PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در Gprs ایرانسل

pooria_googooli
24-06-2010, 14:10
سلام . دوستان من با لپتاپ وقتی با gprs ایرانسل وصل میشم اولش خوبه ولی بعد از یکی دو دقیقه سرعت به صفر میرسه . کانکشین وصله ها سرعت صفر میشه . گوشیم با بلوتوث به لپتاپ وصل میکنم. چرا؟ :41:

Mahdi.p30
24-06-2010, 14:23
درسته که توی این چند روز تایپیکهایی توی این بخش زده میشه که مربوط به GPRS ایرانسل هستن ولی این تایپیکتون مربوط به انجمن موبایله
اونجا بهتر جواب میگیرید

Exir
24-06-2010, 16:07
سلام . دوستان من با لپتاپ وقتی با gprs ایرانسل وصل میشم اولش خوبه ولی بعد از یکی دو دقیقه سرعت به صفر میرسه . کانکشین وصله ها سرعت صفر میشه . گوشیم با بلوتوث به لپتاپ وصل میکنم. چرا؟ :41:

با کابل وصل کنید کیفیتش بهتر میشه.(تجربه شخصی)

pooria_googooli
24-06-2010, 18:42
نه خوب کیفیتش خدایی خوبه . فقط مشکلم اینه که چرا سرعت یهو میاد پایین .

joe_satriani
24-06-2010, 19:03
به قول دوستمون از كابل استفاده كنيد بهتره
بلوتوث بگير نگير داره

sunprogrammer
03-12-2010, 18:12
با سلام و احترام
بنده دقیقا همین مشکل را دارم

با کابل USB به دانگل(USB Modem) با مارک Huawi K4505 3G که مودم برای اینترنت GPRS/EDGE/3G است وصل می شوم، مودم را هم با کابل و هم بدون کابل USB وصل کرده ام و آزمایش کرده ام
کامپیوترم ویندوز 7 اوریجنال x64 نسخه Ultimate دارد و Update شده است
از Kaspersky IS 2011 اوریجنال و Update شده نیز روی سیتم نصب است تا بابت ویروس و تروجان و... اطمینان خاطر داشته باشم
لپتاپ بنده نیز جدید است و فکر نمی کنم مشکل از آن باشد

کلا همین مشکلی که عنوان کردند، برای بنده همیشه اتفاق می افتد، بعد از مدتی کانکت شدن یا دانلود کردن، سرعت صفر می شود، تنها چاره DisConnect->ReConnect است
لطفا اگر می دانید مشکل از کجاست، راهنمایی فرمایید

از سیم کارت ایرانسل، بسته یک ماه نا محدود استفاده میکنم

آیا راه حل ای برای مشکل وجود دارد؟

با سپاس

Hamid Reza
03-12-2010, 22:20
سلام

راجع به GPRS تاپيك تخصصي داريم

لطفا اونجا مطرح كنيد

تمامی مباحث مربوط به Gprs ایرانسل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با تشكر از توجهتون:11: