PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کسب درآمد با فتوشاپ

ae2009
21-06-2010, 19:48
سلام دوستان
آیا تا الان با نرم افزار فتوشاپ درآمدی کسب کردین؟ اگه تمایل دارین توی این نظر سنجی شرکت کنین تا نسبت به بازار کار این این نرم افزار فوق العاده دید بهتری پیدا کنیم.
ممنونم

احمد ترابی
22-06-2010, 12:01
کار نشد نداره
خوب خود آدم باید بخواد تا بتونه درامد کسب منه
مثلا من نوعی با فتوشاپ خیلی خوب بلدم کار کنم اما درامدی باهاش کسب نمیکنم چون دارم درس میخونم و اصلا وقتشو ندارم که بخوام از این کارا بکنم

موفق باشید......./

mortezaon
22-06-2010, 12:16
موضوع جالبی را عنوان کردید
اولین نرم افزاری که یاد گرفتم همین فتوشاپ بود
به واسطه همین نرم افزار تو خیلی از شرکت ها تو رشت کار کردم
بعد شروع به آموزش این نرم افزار کردم و اشتغال صد ها جوون را با این نرم افزار تجربه کردم
(تو عکاسی- مراکز چاپ - شرکت های تبلیغاتی و ...)
تا خودم شرکت زدم
اما فتوشاپ برای من یه سکوی پرتاب بود برای کار و اشتغال

.

ae2009
22-06-2010, 16:49
موضوع جالبی را عنوان کردید
اولین نرم افزاری که یاد گرفتم همین فتوشاپ بود
به واسطه همین نرم افزار تو خیلی از شرکت ها تو رشت کار کردم
...

.
پس میشه امیدوار بود! حدودا چند ساعت تجربه تمرین با فتوشاپ رو داشتین که مشغول به کار شدین؟ من نرم افزار های دیگه هم بلدم میخوام بدونم کدومش بازار کار بهتر و وقتگیری کمتری داره؟
خیلی ممنون:11:

yuseph
22-06-2010, 18:04
من کسب دارمد داشتم ولی نه بصورت تمام وقت...
برای یکی از سازمان های دولتی طراحی گزارشات تصویریشون روانجام میدم.البته به صورت پاره وقته.اوایل پولی درکار نبود.ولی وقتی کارم ونتیجه اون رودیدن یه چندرقاز به من دادن.همین.

yas.gh
23-06-2010, 08:01
من نون خانواده رو:31: از همين گرافيك در ميارم(متغير بين 500 تا700 تومان) ولي بايد بدوني كه فقط فتو شاپ كافي نيست الان بچه هاي سن راهنمايي هم تو سيستمشون فتوشاپ رو دارن و كار ميكنن و كلاً همه فتوشاپ كار شدن يعني در واقع يه جورايي چيپ شده و همه فكر ميكنن شما كار خاصي نميكني بهتره كار با نرم افزاراي ديگه رو همه ياد بگيري مخصوصاٌ كار با يه نرم افزار وكتوري مثل فري هند يا كورل چون خيلي لازمه اگه ايلاستريتور رو هم بلد باشي خيلي خوبه چون هنوز هر كسي كار باهاش رو بلد نيست.
ضمناً ميزان درامدت ارتباط مستقيم با ارزشي هست كه براي كار خودت قائلي هيچ وقت كارت رو ارزون نفروش

TheGnomonWorkshop
23-06-2010, 19:50
به نظرت یه لقمه بزرگتر برداری بهتر نیست؟
یادش بخیر 2 روز پیش یه مطلب خوندم که انگار همین دیروز بود :31:
گفته بود:
بعد از نفت و اسلحه، انیمیشن بیشترین سودآمدری رو داره :18:
حالا فکر میکنی با فوتوشاپ به کجا میرسی؟
به نظر من فوتوشاب و افتر افکت و... رو اگر آدم تا سطح خیلی حرفه ای بلد باشه هم زیاد به درد نمیخوره
همه اینها یه زیر مجموعه هستن واسه یه کار بزرگتر اما دونستنشون لازمه
پیشنهاد میکنم که شما از همین الان به دنبال کارای سه بعدی بری و وقتت رو تلف نکنی!

البته چون شما مثل بچه خودمی اینا رو گفتم ها!:31:
اگه می خوای بگو تا بگم از کجا شروع کنی! :46:

samiei_m_j
23-06-2010, 21:57
ببين عزيزم خيالتو راحت كنم تو اگه سوفور هم بشي ولي تو كارت بهترين باشي همه ي دنيا ميخوانت
حالا ببين چي علاقه داري برو يكم در موردش تحقيق كن و بدون اگه كارت تميز باشه از اون سر دنيا ميان سراغت همين و بس
موفق باشي

mortezaon
24-06-2010, 16:58
پس میشه امیدوار بود! حدودا چند ساعت تجربه تمرین با فتوشاپ رو داشتین که مشغول به کار شدین؟ من نرم افزار های دیگه هم بلدم میخوام بدونم کدومش بازار کار بهتر و وقتگیری کمتری داره؟
خیلی ممنون:11:
چون علاقه داشتم سریع یاد گرفتم
با روابطی که ساختم با تبلیغات کارم و ..
تونستم تو مدت کوتاهی وارد بازار بشم
80 درصد اطلاعات را تو کارم یاد گرفتم
البته الان انمیشن را بیشتر دوست دارم چون درآمد بیشتری برای من داره
اما تو هر نرم افزاری که کار می کنم فتوشاپ هم دخیله و همه جا همرام هست
البته الان یادگریش راحتره با سی دی های آموزشی و ...
ولی کار کردن تو بازار یه تجربه دیگست

.

ae2009
28-06-2010, 12:39
به نظرت یه لقمه بزرگتر برداری بهتر نیست؟
یادش بخیر 2 روز پیش یه مطلب خوندم که انگار همین دیروز بود :31:
گفته بود:
بعد از نفت و اسلحه، انیمیشن بیشترین سودآمدری رو داره :18:
حالا فکر میکنی با فوتوشاپ به کجا میرسی؟
به نظر من فوتوشاب و افتر افکت و... رو اگر آدم تا سطح خیلی حرفه ای بلد باشه هم زیاد به درد نمیخوره
همه اینها یه زیر مجموعه هستن واسه یه کار بزرگتر اما دونستنشون لازمه
پیشنهاد میکنم که شما از همین الان به دنبال کارای سه بعدی بری و وقتت رو تلف نکنی!

البته چون شما مثل بچه خودمی اینا رو گفتم ها!:31:
اگه می خوای بگو تا بگم از کجا شروع کنی! :46:
دوست عزیز مطمئنی؟! شما خودت از سه بعدی درامدی کسب کردی؟ دیگه انیمیشن از فرمانروایان مقدس که معروفتر نمیشه با اون بودجه محدودش! به نظر من که توی ایران به سه بعدی بهای زیادی نمیدن.

---------- Post added at 01:39 PM ---------- Previous post was at 01:37 PM ----------

چون علاقه داشتم سریع یاد گرفتم
با روابطی که ساختم با تبلیغات کارم و ..
تونستم تو مدت کوتاهی وارد بازار بشم
80 درصد اطلاعات را تو کارم یاد گرفتم
البته الان انمیشن را بیشتر دوست دارم چون درآمد بیشتری برای من داره
اما تو هر نرم افزاری که کار می کنم فتوشاپ هم دخیله و همه جا همرام هست
البته الان یادگریش راحتره با سی دی های آموزشی و ...
ولی کار کردن تو بازار یه تجربه دیگست

.
ظاهرا توی این فروم شما از همه موفق تر بودین انشالله موفقیتهاتون بیشتر باشه:11:
حضورتون نعمتی هست توی این فروم

TheGnomonWorkshop
28-06-2010, 18:29
دوست عزیز مطمئنی؟! شما خودت از سه بعدی درامدی کسب کردی؟ دیگه انیمیشن از فرمانروایان مقدس که معروفتر نمیشه با اون بودجه محدودش! به نظر من که توی ایران به سه بعدی بهای زیادی نمیدن.

دوستان بهتر میدونن :31:
واسه یه انیمیشن به درد نخور، دقیقه ای 30 - 40 میلیون میدن :18::8:
من هم تازه میخوام برم تو اینکار... ولی هنوز شروع نکردم :13:

ae2009
28-06-2010, 22:56
دوستان بهتر میدونن :31:
واسه یه انیمیشن به درد نخور، دقیقه ای 30 - 40 میلیون میدن :18::8:
من هم تازه میخوام برم تو اینکار... ولی هنوز شروع نکردم :13:
دوست عزیز انیمیشن دنیای فوق العاده جذابیه ولی من که شخصا فکر میکنم اونقدرها درآمدی نداره به شدت هم رقابتی هست. هر تصمیمی خواستین بگیرین اولش تحقیقات جامعی انجام بدین بعد وارد بشین که خدای نکرده پشیمون نشین:11:

=CYBER=
29-06-2010, 00:40
3D Max - Photoshop - After Effect
استاد این 3 تا باشی ، میلیونر نشدی بیا به من بد و بیرا بگو :D

ae2009
29-06-2010, 09:05
3D Max - Photoshop - After Effect
استاد این 3 تا باشی ، میلیونر نشدی بیا به من بد و بیرا بگو :D
صد در صد موافقم! ولی شما داری میگی استاد!!! میدونین برای استاد شدن چقدر لازمه؟! حداقل 10 سال!
من میگم اول آدم باید توی یک نرم افزار بازاری تر مثل فتوشاپ شروع کنه بعد بره توی خط جلوه های ویژه و سه بعدی. اگه اول ادم وارد سه بعدی بشه 4 سال کار کنه و هیچ پروژه ای گیرش نیاد بعد کنار میزاره هیچ وقت دوباره سراغش نمیره!:13:
من که روش پله پله جلو رفتن رو قبول دارم.:46:

TheGnomonWorkshop
29-06-2010, 11:49
مگه میخوای با فوتوشاپ چه کار کنی؟
فوقش یه تکسچر بسازی یا چهار تا خط بالا پایین کنی یا عکس مردم رو دستکاری کنی .... و از کارا که هر کسی میتونه این کار رو بکنه... لازمه فقط 10 تومن بدین Photoshop top secret رو بگیری تا استادش بشی! :31:
اما به قول شما : 10 سال برای استاد شدن :27:... یه کم اغراق نیست؟
مگه میخوای بری هالیوود؟
من اگه 4-5 تا کار درست کنم دیگه بقیش رو فوت آبم :20:
من آدم میشناسم که هنوز مقدمات کار رو هم بلد نیست ولی با یه مدلسازی و تکسچر و .... پیش پا افتاده درآمد بالایی داره
بهتره یه کم تحقیقات جامع تری داشته باشی

T@Z
01-07-2010, 00:08
منم هیچ پولی از کنارش انچنانی در نیاوردم و کل کارای که واسم داشته در ساخت صفحات Aoturun ها بوده که واسه سمینارهای دانشگاه و... اینجور چیزا بوده ولی در کل هستن کسانی که فقط اصول اولیه رو بلدن و با استفاده از sampel ها و شونصد متر زبونی که دارن پول پارو می کنن !!

ae2009
01-07-2010, 09:38
مگه میخوای با فوتوشاپ چه کار کنی؟
فوقش یه تکسچر بسازی یا چهار تا خط بالا پایین کنی یا عکس مردم رو دستکاری کنی .... و از کارا که هر کسی میتونه این کار رو بکنه... لازمه فقط 10 تومن بدین Photoshop top secret رو بگیری تا استادش بشی! :31:
اما به قول شما : 10 سال برای استاد شدن :27:... یه کم اغراق نیست؟
مگه میخوای بری هالیوود؟
من اگه 4-5 تا کار درست کنم دیگه بقیش رو فوت آبم :20:
من آدم میشناسم که هنوز مقدمات کار رو هم بلد نیست ولی با یه مدلسازی و تکسچر و .... پیش پا افتاده درآمد بالایی داره
بهتره یه کم تحقیقات جامع تری داشته باشی
من آدمش رو دارم میبینم! طرف اخر 3D MAX ولی کلی باید صبر کنه تا پروژه گیر بیاره!
بیبین دوست عزیز من با نظر دوستمون که کامنت قبلی نوشته موافقم! شما نباید فکر کنی مهارتتون میتونه براتون کاری کنه! دلایل زیادی هست که سه بعدی توی ایران پولی نداره مگر اینکه توی ایران تک باشی!!!
فتوشاپ رو که گفتین درسته زود میشه پیشرفت کرد ولی چون کارش وسیعه هر چند با حقوق کم ولی اگه کارت درست باشه حتما اگه بخوای میتونی یک کاری جور کنی ولی با بقیه نرم افزار ها یکمی سخته!!
موفق باشی:10:

SevenART
01-07-2010, 09:55
سلام دوستان
آیا تا الان با نرم افزار فتوشاپ درآمدی کسب کردین؟ اگه تمایل دارین توی این نظر سنجی شرکت کنین تا نسبت به بازار کار این این نرم افزار فوق العاده دید بهتری پیدا کنیم.
ممنونم

خوب چرا نشه؟!!..... مگه این بنریا پول در نمیارن؟!!....... با هر چیزی میشه پول در آورد .. چه برسه فتوشاپ :31:

من آدمش رو دارم میبینم! طرف اخر 3D MAX ولی کلی باید صبر کنه تا پروژه گیر بیاره!
بیبین دوست عزیز من با نظر دوستمون که کامنت قبلی نوشته موافقم! شما نباید فکر کنی مهارتتون میتونه براتون کاری کنه! دلایل زیادی هست که سه بعدی توی ایران پولی نداره مگر اینکه توی ایران تک باشی!!!
فتوشاپ رو که گفتین درسته زود میشه پیشرفت کرد ولی چون کارش وسیعه هر چند با حقوق کم ولی اگه کارت درست باشه حتما اگه بخوای میتونی یک کاری جور کنی ولی با بقیه نرم افزار ها یکمی سخته!!
موفق باشی:10:

شما هم داری اشتباه می کنی ... تو ایران تو می تونی با خربزه فروشی میلیونر شی ..

اگه راهش را بلد باشی...

Hitman-Group
04-07-2010, 09:19
سلام
خوب درامد خوبه اره و من هم درامد دارم از فتوشاپ ولی کمه در نتیجه باید برید سراغ نرم افزار های سه بعدی که خوب پول توشه یعنی یک کار میزنی 500 تومن گیرد میاد دلیل اصلی کمرنگ شدن من هم همینه!!!

ae2009
05-07-2010, 22:38
سلام
خوب درامد خوبه اره و من هم درامد دارم از فتوشاپ ولی کمه در نتیجه باید برید سراغ نرم افزار های سه بعدی که خوب پول توشه یعنی یک کار میزنی 500 تومن گیرد میاد دلیل اصلی کمرنگ شدن من هم همینه!!!
توی شهرهای کوچک رو بعید میدونم توی شهرهای بزرگ هم که رقابت سنگینه؟ شما خودت همچین تجربه ای داشتی؟

mina*
12-07-2010, 01:25
سلام.
من فوتوشاپ کار کردم.البته توی عکاسی.
شاید خیلی کوچیک بنظر بیاد اما برای من جالب بود.
حالا دیگه کار نمیکنم وبیشتر درس میخونم.:20:

Hramirpoor
14-07-2018, 00:09
سلام حال همگی خوب.من بین نرم افزار گرافیکی فقط فتوشاپ بلدم چراکه رشتم برقه و الان میخوام در حین تحصیلم درامدی با فتوشاپ داشته باشم
ولی نمیدونم از کجا شرو کنم چطوری و ایا میتونم یا نه چون فقط فتوشاپ بلدم.سرمایه اولیه هم دارم لطفا راهنماییم کنید

bamintahvie
03-11-2019, 14:24
چرا که نشه الان من خودم کسب درامدم از طریقه طراحی با فتوشاپه