PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کدوم شرکت در تهران روی فیبر نوری adsl ارائه میکند؟؟

mohammad_87
23-06-2010, 22:50
با سلام.
من خطی با پیش شماره 3337 از مخابرات عرب سرخی دارم.که میگن فیبر نوریه!حدود سه سال پیش از نعمت adsl که داشتم منع شدم!!از اون موقع تا حالا هروقت پیگیری کردم میگن دوماه دیگه.میگن حرف مرد یکیه اینجاست ها...
خلاصه اینکه چند روز پیش وقتی درباره همین موضوع با مرکز مخابرات مربوطه تماس گرفتم،طرف که خدا خیرش بده یه اطلاعاتی داد که مثل اینکه امکانش هست بتونم از adsl استفاده کنم.میگفت: "باید بری پیش رییس مخابرات و... اما ممکنه بازم درست نشه.بستگی به خطت داره اما وضعیت از دوسال پیش بهتره و مشکل برخی از مشترکان فیبر نوری رفع شده..."
حالا میخوام ببینم تا حالا کسی تونسته از مخابرات یا هر شرکت دولتی یا خصوصی روی فیبر نوری adsl بگیره؟
آیا روی همون خط ،سرویس میدن یا کافو رو عوض کردن؟هر راهنمایی دیگه ای که دارید بگید.
با تشکر...:11:

wichidika
25-06-2010, 14:21
با شاتل یه تماس بگیر ببن برنامه ایی ندارند روی فیبر نوری adsl بدهند

pejmangame
25-06-2010, 16:43
isp ما زو فیبر سرویس میده عصر نوین!

mohammad_87
26-06-2010, 02:03
isp ما زو فیبر سرویس میده عصر نوین!
جدا؟؟شما منظورت از isp ما چیه؟از خدماتش استفاده میکنی یا جزو نیروهای این شرکت هستی؟
البته توی سایتش زده پیش شماره مارو تحت پوشش نداره....:19:

A.IvI.I.N
26-06-2010, 09:50
اقا این عصر نوین یا داده گستر یا...(اخه 10 تا اسم داره) یه زمان تنها isp بود که تو مرکز ما پورت خالی داشت دلیلش هم این بود که:
128 نامحدود 50 تومن :18:
256 نامحدود 90تومن:18:
و...:31:
من خودم پارسال 1 ماه مجبور شدم بگیرم. سرعت دانلود 128 از 13 بالا تر نمیرفت.:27:
اینم شمارش 88333388
اگه gprs ایرانسل بگیرین شرف داره.:46:

KING_DESIGNER
26-06-2010, 16:04
عزیز با وجود نعمت EDGE و GPRS موبایلهای ایرانسل چرا میخوای ADSL بگیری ؟
یه دونه simcard dongle بخر 100 تومن با یه سیم کارت ایرانسل و سرماه شارژش کن ماهی 10 تومن نامحدود با سرعت 450 و دانلودی نزدیک به 25 کیلو در ثانیه یعنی ساعتی 100 مگ
این چیز بدیه ؟
قیمتش هم که میبینی مفته
وایمکس رو اوردن ( خود من اولین تاپیکشو زدم) ولی اینقدر به ملت حال نداد توصیه من استفاده از eDGE هست و منت هیچ احدی رو نکش .
فعلا

mohammad_87
14-07-2010, 20:24
این edge هم فعلا جواب نداده....ای خدااااااااااااااا...
---------------------------------------
جدیدا مثل اینکه در برخی مراکز،کسانی که درخواست adsl داشتن و خطشون فیبر بوده خود مخابرات کابلهارو به مسی برگردونده و بهشون سرویس داده.آیا کسی اینجوری تونسته adsl بگیره؟اگه آره در کدوم منطقه؟
خبر جدیدی از ارایه سرویس adsl برای کسانیکه روی فیبر هستن ارائه نشده امیدوار بشیم؟؟

KING_DESIGNER
15-07-2010, 00:49
مملی برو پیش رییس مرکز یه خورده هم ته ریش بزار ایشالا که با اتکال به خداوند مشکلتون حل میشه
در پناه خدا :46:
یکی از دوستان حل فرمودند....:27:

mohammad_87
18-07-2010, 20:27
QUOTE=KING_DESIGNER;5180116]مملی برو پیش رییس مرکز یه خورده هم ته ریش بزار ایشالا که با اتکال به خداوند مشکلتون حل میشه
یکی از دوستان حل فرمودند....:27:[/QUOTE]
به به سلام علیکم ورحمه ا... خوبی حاج آقا؟؟خوشا به سعادت اون دوستتان.اما:
عزیزم این چه حرفیه شما میزنی؟؟فکر کردی که چنین ظاهری برای میانبر در کارهای اداری تاثیری داره؟!!شما فکر کردی که رییس روسای دولتی وجدان کاریشون رو بخاطر این چیزها و زبون لال رومیزی و زیر میزی زیر پا له میکنن؟!!نه عزیزم،الان عصر عدالت ورزیست...:27:
----------------------------------
البته توی هفته دیگه که سرم خلوت شد باید یه سری به این مخابرات بزنم.ایشاا... که یکی از روشهای معمول و انسانی جواب دهد.

KING_DESIGNER
19-07-2010, 07:21
QUOTE=KING_DESIGNER;5180116]مملی برو پیش رییس مرکز یه خورده هم ته ریش بزار ایشالا که با اتکال به خداوند مشکلتون حل میشه
یکی از دوستان حل فرمودند....:27:
به به سلام علیکم ورحمه ا... خوبی حاج آقا؟؟خوشا به سعادت اون دوستتان.اما:
عزیزم این چه حرفیه شما میزنی؟؟فکر کردی که چنین ظاهری برای میانبر در کارهای اداری تاثیری داره؟!!شما فکر کردی که رییس روسای دولتی وجدان کاریشون رو بخاطر این چیزها و زبون لال رومیزی و زیر میزی زیر پا له میکنن؟!!نه عزیزم،الان عصر عدالت ورزیست...:27:
----------------------------------
البته توی هفته دیگه که سرم خلوت شد باید یه سری به این مخابرات بزنم.ایشاا... که یکی از روشهای معمول و انسانی جواب دهد.
È circa la grazia di Dio, diceva lui.
Mio fratello

Fare un importo barba se Dio vuole risolvere il problema è
Mio fratello. Soglia amsal contesto, il giudice in vigore l'anno
Ho chiamato i leader raddoppiare gli sforzi di quest'anno
Si, mio fratello.
شما همون روشی که در بالا توضیح دادم انجام بدهید انشالا مشکل حل میشود نیازی به روشهای غیر انسانی نیست برادرم.:20::20::20::20::20:

uuss20ir
01-09-2010, 14:05
تا جایی که من می دونم حدود یکسال می باشه که فقط در اصفهان بروی فیبر نوری adsl برای مصارف خانگی می دهند و البته adsl مخابرات ; یعنی شرکت های دیگر روی فیبر نوری به دلیل هزینه زیاد اینترنت نمی دهند من خودم یک هفته پش adsl کشیدم (بروی فیبر نوری) سرعتش خیلی خوبه ولی قطعی مشکل زا شده من در این یک هفته 3 روزش adsl قطع بوده و 3 روز هم تلفن قطع بوده و جالب اینجاست که وقتی تلفن قطع می شه adsl وصل و برعکس. به
این هم سایت مشترکین adsl بروی فیبر نوری مخابرات اصفهان:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mohammad_87
02-09-2010, 18:40
بله.این سرویس مدت زیادیست که در افهان ارایه میشه.فکر کنم قبل عید بود.حالا نمیدونم کیفیتش چجوریه.اما متاسفانه در تهران این سرویس ارایه نمیشه.در برخی مراکز مشکل چند کاربر که روی فیبر بودن رفع شده.اما هنوز مشتری هارو بیشتر می پیچونن.

uuss20ir
08-09-2010, 10:05
اقا خیلی سرعتش خوبه با اینکه به همه مشترکین سرعت 128kb به بالا نمیده ولی پورت باز شده برای هر کاربر تا 1 mbpsبازه یعنی سرعت دانلود از 128kb بعضی مواقع بالاتر هم میره . دلیلش هم پیداست چون از طریق نور اطلاعات رد و بدل می شه سرعت نور که همه میدونید چقدره! قیمت هر گیگ 2500 تومانه که واقعا قیمتش نسبت به شرکت های دیگه در کل ایران ارزونتره البته شبانه رایگان نداره (ولی همه می دونند اون شرکت های که شبانه رایگان دارند سرعت شابها شون چقدر افتضاحه).ماهانه 4گیگ 10000تومان.

خلاصه مطلب من که از سرویس adsl بروی فیبر نوری در اصفهان خیلی راضیم البته اون قطعی که در تاپیک قبلی گفتم مشکل فنی مخابرات بود و حل شد و دیگر از اون روز تا به حال مشکلی ندارم.

یاحق

mohammad_87
19-10-2010, 19:44
اقا خیلی سرعتش خوبه با اینکه به همه مشترکین سرعت 128kb به بالا نمیده ولی پورت باز شده برای هر کاربر تا 1 mbpsبازه یعنی سرعت دانلود از 128kb بعضی مواقع بالاتر هم میره . دلیلش هم پیداست چون از طریق نور اطلاعات رد و بدل می شه سرعت نور که همه میدونید چقدره! قیمت هر گیگ 2500 تومانه که واقعا قیمتش نسبت به شرکت های دیگه در کل ایران ارزونتره البته شبانه رایگان نداره (ولی همه می دونند اون شرکت های که شبانه رایگان دارند سرعت شابها شون چقدر افتضاحه).ماهانه 4گیگ 10000تومان.

خلاصه مطلب من که از سرویس adsl بروی فیبر نوری در اصفهان خیلی راضیم البته اون قطعی که در تاپیک قبلی گفتم مشکل فنی مخابرات بود و حل شد و دیگر از اون روز تا به حال مشکلی ندارم.

یاحق
هزار بار رفتم مخابرات میگن بهترین راه اینه که منزلتون رو عوض کند!!عجب راه حل کم خرجی.نه؟
این سرویس تو تهران نیومده؟؟!!

sei_pm
19-10-2010, 19:57
هزار بار رفتم مخابرات میگن بهترین راه اینه که منزلتون رو عوض کند!!عجب راه حل کم خرجی.نه؟
این سرویس تو تهران نیومده؟؟!!

چرا بعضی مناطق هم روی فیبر سرویس میدند تو تهران.
تحت پوشش وایمکس نیستید؟ حداقل از دایال آپ بهتره.

mohammad_87
19-10-2010, 21:11
چرا بعضی مناطق هم روی فیبر سرویس میدند تو تهران.
تحت پوشش وایمکس نیستید؟ حداقل از دایال آپ بهتره.
منطقه ما(مخابرات عرب سرخی)چندتا پیش شماره رو فیبر کرده هنوز میگن امکانات نداریم.آخرین بار هفته قبل بود رفتم.شماره رو نوشتند با نام صاحب خط گفتن فعلا باید صبر کنید تا پیش شماره های معمولی درخواستهاشون تموم بشه اگه پورت خالی داشتیم درخواستهای مشترکان فیبر بررسی میشه.یعنی یه جورایی همون نخود سیاه!
الان از edge ایرانسل استفاده میکنم که بدک نیست.وایمکس ایرانسل تحت پوشش هستیم مبین نت نه!اما هیچ چیز adsl نمیشه می خوام اول کاملا ناامید بشم از adsl و بعد برم سراغ وایمکس یا سرویسهای دیگه.

5ive
26-12-2010, 07:26
این edge هم فعلا جواب نداده....ای خدااااااااااااااا...
جدیدا مثل اینکه در برخی مراکز،کسانی که درخواست adsl داشتن و خطشون فیبر بوده خود مخابرات کابلهارو به مسی برگردونده و بهشون سرویس داده.آیا کسی اینجوری تونسته adsl بگیره؟اگه آره در کدوم منطقه؟
خبر جدیدی از ارایه سرویس adsl برای کسانیکه روی فیبر هستن ارائه نشده امیدوار بشیم؟؟

چرا خودتو ازیت میکونی.......ی پوینت تو پوینت بگیر خودتو اینقدر عزاب نده....
خرجش 1 دیش..:46:
256.........22.500تومان

mohammad_87
28-12-2010, 21:00
چرا خودتو ازیت میکونی.......ی پوینت تو پوینت بگیر خودتو اینقدر عزاب نده....
خرجش 1 دیش..:46:
256.........22.500تومان
میشه یه توضیحی بدین؟از کجا بگیرم؟چجوری هست و...

Help118
29-12-2010, 03:39
چه فرقی به حالمون داره که رو فیبر نوری بدن یا خط تلنف؟ وقتی مصارف خانگش داخل کشور محود شده به 512 و ارتباط گیت وی به خارج کشور 128 دیگه چیکار میشه کرد؟
شرکت مخابرات و زیرساخت گفته که محدودیت ربطی به ما نداره و نهادهای فرهنگی مسئولند! نمیدونم محدودیت حذف شده یا نه؟ انگار رو خط سیم مسی تا 2 مگ امکان هست بالاتر از اون به فیبر نیاز داره

Help118
29-12-2010, 03:47
میشه یه توضیحی بدین؟از کجا بگیرم؟چجوری هست و...
شونت تو پویت یا پیر تو پیر یا فیس تو فیس در اصلاح عامیانه
باید رادیو مودم بخری و با یه شرکت آی اس پی که این خدمات رو داره هماهنگ کنی و دکل بزنی و رادیو مودمت باید مقابل رادیو مودم آی اس پی باشه تا مستقیما از طریق وایرلس موجود بین این دو دستگاه به اینرتنت خانگی دسترسی پیدا کنی که اکثر شرکت ها اینجوری استفاده می کنن که خرجش گرونه!!
ولی فکر کنم منظور دوستمون یه چیز دیگه ای بود! انگار ایشون مد نظرشون ماهواره ای باشه!!!!!!!!!