PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا ویستا نه سون آره؟؟؟

S0R3N4
25-06-2010, 11:00
سلام خدمت شما دوستان عزیز
خوبید؟
یه مشکل دارم و اونم اینه که درایور کارت گرافیکم رو برای ویندوز سون پیدا نکردم ولی واسه ویستا هست!
nvidia Gforce 5200 FX
حتی در سایت انیودیا هم نبود!حلا بگذریم!پس نمیتونم سون رو نصب کنم!!
حالا میخوام بدونم فرق ویستا و سون چیه؟؟؟
مرسی

mansour_hotboy
25-06-2010, 11:14
تا اونجایی که من اطلاع دارم درایور کارت گرافیک سری انویدیا برای ویستا و سون یکی هست.یعنی یک درایور برای هردو ویندوز:20:

sasan816
25-06-2010, 11:25
خوبید؟
یه مشکل دارم و اونم اینه که درایور کارت گرافیکم رو برای ویندوز سون پیدا نکردم ولی واسه ویستا هست!
nvidia Gforce 5200 FX
چرا نشه درایور رو به طور پیش فرض ویندوز نصب میکنه

MaSoUd555
25-06-2010, 11:32
خوبید؟
nvidia Gforce 5200 FX
حالا میخوام بدونم فرق ویستا و سون چیه؟؟؟
مرسی

مگه میشه؟؟؟؟

سون خیلی وقته آمده!!!باید تا الان همه کارت ها برای سون درایور داشته باشند!!!

خب فرقشون اینه که ویستا 5 حرفه اما سون 3 حرفه و این که سون ن داره اما ویستا نداره و ویستا ی و ت ا داره اما سون نداره:31:

تا زمانی که سون نبود از XP SP2 استفاده میکردم اما مایکروسافت اعلام کرد دیگه ساپورتش نمیکنه

ویستا هم یه هفته نصب کردم خوشم نیامد به نظر سنگین میاد!!!!خیلی محسوس نیست

اما وقتی سون نصب میکنی میفهمی کدوم بهتره:46:

S0R3N4
25-06-2010, 14:42
کارتم یکم قدیمیه
ولی خب
ویستا رو بدون مشکل اجرا میکرد
شما میتونیدو درایورش رو بذارید؟
مرسی...

---------- Post added at 02:42 PM ---------- Previous post was at 02:40 PM ----------

تا اونجایی که من اطلاع دارم درایور کارت گرافیک سری انویدیا برای ویستا و سون یکی هست.یعنی یک درایور برای هردو ویندوز

ولی تو قسمت دانلود درایور سایت انیویدا سون و ویستا رو جدا از هم جدا گذاشته...

Guts
25-06-2010, 14:55
کارت گرافیک اینا مشکل نداره اصلاً سون، شما نصب که کردی بزن به صورت اتوماتیک درایور رو از سایت ماکروسافت می‌گرده پیدا میکنه نصب میکنه. کارت گرافیک شما به صورت رسمی از طرف انویدیا برای ویندوز 7 پشتیبانی نمیشه و درایور رسمی نداره برای 7 ولی مشکلی نیست.
کارت شما که خوبه تو ویستا پشتیبانی میشه، من یه نوتبوک قدیمی دارم کارت گرافیکش Radeon 9200 Mobility هست این نوتبوک کلاً XP Compatible هست و ویستا و سون اینا حالیش نمیشه اصلاً، ویستا روش نصب کردم که واقعاً کند شده بود و مزخرف بود الان روش سون نصب کردم عین چی داره کار میکنه، البته ویندوز سون درایور کارت گرافیک منو شناخت (از اینترنت خودش دانلود کرد و نصب کرد) ولی بازم چون خیلی قدیمی بود و مانیتور نوتبوک منم واید بود این رزولوشن واید کلاً نداشت، منم درایور ویندوز XP کارت گرافیک رو گرفتم Compatibility فایل نصب درایور رو روی XP SP2 گذاشتن نصب کردم و الان بدون هیچ مشکلی داره کار می‌کنه البته کلاً این‌کارت‌ها توانایی پشتیبانی از Aero ویندوز رو ندارن و در حالت استاندارد کار می‌کنن.

S0R3N4
25-06-2010, 15:05
خوب میشه بگی چطور از مایکروسافت بگیرم؟
مرسی....

Mehrangz
25-06-2010, 17:01
شاید ویندوز 7 شما 32 بیتی هست دوست من به خاطر همین درایورش نصب نمی شه. به هر حال فکر کنم شما با نرم افزار DriverCure.v1.5 درایور مورد نظرتو دانلود کنی.

Guts
26-06-2010, 00:04
خوب میشه بگی چطور از مایکروسافت بگیرم؟
مرسی....
شما لازم نیست چیزی از ماکروسافت بگیری وقتی دنبال درایور می‌گرده خودش یه گزینه داره که از اینترنت درایور رو دانلود میکنه البته باید به اینترنت متصل باشی، شما برو بزن درایور رو بروز کنه یا دوباره نصب کنه.

S0R3N4
26-06-2010, 00:35
منظورتون رو نفهمیدم دوست خوبم
کجا دنبالش میگرده؟
من که چیزی ندیدم بگرده
من این با مشکل رو با کارت صدام هم دارم
آیا حل میشه با این روش؟

V i r u s e r
26-06-2010, 00:44
منظورتون رو نفهمیدم دوست خوبم
کجا دنبالش میگرده؟
من که چیزی ندیدم بگرده
من این با مشکل رو با کارت صدام هم دارم
آیا حل میشه با این روش؟
دوست من من خودم یه زمانی با این کارت 7 نصب کذدم
Aero هم ساپرت می کنه
شما برو از سایت Nvidia اخرین درایور رو دانلود کن (البته اول 7 نصب کن بعد به سایت اجازه بده خودش کارتتو بشناسه) بعد اون درایوری که بهت میده رو دانلود کن و نصب کن
حالا Windows Aero فعال میشه و می تونی استفاده کنی بدونه هیچ مشکلی
ولی برای بازی کردن اصلا خوب نیست حتی شطرنج ویندوز 7 رو هم تیک میزنه:2:
ولی مطمئن باش ویندوز 7 روش میاد چون من خودم ویندوز 7 نسخه ی 64 بیت رو روش نصب کردم :10:

S0R3N4
26-06-2010, 21:02
نه بابا
بازی میخوام چیکار
مرسی
من این مشکل رو با کارت صدام هم دارم
اونو چطور حل کنم؟
یک دنیا تشکر از همه

V i r u s e r
27-06-2010, 00:21
نه بابا
بازی میخوام چیکار
مرسی
من این مشکل رو با کارت صدام هم دارم
اونو چطور حل کنم؟
یک دنیا تشکر از همه
کارت صدای من Realtek بود
اگه مال شما هم همیه پس باید بگم با درایور ویندوز ویستا حل میشه
کلا برای ارتقا نگران نباشید من خودم بعد از نصب ویندوز 7 به تنها مشکلی که برخورد کردم مودم ADSL بود که با استفاده دایل اپ و Windows Update تونستم درایور اون رو هم دانلود کنم

قط گه مانیتورتون قدیمیه (منظورم Lcd قدمی هست) درایورشو از ویندوز اپدیت دریافت نکنید چون باعث زرد رنگ شدن عکس ها در Windows photo gallery میشه:10:

S0R3N4
27-06-2010, 17:08
نه
من Creative PCI 1373 دارم کارت صدا

V i r u s e r
28-06-2010, 11:57
نه
من Creative PCI 1373 دارم کارت صدا
نمی دونم ولی احتمالا درایور ویستا بهش می خوره
چون ویندوز 7 از کرنل ویستا استفاده می کنه فقط یکم ارتقا داده شده