PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [B]معرفی برنامه مدیرت کافی نت خوب [/B]

h1and1saman
24-06-2010, 12:28
سلام دوستان من دنبال برنامه مدیریت کافی نت خوب می گدم راستیتش یکی خریدم ولی زیاد جالب نیست ایراداتی داره که می خوامعوضش کنم اگه دوستان برنامه ای و میشناسند بگن-پولی باشه مشکلی نداره البته زیادم نره تو پاچم
منتظر جواب های دوستان هستم

morteza51
25-06-2010, 11:24
سلام دوستان من دنبال برنامه مدیریت کافی نت خوب می گدم راستیتش یکی خریدم ولی زیاد جالب نیست ایراداتی داره که می خوامعوضش کنم اگه دوستان برنامه ای و میشناسند بگن-پولی باشه مشکلی نداره البته زیادم نره تو پاچم
منتظر جواب های دوستان هستم

به نظر من فقط handycoffee خوبه ....!!!:5:

h1and1saman
25-06-2010, 14:21
هندی کافه که می گی رایگانه یا بایید کرک شدشو استفاده کنم و بعد از یه مدتی از کار بیافته یا اذیت کنه-من حوصله مسخره بازی رو ندارم یه چیز توپ باشه پولی هم بود مشکلی ناشته باشه فقط اذیت نکنه

morteza51
25-06-2010, 18:39
اين روزا بيشتر جاها از اين استفاده ميكنن.از لحاظ كارايي هم جزو بهترين هاست.
البته نسخه هاي مختلفي داره.
اين نرم افزار رايگانه و ميتونيد سرچ كنيد و دانلودش كنيد.

xeNociDe
25-06-2010, 18:56
Handy Cafe v2.1.32 se | with Serial Numbers and Updates | 12.7 MB

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

h1and1saman
26-06-2010, 12:34
فارسی سازش هم هست-آخه خودم نمی تونم وایسم باید برم دانشگاه ها هر 1ماه یه بار به کافی نت سر می زنم می خوام داداشمو بزارم که با انگلیسی مشکل داره اگ می شه فلارسیش کرد لطفا بگید البته دارم دانلودش میکنم ببینم چه جوریه و تشکر بسیار میکنم از دوستانی که پاسخ دادن

Open-Source
26-06-2010, 12:41
یه برنامه فارسی دیدم فکر کنم اسمش عصر ارتباط بوده.
ولی نمیدونم خوبه یا نه.
یه سرچی بزن شاید به درد بخور باشه.

h1and1saman
26-06-2010, 12:47
راستی من اون روز تو یکی از کافی نت ها برنامه ای دیدم که خیلی باهاش حال کردم به مدیری کافی نت گفتم ولی گفت اینو خودم ساختم و نمی فروشمش نمیدونم خالی بست یا نه از دوستان می خوام بپرسم ببینم راست می گه یا خالی بسته اگه کسی داره می خرمش
مشخصات ظاهری برنامه این بود:روی دسکتاپ سییستم های کلاینت هیچی نبود و وقتی می خواستی بری زمان استفاده و پولشو ببینی می رفتی بالا یعنی موسو می چسبوندی به بالای مانیتور یه صفحه های لغزانی آبی رنگی پایین می اومد که توش نوشته بود و باز می رفت بالا
دوستان اگه چنین برنامه ای رو دیدن بگن ببینم طرف خالی بسته یا واقعا خودش نوشته و اگه دارید یا میدونید که از کجا می تونم بخرمش که محشر میشه
منتظر دوستان گل پی سی وردی هستم
باتشکر فراوان

h1and1saman
26-06-2010, 13:37
نه دوست عزیز اینی که معرفی کردید(عصرارتباط)زیاد جالب نیست برنامه های جالبتری رو با قیمت کمتر می فروشن
یه برنامه توپ پولی انگلیسی هم باشه مشکلی نداره چیکار کنیم باید بسازیم نبوووووووود

morteza51
27-06-2010, 10:22
راستی من اون روز تو یکی از کافی نت ها برنامه ای دیدم که خیلی باهاش حال کردم به مدیری کافی نت گفتم ولی گفت اینو خودم ساختم و نمی فروشمش نمیدونم خالی بست یا نه از دوستان می خوام بپرسم ببینم راست می گه یا خالی بسته اگه کسی داره می خرمش
مشخصات ظاهری برنامه این بود:روی دسکتاپ سییستم های کلاینت هیچی نبود و وقتی می خواستی بری زمان استفاده و پولشو ببینی می رفتی بالا یعنی موسو می چسبوندی به بالای مانیتور یه صفحه های لغزانی آبی رنگی پایین می اومد که توش نوشته بود و باز می رفت بالا
دوستان اگه چنین برنامه ای رو دیدن بگن ببینم طرف خالی بسته یا واقعا خودش نوشته و اگه دارید یا میدونید که از کجا می تونم بخرمش که محشر میشه
منتظر دوستان گل پی سی وردی هستم
باتشکر فراوان

بله ميتونه خودش ساخته باشه.
هم اونطور كه گفتم ورژن هاي مختلفي داره.در مورد ورژن هاي فارسي هم همينطوره.بستگي داره تا چه حد و به دست چه كسي فارسي شده.مثل ويندوز كه نسخه هاي مختلفي داره.
شما سعي كن از نسخه اي استفاده كني كه اصولي و توسط فردي حرفه اي فارسي شده باشه.

h1and1saman
27-06-2010, 13:40
یعنی خودش نوشته بابا ایول داره-یه سوال این برنامه هایی مدیریت مثلا همین هندی کافه رو نمی شه قسمت کلاینت ها رو دستکاری کرد یعنی شکل و قیافشو عوض کرد یا کوچترش کرد(قسمتی که زمان شروع و قیمت و این چیزارو می زنه)
اگه کسی می دونه که می شه یا نه لطفا بگه دمتون گرم بروبچس باحال:31::10:

h1and1saman
28-06-2010, 13:46
نبود؟؟؟؟؟؟بیخیال میرم می گردم اگه پیدا کردم که هیچ پیدا نکردم بازبرمیگردم همینجا آخه جایدیگه ایرو ندارم کهبرم آویزونیم دیگه
درضمن می خواستم بپرسم کسیتا حالا با توربونت که شرکت پروازه واسه کافینت داده کار کرده و نظرش چیه؟البته دموشو گرفتمبدنیستاما اگه کسی تجربهکرده نظرشو بگه ممنون می شم

Jalal
28-06-2010, 14:38
تمام نرم افزارهای مورد نیاز در کافی نت و گیم نت ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
#16 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

smss.exe
29-06-2010, 11:32
سلام به دوستان

خودم از اين نرم افزار استفاده مي كنم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برنامه ي خوبيه پولش 20 هزار تومنه

قابليت هاي زيادي هم داره كاملا فارسي هم هست

h1and1saman
30-06-2010, 13:06
من خودم اینو خریدم خوبه اما زیاد جالب نیست ایراداتی داره که باعث می شه کنار بزارمش-اولین و بدترین چیزش تبلیغات بالای صفحه کلاینت هاست که علاوه بر گرفتن سرعت با اعصاب بازی میکنه-دومیش اینه که برای صفر کردن تایم باید حتما یه بار باز و بسته کنی یعنی نمی شه یعنی نمیشه تامو صفر کرد بدون باز و بسته کردن در کل قسمت تایمی زیاد جالب کار نشده برنامه های کرک شده یا رایگان تو این قسمت ها قوی ترن
مرسی از پیشنهات اما همینو داشتم دارم دنبال یکی دیگه می گردم فعلا می خوام واسه شرکت پروازه رو بخرم فکر کنم باز از همشون بهتره(درسته نسخه خارجیشو فارسی کردن یعنی فقط زحمت فارسی سازیشو کشیدن اما همینشم خوبه)
اگه پیشنهاد و گزینه دیگه ای هم بود ممنون می شم معرفی کنید