PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویندوز روی فلش

p30worldapm
22-06-2010, 22:11
سلام
می شه راهنمایی کنین که چه جوری می تونم یه ویندوز سون رو روی یه فلش نصب کنم وچند تا برنامه مورد نیازم رو هم نصب کنم. و وقتی کامپیوتر رو روشن می کنم با ویندوزی که روی فلش هست بیاد بالا و برنامه های نصب شده کار کنند و به هارد کامپیوتر هم دسترسی داشته باشم؟

Dew Drop
23-06-2010, 00:08
سلام

مهم- آموزش کامل بوت کردن فلش برای نصب ویندوز 7

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

p30worldapm
23-06-2010, 10:41
این که برای نصب ویندوز با استفاده از فلش هست.
من می خوام ویندوز قابل حمل داشته باشم که یکی دوتا برنامه هم روش نصب کنم. که در کامپیوتر هایی که پسوردش رو نمی دونم با ویندوز خودم کار کنم.

xeNociDe
23-06-2010, 11:27
این که برای نصب ویندوز با استفاده از فلش هست.
من می خوام ویندوز قابل حمل داشته باشم که یکی دوتا برنامه هم روش نصب کنم. که در کامپیوتر هایی که پسوردش رو نمی دونم با ویندوز خودم کار کنم.
فلش رو میزنی به کامپیوتر از طریق نرم افزار HardBooster (متاسفانه نرم افزارش پولیه!) فلش رو به عنوان هارد دیسک به کامپیوتر میشناسونی بعد DVD ویندوز سون رو قرار میدی و روی فلش نصب میکنی (توجه داشته باش که فلش باید از 16 گیگ بیشتر حافظه داشته باشه ) بعد از نصب دوباره اون HardBooster رو میریزی توی فلش و تنظیماتش رو روی حال Portable User میزاری ..
از این به بعد هر وقت که فلش رو وارد دستگاهیی بکنی بازدن دکمه F8 (اگر سیستم به سون بخوره ) از توی Boot Menu گزینه بوت از Removable Disk رو میزنی و خلاص...

p30worldapm
23-06-2010, 13:33
ممنون.
می شه یه راه ارزون تر پیشنهاد کنین؟ برنامه دیگه ای این کار رو نمی کنه؟
یا لینک دانلود با کرک همین رو بزارین؟
من که سرچ کردم پولیش هم نبود! یه pc booster بود و یه hard booter. مطمئنین که اسمش رو درست نوشتین؟

kaveh_d
23-06-2010, 13:48
واسه XP یه ویندوز خلاصه شده وجود داره (کمتر از یک مگ). از سایت سافت گذر میتونی دانلودش کنی. اما ویندوز سون رو
ندیدم.

p30worldapm
23-06-2010, 15:37
واسه XP یه ویندوز خلاصه شده وجود داره (کمتر از یک مگ). از سایت سافت گذر میتونی دانلودش کنی. اما ویندوز سون رو
ندیدم.
مگه می شه ویندوز اکس پی کمتر از یه مگ باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:18 :
بعد می شه آدرسش رو دقیقا بدین؟ یا حد اقل اسمش رو بگین که سرچ کنم.

بعد من می خوام برنامه های خفن روش نصب کنم. این ویندوزه جواب می ده؟

kaveh_d
25-06-2010, 06:33
Windows_XP_Live_2009

از پی 30 دانلود میتونی دانلودش کنی.اینجا نمیشه آدرس گذاشت. یه ویندوز بسیار ساده اس.در حدیه که بشه باهاش کارای اولیه و یا تعمیر ویندوز اصلی رو انجام داد. با اینحال یه تستی بزن شاید به کارت بیاد.
ظرفیتشو اشتباها گفتم کمتر از یه مگ. منظورم کمتر از یه گیگ بود. حدود 165 مگابایته :31:.