PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ترام

m.hamid
23-06-2010, 08:49
با سلام
دوستان من میخوام حالت ترام را در کورل درست کنم لطفا هر کی میتونه کمک کنه و روشهای انجام این کار را آموزش بده . خیلی گیرم
اگر یکی از دوستان بتونه در یک آموزش حالت ترام را در یک برگ ایجاد کنه واقعا ممنون میشم
با تشکر منتظرم

m.hamid
27-06-2010, 09:53
سلام
ممنون!
من فهمیدم که حالت ترام را باید با فتوشاپ درست کرد و بعد وارد نرم افزار وکتور کرد
ولی نمیتونم کاری کنم که پیکسلهای ترام خالص یک رنگ باشه
هنوز منتظر راهنمایی دوستان هستم

part gah
27-06-2010, 10:14
عکس و import کن تو ی کرل.بعد برو convert to bitmap عکس تبدیل به Bitmap میشه حالا توی نوار بالای گزینهedit bitmap رو بزن برنامه corel photo paint باز میشه توی قسمت Effects حالت دلخواهتو پیدا کن و بدi بعد هم یا save کن کارو یا کپی کن .

---------- Post added at 11:14 AM ---------- Previous post was at 11:12 AM ----------

دارم میگردم ببینم حالت ترام کجاست ببینم پیدا میکنم ولی شبیه شو دیدم.

m.hamid
27-06-2010, 18:27
عکس و import کن تو ی کرل.بعد برو convert to bitmap عکس تبدیل به Bitmap میشه حالا توی نوار بالای گزینهedit bitmap رو بزن برنامه corel photo paint باز میشه توی قسمت Effects حالت دلخواهتو پیدا کن و بدi بعد هم یا save کن کارو یا کپی کن .

---------- Post added at 11:14 AM ---------- Previous post was at 11:12 AM ----------

دارم میگردم ببینم حالت ترام کجاست ببینم پیدا میکنم ولی شبیه شو دیدم.

من کل اینترنت را گشتم به زبان فارسی چیز بدرد بخوری پیدا نکردم

part gah
28-06-2010, 13:07
اگه توی فتوشاپ با فیلتر Grain حالت ترام و ایجاد میکنی توی corel photo paint در منوی افکت گزینه Art strokes گزینه Pen & Ink میتونه کمکت کنه کلا من عاشق منوی افکت corel paint ام خیلی افکت های جالی داره :20:
بازم سوالی بود در خدمتیم:10: