PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سئوال در مورد انجمن ها

pakbakhteh
23-06-2010, 07:49
با سلام آيا اين امكان وجود دارد كه كاربر وقتي گرينه ي (( پست هاي جديد )) رو كليك ميكنه اونو محدود به يك انجمن خاص بكنه به عنوان مثال فرض كنيد كاربري به انجمن فتوشاپ علاقه داره و وقتي روي گزينه پست هاي جديد كليك مي كنه دوست داره فقط پستهاي جديد موجود در اون انجمن ( فتوشاپ ) براش ليست بشه .
همچين امكاني وجود داره ؟!
با تشكر:11:

pakbakhteh
24-06-2010, 11:32
بچه ها يعني كسي نيست كه بتونه در اين زمينه كمك كنه ؟!

!Plus
24-06-2010, 12:04
خب چه کاریه؟

برو تو همون انجمن فتوشاپ ، تاپیک هایی که پست جدید داره پررنگ تر میشه و میاد بالا و بعد از تاپیک های پیوست شده قرار میگیره! :31:

sina1415
23-07-2010, 01:35
نمی خواستم تایپیک برنم گفتم اینجا بپرسم ...... تایپک آهنگ ها کجاست؟

Babak
23-07-2010, 02:37
با سلام آيا اين امكان وجود دارد كه كاربر وقتي گرينه ي (( پست هاي جديد )) رو كليك ميكنه اونو محدود به يك انجمن خاص بكنه به عنوان مثال فرض كنيد كاربري به انجمن فتوشاپ علاقه داره و وقتي روي گزينه پست هاي جديد كليك مي كنه دوست داره فقط پستهاي جديد موجود در اون انجمن ( فتوشاپ ) براش ليست بشه .
همچين امكاني وجود داره ؟!

فکر نمیکنم همچین امکانی باشه. پست های جدید برای همه انجمن هاست و همونطور که دوستمون گفتن در هر انجمن خاص آخرین تاپیک های به روز شده بالاتر از بقیه و بولد شده نمایش داده میشن (البته به طور پیش فرض و قابل تنظیم توسط کاربر)

نمی خواستم تایپیک برنم گفتم اینجا بپرسم ...... تایپک آهنگ ها کجاست؟

هیچکس جز مدیران فعلا اونها رو نمیبینه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سيد امير
25-07-2010, 14:13
سلام
چرا تاپيك مربوط به اس ام اس ها حذف شده؟
مشكلي هست؟
دوباره قرار داده ميشه؟

mmiladd
25-07-2010, 14:54
سلام
چرا تاپيك مربوط به اس ام اس ها حذف شده؟
مشكلي هست؟
دوباره قرار داده ميشه؟

چیزی مشخص نیست.. ولی میشه امیدوار بود که این بخش با بخش عکس و بخش موسیقی برگرده..!

vahid_vaezinia
25-07-2010, 18:56
بر نمی گرده .... اگه یادتون باشه انجمن 'ماه پاره' هم داشتیم ، همین طور خبر های خارج از دنیای کامپیوتر ... حذف شدن و دیگه هم بر نمی گردند...

شاد باشید ...

saviss
25-07-2010, 21:33
انجمن های "حذف"شده فعلا برنمی گردند

شاد باشید ...
===
سعی می کنیم:دی

mmiladd
25-07-2010, 22:23
ما قول میدیم که بچه های خوبی باشیم.. با هم دعوا نکنیم..

بگو برگردن..!

N.I.M.A _ P30
25-07-2010, 23:23
من چرا تو قسمت سرآغاز نمیتونم تاپیک ایجاد کنم؟ اینو میگه:

دسترسی شما به این صفحه مقدور نیست و دلیل آن میتواند یکی از موارد زیر باشد :

نام كاربري شما امكان ورود ويا ويرايش اين صفحه را ندارد واين عمل مختص مديريت كل مي باشد

دسترسی اعضای جدید در دوره آزمایشی عضویت به گروه های اجتماعی مقدور نیست ( بعد از مدتی فعالیت محدودیت ها بصورت خودکار برداشته خواهند شد )

றД ĵ ĭ Đ
25-07-2010, 23:31
انجمن دانلود بازی هم نیست ؟ یا من نمیبینم ؟

یه تاپیک بود دانلود بازی های کم حجم و پرهیجان... دنبال اون میگردم

سيد امير
25-07-2010, 23:36
بخش اس ام اس واقعا حيفه.
واقعا قسمت كارآمدي بوده و هست.
طرفداراي زيادي هم داره.
خواهشا برگردونيد.

ali_hitler
26-07-2010, 00:14
سلام
من میخواهم بدانم که چگونه می توانم یک سوال را از همه کاربران بپرسم و یا حد اقل پرسشم را در جایی بگذارم تا دیگران ببینند و جواب دهند.البته سوال من یک طورای خاص است یک جورایی شخصیصت من می خواهم بدانم کسی از دوستان هست که در تهران و در بلوار ابوذر زندگی کند!!!!!!!!!.:41:

N.I.M.A _ P30
26-07-2010, 00:28
سلام
من میخواهم بدانم که چگونه می توانم یک سوال را از همه کاربران بپرسم و یا حد اقل پرسشم را در جایی بگذارم تا دیگران ببینند و جواب دهند.علبته سوال من یک طورای خاص است یک جورایی شخصیصت من می خواهم بدانم کسی از دوستان هست که در تهران و در بلوار ابوذر زندگی کند!!!!!!!!!.:41:

خودت فهمیدی چی گفتی؟ البته با الف بید.

றД ĵ ĭ Đ
26-07-2010, 00:30
سلام
من میخواهم بدانم که چگونه می توانم یک سوال را از همه کاربران بپرسم و یا حد اقل پرسشم را در جایی بگذارم تا دیگران ببینند و جواب دهند.علبته سوال من یک طورای خاص است یک جورایی شخصیصت من می خواهم بدانم کسی از دوستان هست که در تهران و در بلوار ابوذر زندگی کند!!!!!!!!!.:41:

آیا شما هنوز در زمان هیتلر زندگی میکنید؟

شاهزاده خانوم
26-07-2010, 00:44
ما همچنان خواهش میکنیم:دی

ali_hitler
29-07-2010, 03:09
خودت فهمیدی چی گفتی؟ البته با الف بید.
درست حق با شماست البته رو اشتباه نوشتم.
بید نه بود.
ولی من چیزی نگفتم من چیزی نوشتم.
راحت تر بگم من میخواهم با کسی از بچه های این سایت دوست شم که در تهران و در بلوار ابوزر زندگی کنه از شما راهنمایی خاصتم تا بدونم این سوال را کجا مطرح کنم.
حالا شما هم متوجه شدی.

ali_hitler
29-07-2010, 03:36
آیا شما هنوز در زمان هیتلر زندگی میکنید؟

سلام لطفا سوال را با سوال جواب نده ولی اگر جوابش برات مهم است باید بگم نه حداقل تقویم روی میز کارم این رو نشان نمیدهد.
من دنبال این فرد هستم که...................
نمی خواستم بگم ولی می گم کسی پیداشده که حرفایی به من زده که اگر حرفای او درست باشد معنیش این هست که 2 سال دوستان و فامیل و خویشاوندانم به من دروغ گفتن و با امید های الکی شون من رو بازی دادن حال فیمیدن این موضع که او دروغ می گوید و یا دوستان و فامیلم روفقط یک پسر یا دختر که از تهران و ساکن بلوار ابوذر وپل چهارم باشد می تواند معلوم کند.
خیلی جا ها به دنبال این پسر و یا دختر رفتم ولی چیزی دستم رو نگرفت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آخرین تیرم هست.
موفق باشید.

abm10
12-08-2010, 11:58
آقا این انجمن بازی های کامپیوتر کجا رفت ؟؟ خیلی وقته دیگه نیست !!!!!!!!:42::42::13::13::41:

قله بلند
22-08-2010, 21:58
سلام دوستان. دیدم که نام این تاپیک با سوالی که می خوام بپرسم همخونی داره به همین خاطر پست جدید نزدم. من چند ماهی می شه که به بخش گرافیک نرفته بودم. امروز رفتم که به گالری عکس سری بزنم ولی چنین گالری رو ندیدم. تازه در بخش گرافیک، جایی برای درخواست عکس ها بود که اونهم نبود. آیا این گالری حذف شده یا نامش تغییر کرده؟ می شه راهنمایی کنید

yuseph
23-08-2010, 07:31
سلام دوستان. دیدم که نام این تاپیک با سوالی که می خوام بپرسم همخونی داره به همین خاطر پست جدید نزدم. من چند ماهی می شه که به بخش گرافیک نرفته بودم. امروز رفتم که به گالری عکس سری بزنم ولی چنین گالری رو ندیدم. تازه در بخش گرافیک، جایی برای درخواست عکس ها بود که اونهم نبود. آیا این گالری حذف شده یا نامش تغییر کرده؟ می شه راهنمایی کنید
چندتا احتمال داره:
1-تاپیک موردنظر رفته صفحه 2یا3.
2-تاپیک موردنظر منتقل شده.
3-تاپیک موردنظر حذف شده باشه.
پیشنهاد:
به همکار انجمن مربوطه پ.خ.بده..مشکلت حل میشه.

marvel_malayer
23-08-2010, 11:47
اقا من هرچی فکر میکنم جای دو تا قسمت اختصاصی رو خالی می بینم
یکی مذهبی و یکی هم تخصصی ورزشی که طرفداران کمی هم ندارن اگه اضافه بشه خیلی خوب میشه

றД ĵ ĭ Đ
23-08-2010, 12:41
اقا من هرچی فکر میکنم جای دو تا قسمت اختصاصی رو خالی می بینم
یکی مذهبی و یکی هم تخصصی ورزشی که طرفداران کمی هم ندارن اگه اضافه بشه خیلی خوب میشه

شما تو همون مسجد دنبال مسائل مذهبی بگردی بهتره

marvel_malayer
23-08-2010, 12:43
شما تو همون مسجد دنبال مسائل مذهبی بگردی بهتره

دمت گرم واقعا ممنون از احترام به نظراتی که میزاری

றД ĵ ĭ Đ
23-08-2010, 13:00
دمت گرم واقعا ممنون از احترام به نظراتی که میزاری

من بی احترامی نمیبینم ، شما میبینی ؟

N.I.M.A _ P30
23-08-2010, 15:43

اگه شما آدم بی اعتقادی هستی و این مسائل برات کشکه دلیلی نداره به نظرات دیگران بی احترامی کنی. :13:
به نظر منم جای چنین انجمنهایی واقعا خالیه ولی کو گوش شنوا.

Babak
23-08-2010, 16:12
سلام
همین موضوع بالا ( راهنمایی دوستان به مسجد) نشون میده که بودن انجمن مذهبی خوبه یا بد. اینجا عمومیه و هر کس میتونه با هر شناسه کاربری بدون هویت توش فعالیت کنه. و نتیجتا با انواع عقاید هم توش مواجه میشیم. مذهب هم بخشی از اعتقادات درونی دوستانه و کوچکترین مطلبی خارج از عرف باعث ناراحتی میشه. مدیر ها باید بشینن صبح تا شب بن کنن کاربر های ضد دین رو احتمالا. ریسک هیتلرینگ سایت هم بالاتر میره.
قبلا توی انجمن متفرقه ( که دیگه نیست) تاپیک های مذهبی ایجاد میشد و نتیجش کشت و کشتار بود.
خلاصه اینکه جنبش نیست. نه در شما نه در ما و نه در آنها.

marvel_malayer
23-08-2010, 16:28
سلام
همین موضوع بالا ( راهنمایی دوستان به مسجد) نشون میده که بودن انجمن مذهبی خوبه یا بد. اینجا عمومیه و هر کس میتونه با هر شناسه کاربری بدون هویت توش فعالیت کنه. و نتیجتا با انواع عقاید هم توش مواجه میشیم. مذهب هم بخشی از اعتقادات درونی دوستانه و کوچکترین مطلبی خارج از عرف باعث ناراحتی میشه. مدیر ها باید بشینن صبح تا شب بن کنن کاربر های ضد دین رو احتمالا. ریسک هیتلرینگ سایت هم بالاتر میره.

اقا ممنون چه خوب میشه همه اینطوری جواب می دادند (با دلیل و استدلال)

ولی یه چیز دیگه اقا بخش مذهبی نمیشه ولی بخش ورزشی چطور؟ به نظر فکر نکنم این مشکلی پیش بیاره

Mr.Pooya
23-08-2010, 16:59
من انقدر فعالیت کردم مشکلی نبود ولی الان می خوام نقل قول کنم پستی را بعد که ارسال میکنم میگه به اجازه مدیر نیاز داره !!!!!!!!!!!!!!!!! پست می تونم بزنم اما نقل قول نمیشه چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Saeed kmss-D
23-08-2010, 17:29
سلام...

مشخصه که گالری عکس هم همراه چند انجمن دیگه موقتا برداشته شده!
به هر حال، این انجمن فعلا نیست و طبیعتا تاپیک موجود در انجمن هم غیر قابل دسترسیه!

موفق باشید♥♥♥

N.I.M.A _ P30
23-08-2010, 18:22
سلام
قبلا توی انجمن متفرقه ( که دیگه نیست) تاپیک های مذهبی ایجاد میشد و نتیجش کشت و کشتار بود.
خلاصه اینکه جنبش نیست. نه در شما نه در ما و نه در آنها.

خوب این مشکل میتونه با تایید شدن پستها قبل از نمایش توسط مدیر بخش حل بشه..که البته کار مدیر خیلی زیاد میشه ولی اگه تعداد مدیران رو افزایش بدیم ممکنه.

Babak
23-08-2010, 20:04
خوب این مشکل میتونه با تایید شدن پستها قبل از نمایش توسط مدیر بخش حل بشه..که البته کار مدیر خیلی زیاد میشه ولی اگه تعداد مدیران رو افزایش بدیم ممکنه.
امیدوارم نظری که میدم باعث ناراحتی کسی نشه.
نمیشه انجمن رو اختصاص داد به یه قشر خاص و بقیه رو مجبور به سکوت کرد. منتقدین مذهبی هم حق دارن مثل بقیه نظر بدن. اما نکته اینجاست که عموم نظرات منتقدین از طرف معتقدین توهین تلقی میشه و این توهین باب درگیری رو باز میکنه. منظورم از ظرفیت و نبودش اینه که ما تحملی برای مواجه با نظری خلاف نظر خودمون رو عموما نداریم.
پس یا باید یه عده رو به سکوت وادار کرد (من از تعداد پست هایی که پاک کرده بودم قبال میدونم که کم نیستن) و این نا حقیه یا اینکه دور همچین انجمنی رو که باعث درگیری میشه توی فروم رو خط کشید.

یه تجربه بد دیگه هم داشته فروم. و اون اینکه کاربرانی که توی انجمن های دیگه (مثلا نرم افزار) به هم کمک میکردن بعد از درگیر شدن توی بحث های عقیدتی ( میشه حتی دعواهای ورزشی رو هم تو این لیست آورد. چون طرف داری از یک تیم بیشتر از اینکه مبتنی بر دلیل باشه میتنی بر احساسه ) توی دیگر انجمن ها با هم چپ میوفتادن و روح مثبت همکاری در انجمن تحت تاثیر احساسات از دست میرفت.
اببته اینها فقط یک نظر بود از طرف من که کاره ای نیستم اینجا.

Mr.Pooya
23-08-2010, 21:01
کسی جواب ما را نمیده ؟

من انقدر فعالیت کردم مشکلی نبود ولی الان می خوام نقل قول کنم پستی را بعد که ارسال میکنم میگه به اجازه مدیر نیاز داره !!!!!!!!!!!!!!!!! پست می تونم بزنم اما نقل قول نمیشه چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

yuseph
24-08-2010, 12:09
کسی جواب ما را نمیده ؟
عجب!!!
حالا توی کدوم انجمن یا تاپیک این جوری میشه؟
چرا با مدیر یا همکار اون انجمن مطرحش نمیکنی؟

yuseph
24-08-2010, 12:25
امیدوارم نظری که میدم باعث ناراحتی کسی نشه.
نمیشه انجمن رو اختصاص داد به یه قشر خاص و بقیه رو مجبور به سکوت کرد. منتقدین مذهبی هم حق دارن مثل بقیه نظر بدن. اما نکته اینجاست که عموم نظرات منتقدین از طرف معتقدین توهین تلقی میشه و این توهین باب درگیری رو باز میکنه. منظورم از ظرفیت و نبودش اینه که ما تحملی برای مواجه با نظری خلاف نظر خودمون رو عموما نداریم.
پس یا باید یه عده رو به سکوت وادار کرد (من از تعداد پست هایی که پاک کرده بودم قبال میدونم که کم نیستن) و این نا حقیه یا اینکه دور همچین انجمنی رو که باعث درگیری میشه توی فروم رو خط کشید.

یه تجربه بد دیگه هم داشته فروم. و اون اینکه کاربرانی که توی انجمن های دیگه (مثلا نرم افزار) به هم کمک میکردن بعد از درگیر شدن توی بحث های عقیدتی ( میشه حتی دعواهای ورزشی رو هم تو این لیست آورد. چون طرف داری از یک تیم بیشتر از اینکه مبتنی بر دلیل باشه میتنی بر احساسه ) توی دیگر انجمن ها با هم چپ میوفتادن و روح مثبت همکاری در انجمن تحت تاثیر احساسات از دست میرفت.
اببته اینها فقط یک نظر بود از طرف من که کاره ای نیستم اینجا.
حرفهایی که شما میزنید فقط صورت مسئله است.
واون نسخه ای که برای مسئله پیچیدین کاملا موقتی ونامناسبه...
مثل اینه که جراحتی رو که باید بخیه بخوره رو با چسب زخم بپوشونی!!!!
خوب معلومه که جواب نمیده..
حکایت انجمن های احساسی(مذهبی+ورزشی)ودرگیری ای اون وکشیده شدن درگیریها به انجمن های دیگه...
چیزیه که قابل حل شدنه.!!
مانیاز به فرهنگ سازی داریم.
به همین سادگی...
باید یادبگیریم که نظرات هم دیگه احترام بزاریم.
باید یادبگیریم چگونه نقد کنیم.
باید طریقه صحیح گفتگو وبه قولی کل کل کردن رویاد بگیریم.
وهزاران باید دیگه...
تاکی میخوایم با کشیدن خط قرمز احساسات خودمون رو اعدام کنیم؟
تاکی میخواهیم از افکار وامیال خودمون فرار کنیم؟
تاکی میخوایم خودکوبی کنیم؟
تاکی میخوایم ماسک به صورتمون بزنیم؟
تاکی میخوایم مشکلات رو زیرفرش قایم کنیم؟
تاکی میخواهیم مسائل رو قاطی هم بکنیم؟
تاکی میخواهیم بخاطر یه عده بزنیم یه عده دیگه رو به سکوت محکوم کنیم؟
تاکی باین این مشکلات ادامه پیداکنن؟
تاکی قراره که این وضعیت ادامه پیدا کنه؟
.
.
عزیزان این مشکلی نیست که نشه حلش کرد...
اگه همه بخواهیم وفرهنگسازی لازم صورت بگیره میبینید درعین این که انجمن ورزشی وانجمن مذهبی خواهیم داشت..بدون هیچ گونه مشکلی به فعالیتهای خودمون دربخشهای دیگه ودرکنارهمدیگه ادامه خواهیم داد....
+
این یک رویا نیست...

marvel_malayer
24-08-2010, 12:55
حکایت انجمن های احساسی(مذهبی+ورزشی)ودرگیری �ای اون وکشیده شدن درگیریها به انجمن های دیگه...
چیزیه که قابل حل شدنه.!!
به همین سادگی...
وهزاران باید دیگه...
.
.
اگه همه بخواهیم وفرهنگسازی لازم صورت بگیره میبینید درعین این که انجمن ورزشی وانجمن مذهبی خواهیم داشت..بدون هیچ گونه مشکلی به فعالیتهای خودمون دربخشهای دیگه ودرکنارهمدیگه ادامه خواهیم داد....
+
این یک رویا نیست...

با حرف شما کاملا موافق هستم
اگه نتوانیم فرهنگ سازی کنیم تا اخر عمر باید همینطور باشیم
بالاخره باید یه جایی برسیم که اینقدر شعور داشته باشیم روی نظرات و افکار خودمون بحث کنیم( البته بگم با منطق و مستدل نه همینطور چشم بسته و از سر بغض و کینه یا اینکه فلان جا بهمون بر خورده و بیایم عقده هامون رو خالی کنیم )

Mr.Pooya
24-08-2010, 14:15
عجب!!!
حالا توی کدوم انجمن یا تاپیک این جوری میشه؟
چرا با مدیر یا همکار اون انجمن مطرحش نمیکنی؟

در انجمن اینترنت و شبکه > سرويس اينترنت پرسرعت

الان موضوع را با همکار اون بخش هم مطرح کردم

Babak
24-08-2010, 23:55
حکایت انجمن های احساسی(مذهبی+ورزشی)ودرگیری ای اون وکشیده شدن درگیریها به انجمن های دیگه...
چیزیه که قابل حل شدنه.!!
به همین سادگی...
وهزاران باید دیگه...
.
.
+
این یک رویا نیست...

با حرف شما کاملا موافق هستم
اگه نتوانیم فرهنگ سازی کنیم تا اخر عمر باید همینطور باشیم
بالاخره باید یه جایی برسیم که اینقدر شعور داشته باشیم روی نظرات و افکار خودمون بحث کنیم( البته بگم با منطق و مستدل نه همینطور چشم بسته و از سر بغض و کینه یا اینکه فلان جا بهمون بر خورده و بیایم عقده هامون رو خالی کنیم )

ببخشید واقعا. این حرف ها کاملا درستن. اما فکر میکنم این حرف ها در اینجا فقط شعارن. بازم ببخشید، یه سری جمله قشنگ هست که ما حتی تعریف درست و کاملی ازش نداریم اما هر وقت جواب کم میاریم فوری اونا رو مطرح میکنیم. آزادی خواهی ، فرهنگ سازی، برابری، ... .

فرهنگ سازی احتیاجی به زور ادمین و مدیر نداره. خودمون میتونیم بسازیم. درسته؟
اما کجا بود این ایده فرهنگ سازی توی انجمن متفرقه زمانی که میشد هر بحثی ر و انجام داد؟ نگید مدیر چه کنه. مدیر صرفا یه سری ابزار محدود سازی داره و بس. غیر از اون ابزار ها کسیه مثل من و شما. تا خودمون همت نکنیم هیچ اتفاقی نمیفته. اما اونجا و در اون رمان صرفا ماجرای تاپیک های بحث مذهبی سیاسی و مشابهش فقط به فحش و فحش کاری میرسیدو اخرش مدیری بود که راهی جز اخراح یه عده نداشت.

همین تاپیک یک نفر یه نظر داد. یکی مخالفت کرد و دو نفر گفتن توهین نکن.( که شرمنده، منم توهین ندیدم در پیشنهاد به مسجد رفتن) جنبه بحث نیست بعد شما از فرهنگ سازی حرف میزنید.

دقیقا و با احتساب همه جوانب (و مطلقا خارج از قصه تکراری آزمون و خطا) بفرمایین بدون اینکه از ابزار اخراج و ویرایش پست استفاده بشه و بدون اینکه انجمن با مشکل هیتلرینگ مواجه بشه، چطور میشه کسی مثل آرش بی‌خدا (نام مستعار فردی مشهور در مبارزه با دین) از یه طرف و کسی مثل حاج منصور عرضی از طرف دیگه بیان تو این انجمن و علیه و له دین و اعتقادات اینهمه آدم حرف بزنن، خودشون که همدیگر رو نکشتن، بقیه هم بدون اینکه فحش بدن و دولت هم بدون اینکه هیتلر کنه انجمن سر جاش باشه و با خوبی و خوشی به گفتمان مثبت و دوستانه ادامه بدن؟؟؟

کسی تاپیک های احزاب پی سی ورد رو یادشه؟ به نظر من فوق العاده ترین اتفاقی بود که توی روابط اجتماعی پی سی افتاده تا حالا. یه سری تاپیک زدن ، یه سری حزب اینترنتی راه افتاد و مقدمه اش هم عالی بود . اما رسما رفت اونجایی که نباید. آنچنان دو دستگی توی فروم به وجود اومد که دو طرف توی تاپیک های دیگه و انجمن های دیگه هم میوفتادن به جون هم. من دیوونه این تاپیک ها بودم و خودم هم کسی بودم که وقتی به بن بست خورد بستمشون. چون راهی نیود. چون ما جنبه مواجه شدن با کسی که ذهنیتی مخالف ما داره رو نداریم. دقیقا به همین دلیل مملکتمون این شکلیه، کاملا برازنده خودمون. (ببخشید باز هم اگه به کسی بر خورد)

یادآوری: اینجا یه انجمن کامپیوتریه. به بحث های حاشیه ای هم تا جایی که مشکلی براش ایجاد نکنه میپردازه.

marvel_malayer
25-08-2010, 13:54
همین تاپیک یک نفر یه نظر داد. یکی مخالفت کرد و دو نفر گفتن توهین نکن.( که شرمنده، منم توهین ندیدم در پیشنهاد به مسجد رفتن) جنبه بحث نیست بعد شما از فرهنگ سازی حرف میزنید.

من نگفتم که ایشون توهین میکنه من فقط از ایشون به به خاطر احترام نظر بنده تشکر کردم به نظر من ایشون حرف منو بد تعبیر کرد کاش ایشون می تونست .......

راست می گید واقعا ما جنبه و تحمل حرف رو نداریم

ali_hitler
05-09-2010, 03:54

شما با همه مشکل داری . کمی دقت کن .

ali_hitler
05-09-2010, 04:01
چند وقتی نبودم ولی به این سرفصل امیدوار بودم که در بهبود انجمن ها کمک کنه ولی مثل این که این طور نیست این سرفصل فقط باعث ناراحتی و توهین به اعضاع شده .

آیا شما این طور فکر نمی کنید؟؟؟؟؟؟.

printemps
08-09-2010, 19:48
میشه تنظیمات رو طوری بذارید که با ارسال پست دوباره به همون تاپیکی که توش بودیم برگرده؟
نمیدونم این تنظیمات نرمال انجمنه یا اینم باز به خاطر محدودیت اعضای جدیده
ولی من هر تاپیکی میرم و پست میزنم به صورت خودکار به تالار مرجعش میره و این ادمو ازار میده.

بردیا
08-09-2010, 20:04
چرا وقتی امضاتو عوض میکنی امضای همه پستا به امضای جدید تبدیل نمیشه و در واقع پستا بدون امضا میمونه؟
دوم اینکه چرا من نمیتونم امضامو center بکنم؟
پیغام میده که بیشتر از 8خط نباید امضات باشه در حالی که امضای من درست 8خطه چه در حالت سنتر چه در حالت معمولی

srh124
10-09-2010, 14:43
ُسلام
یه سوال. من چند ماهی نبودم یعنی زیاد سر نمیزدم.
این بخش موسیقی کجا رفته؟ مخصوصا تاپیک "دانلود آهنگ های بی کلام"؟
ممنون

Babak
10-09-2010, 15:02
ُسلام
ممنون

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aliupdate
10-09-2010, 18:32
سلام
جطور ميتونم يكي از پست هاي خودم رو حذف كنم؟ من چند بار به خاطر سرعت كم اينترنت پست تكراري دادم اگر هم منيتونم يكي بياد حذفش كنه.اينم ادرسش:

هشت بهشت
10-09-2010, 18:37
سلام
جطور ميتونم يكي از پست هاي خودم رو حذف كنم؟ من چند بار به خاطر سرعت كم اينترنت پست تكراري دادم اگر هم منيتونم يكي بياد حذفش كنه.اينم ادرسش:

نمیتونید حذف کنید
فقط میتونید ویرایش کنید و به جای پست اضافی مثلا ......... یا حذف شود بذارید
بعد از همکار اون انجمن یا مدیرش بخواین تا پستتون را حذف کنه

printemps
10-09-2010, 21:17
نمیتونید حذف کنید
فقط میتونید ویرایش کنید و به جای پست اضافی مثلا ......... یا حذف شود بذارید
بعد از همکار اون انجمن یا مدیرش بخواین تا پستتون را حذف کنه
من تو بعضی تالارها گزینه ی ویرایش پستم ندارم علتش چیه؟

بردیا
10-09-2010, 21:47
ممنون بابک جان بابت درست کردن امضای من

---------- Post added at 10:47 PM ---------- Previous post was at 10:47 PM ----------

ُسلام
ممنون

توی گروه های اجتماعی گروه مربوط به موسیقی هم زده شده و دوستان فعلا اونجا دارن کار میکنن

jack426
15-09-2010, 03:18
چرا اینقدر پستهای من تکراری میشه دلیلش چیه ؟؟؟؟
مجبورمون میکنه پشت سر هم ویرایش کنیم اگه راه حل دارید بگید:41:

huti_421
15-09-2010, 06:37
چرا اینقدر پستهای من تکراری میشه دلیلش چیه ؟؟؟؟
مجبورمون میکنه پشت سر هم ویرایش کنیم اگه راه حل دارید بگید:41:

این به خاطر کم بوندن پهنای باند شما و در نتیجه پایین بودن سرعت اینترنت شماست، سعی کنید بیشتر از یک بار دکمه‌ی "ارسال جواب" رو نزنید

caca_caca888
13-10-2010, 21:45
تاپیک مشکلات بسته بود اینجا میگم:

چرا من تو اینجا نمیتونم تاپیک بزنم؟

Hamid Reza
13-10-2010, 22:14
تاپیک مشکلات بسته بود اینجا میگم:

چرا من تو اینجا نمیتونم تاپیک بزنم؟

سلام

اينجا توضيح داده شده

- اگر پس از بررسی فهرست بالا باز هم تاپیک مناسب برای ارسال مطلب خودتون پیدا نکردید لطفا در بخش اصلی انجمن موضوعات علمي تاپیک رو ایجاد بفرمایید در صورت مناسب بودن به انجمن مربوطه منتقل خواهد شد.
يعني اول بايد تاپيك رو تو موضوعات علمي بزنيد اگه مناسب بود منتقل ميشه به اين بخش

caca_caca888
13-10-2010, 22:22
نه خیر
یعنی اگه متوجه نشدید که کجا باید تاپیک بزنید برید تو اونجا بزنید.
البته این راهم میشه. تو اونجا میتونم تاپیک بزنم.

ممنون

Hamid Reza
13-10-2010, 22:28
نه خیر
یعنی اگه متوجه نشدید که کجا باید تاپیک بزنید برید تو اونجا بزنید.
البته این راهم میشه. تو اونجا میتونم تاپیک بزنم.

ممنون

اونجا گفته پست مناسب نگفته تاپيك كه دوست من

يعني يه سري تاپيك جامع اونجا هست مثلا سرطان و ايدز و خيلي چيزاي ديگه

شما اگه مطلبي دارين بايد تو تاپيك خودش بزنيد اما اگه مطلب جديدي براي گفتن داريد توي موضوعات علمي مطرح ميكنيد و بعد انتقالش ميدن

يعني اون انجمن فعلا براي پست زدن هست نه براي ايجاد تاپيك

به همين راحتي

afroodit
05-12-2010, 20:40
سلام تازه عضو شدم
میشه لطفا راهنمایی کنین که چه جوری میشه انجمن ساخت؟
ممنون میشم:31:

joe_satriani
06-12-2010, 19:10
سلام تازه عضو شدم
میشه لطفا راهنمایی کنین که چه جوری میشه انجمن ساخت؟
ممنون میشم:31:

با سلام
دوست عزيزم ايجاد انجمن دست مديران سايت هست
كاربران فقط ميتونن نظرات خودشون رو اعمال كنن و در صورتيكه مديران ضرورت ببينن انجمن رو ايجاد ميكنن
شما ميتوانيد توي تاپيك هايي كه دوستان در موارد مختلف بحث ميكنن به تبادل نظر بپردازيد و به اصلاح پست بديد
و يا اينكه تاپيك/موضوع توي انجمن مورد نظرتون ايجاد كنيد تا دوستان در مورد موضوع شما بحث كنن

موفق باشيد.

بردیا
04-02-2011, 11:54
من جدیدا چند وقته که هر وقت وارد سایت میشم و میخوام کرای بکنم مثل پست زدن یا پخ زدن یا تایید پیغامای پروفایل این ایراد رو میده
Your submission could not be processed because a security token was missing.

If this occurred unexpectedly, please inform the administrator and describe the action you performed before you received this error

بعدش که دوباره اون کارو میکنم همه چی درست میشه تا وقتی که دوباره از انجمنا خارج بشم و وارد بشم

Hossein1992
04-02-2011, 19:04
از کدام قسمت میتونم در مورد محتوای تبلیغات بالای انجمن سوال کنم؟از چه کسی؟

مثلا این تبلیغ مجموعه آموزش آشپزی به صورت تصویری هست یا متنی؟

ila
02-03-2011, 12:55
WO[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
صبح که وارد صفحه شدم از تعجب داشتم شاخ در میاوردم
منوی اطلاع رسانیمو نیگاه کنید..

اول فکر کردم واقعا این همه برام مسیج اومدم..خوشحال شدم...ولی بعد گفتم نکنه باز توطئه ای شده باز رفتم به خاطر پستی، چیزی، کسی شاکی شده گفتن حمله کنید..نیست ما اینجا کلی طرفدار داریم!!!
یه لحظه هم فکر کردم نکنه امروز تولدمه..دیدم نه بابا...ولی با حال بود..حال کردم..

گذاشتم امضا بینند همه

B3HZ@D
02-03-2011, 16:04
قبلا هم از این مشکلات برای یک سری دیگه از دوستان پیش امده بود
ولی در کل چیز جالبیه :31:

caca_caca888
02-03-2011, 18:59
WO[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
صبح که وارد صفحه شدم از تعجب داشتم شاخ در میاوردم
منوی اطلاع رسانیمو نیگاه کنید..

اول فکر کردم واقعا این همه برام مسیج اومدم..خوشحال شدم...ولی بعد گفتم نکنه باز توطئه ای شده باز رفتم به خاطر پستی، چیزی، کسی شاکی شده گفتن حمله کنید..نیست ما اینجا کلی طرفدار داریم!!!
یه لحظه هم فکر کردم نکنه امروز تولدمه..دیدم نه بابا...ولی با حال بود..حال کردم..

گذاشتم امضا بینند همه

ایول که باور کردی!:10:
این چهار میلیارد و سیصد تاست!چیزی حدود 60 برابر جمعیت ایران:18:

:10:

SR72
09-03-2011, 10:21
سلام ..
انجمن موسیقی به جایی منتقل شده ؟ جستجو هم جواب نداد
جریان چی هست ؟

Hadi King
09-03-2011, 11:57
سلام ..
انجمن موسیقی به جایی منتقل شده ؟ جستجو هم جواب نداد
جریان چی هست ؟

سلام ، انجمن موسیقی و چند تـا از انجمن های پربازدید دیگــه بخاطـر فیلـترینـگ از دید کاربرا مخفی شده ! ;)
موفق باشید!:40:

SR72
10-03-2011, 10:29
سلام ، انجمن موسیقی و چند تـا از انجمن های پربازدید دیگــه بخاطـر فیلـترینـگ از دید کاربرا مخفی شده ! ;)

اطلاع دارید کی دوباره فعال میشه ....؟

ممنون

caca_caca888
10-03-2011, 10:55
اطلاع دارید کی دوباره فعال میشه ....؟

ممنون
فعلا برنامه ای واسه برگشتنشون نیست...لطفا سوال نفرمایید!
بخشی از سخنان مدیران

koroshfe
23-03-2011, 18:55
دوستان مراحل دعوت های اعضای انجمن به یه گروهی که خودمون ساختیم و برای عضویگیریش خودمونیم باید دعوت کنیم رو بگید.هر چی می زنم نمی شه.
با تشکر

SHIRIN ENTEHARI
23-03-2011, 19:10
دوستان چه کار کنم که بتونم اینویز بشم؟؟؟

بعضی ها میبینم چراغشون خاموش ولی دارن فعالیت میکنن

joe_satriani
23-03-2011, 22:44
دوستان چه کار کنم که بتونم اینویز بشم؟؟؟

بعضی ها میبینم چراغشون خاموش ولی دارن فعالیت میکنن

با سلام
به قسمت تنظيمات كاربريتون بريد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسپس از سمت راست منوي ويرايش اختيارات بريد
اونجا از همون قسمت اول ميتونيد اين كار رو انجام بديد

موفق باشيد.

caca_caca888
24-03-2011, 00:03
با سلام
به قسمت تنظيمات كاربريتون بريد

سپس از سمت چپ منوي ويرايش اختيارات بريد
اونجا از همون قسمت اول ميتونيد اين كار رو انجام بديد

موفق باشيد.

سمت راست!
سمت چپ کامپیوتر:دی

hoomany
27-03-2011, 09:15
سلام دوستان
ببخشید ایا جایی هست که بتونم توش درخواست لینک داونلود موزیک بدم؟ دنبال یک موزیک هستم که بدجوری گیر کردم.
خیلی ممنون میشم جواب بدید. :20:

Hadi King
27-03-2011, 09:56
سلام دوستان
ببخشید ایا جایی هست که بتونم توش درخواست لینک داونلود موزیک بدم؟ دنبال یک موزیک هستم که بدجوری گیر کردم.

سلام دوست عزیز انجمن موسیقی به علــت فیلترینــگ ( مخفی ) شده ..
شمـا میتونید تو گروه موسیقی عضو بشیـد ، فکر کنم قسمت درخواست هم باشــه !

Lt.Ali
27-03-2011, 09:58
سلام دوستان
جواب داده شد .
لطفاً حذف شود . (: