PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه و با چه برنامه يا سايت آموزشي برنامه نويسي را ياد بگيريم

saeeeed jon
19-04-2006, 11:55
با سلام خدمت هر آنكس كه پيام منو مخونه
بنده خيلي دوست دارم برنامه نويسي رو ياد بگرم و اين در صورتي هم است كه هيچي از برنامه نويسي بلد نيستم اگه دوستان عزيز در اين باره مطالبي در دارند كه به درد من مي خوره خيلي ممنون ميشم كه منو كمك كنند
با تشكر فراوان I love you bekhoda

vandu
21-04-2006, 09:15
به نظر من (و البته اکثریت) بهتره که از VB شرئع کنی سایت های زیادی هم هست مثل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و یه کتاب هم هست از جعفرنژاد قمی

kamal114
30-06-2006, 19:24
به نظر من کسی موفق میشه که++ C رو خوب بلد باشه

CyberSunset
04-08-2006, 09:40
به عنوان كسي كه حدود 15 ساله كه با زبانهاي مختلف برنامه نويسي كرده‌ام، فكر مي‌كنم بهتره با يك كلاس ويژوال بيسيك كار رو شروع كني، چون كلاس خيلي به آموزش سرعت مي‌ده، وقتي زمينه پيدا كردي، انوقت با كتاباي خوبي مثل كتاب آقاي جعفرنژاد قمي مي توني كار رو دنبال كني.
فعلا مهمه كه با الگوريتم و فلوچارت و يك زبان ساده (مثل ويژوال بيسيك) آشنا و مسلط بشي. بعدا يادگيري زبانهاي ديگه برات خيلي راحتتره. بايد بدوني كه برنامه‌نويسي مثل يادگيري يك نرم افزار آماده مثل ورد و فتوشاپ نيست، خيلي تمرين ميخواد.

mohammad.clergyman
04-08-2006, 10:23
بسم رب الشهداء

==============

سلام من هم همین سوال را داشتم ولی مسئله اینه که من هیچ چی برنامه نویسی بلد نیستم

حتی بیسیک ساده

میخواستم یه سایت یا یه لینک آموزشی بگید که من یادگیری را از اونجا آغاز کنم

همچنین من میخوام طراحی وب را یاد بگیرم یه خورده فرونت پیچ بلدم به نظرتون باید سراغ برنامه نویسی

تحت وب برم ؟ از کدوم برنامه و کجا شروع کنم ؟

ممنون :biggrin:

mohammad.clergyman
11-08-2006, 19:15
بسم رب الشهداء

=============

كسي نيست كه سوال من را جواب بده !!!!!

masoud908
11-08-2006, 19:25
منم مثل تو هيچي از برنامه نويسي سرم نميشه.