PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوربین فیلمبرداری تا 250 تومان هست؟

SevenCity
25-06-2010, 13:58
دوربین فیلمبرداری تا 250 تومان هست؟ :31:
برای خرید میخوان!

mm45
27-06-2010, 11:45
دوربین فیلمبرداری تا 250 تومان هست؟ :31:
برای خرید میخوان!

سلام دوست من

من از این بابت که 2 روز طول کشیده جواب شما داده بشه عذر خواهی میکنم از طرف تمام کسایی که میتونستند جواب بدند :11:

شما می تونید از مارک سونی hc52 که شنیدم به تازگی گرون شده به قیمت حدود 270 هزار تومان بخرید. hc54 هم حدود 300 تومان باید باشه .
مزایا : صفحه لمسی و قابلیت اتصال به کامپیوتر .

sx40 هم میتونید به قیمت حدود 300 البته قیمت نمایندگیش را نمیدونم ، بخرید که نسل جدید دوربین های فیلم برداری محسوب میشه به دلیل استفاده از حافظه های فلش ssd .

از مارکهای دیگه مثل پاناسونیک اطلاع چندانی ندارم .

امیدوارم دوستان دیگه راهنمایی های بشتری بکنند.

tirdad_60
27-06-2010, 19:39
من از این بابت که 2 روز طول کشیده جواب شما داده بشه عذر خواهی میکنم از طرف تمام کسایی که میتونستند جواب بدند

به نظرم علت این مساله ایجاد تاپیک بدون احتیاج به اون بوده وقتی تاپیکی با این عنوان داریم بهتر نیست همون جا سوال خود را مطرح کنید؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

SevenCity
28-06-2010, 02:03
سلام دوست من

من از این بابت که 2 روز طول کشیده جواب شما داده بشه عذر خواهی میکنم از طرف تمام کسایی که میتونستند جواب بدند :11:

شما می تونید از مارک سونی hc52 که شنیدم به تازگی گرون شده به قیمت حدود 270 هزار تومان بخرید. hc54 هم حدود 300 تومان باید باشه .
مزایا : صفحه لمسی و قابلیت اتصال به کامپیوتر .

sx40 هم میتونید به قیمت حدود 300 البته قیمت نمایندگیش را نمیدونم ، بخرید که نسل جدید دوربین های فیلم برداری محسوب میشه به دلیل استفاده از حافظه های فلش ssd .

از مارکهای دیگه مثل پاناسونیک اطلاع چندانی ندارم .

امیدوارم دوستان دیگه راهنمایی های بشتری بکنند.

خواهش میکنم
من اطلاعی از این دوربین ها ندارم
فقط طرفمون یه دوربین سونی داره که با کپچر و هزار بدبختی ذخیره میکنه و به یک دوربین دیگه احتیاج داره
هندیکم مورد نظر شما چجوری ذخیره سازی میکنه؟

mm45
28-06-2010, 11:52
خواهش میکنم
من اطلاعی از این دوربین ها ندارم
فقط طرفمون یه دوربین سونی داره که با کپچر و هزار بدبختی ذخیره میکنه و به یک دوربین دیگه احتیاج داره
هندیکم مورد نظر شما چجوری ذخیره سازی میکنه؟

hc52 سونی ، مینی فیلم سونی می خوره . و قابلیت اتصال به کامپیوتر را داره البته توسط کابل ilink و کلا سری hc از سونی همینطورند
البته hc54 اتصال به کامپیوتر توسط usb هم داره .
sx40 سونی هم 4 گیگ حافظه ssd (یا فلش ) داره که حدود 1 ساعت و نیم فکر کنم قابلیت ضبط فیلم را داره البته قابلیت ارتقاء حافظه هم داره .