی فوق العاده جذاب هست و من این بازی رو برای دوستانی که از انجام بازی هایی با موضوع و گیم پلی و تکراری خسته شدن و دنبال یک بازی با شرایط جدید و جذاب و پر هیجان هستند توصیه می کنم. حقیقتا کار های ترکیبی - فایتینگ های جالب باعث شده تا این بازی تلفیقی از یک بازی فایتینگ - فکری و معما گونه - تیمی - کشف راز و رمز ها و لذت از یک بازی زیبای اوپن ورلد سه بعدی باشه. من حقیقتا هنوز هم نتونستم ایرادی به این بازی بگیرم. باید قبول کرد چننین بازی هایی توی این بازار تقلید کاری گیم ها غنیمتی برای گیم خور ها هست. بخصوص این بازی رو به فاینال فانتازی باز ها توصیه می کنم.

popowoody
26-06-2010, 07:56
ببخشید ولی کسی لینک دانلود بازی رو سراغ نداره ؟

Spaniuly
26-06-2010, 08:47
دانلود بازب ها خودش تالار مخصوص داره اونجا درخواست بدید بازی یک DVD هست خیلی هم قشنگه بازیش. پیشنهاد می کنم حتما بگیرید و بازی کنید بازی مولتی پلتفورم هست.

pedram_sad
26-06-2010, 11:12
البته من نسخه PC که گرفتم 2 تا DVD هست ولی باز هم همون داستان تفاوت در نسخه ها هست و PC

Spaniuly
26-06-2010, 15:15
نسخه چند زبانه بازی 2 DVD هست ولی نسخه دو زبانه (Fr En) تک DVD
بازی رفته رفته داره سخت تر و سخت تر میشه ولی از اونجتایی که ما هم قویتر میشیم می تونیم بجنگیم در فایتینگ ها

pedram_sad
26-06-2010, 23:15
بازی همین الان تمام شد
در کل بسی لذت بردیم
اخرش هم مثل مور دشمن میریخت
جابل برای من این بود که بازی Port نبود و تو Credits بخشی بود به نام PC Development team

الان که همه بازی ها شدن کلیشه چه از نظر گرافیک هنری چه فنی و همش محیط های سنگین و تاریک و چرمی میدن به ملت همچین بازی شادی غنیمت بود

Spaniuly
27-06-2010, 13:01
بازی همین الان تمام شد
در کل بسی لذت بردیم
اخرش هم مثل مور دشمن میریخت
جابل برای من این بود که بازی Port نبود و تو Credits بخشی بود به نام PC Development team

الان که همه بازی ها شدن کلیشه چه از نظر گرافیک هنری چه فنی و همش محیط های سنگین و تاریک و چرمی میدن به ملت همچین بازی شادی غنیمت بود
100 درصد تائید میشه بازی عالی هست و به قول تو غنیمت بازی با این کیفیت و این موضوع و این جذابیت این روزا کم گیر میاد. خیلی وقت بود یه چنین بازی اعتیاد آور و مفرحی نزده بودم توی رگ واقعا به بچه هایی که از بی گیمی مزمن رنج می برن توصیه می کنم حتی یک لحظه منتظر نشن و بازی رو تهیه کنن. بخصوص این بازی خوراک کلاسیک گیم خور ها هست. که گیم رو از آتاری و میکرو آغاز کردن:46:

راستی پدرام الان داستان رو تموم کردی ؟ چند درصد شده بازیت؟ چون من سعی می کنم تا می تونم سیکرت ها رو پیدا کنم و واسه خریدن مهارت ها Level بالا پول جمع کنم... در ضمن هنوز الغ نمی تونه قفل های طلایی رو بشکنه و فیونا هم نمی تونه با فانوس آتیش بسوزونه این مهارت ها کی به دست میاد؟

pedram_sad
27-06-2010, 13:29
100

راستی پدرام الان داستان رو تموم کردی ؟ چند درصد شده بازیت؟ چون من سعی می کنم تا می تونم سیکرت ها رو پیدا کنم و واسه خریدن مهارت ها Level بالا پول جمع کنم... در ضمن هنوز الغ نمی تونه قفل های طلایی رو بشکنه و فیونا هم نمی تونه با فانوس آتیش بسوزونه این مهارت ها کی به دست میاد؟
من درصد رو نگاه نکردم ولی قبل از رسیدن به Chapter اخر بازی هم donkey اون قدرت super kick رو بدست میاره هم fionna اون قدرت super fire رو
بعد از اتمام بازی هم بر میگرده دهکده که میتونی برگردی به chpater های قبلی که جاهایی بودن که نیاز به این قدرت ها داشتی

خودم شخصا از اون مرحله که روی قایق بودیم و pinocio باید قایق رو با هدایت ما این ور اونور میکرد و گرداب تو دریا بود , خیلی خوشم امد

mohammadaliarmin
27-06-2010, 14:09
ببخشید دوستان میشه یه عکس از نسخه پی سی بازی رو بزارید چون می ترسم بازی رو بخرم بعد گرافیکش در حد پی اس 2 باشه
آه من آخرین بازیی که کارتونی بود خریدم واقا حالم بهم خورد اونم بازیه up بود
در هر صورت ممنون میشم عکس از بازی بزارید

hobgoblin
27-06-2010, 14:14
مگه ميشه داداش آرمين از يه بازي تعريف كنه و بد باشه

هر چند كه يكم انگاري به سن و سال ما نمي خوره ولي رفتيم سراغش

Reza Azimy_RW
28-06-2010, 17:05
سلام دوستان :10:
منم بازی رو گرفتم ولی خوب شاید بچه گونه باشه ولی شما که معرفی کنین Game Spot و ... کیلو چنده !

Spaniuly
28-06-2010, 22:25
ببخشید دوستان میشه یه عکس از نسخه پی سی بازی رو بزارید چون می ترسم بازی رو بخرم بعد گرافیکش در حد پی اس 2 باشه
آه من آخرین بازیی که کارتونی بود خریدم واقا حالم بهم خورد اونم بازیه up بود
در هر صورت ممنون میشم عکس از بازی بزارید

پست اول جیگر

مگه ميشه داداش آرمين از يه بازي تعريف كنه و بد باشه

هر چند كه يكم انگاري به سن و سال ما نمي خوره ولي رفتيم سراغش

سلام دوستان :10:
منم بازی رو گرفتم ولی خوب شاید بچه گونه باشه ولی شما که معرفی کنین Game Spot و ... کیلو چنده !
مرسی که نسبت به من لطف دارین واقعا لایق این محبت ورزی نیستم... قربونتون برم دوستای خوبم... حالا من اونقدر تمجید می کنم که همه فکر می کنن من با کمپانی سازنده اش قرار داد بستم :31: هدفم از معرفی فقط این بود که توجه دوستان رو به بازی که ممکنه خیلی وقته انجامش ندادن جلب کنم این بازی برای من که معنی خاصی داره... من از بچگی گیم بازی می کردم واسه همین از خود گیم خاطره ها دارم... همیشه از بازی کردن بازی های دارای Level Up لذت می بردم. بازی مثل سوپر ماریو خیلی نمی تونست جذب کنه چون تا آخرین لحظه اش نهایتا همونی می تونی باشی که توی همون شروعش می تونی باشی یعنی خوردن یک قارچ و افزایش قد و خوردن گل برای به دست آوردن گلوله آتشین... ولی بازی هایی مثل Captain Tsubasa Super Sticker یا بازی هایی که به نحوی دارای قابلیت Level Up بودن جذابیت خاصی داشتن و و انگیزه برای بیشتر بازی کردن. فقط یکی از مزایای این بازی یعنی شرک همین لول آپ و قابلیت کسب مهارت های بیشتر و جدیدتر هست این فاکتور توی گیم برای من فوق العاده با اهمیت هست. از بازی های یکنواخت زیاد خوشم نمیاد. من توجه به کارتونی بودن بازی نمی کنم تازه من ذاتا از انیمیشن شرک خوشم میاد و خاطرات خیلی خوبی دارم بخصوص از شرک 2 ولی خوب این علاقه ام به گیمش ربطی به این علاقه نداره. من خود گیم رو پسندیدم با روحیاتم سازگار هست چیز هایی که از یک گیم انتظار دارم برآورده کرده... داستان خوب و به روایت Cut Sence و نمایش بخش هایی از فیلم و گیم پلی خوب حرکات جالب در موقع فایتینگ امکان انتخاب کاراکتر های مختلف و استفاده از توانایی های منحصر به فردشون آموزش هایی که در حین بازی می تونید بگیرید. کمک هایی که شما مختار هستید برای حل معما بدست بیارید و یا سعی کنید خودتون حل کنید. یه بازی هست که هیچ چیزش اجباری نیست شما با اینکه یک بازی خطی انجام میدید ولی بعدا می تونید به جاهایی که قبلا رفتید قدم بذارید. حقیقتا اگه کسی بره توی بحر این بازی می فهمه که چی می گم

Vahid_1990
30-06-2010, 22:13
خیلی جالبه این بازی دارای قابلیت Level Up هست.
همه بازی ها دیگه یکمی از عناصر نقش آفرینی در خودشون دارن.
این پیشرفت در بازی ها باعث میشه بازی ها جذابتر باشن.

mehdy.z
30-06-2010, 23:27
منم با تعاریف دوستان گرفتمش:20:
البته دوستان گفتنی ها رو درمورد این بازی گفتند ولی تا همینجا که رفتم فقط می تونم بگم که به قول آرمین جون یک بازی با سبک کاملا متفاوت(لااقل با بازیهایی که من کردم)هست فقط یادتون باشه به این بازی باید به عنوان یک بازی فانتزی سرگرم کننده(در حد خود فیلم) نگاه کنید و از نظر گیم پلی مثلا باید از بازیهایی نظیر سوپر ماریو خوشتون بیاد وگرنه شخصا به کسانی که به دنبال بازیهایی کاملا جدی و اکشن هستند توصیه _ش نمیکنم!!
البته یه کم که بیشتر جلو رفتم میام آماردقیقتر_ ش رو میدم:46:

popowoody
02-07-2010, 13:55
دانلودش کردم سرگرم کنندست

M A S T 3 R
15-07-2010, 09:11
من این بازی رو در 2 DVD گرفتم اما کرک میخواد
داخل DVD هم یه کرک بود ولی خراب بود
اگه میشه کرک این بازی رو بذارید

Spaniuly
15-07-2010, 13:34

اون پائین اونی که 6.9 مگ هست رو دانلود کن

M A S T 3 R
15-07-2010, 15:13
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداون پائین اونی که 6.9 مگ هست رو دانلود کن
دانلود کردم اما کرک ویروسی هست و وقتی هم آنتی ویروس رو غیر فعال کردم وقتی فایل رو اکسترک میکنم اکسترک میشه ما بعد از چند ثانیه فایل کرک غیبش میزنه