PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل نصب نشدن nero در ویندوز 7

moderntalk
23-06-2010, 22:24
سلام.من امروز می خواستم nero 9 نصب کنم.که نصب کردم و پچش مشکل داشت unistall ش کردم.اومدم ورژن 7 ش رو نصب کنم دیدم بهم اختار داد که با ویندوز 7 سازگار نیست و این چیزا.منم اعتنا نکردم و دکمه ی install رو زدم.بعد تا نصفه رفت و یه دفعه ارور داد که باید installer بسته بشه و به مشکل خورده .که دو گزینه داشت یکی stop application و دیگری استفاده از اینترنت برای حل مساله.که خلاصه هیچ کدومش به درد ما نخورد.رفتم از کنترل پنل حذفش کنم که تا وسطا رفت و ارور دا که نمیتونه تکمیل بشه.حالا چجوری unistall ش کنم؟:19:
اومدم ورژن 8 رو نصب کنم دیدم میگه ورژن 7 رو ویندوز هست و باید اون رو unistall کنی.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا چی کار کنم؟؟؟:19:
در ضمن ویندوزم هم اوریجینال هست و مال خود لپتاپه.

Dew Drop
24-06-2010, 01:28
سلام
ببینید باsystem restore مشکلتون حل میشه؟

moderntalk
24-06-2010, 07:36
آخه مساله اینه که از ویندوز بک آپ نگرفتم از وقتی که لپتاپم رو گرفتم.می ترسم ویندوزم به مشکل بخوره.

MOHRIT
24-06-2010, 08:22
رفیق من نگاه کن زمانیکه نرو نصب میکنی و بعد از آن حذف میکنی با حذف خود ویندوز بیشتر مواقع فایلها کامل حذف نمیشه البته یه برنامه ای هست از خود نرو که این کار رو انجام میده و من توی دی وی دی کینگ دیدم و مشکل شما رو حل میکنه یعنی تمام فایلهای نرو را حذف میکنه

king of heaven
03-07-2010, 12:30
سلام دوست عزیز . هر وقت تو ویندوز حالا چه 7 باشه چه ایکس پی به مشکل unis برخورد کردی ازنرم افزارهای perfect unistaller یا final uninstaller استفاده کن . از نسخه جدیدش استفاده کن تا با ویندوزت سازگار باشه . این نرم افزارها قدرت زیادی توی پاک کردن برنامه ها دارن ضمن اینکه علاوه بر پاک کردن رجیستری رو هم پاک میکنن و میتونی مجددا نرم افزار دلخواهتو نصب کنی . هیچ نیازی به ریپیر کردن ویندوز و این چیزها نداری هر مشکلی داری با نرم افزارهای جانبی حل کن :)

lookajalali
11-10-2018, 19:21
سلام من مدت یک ماه ویندوز سون نصب کردم و با نرو 6 کار میکردم چون مرورگرم مشکل پیدا کرد ویندوز عوض کردم بعد از تعویض ویندوز هر کاری کردم نرو و برنامه kmpiayer نصب نمیشه همه ی برنامه های نرو نصب کردم نشد لطفا راهنمایی کنید ممنون اینم بگم بازم ویندوز ورژن بالاتری نصب کردم بازم نصب نشد

shaahani
11-10-2018, 23:08
سلام من مدت یک ماه ویندوز سون نصب کردم و با نرو 6 کار میکردم چون مرورگرم مشکل پیدا کرد ویندوز عوض کردم بعد از تعویض ویندوز هر کاری کردم نرو و برنامه kmpiayer نصب نمیشه همه ی برنامه های نرو نصب کردم نشد لطفا راهنمایی کنید ممنون اینم بگم بازم ویندوز ورژن بالاتری نصب کردم بازم نصب نشد

kmPlayer بسیار مزخرف هست و اصلا در حد و اندازه یک پلیر پخش DVD خوب نیست پیشنهاد من این است که از این پس K-Lite Codec Pack ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])استفاده کنید .
جایگزین نرو نیز نرم افزار های بسیار خوب دیگری هست اما اگه با دقت و توجه اون رو نصب کنید ، مشکلی نخواهید داشت و به خوبی کار خواهد کرد .
اگر قبلا نسخه ای نصب کرده اید که دچار فروپاشی شده است از برنامه های UnInstaller میتونید برای حذف نسخه قدیمی و نصب نسخه هماهنگ با ویندوز استفاده نمایید.

dione
09-06-2019, 09:49

نرو 2019 با وین 7 مشکلی نداره