PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پروژه دانلود شبانه ADSL

Morteza561
22-06-2010, 10:34
سلام

برنامه ای که امروز نوشتم و می خوام براتون معرفی کنم یه برنامه هست برای مدیریت لینک های دانلود. خیلی ها هستند که ADSL دارند و برای دانلود به خاطر رایگان بودن اکثر سرویس های شبانه لینک هاشون رو تو یه فایل ذخیره می کنند و شب یکجا برای دانلود میذارند. این برنامه این کار رو به صورت خیلی ساده تر انجام میده. (در ضمن یکی از امکانات برنامه توانایی در شماره گذاری فایل هاست. یعنی شما مثلا آدرس 20 قسمت از یه برنامه رو در اختیار دارید. کافیه آدرس فایل اول رو بدید و به جای شماره 1 در لینک دانلود عبارت #@ رو قرار بدید. اون وقت پنجره ای باز میشه که میتونید تعداد لینک ها رو بهش بدید. مثلا اگه شماره ها از 24 تا 56 هست باید اینطوری وارد کنید: 56_24 )

البته هدف از این نسخه فعلا آموزشیه نه کاربردی. این برنامه رو برای کسایی نوشتم که نسبتا مبتدی تر اند و می خوان کار با VB6 رو یاد بگیرند.

نکات آموزشی به کار رفته در این برنامه : پیدا کردن آدرس دسکتاپ کاربر اجرا کننده برنامه، استفاده از توابع Replace ، Msgbox ، InputBox، Kill و... ، آشنایی با چند تابع از توابع API ، نحوه باز کردن فایل در VB6 و استفاده از آن و چندتای دیگه که خودتون میتونید ببینید.

گرافیک برنامه در حد تیم ملی کره شمالیه! چون نمیخواستم برنامه سنگین شه هیچ کاری رو گرافیکش نکردم.
در ضمن به خاطر این که روی این برنامه زیاد وقت نذاشتم ممکنه مشکلاتی هم داشته باشه که باید به کمک شما عزیزان مرتفعش کنم.

لینک دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
پس منتظر نظرات (حتی تند و خشن) شما هستم ....:31:

قربان شما Morteza561

Morteza561
23-06-2010, 00:05
ببخشید یه سوال داشتم از این تقریبا 50 نفری که تا حالا از این صفحه بازدید کردند:

یعنی این برنامه ارزش یه نظر خشک و خالی هم نداشت؟

Dark.Lord
23-06-2010, 01:36
ببخشید یه سوال داشتم از این تقریبا 50 نفری که تا حالا از این صفحه بازدید کردند:

یعنی این برنامه ارزش یه نظر خشک و خالی هم نداشت؟

از این تعداد فقط 3 نفر دانلود کردند (یکیش همین الان خودم)
من سورس رو دانلود کردم،
نمی دونم چی بگم :31:
خب یه فایل txt باز می کنیم، لینک رو کپی می کنیم توش دیگه، اینکه برنامه نمی خواد :31:
حالا بخاطر اینکه نگی زدی تو ذوقم یه پیشنهاد بهت می کنم،
یه تابع API هست برای دانلود فایل،
اون رو با یه حلقه به سورس اضافه کن و به این شکل که پس از پایان هر دانلود، دانلود بعدی از لیست خود به خود انتخاب بشود.....
کم کم چند تا چیز دیگه هم اضافه می کنی،
شاید در آینده بتونی یه دانلود منیجر شخصی داشته باشی...

Morteza561
23-06-2010, 08:39
از این تعداد فقط 3 نفر دانلود کردند (یکیش همین الان خودم)
من سورس رو دانلود کردم،
نمی دونم چی بگم :31:
خب یه فایل txt باز می کنیم، لینک رو کپی می کنیم توش دیگه، اینکه برنامه نمی خواد :31:
حالا بخاطر اینکه نگی زدی تو ذوقم یه پیشنهاد بهت می کنم،
یه تابع API هست برای دانلود فایل،
اون رو با یه حلقه به سورس اضافه کن و به این شکل که پس از پایان هر دانلود، دانلود بعدی از لیست خود به خود انتخاب بشود.....
کم کم چند تا چیز دیگه هم اضافه می کنی،
شاید در آینده بتونی یه دانلود منیجر شخصی داشته باشی...
آره خوب عزیزم در نگاه اول همینه و نیاز خاصی احساس نمیشه ولی اگه شما مثل من باشی (که تا الان دقیقا 141 لینک دانلود برای دانلود شبانه جمع کردم) این حرف رو نمیزنی. در ضمن جون من یکم دقت کن نمیدونم چرا این روزها اینقدر بچه ها حواس پرت شدن؟ من گفتم:

البته هدف از این نسخه فعلا آموزشیه نه کاربردی.

این عین جمله من هست. پس با این جمله تمام جواب شما رو دادم.:31:

در ضمن اگه بخوام برنامه رو به سمت کاربردی ببرم، میشه مثلا یه قابلیت گذاشت که (با هوش مصنوعی:27:) لینک های مستقیم رو از غیر مستقیم جدا کنه و لینک های تکراری رو حذف کنه و خیلی چیزهای دیگه که چون فعلا نمیخوام به سمت کاربردی برم تو فکرشون نیستم و برای آموزش همین کفایت می کنه!

در مورد دانلود هم من از ریشه این فرضیه شما رو رد می کنم:31: (چه غلطا!) چون که برای دانلود شبانه خیلی از برنامه های مدیریت دانلود که کلی پولشونه کم میارن و فقط میشه از یه تعداد محدود برنامه مثل IDM استفاده کرد. اونوقت شما میخوای با یه Api قضیه رو حل کنی؟ نه عزیزم.:31:

در ضمن این کم بودن تعداد دانلود و زیاد بودن آمار بازدید یه دلیل داره اون هم عدم تطبیق موضوع با اصل مطلب هستش. مثلا یکی که میخونه "پروژه دانلود شبانه ADSL" پیش خودش میگه ایول لابد یه برنامه نوشتن که با -- کردن یه جایی دیگه میشه شبانه راحت دانلود کرد و از این جور چیزا ولی وقتی میاد وارد موضوع میشه میبینه یه برنامه آموزش برای جمع کردن لینک هاست دوتا فحش میده و میره:13:. مشکل اینجاست.
در کل به عنوان اولین انتقاد دهنده ازت ممنونم. اگر کسی پروژه ای تو ذهنش داشت برای برنامه نویسی ممنون میشم با من هم در میون بذاره تا با هم کاملش کنیم.

Dark.Lord
23-06-2010, 12:29
من به این خاطر نظر دادم چون گفتی چرا کسی نظر نمی دهد،
به نظر من کد هایی که در این سورس استفاده شدند تا حدی ساده بودند،
یعنی چطوری بگم، مثلا برای همچین کد هایی دیگه اسم "دانلود شبانه" نمی گذارند،
به عنوان مثال می توانستید عنوان رو چیزی مانند "ذخیره رشته در فایل متنی" بگذارید.

در مورد بخش آخر پستتون، در این انجمن تایپیکی برای ارایه ایده های برنامه نویسی وجود داره؟
اگر همچین چیزی وجود ندارد خوشحال می شوم که بخشی (تایپیکی) برای دادن ایده های برنامه نویسی ترجیحا به زبان VB ساخته شود...

Morteza561
23-06-2010, 13:08
من به این خاطر نظر دادم چون گفتی چرا کسی نظر نمی دهد،
به نظر من کد هایی که در این سورس استفاده شدند تا حدی ساده بودند،
یعنی چطوری بگم، مثلا برای همچین کد هایی دیگه اسم "دانلود شبانه" نمی گذارند،
به عنوان مثال می توانستید عنوان رو چیزی مانند "ذخیره رشته در فایل متنی" بگذارید.

در مورد بخش آخر پستتون، در این انجمن تایپیکی برای ارایه ایده های برنامه نویسی وجود داره؟
اگر همچین چیزی وجود ندارد خوشحال می شوم که بخشی (تایپیکی) برای دادن ایده های برنامه نویسی ترجیحا به زبان VB ساخته شود...
بنده هم که تشکر کردم.

تا حدی ساده نبودند. خیلی ساده بودند :31: چون هدفم همونطور که گفتم هدفم کسانی هستند که:

مبتدی تر اند و می خوان کار با VB6 رو یاد بگیرند.

خیر همچین تاپیکی وجود نداره. پایه هستید همچین بخشی رو راه اندازی کنیم؟

قدیما یه بنده خدایی بود به نام Mr.Cracker خیلی بچه باحالی بود، نمیدونم چرا چند وقتیه دیگه خبری ازش نیست؟ :41:

باز هم به خاطر پیشنهادتون کمال تشکر و قدر دانی را به جا می آورم. :11:

Dark.Lord
23-06-2010, 21:32
بنده هم که تشکر کردم.

تا حدی ساده نبودند. خیلی ساده بودند :31: چون هدفم همونطور که گفتم هدفم کسانی هستند که:

خیر همچین تاپیکی وجود نداره. پایه هستید همچین بخشی رو راه اندازی کنیم؟

قدیما یه بنده خدایی بود به نام Mr.Cracker خیلی بچه باحالی بود، نمیدونم چرا چند وقتیه دیگه خبری ازش نیست؟ :41:

باز هم به خاطر پیشنهادتون کمال تشکر و قدر دانی را به جا می آورم. :11:

بله با ایجاد این تایپیک موافقم،
اما به نظرم باید قوانین خاصی در اون مکان مطرح بشود تا جلوی بحث های بیهوده و اسپم گرفته شود،
مثلا به این شکل نباشد که شخصی طرحی بدهد و بعد در همان مکان بخواهیم مشکلات فنی آن طرح رو بررسی کنیم!
به نظر من تایپیک باید به گونه ای باشد که هر کسی طرح های پیش نهادی خود را ارایه بدهد و دیگران در مورد آن طرح به بحث و تبادل نظر بپردازند،
در هر صورت زمانی که تاپیک تاسیس شد حاضرم کمال همکاری را داشته باشم... :10: :46:

modirmasool
23-06-2010, 22:44
خوب این کار رو که الان توی تاپیک های معمولی هم انجام میدن شما ایده تون رو بذارین تا بقیه نظر بدن دیگه لازم نیست که تاپیک های تو در تو ایجاد بشه.

Dark.Lord
23-06-2010, 23:25
خوب این کار رو که الان توی تاپیک های معمولی هم انجام میدن شما ایده تون رو بذارین تا بقیه نظر بدن دیگه لازم نیست که تاپیک های تو در تو ایجاد بشه.

منظور ما ایده های هستند که هم توسط VB6 امکان پیاده سازی اون ها باشد و هم از نظر فنی،
مشکلی وجود نداشته باشد...

Morteza561
24-06-2010, 09:17
بله با ایجاد این تایپیک موافقم،
اما به نظرم باید قوانین خاصی در اون مکان مطرح بشود تا جلوی بحث های بیهوده و اسپم گرفته شود،
مثلا به این شکل نباشد که شخصی طرحی بدهد و بعد در همان مکان بخواهیم مشکلات فنی آن طرح رو بررسی کنیم!
به نظر من تایپیک باید به گونه ای باشد که هر کسی طرح های پیش نهادی خود را ارایه بدهد و دیگران در مورد آن طرح به بحث و تبادل نظر بپردازند،
در هر صورت زمانی که تاپیک تاسیس شد حاضرم کمال همکاری را داشته باشم... :10: :46:
سلام

به نظرم اگه بتونیم یه جوری مدیرای انجمن رو راضی کنیم بشه یه زیر مجموعه مثل همین انجمن visual basic درست کنند که قوانین خاص خودش رو داشته باشه و هر کسی که طرحی داشت بیاد اونجا طرحش رو بگه و بقیه بحثش رو ادامه بدند. اسم بخش رو هم میتونیم بذاریم ایده های برنامه نویسی یا طرح های برنامه نویسی یا ... بعدش اگه سایت اجازه بده میتونیم نفرات برنده از نظر بهترین طرح و یهترین اجرا رو معرفی کنیم و بهشون جوایزی بدیم و ...

اگر موافقید من برم تو کار Meisam خان :31: ...

!Plus
24-06-2010, 10:41
من هم هستم!

می تونید رو منم حساب کنید! :20:

زنده باد گروه برنامه نویسی P30World !؟! :31:

Morteza561
24-06-2010, 11:14
من هم هستم!

می تونید رو منم حساب کنید! :20:

زنده باد گروه برنامه نویسی P30World !؟! :31:
مگه دست خودته؟:angry:

فکر کردی همینطوری کشکیه؟:4:

نه عزیزم اینطوریا نیست.:13:

چه دلت بخواد چه نخواد همیشه باید پیش ما باشی. چه بگی چه نگی.:6::40::12::11:

MrGee
24-06-2010, 11:53
این یه اسپم رو از من داشته باشید تا بعد:27:

قدیما یه بنده خدایی بود به نام Mr.Cracker خیلی بچه باحالی بود، نمیدونم چرا چند وقتیه دیگه خبری ازش نیست؟

اولا که MR Cracker نه Mr.Cracker :27: (هر چند اونی که شما نوشتی بهتره:21:)
دیگه حس و حال اینجا اومدن رو ندارم آخه ملت سوالهای سخت سخت می پرسن منم بلد نیستم:41:
در مورد پروژه هم باید بگم که تو حلبی آباد ما از این چیزا نیست البته الان به سورس یه نگاهی می کنم:10:

به نظرم اگه بتونیم یه جوری مدیرای انجمن رو راضی کنیم بشه یه زیر مجموعه مثل همین انجمن visual basic درست کنند که قوانین خاص خودش رو داشته باشه و هر کسی که طرحی داشت بیاد اونجا طرحش رو بگه و بقیه بحثش رو ادامه بدند. اسم بخش رو هم میتونیم بذاریم ایده های برنامه نویسی یا طرح های برنامه نویسی یا ... بعدش اگه سایت اجازه بده میتونیم نفرات برنده از نظر بهترین طرح و یهترین اجرا رو معرفی کنیم و بهشون جوایزی بدیم و ...

من هم هستم:46:

Morteza561
24-06-2010, 13:09
آقا من رفتم تو کار میثم جان.

اگه جواب داد حتما خبرتون می کنم. :11:

Dark.Lord
24-06-2010, 13:16
من با طرح مهم شدن تایپیک مورد بحث موافقم اما به نظرم،
اگر قرار شد که به این شکل اداره بشه، شاید بهتر باشه یه حالت عمومی داشته باشه،
و هر کسی در مورد هر زبان برنامه نویسی بتونه ایده بده...

Morteza561
24-06-2010, 14:14
ببخشید بچه ها با اجازتون من نامه رو فرستادم. ببینم میثم خان چی میگن. این هم نامه. فقط از دوستانی که نامشان نیامده عذر خواهی می کنم.

درخواست ایجاد زیرگروه "ایده های برنامه نویسی"

سلام

یه بحثی بین بچه های برنامه نویس مطرح شده که بنده به نمایندگی از اونها مزاحمتون شدم که بگم به این نتیجه رسیدیم که اگر براتون مقدور باشه یه زیرمجموعه به بخش برنامه نویسی اضافه کنید به نام "ایده های برنامه نویسی" یا هرچی که خودتون صلاح میدونید برای این که اگر کسی ایده ای، طرحی چیزی داره که خودش برنامه نویس نیست یا دوست داره چند نفر تو پروژه بهش کمک کنند، بیاد اونجا مطرح کنه تا بقیه همراهیش کنند. این بخش احتمالا خیلی طرفدار پیدا می کنه چون تو سایت بخش خاصی برای برنامه نویسی های جشنواره خوارزمی و اینطور چیزها نداریم بار مثبت زیادی میتونه داشته باشه. باز هم اگه دیدیم طرفدارهامون خیلی زیاد شدن میتونیم با مدیریت شما یه مسابقه برگزار کنیم و به نفرات برتر بهترین ایده ها و بهترین اجرا ها جوایزی اهدا کنیم.

البته اولش این بحث بین بچه ها بود که یه تاپیک بزنیم و کار رو از اونجا شروع کنیم اما با مخالفت رو بهر و شد چون هم خیلی شلوغ میشه و نمیشه جمع و جورش کرد و هم این که قانون خاصی نمیشه براش درست کرد و ... که خودتون بهتر از هر کس دیگه ای میدونید.

اگر برای مدیریتش هم مشکلی هست نگران نباشید، اگر جسارت نباشه به نظر بنده این سه نفر بهترین انتخاب ها هستن:

MR Cracker

Plus!

Dark.Lord

واقعا اینها از بهترین های برنامه نویسی سایت محسوب میشند و کارشون حرف نداره.(البته چند نفر دیگه هم بودند که نمیدونم چرا چند وقتیه خبری ازشون نیست)

پیشاپیش از زحمات شما و تیم مدیریتی P30world نهایت قدر دانی را دارم.

با تشکر تیم برنامه نویسی P30world

!Plus
24-06-2010, 22:18
ببخشید بچه ها با اجازتون من نامه رو فرستادم.اول می فرستی ، بعد اجازه می گیری...! چه جالب...! :31::31::31:

راستی یه روز گذشت...! هنوز جوابی نگرفتی؟ :13:

MrGee
24-06-2010, 23:43
راستی یه روز گذشت...! هنوز جوابی نگرفتی؟

امروز, 02:14 PM

امروز, 10:18 PM

یه روز=8 ساعت؟؟
با این شناختی که من از مدیریت دارم اگه تا فردا همین موقع جواب بده یعنی مدیرخیلی فعالیه!!

!Plus
25-06-2010, 11:04
راستی یه روز گذشت...! ...

یه روز=8 ساعت؟؟ ...

منظورم این بود که از دیروز تا امروز یه روز گذشت...!؟! :31:

یه روز = 24 ساعت...! :27:

پست الکی هم نده... تا منم مجبور نباشم که پست الکی بدم...!؟! :20:

موفق باشی...!؟! :46:

---------------------------------------

راستی ، مرتضی جان ، استاد...! ای کاش اون نامه رو واسه پیمان می فرستادی... الان On شده بود!

Morteza561
25-06-2010, 12:34
بچه ها دیدم دیگه بحث داره زیادی منحرف میشه گفتم همین روزهاست که دیگه بن بشیم.

بقیه بحث ها باشه تو گروه:

ایده های برنامه نویسی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tarfand08
12-08-2010, 13:51
جهت اطلاع بگم برای internet download manager از منوی فایلش یه قسمت داره به نام import که فایل txt که محتواش لینک دانلود هست رو دریافت میکنه و خودکار خودشبه صف اضافه میکنه فقط هر لینک دانلودتون رو در یه خط فایل txt قرار بدید سپس import کنید همین
هزارتا لینکم که باشه با یه کلیک حل میشه.

Morteza561
15-08-2010, 05:03
جهت اطلاع بگم برای internet download manager از منوی فایلش یه قسمت داره به نام import که فایل txt که محتواش لینک دانلود هست رو دریافت میکنه و خودکار خودشبه صف اضافه میکنه فقط هر لینک دانلودتون رو در یه خط فایل txt قرار بدید سپس import کنید همین
هزارتا لینکم که باشه با یه کلیک حل میشه.
ببخشید ولی این برنامه من چه ربطی به اون داره؟ من خودم دو سالی میشه که دارم با IDM کار می کنم.

عزیز دلم این برنامه میاد لینک هایی که شما میخواین تو اون تکست دونه دونه بنویسید یه جا سریع میریزه تو تکست. حالا میتونید به راحتی از اون تکست استفاده کنید.

البته یه ورژن اختصاصیش رو هم برای خودم زدم. به این صورت که شما به محض کپی کردن لینک در ClipBoard موقع باز بودن برنامه یه صدای Beep میشنوید و اون لینک به صورت خودکار به فایل تکست منتقل میشه.

زیاد هم سخت نیست اگه آشنایی جزئی با VB داشته باشین میتونید با اون سورس برنامه من درستش کنید.

چون یکم احساس می کنم انجمن VB6 بی حال شده دیگه حال گذاشتن سورس این برنامه و سایر برنامه ها رو ندارم.

یا علی ....

موسی ریشهری
29-08-2010, 14:08
اگه میشه یه پروژه به زبان #cبرام بزارید (لطفآ فوریه)

zand.morteza
31-08-2010, 11:08
خوبه
ولی اگه کامل بشه و بتونه دانلود کنه عالیه

Morteza561
31-08-2010, 22:55
خوبه
ولی اگه کامل بشه و بتونه دانلود کنه عالیه
بله این که دانلود کنه کاری نداره اما خوب زیاد به درد نمیخوره. چون خیلی سرعت دانلود کمه. هر چقدر هم که روش کار کنم به پای IDM نمیرسم که :41:

به خاطر همین بی خیالش شدم.