PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل جدی در ویندوز 7

hamid1002
23-06-2010, 11:59
دوستان ویندوز من به مشکلی برخورده که وقتی رو start یا my computer کلیک میکنم دایم پیغام

Windows Explorer has stopped working رو میده هر چند بار هم کنسل یا گزینه های دیگه اش رو میزنی بازم همین پیغام رو تکرار میکنه حدود ده بار که تکرار میشه بر میگرده به حالت عادی ولی باز تا بخوایی کاری انجام بدی مجدد با همین پیغام مواجه میشم و صفحه دسکتاپ ریست میشه وقتی هم که با اینترنت اکسپلورر کار میکنم گاهی این پیغام رو میده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ودر ادرس بار صفحه این ادرس رو مینویسه res://ieframe.dll/acr_depnx_error.htm#,about:Tabs لطفا بفرمایید که چطوری میشه این مشکل رو حل کرد واقعا هیچ کاری نمیشه انجام داد ممنون میشوم اگه زودتر جوابمو بدین

باتشکر

pcnondaily
23-06-2010, 12:02
یا سیستم ویروسیه یا اینکه سخت افزارت نمی کشه. من روی سیستم سابقم که زیاد رو به راه نبود، ویستا نصب کردم، همش همین ارور رو می داد.

hamid1002
23-06-2010, 12:11
یا سیستم ویروسیه یا اینکه سخت افزارت نمی کشه. من روی سیستم سابقم که زیاد رو به راه نبود، ویستا نصب کردم، همش همین ارور رو می داد.

ولی من خیلی وقته که از این ویندوز استفاده میکنم و تا به امروز همچین مشکلی نداشتم و از نظر سخت افزاری مشکلی نداره و ویروس یاب من هم نود 32 هر روزه اپدیت شده است

BEHZAD2007
23-06-2010, 12:23
دوست عزیز شما یه بار ویندوز عوض کنید ببینید چی میشه

pcnondaily
23-06-2010, 12:41
معمولا اکسپلورر زمانی خطا می ده که یا معیوب باشه و یا اینکه توی یه پردازش بمونه. عوض کردن ویندوز همون راه حل مشکل اوله. البته ویروس ها هم یه اکسپلورر آسب میرسونن. دومی هم که معمولا علتش اینه که سیستم نمی کشه و نمی تونه یه فلدر یا فایل رو پردازش کنه.
شما شاید بتونی با repair هم مشکلتو حل کنی.
:31:

join me
23-06-2010, 13:06
شما باید دوباره 7 نصب کنید یا 7 رو ریپیر کنید ببینید چی میشه
:40::40::40:

amin_caragt2
23-06-2010, 14:05
شما باید دوباره 7 نصب کنید یا 7 رو ریپیر کنید ببینید چی میشه
:40::40::40:

خیلی از موقه ها بعد از نصب یک درایور دیگه ویندوز بالا نمیاد بهترین روشهای ریپیر چیه :11:

BEHZAD2007
23-06-2010, 14:08
دوست عزیز مشخصات سیستم رو بگو آخه واسه ی یکی از دوستان سون نصب کرده بودم وقتی آهنگ رو اجرا میکردی سیستم ریست میشد این ارور هم شاید از اون باشه

pcnondaily
23-06-2010, 16:28
برای ریپیر سیستمو با دی وی دی سون بوت کن، بعد ریپیر رو انتخاب کن.
این ساده ترین راه حله!
:31:

hamid1002
23-06-2010, 22:58
خیلی متشکرم از شما دوستان سیستم من بعداز نصب برنامه میر عماد این مشکل براش پیش اومده و به اکسپلورر اسیب رسونده میخوام بدونم بعداز ریپیر کردن فایلهای اسیب دیده از جمله اکسپلورر هم ترمیم میشوند
مشخصات سیستم :

main: asus p5kc
ram : 1 G
hard: 300

Dew Drop
24-06-2010, 00:37
سلام
برای اینترنت اکسپلورر تون تو تب tools برید به internet option بعد advance .اونجا بین گزینه ها تو قسمت security ببینید اگه enable memory protection ....attacks تیک داره تیکش رو بردارید .
برای windows explorer تون هم قبل repair یه بار اینا رو امتحان کنید.تو search بنویسید action center بازش کنید maintenance رو باز کنید پایینش نوشته viwe reliability history اون رو باز کنید یه صفحه ای براتون میاره که توش ارورهایی که توسط ویندوزتون گرفته شده رو نشون میده رو یکی از ضربدرهایی که اونجا هست که برای این مشکلتون گرفته شده رو کلیک کنید جلوش check for solution هستش اون رو کلیک کنید ببینید چی نشون میده؟
بعد این کار رو هم میتونید بکنید تو search بنویسید command prompt اون رو باز کنید.فرمان sfc /scannow رو اونجا بنویسید و اینتر رو بزنید.
یه نرم افزاری هم هست برای این کار ولی نمی دونم جواب میده یا نه اگه خواستید براتون میگم.

mohsen_1363
24-06-2010, 22:42
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز مشکل شما 100% ویروش هست
من هم این ویروس رو گرفتم
کم کم داشتم شک میکردم که مشکل از ویندوز باشه
تو همین فروم هم مرح کردم و مشکلم حل شد
البته من ویروس تست میکردم که به این ویروس دچار شدم
تنها ویروس کشی که جواب داد در کمال تعجب انتی مالوار بود
norton . kasper .aviera همه ناکام موندن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hamid1002
26-06-2010, 21:51
باتشکر از تمامی دوستان عزیز

من بعداز نصب یه نرم افزار ویندوز دچار این مشکل شد و بنا به گفته دوستان یا ویروسی بوده یا اکسپلورر در پردازش یکی از فایلها دچار مشکل بوده که به دلیل اینکه من ویروسیاب رو هر روز اپدیت میکنم احتمال ویروسی شدن کم بودش ولی با توجه به اینکه موقعی که رو صفحه دسکتاپ راست کلیک میکردم بازهم این مشکل پیش می اومد تم ویندوز رو عوض کردم و با نصب یه تم جدید و عمل کردن به توصیه دوست عزیزمان جناب sharifdorsa برنامه مشکل دار رو پیدا کردم و الان ویندوز به حالت عادی برگشته

باز هم از تمامی دوستان سپاسگزاری میکنم

bahmanpes
01-10-2010, 11:01
سلام به دوستان عزیز
منم مشکلی با اکسپلورر دارم اونم اینکه همینجوری بالای 50 درصد از cpu رو مصرف میکنه
میخواستم بدونم مشکل از کجاس؟
و اینکه این مشکل از اول وجود نداره
بعد از یه مدت یکی دو روزه این مشکل بوجود میاد
ممنون میشم جواب بدین

dante_7
25-12-2011, 02:13
سلام دوستان.منم مدتی با explorer مشکل پیدا کردم.وقتی میخوام درایو بازکنم کلی طول میکشه نوار سمت چپ هم روی ایکوناش یه ذربین میاد مشکل چیه؟