PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سریال Axialis IconWorkshop 6.52

Phonix Live
21-06-2010, 21:41
سلام
سریال یا کرک نرم افزار Axialis IconWorkshop 6.52 رو میخواستم

ممنون

siamakdj
21-06-2010, 23:16
دانلود کرک این نرم افزار از لینک زیر : با توجه به اینکه این نرم افزار به صورت دو ورژن یعنی Axialis IconWorkshop 6.52 Professional Edition Version-Axialis IconWorkshop 6.52 Tryout Version ارائه می شود شما دوست عزیز با توجه به نوع ورژن نرم افزار اقدام به کرک نمایید کرک ها به صورت جداگانه برای دانلود قرار گرفته است.

Axialis IconWorkshop 6.52 Tryout Version:طریقه فعال سازی : فایل موجود در پوشه کرک را در محل نصب نرم افزار کپی کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Axialis IconWorkshop 6.52 Professional Edition Version:طریقه فعال سازی : از سریال جهت فعال سازی نرم افزار استفاده نمایید.

or

Phonix Live
22-06-2010, 01:10
طریقه فعال سازی : از سریال جهت فعال سازی نرم افزار استفاده نمایید.
ممنون
فقط میشه بگید این سریال رو چطور تو نرم افزار وارد کنم ، من گزینه ای برای این کار پیدا نکردم !

head_djmusic
22-06-2010, 02:15
ورژن فول و پرو برنامه در لینکهای زیر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] tail-FOSI.rar
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] tail-FOSI.rar

siamakdj
22-06-2010, 10:51
ممنون
فقط میشه بگید این سریال رو چطور تو نرم افزار وارد کنم ، من گزینه ای برای این کار پیدا نکردم !

وقتی که نرم افزار را نصب کردید و اجرا کردید یک پنجره برای شما باز می شود بر روی Asscociate Now کلیک کنید و یک پنجره دیگر برای شما باز میشود به نام Product Activation در این قسمت your name اسم دلخواه در قسمت پایین Company نام دلخواه و در قسمت Product Key سریال داده شده را وارد کنید و بعد از این کار بر روی Ok کلیک کنید در ضمن این مراحل فقط مخصوص ورژن Axialis IconWorkshop 6.52 Professional Edition است .

Phonix Live
22-06-2010, 15:16
سریال رو وارد کردم اما اررور زیر رو داد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

siamakdj
22-06-2010, 17:01
این ارور من تا حالا باش برخورد نکردم چون من همین عملیات انجام دادم وبه راحتی کرک شد.