PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ميشه بگين برنامه After Effects چي هست و از كجا ميشه دانلود كرد

komail
19-04-2006, 14:21
اگه میشه توضیح کامل بدین

komail
03-05-2006, 14:23
1 سال بعد!!!!!!!!!!!!!!

arash_irani
03-05-2006, 16:28
1 سال بعد!!!!!!!!!!!!!!
سلام کمیل جان
راستش من خودم برنامه After Effects رو از سایت خود ادوبی دانلود کردم و بعد متوجه شدم که این نسخه 30 روزه هستش و مدتها که دنبال کرکش گشتم بالاخره پیدا کردم و برنامه فول شد البته این مال حدود 7 الی 8 ماه پیشه چون من نسخه 6.5 رو نداشتم مجبور بودم دانلود کنم و دانلود کردم اگر دانلود کردی بگو تا کرکش رو برات آپلود کنم ولی الان که نسخه 7 این نرم افزار هم اومده
در مورد این که این نرم افزار چیکار میکنه باید خدمتت عرض کنم که برای ساخت جلوه های تقریبا ویژه و نقاشی روی فیلم و کلا برای میکس فیلم هستش که کارهایی که به صورت 3 بعدی انجام میده این نرم افزار رو از نرم افزارهای مشابه متمایز کرده خب میتونی به انجمن گرافیک سر بزنی و یکی دو تا آموزش هم اونجا گذاشته شده که انشاا... در چند روز دیگه هم یه آموزش دیگه دارم مینویسم که بزارمش

آموزش :" ساخت یک کلیپ تبلیغاتی" After Effects ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و آموزش : کار با فیلتر lens flare در After Effects ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید
یا حق

komail
04-05-2006, 15:25
مرسي از توضيحت