PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظرتون راجع به TIGGO چیه؟

soooot
22-06-2010, 20:20
سلام
نظرتون راجع به خودرو TIGGO چیه؟
قیمتش 12 میلیون و خورده ای هست!
ارزون ترین شاسی بلند بعد از این چیه؟
مصرف سوختش چقدره؟
کیفیتش چطوره؟ تا حالا کسی امتحانش کرده؟

Dark.Life
23-06-2010, 12:08
واقعاً 12 تومنه ؟؟ :18:

یه چندتا عکس ازش :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشخصات فنی : این خودرو در 5 تیپ به فروش میرسه
موتور 1600 دنده دستی 5 دنده با قدرت 87 کیلو وات و گشتاور 147 نیوتون متر
البته ورزنش خیلیم زیاد نیست ... وزن این تیپش 1375 کیلوه ... حداکثر سرعت 160 کیلومتر در ساعت

تیپ بعدیش موتور 1800 داره قدرت به 97 کیلووات میرسه و گشتاور به 170 نیوتون متر ... بازم همون گیربکس 5 دنده دستی
حداکثر سرعت 175 ... وزن 1290 کیلو

تیپ بعد موتور 2000 با قدرت 102 کیلووات و گشتاور 182 ... 5 دنده دستی ... وزن 1375 ... حداکثر سرعت 170

تیپ بعدش همون 2000 سی سی هست دنده اوتوماتیک 4 دنده

و تیپ بعدش 4WD هست یا همون دو دیفرانسیل

البته این تیپاش باز یه زیر مجموعه standard ... comfortable ... luxary هم دارن که تو سانسورف این چیزا تفاوت دارن

حالا اینی که شما میگی 12 تومن کدوم تیپشه ؟ اگه آخری یعنی 4wd باشه عالیه

Amin-Nasim
23-06-2010, 13:37
به نظر من خرید ماشین چینی ارزش نداره

Dark.Life
23-06-2010, 14:25
به نظر من خرید ماشین چینی ارزش نداره

:13:
دوست عزیز اگر میخای کمک کنی تعصب و قضاوت از روی اسم رو بزار کنار
این ماشین درسته چینیه و کیفیتش هیچ وقت به خودروهای اروپایی و ژاپنی نمیرسه ولی کسی اینجوری نباید قضاوت کنه
شما وقتی میبینی قیمتش 12 تومنه میای با ماشینای هم رده خودش مقایسه میکنی ... مثلاً با 405 ... خب حالا به نظرت کیفیت این بالاتره یا 405 ؟
امکانات این بالاتره یا 405 ؟
ایمنی این بالاتره یا 405 ؟
و...
قدرت موتورش با توجه به حجم خیلی مناسبه ... مثلاً 1600 سی سیش 120 اسب قدرت داره ینی 10 تا بیشتر از 206 ... این نشون میده که موتور خوبی داره و پیشرفت خودروساز چینی رو نشون میده
بگزریم :13:

من رفتم تو سایت مدیران خودرو ... مشخصاتشو زده ... همون 2 هزار سی سی 4WD هست :20: :5:
قدرت موتورش 140 اسبه که به نظرم عالیه

pooria.rio
23-06-2010, 15:15
شما قیمت از کجا داری که میگی 12 تومن ؟
میشه معرفی کنی سایتی چیزی

Dark.Life
23-06-2010, 15:18
شما قیمت از کجا داری که میگی 12 تومن ؟
میشه معرفی کنی سایتی چیزی

دوستمون قیمت داد ... من جایی ندیدم
فک نمیکنم 12 باشه ... آخه کاپرا مثلاً 21 تومنه

2299
23-06-2010, 15:28

که یک SUV جمع و جور می باشد ، مدل دیگری از چری است که مدیران خودرو امسال آن را روانه بازار کرده است. چری 4 پیشرانه 1.4 ، 1.8 ، 2 و 2.4 لیتری برای این خودرو در نظر گرفته است. مدل وارداتی موتور 2 لیتری 125 اسب بخار را داراست و به گیربکس 4 سرعته اتوماتیک مجهز است.
موتور تیگو طی همکاری مشترک با شرکت معروف اتریشی AVL طراحی شده است.
چری مدعی است تیگو از شاسی پیشرفته ای که لوتوس انگلیس آن را کالیبره کرده بهره می برد. این شاسی که از آلیاژ آلومینیوم و مواد کامپوزیتی ساخته شده ، با موتور آن کاملا هماهنگ بوده و استفاده از تکنولوژی سبک سازی باعث کاهش 8 درصدی مصرف سوخت آن شده است.
امکانات تیگو (Tiggo)
1- فرمان هیدرولیک
2- کیسه های هوای راننده و سرنشین
3- صندلی های قابل تنظیم
4- گرمکن صندلی های جلو
5- شیشه بالابر برقی
6- آئینه های برقی با گرمکن
7- سانروف
8- رینگ آلومینیومی 16
9- استاندارد الایندگی یورو 3
10- ABS
11- EBD
12- چراغ ترمز عقب از نوع LED
13- سیستم صوتی MP3
14- چراغ مه شکن جلو

تیگو در ایران خود را رقیب سوزوکی گرند ویتارا می داند و همچنین در کلاس هیوندای توسان ، کیا اسپورتیج و تویوتا RAV4 قرار دارد.

مشخصات فنی تیگو (Tiggo)

مدل
Tiggo
کلاس خودرو
SUV جمع و جور
گیربکس
چهار دنده اتوماتیک
محور محرک
دیفرانسیل جلو
تعدادوآرایش سیلندر/سوپاپ
4خطی / 16
حجم موتور (سی سی)
1997
قدرت ( اسب بخار / دور در دقیقه)
125/6000
گشتاور ( نیوتن متر/ دور در دقیقه)
168/3000-4500
حداکثر سرعت (کیلومتر در ساعت)
175
شتاب 0 تا 100
---
طول (میلی متر)
4285
عرض(میلی متر)
1765
ارتفاع (میلی متر)
1705
فاصله دو محور (میلی متر)
1519
وزن خالص(کیلوگرم)
1375
مصرف جاده ای
7.5
حجم مخزن سوخت (لیتر)
55
مشخصات تایر
235/60R16
سیستم ترمز
هر چهار چرخ دیسکی خنک شونده

منبع :productioncars
خوب دیگه وقتی رقیبش گراند ویتارا و اینا هست قیمتشم حدودا معلومه دیگه :دی

khaiyam
23-06-2010, 15:35
قیمت این ماشین کجا 12 تومن لیفان هم این قیمت نیست (من از جایی کپی میکنم)
نمایندگی 210 مدیران خودرو
30.900.000 تومان با Option
28.900.000 بدون Option

---------- Post added at 03:35 PM ---------- Previous post was at 03:31 PM ----------

اگهی فروشش رو من 2 3 ماه پیش دیده بودم

Dark.Life
23-06-2010, 15:38
28.900.000 بدون Option

---------- Post added at 03:35 PM ---------- Previous post was at 03:31 PM ----------

اگهی فروشش رو من 2 3 ماه پیش دیده بودم

بچه ها ببخشید مزاحم شدم ... ما بریم با همون پرایدمون عشق و حال کنیم :27:
خدا نگه دار

soooot
23-06-2010, 20:11
ما دیروز نمایندگی مدیران خودرو بودیم، یه دونه هم MWM 110 خریدیم که تو یه تاپیک دیگه در موردش نوشتم.
وقتی طرف گفت 12 میلیون ما هم داشتیم از تعجب شاخ در میاوردیم، صد بار ازش پرسیدیم اینو میگی؟ همین شاسی بلنده؟ همین 12 میلیونه؟ طرف هم محکم میگفت 12 میلیون! ( البته دوازده میلیون خورده ای بود که خوردش یادم نیست )
ما هم اسپورتج داشتیم و هم الان هیوندای i30 داریم، امکاناتش با اینا برابری میکنه.
در ضمن نباید این خودرو رو با 405 و 206 و... مقایسه کرد چون این یه SUV هست و باید با بقیه SUV ها مقایسه بشه.
با این حال بازم روی قیمتش شک داشتم و وقتی اومدیم خونه کلی تو اینترنت سرچ کردم، قیمتش رو از 30 میلیون زده تا همون 12 میلیون و خورده ای! نمیدونم چرا اینجوریه! البته اکثر جاهایی که 30 میلیون زده مربوط به زمان هایی هست که هنوز این خودرو وارد نشده بوده و یا میخواستن پیش فروش کنن.
در مورد این خودرو به قیمتهایی که تو اینترنته هیچ اعتباری نیست، بازم اگر کسی با نمایندگی تماس گرفت یا رفت نمایندگی مدیران خودرو قیمت دقیق و شرایط فروش رو بپرسه و اینجا بگذاره.

پ.ن: با تحقیق بیشتر متوجه شدم این خودرو در خارج از کشور 6000 دلاره، درنتیجه قیمت 12 میلیون و خورده ای در داخل ایران میتونه منطقی باشه.

diyukis
23-06-2010, 21:00
1000 سال دیگه اینا نمیزارن همچین ماشینی با این قیمت بیاد دست ملت.در اینصورت باید در سمند و پژو و 206 رو گل گرفت.با این شرایط کسی دیگهخ نمیره ایران فرغون خودرو بخره.شک نکنید بالای 25 هست.شرط هم می بندم.

pooria.rio
23-06-2010, 21:13
با اینکه چینیه اما طراحی بدی نداره
و اگه 12 تومن باشه قیمتش خوبه

farshad bugatti
23-06-2010, 22:33
دوستمون قیمت داد ... من جایی ندیدم
فک نمیکنم 12 باشه ... آخه کاپرا مثلاً 21 تومنه

اخه کاپرا کجا و TIGOO کجا!!!!!!!!!

28.900.000 بدون Option

قیمت ها تقریبا در این حدود خواهد بود.

پ.ن: با تحقیق بیشتر متوجه شدم این خودرو در خارج از کشور 6000 دلاره، درنتیجه قیمت 12 میلیون و خورده ای در داخل ایران میتونه منطقی باشه.

خودتون که میگید خیلی تحقیق کردید...! حالا به این قیمت رسیدید...!!!!!
اونقدر ها هم ماشین ذلیلی نیست که 6000 دلار قیمت داشته باشه! هم امکانات خوبی داره و چون از سوزوکی کپی برداری شده اما فضای قسمت عقبش از سوزوکی بیشتره! قیمتش در خارج از ایران تازه از 14 هزار و 700 دلار شروع میشه!

اگر این خوب در بیاد منم یه Tiggo میخرم، بین 206 و تندر 90 دو دل بودم که Tiggo رو دیدم، یه شاسی بلند با قیمت 12 میلیون! با امکانات یه ماشین 30 میلیونی.

اولا تو دنیا هیچ شاسی بلندی با این امکانات به این قیمت پیدا نمیشه! چه برسه به ایران که قیمت فرغون 18 میلیونه!
لطفا عجولانه تصمیم گیری نکنید و هر حرفی که شنیدید باور نکنید!

با اینکه چینیه اما طراحی بدی نداره
و اگه 12 تومن باشه قیمتش خوبه

پوریا جان از شما بعیده این حرفو بزنی!
امکانش نیست اما اگه هم بود با این قیمت خود مسولان اینو وارد نمیکردن!
چون اگه این 12 تومن بود ایا کسی به یه ماشینه دیگه تو این محدوده پولم میداد...؟؟!!!

soooot
23-06-2010, 23:00
والا من از هر جایی چیزی رو نشنیدم! دیگه معتبر تر از خود نمایندگی؟ میگه 12 میلیون بده اینو بردار برو...
کلمات "قیمت tiggo" رو در اینترنت جستجو کنید، بیشترین مطلبی که میاد در رابطه با معرفی این خودرو به عنوان اولین SUV زیر 15 میلیون تومن در ایرانه.
الان کاتالوگش رو میزمه ( صبح از نمایندگی مدیران خودرو گرفتم ).
اصلا چرا اینقدر بحث کنیم، قرار نیست که ما قیمت این خودرو رو تعیین کنیم، یه زنگ بزنید یکی از نمایندگی های مدیران خودرو و قیمتش رو بپرسید.
شاید هم اون نمایندگی که به ما قیمت داده از اون جونور هایی بوده که اولش میگن 12 میلیون و وقتی طالب ماشین شدی میگن پیش پرداختش 12 میلیونه و باید فلان قدر هم موقع تحویل بدید.
بعد هم من چند دقیقه پیش تو MWM 110 نشسته بودم، حالم از کیفیت پایین قطعات بهم خورد، صد رحمت به حلب روغن نباتی، اگر Tiggo هم با همین کیفیت باشه قیمتی که روش گذاشتن زیاد هم غیر منطقی نخواهد بود. ( هر دو ماشین ساخت شرکت چری در چین هستند )

farshad bugatti
23-06-2010, 23:06
شاید هم اون نمایندگی که به ما قیمت داده از اون جونور هایی بوده که اولش میگن 12 میلیون و وقتی طالب ماشین شدی میگن پیش پرداختش 12 میلیونه و باید فلان قدر هم موقع تحویل بدید.

افرین دقیقا اینطوره!

بعد هم من چند دقیقه پیش تو MWM 110 نشسته بودم، حالم از کیفیت پایین قطعات بهم خورد، صد رحمت به حلب روغن نباتی، اگر Tiggo هم با همین کیفیت باشه قیمتی که روش گذاشتن زیاد هم غیر منطقی نخواهد بود. ( هر دو ماشین ساخت شرکت چری در چین هستند )

البته MVM که خیلی کیفیتش اشغاله مثلا ماشینایی مثل چری A15 و لیفان اینطور نیستن! در کل من هیچوقت ماشین کره ای به دلم ننشسته تا برسه به چینی!!!!

GAME-GTR
24-06-2010, 00:43
ببخشید میپرسم میدونم ربطی به تاپیک نداره : هیوندای ii30 چقدر وقته وارد بازار شده ؟

قیافه تیگو قشنگه ولی 12 میلیون کمه واسش. به احتمال خیلی زیاد 12 پیش پرداخته.
چون یه نمایندگی ایرانخودرو رفته بودیم میگفت 9.5 بده پرشیا بردار!

GAME-GTR
24-06-2010, 00:44
ببخشید میپرسم میدونم ربطی به تاپیک نداره : هیوندای ii30 چقدر وقته وارد بازار شده ؟

irinn65
24-06-2010, 01:06
والا من از هر جایی چیزی رو نشنیدم! دیگه معتبر تر از خود نمایندگی؟ میگه 12 میلیون بده اینو بردار برو...
کلمات "قیمت tiggo" رو در اینترنت جستجو کنید، بیشترین مطلبی که میاد در رابطه با معرفی این خودرو به عنوان اولین SUV زیر 15 میلیون تومن در ایرانه.
الان کاتالوگش رو میزمه ( صبح از نمایندگی مدیران خودرو گرفتم ).
اصلا چرا اینقدر بحث کنیم، قرار نیست که ما قیمت این خودرو رو تعیین کنیم، یه زنگ بزنید یکی از نمایندگی های مدیران خودرو و قیمتش رو بپرسید.
وقتی خود نمایندگی اینو گفته پس نباید تو قیمت شک کرد البته شاید پیش پرداختو گفته حرف نمایندگی بهتر از حرف بعضیاست که رو هوا میزنند طرف که شوخی نداره با مشتری!
مطمئن باشید کیفیتش ربطی به ام وی ام نداره دوست رفیقم همینو داره از عید و کیفیتش فوق العادست من توش نشستم کیفیت قطعاتش فرقی با شاسی بلند های دیگه نداشت حتی سوزوکی!!البته بگم الان خارج کشوره وگرنه قیمتشم سوال میکردم
خورو چینی خوب و بد داره نباید همرو بگیم بد!

یه نگاه به این نشریه برای مطالعه بندازید

irinn65
24-06-2010, 01:11

البته ایشون درست میگه شاید 12پیش میگیره باز باید قیمت کلیشو زنگ زد از نمایندگی پرسید
ای30فکر کنم حدود 1سالی هست وارد شده

irinn65
24-06-2010, 01:24
شاسي بلند چيني در بازار آمريکاي جنوبي کشور برزيل نيز همچون ايران در زمره کشورهاي در حال توسعه قرار دارد اما اين کشور در سالهاي اخير و با بهره گيري از همکاري و فناوري شرکتهاي بزرگ خودروسازي جهان نظير جنرال موتورز، فيات، فلکس واگن و ... توانسته است جايگاه مناسبي را در صنعت خودروي جهان نصيب خود کند؛ بطوريکه بر اساس آمارهاي اخير در صنعت خودرو، برزيل از لحاظ توليد خودرو با توليد ساليانه 3.2 ميليون دستگاه از انواع خودروها در جايگاه ششم جهان قرار گرفته است. در اين ميان شرکت چري که بزرگترين خودروساز داخلي چين محسوب مي شود در راستاي سياستهاي توسعه بازار خود، اقدام به صادرات خودرو به آمريکاي جنوبي و بالاخص کشور برزيل کرده است. همانطور که چين تبديل به اولين بازار خودروي جهان شده است و چري توانست به عنوان خودروسازي چيني در اين بازار رقابتي جايگاهي براي خود بدست آورد، حال با اعتماد به نفسي بيشتر اقدام به توسعه بازارهاي خود در بازارهاي رقابتي ساير کشورها نيز کرده است.
اولين محصول شرکت چري براي ورود به بازار برزيل خودروي شاسي بلند تيگو مي باشد که زمزمه هايي از ورود اين خودرو به داخل ايران نيز به گوش مي رسد. در همين راستا مروري به کارنامه عملکرد اين خودرو در برزيل خواهيم کرد. اخيراً محصول تيگوي شرکت چري بعنوان بهترين خودروي شاسي بلند سال در راستاي معرفي بهترين خودروهاي سال توسط مجله Auto Esporte (يکي از مجلات معتبر خودروي برزيل) اعلام شد. تيگو در مدت زمان کوتاه 4 ماهه حضورش در بازار برزيل توانسته است نظر همگان را به خود جلب کند و همچنان به روند شکستن رکوردهاي پيشين خود در فروش ادامه مي دهد. با توجه به بازار موفق تيگو در برزيل، چري با اطمينان کامل خود را براي بازار آمريکاي جنوبي در سال 2010 آماده ميکند. همانطور که ذکر شد اين رتبه بندي توسط مجله Auto Esporte ، معتبرترين مجله خودرو در برزيل، انجام مي پذيرد.
اين مجله هر ساله در پايان سال با دعوت از کارشناسان و خبرنگاران نخصصي اقدام به رأي گيري براي خودروهاي مختلف کرده و پس از معرفي خودروي سال؛ به خودرو برنده مدال افتخار اعطا مي کند. شرکت کنندگان در اين رأي گيري معتقد بر اين بودند که با توجه به حضور نه چندان طولاني، محصول تيگوي شرکت چري توانسته است قابليت هاي خود را نشان دهد و با تکيه بر طراحي پويا و جذاب، عملکرد تحسين برانگيز و قيمتي رقابتي، کورس رقابت را در بازار برزيل ببرد. اين مهم باعث شد که تيگو بعنوان نامزد بهترين شاسي بلند سال در ميان ديگر شاسي بلندهاي شرکتهاي معتبر خودروسازي جهان قرار گيرد. نامزد شدن در اين رأي گيري نشان دهنده جلب اعتماد اهالي صنعت برزيل بوده و در صورت عدم کسب مقام همچنان افتخار بزرگي براي چري محسوب مي شود. تيگو اولين خودروي چري در بازار برزيل محسوب مي شود و موفقيتهاي اين خودرو دال بر موفقيت چري در بازار برزيل بعد از بازار اوروگوئه است. بر اساس آخرين آمارهاي چاپ شده،ثبت نام تيگو در سه ماهه چهارم سال 2009 رشد قابل ملاحظه اي داشته و با رقم 500 دستگاه بيش از حد انتظار ظاهر شده است و در ماههاي پاياني سال 2009 نيز آمار فروش تيگو نزديک به 10 مدل پر فروش شده است..

soooot
24-06-2010, 08:38
آقا در تاپیک رو ببندید بریم خونمون.
امروز دوباره رفتم یه نمایندگی دیگه، حدثم درست بود، طرف از همون جونورها بود!
تیپ 1 این ماشین 28 میلیون و خورده ای هست و تیپ 2 اون 30 میلیون و خورده ای و با این قیمت آدم باید مغز خر خورده باشه که بقیه شاسی بلند ها رو ول کنه و بره این ماشین چینی رو بخره.
تمام.

Dark.Life
24-06-2010, 10:55
ببینید این ماشین فوق فوقش بترکونه 20 تومن می ارزه
کیفیتش در حد پرایده ... اینو ببینید :

تا 20 تومن باشه میشه بهش فکر کرد ولی اگه بره بالاتر دیگه ارزش نداره ... البته من خیلی ساده لوح بودم که فک کردم داره تو ایران معجزه میشه و میخان یه ماشینیو با یه قیمت تامل بر انگیز وارد کنن :دی
همین mvm مگه چی داره که انقد گرونه ... اصلاً ارزش نداره
خلاصه اصلاً دنبال این ماشین نرید :13:

D r i v e r
24-06-2010, 21:57
سلام
چون دیگه بحث از مشاوره خارج شده تاپیک قفل میشه