PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمکم کنید!میخوام ADSL بگیرم

B.J.U
21-06-2010, 15:46
:31:سلام
پدرم در اومد از بس با دایل آپ رفتم:19:
من میخوام یه ADSL بگیرم و توی تهران هستم
منتها اصلا اطلاعات ندارم!مثلا::46:
چه مودمی بگیرم:31:
از کدوم شرکت
از مخابرات:31:
از...
خودتون میدونید دیگه!:8:
پس میخوام یه شرکت سرویس دهنده به من معرفی کنید که خوب باشه و همه ی سرعت هایی که میده رو با قیمت بنویسید
و در ضمن بگید که چه مودمی بگیرم

به این 4مورد هم توجه کنید:
یکی از دوستام بهم گفت که اگه از مخابرات بگیرم بهتره حالا شما بگید راست یا دورغ
بعضی ها هم میگن وایر لس بگیر بعضی ها میگن نگیر!(بگیرم یا نه؟)
میگن وایمکس بگیرم ولی یکی از همکلاسی هام میگه ضرر داره برای بدن(راست یا دروغ)
آدرس شرکت و محل خرید مودم هم بدید(حتما)

thank a LOT
:40::40::40::40::40:

Hamid Reza
21-06-2010, 16:10
سلام

کاش پیش شمارتون هم میدادید تا بیشتر کمکتون کنیم

مودم خوب زیاد داریم ولی من به شخصه به این مودم علاقه دارم : Asus am602

یه پورت usb داره و یک پورت لن و مودم خوبی هست ولی بازم مودم خوب داریم tplink dlink و...

شرکت که بستگی به منطقتون داره که چه شرکتهایی سرویس میدن پیش شمارتون رو اعلام کنین

من منطقه مخابراتیم شلوغ نیست ولی رفتم از مخابرات بگیرم خود طرف تو مخابرات منصرفم کرد گفت سرعت واقعی نیست و خوب نیست:31:

اون 4 موردتونم تقریبا همش منتفی هست:31:
شرکتهای بهتر از مخابراتم هم وجود دارن

وایرلس برای مصرف خونگی توصیه نمیشه و خانگی ADSL بهتر و به صرفه تره lمگه اینکه منطقتون سرویس نده

وایمکس تو همین انجمن تاپیک داره میتونید مراجعه کنید و نارضایتی هایی که ازش هست رو ببینید
اگر هم ضرر داشته باشه برای همه مردم ضرر داره چون همه مردم تو شهر در معرض امواج هستن

بازم میگم برای اینکه بگم قیمتها و شرکتها رو حتما باید پیش شمارتون رو اعلام کنید

مودم هم که خیلی جاها میفروشه و خیلی از شرکتها خودشون میدن یا میتونید به پاساژ ایرانیان تو میدان ولیعصر مراجعه کنید . جاهای دیگه ای هم هست

سوالی بود در خدمتم

mehrdad38
21-06-2010, 16:10
آقا این که غصه خوردن نداره

اول باید بدونید که سرویس های ADSL از نظر میزان استفاده به 2 دسته تقسیم می شن : محدود و نامحدود

سرویس های محدود دارای محدودیت حجم هستن به این معنی که موقع قرداد بستن با شرکت میزان استفاده ای که مدنظرتون هست قید می کنید بعنوان مثال 5 گیگ در ماه به این 5 گیگ می گن حجم یا ترافیک سرویس. به عبارت دیگه وقتی شما دانلود می کنید یا حتی وبگردی می کنید از این حجمتون به تناسب مصرف کاسته می شه .
معمولا تو ایران سرویس های محدود دارای سرعت بیشتری هستن (البته همیشه اینطور نیست)

سرویس های نامحدود هم که معلومه شما به هر میزان که بخواین به تناسب سرعتی که درخواست دادین استفاده می کنید.

سرویس های نامحدود گرونتر از محدود ها هستن.

سرعت:

سرعت ADSL از 64 کیلوبیت بر ثانیه شروع میشه تا 1 مگابیت

هر چه سرعت بیشتری درخواست بدید مسلما گرانتر خواهد بود. بعضی از شرکت ها این طورین که برفرض شما سرعت 256 درخواست می دید برای شما 512 یا 1 مگا می بندند یعنی بیشتر از اون چیزی که شما درخواست دادین (بماند هدف این شرکت ها از این کار چیه)

مثل پارس آنلاین یا صبانت

مودم:

مودم ها به 2 دسته تقسیم می شن : معمولی و وایرلس دار

مودم های معمولی برای اتصال فقط دارای پورت USB و یا LAN و یا هر دو هستند اما وایرلس دار ها علاوه بر این درگاه ها دارای سیستم وایرلس هستند که امکان استفاده از اینترنت به صورت بی سیم رو فراهم می کنن. که گرونتر هم هستن. شما اگر همون مودم های معمولی جوابگوی نیاز شماست همونا کفایت می کنه مودم TP-Link Td 8811 هم LAN و هم USB داره. قیمت هم 21 تومن هست.

مودم رو معمولا همون شرکت هایی که در خواست سرویس می دی به فروش می رسونن.

ADSL مخابرات:

مخابرات فقط 128 کیلوبیت بر ثانیه سرویس می ده بالاتر به هیچ وجه فعلا ارائه نمی ده مودم هم داره مال چین هست متاسفانه مارک رو فراموش کردم 21 تومن مودم مخابرات قیمت داره. سرویس اینترنت هم نامحدود هست ماهی 9900 تومن که هر 2 ماه تو قبض درج می شه.
سرعت دانلود هم ماگزیمم 14 کیلوبایت بر ثانیه هست.

Hamid Reza
21-06-2010, 16:14
معمولا تو ایران سرویس های نامحدود دارای سرعت بیشتری هستن

سلام

فکر کنم اشتباه کردید این قسمت رو

چون تو ایران محدود سرعتش بیشتر از نامحدوده

محدود به این دلیل سرعتش بیشتره که کاربر حجمشو زودتر مصرف کنه و مجبور شه از شرکت حجم اضافی بخره
این یه سیاسته که همه شرکتها اجراش میکنن

اما نامحدود همیشه سرعت استاندارد هست چون سرعت بیشتر سودی به شرکت نمیرسونه

mehrdad38
21-06-2010, 16:25
سلام

فکر کنم اشتباه کردید این قسمت رو

چون تو ایران محدود سرعتش بیشتر از نامحدوده

محدود به این دلیل سرعتش بیشتره که کاربر حجمشو زودتر مصرف کنه و مجبور شه از شرکت حجم اضافی بخره
این یه سیاسته که همه شرکتها اجراش میکنن

اما نامحدود همیشه سرعت استاندارد هست چون سرعت بیشتر سودی به شرکت نمیرسونه

آخ آخ آره اشتباه نوشتاری بود :31: بله دوست عزیز می دونم الان اصلاحش می کنم

behii
21-06-2010, 16:39
سلام

همونطور که حمیدرضا گفت کاملا بستگی به منطقه تون داره .
باید اول مطمئن بشید که می تونید از اینترنت پر سرعت شرکت های دیگه تو اون منطقه استفاده کنید یا فقط می تونید از مخابرات بگیرید .
بعدش میرید سراغ سرعتش که باید تو تاپیک های مخصوص اش که تو این فروم هست , از کسایی که هم منطقه ای شما هستند (منظور مشترک بودن مرکز مخابراتی) بپرسید که سرعت چطوره و قطعی ها و ...
بعدش می تونید با توجه به قیمت اش سرویس مناسب رو انتخاب کنید .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مودم هم level one که آلمانی هست من شنیدم مودم های خوبی داره اما یکم گرونتره نسبت به بقیه

امیدوارم اطلاعات مورد استفاده تون قرار بگیره , اگه اشتباهی هم داشتم لطفا دوستان تصحیح کنند .

akhoond
21-06-2010, 16:42
دوست من اول نیاز ها تون رو بگید که نا محدود لازم دارید حتما یا با حجمی و شبانه هم کارتون راه می افته یا خیر.
بنده به نظرم تا دی اس ال هست سمت وایمکس و وایرلس نرید ، مگه این که دی اس ال براتون مقدور نباشه .

امواج وایمکس همه جا هستند دوست من ، هر چند اگه ضرری در کار باشه ، داشتن یه سندر ، از هم چی بدتره ، اما من تا به حال چیزی در موردش نشنیندم / نخوندم .

*** دقت بکنید ، امواج موبایل ، همه جا هست ، امواج مایکروویو پارازیت ، همه جا هست ، امواج جی پی اس ( هر چند با توان پایین ) همه جا هست .... این ها هم جا هستند ، فقط وقتی اوضاع بدتر می شه که یه فرستنده هم کنار سرت سند داشته باشه ، وقتی موبایل در حالت استند بای کار می کنه ، وقتی آشکار ساز امواج هست ، بود و نبودش فرقی نداره که ، دقیق نمی دونم ولی فکر کنم دقیقه ای یکی دوبار ، یه چیزی سند و ----- میشه (در حد چند ثانیه ، برای این که بگه من هم چنان هستم ) اما وقتی دارید صحبت می کنید ، کنار سرتون داره امواج سند می شه ، از این بد تر قابل تصور هست ؟ یا وقتی داره در به در دنبال آنتن می گرده ؟ (مثل نقاطی از مترو که معمولا تو جیبم هستش و ...... )

سعی کنید از موبایل برای مکالمه خیلی کم استفاده کنید ، اون هم با هندزفری بهتره ..

مرسی
یا حق

sei_pm
21-06-2010, 17:00
توانایی مالی رو نگفتید که تا چقدر براتون مقدوره؟

B.J.U
21-06-2010, 21:14
کاش پیش شمارتون هم میدادید تا بیشتر کمکتون کنیم

02188
حالا بگید چه شرکت هایی و چهسرعت هایی هست با قیمت

دوست من اول نیاز ها تون رو بگید که نا محدود لازم دارید حتما یا با حجمی و شبانه هم کارتون راه می افته یا خیر.

من نمیدونم باید قیمت هارو برای سرعت ها دقیق بدید ولی فکر کنم نامحدود بهتر باشه(البته محدود هم قیمت هارو بدید)

توانایی مالی رو نگفتید که تا چقدر براتون مقدوره؟

چرا گفتن بهتون
میخوام قیمت هارو بدونم تا ببینم کدومش رو میتونم بگیرم

دوستان ممنونم ولی من با شماره 021---88 میخوام قیمت تمامی شرکت هایی که سرویس میدن-با هر سرعتی و محدودیت و نا محدودیت رو بدونم تا ببینم کدومش به صرفه تره
ممنون

---------- Post added at 10:14 PM ---------- Previous post was at 10:12 PM ----------

و در ضمن میخوام بدونم وایر لس رو بیخیال شم یانه
قیمت مودم ها و آدرس خرید آن و شرکت را هم بدید

joe_satriani
21-06-2010, 21:42
02188

و در ضمن میخوام بدونم وایر لس رو بیخیال شم یانه

اگه نوت بوك داري و گوشي وايرلس دار و .... داري يه مودم وايرلس لازمه بخري، چيزي ديگه احتياج نيست
اما اگه فقط از طريق كامپيوتر شخصيت ميخواي متصل بشي، يه مودم معمولي هم كفايت ميكنه
انتخاب با خودتون و استفادتون هست

Hamid Reza
21-06-2010, 21:44
دوست من پیش شماره 4 رقم اول هست

اونو بزارید

akhoond
22-06-2010, 09:47
دوست من پیش شماره 4 رقم اول هست

اونو بزارید

این حمید می خواد از همه شماره بگیره :31: :10:
بله دوست من ، من هم توصیه می کنم وایرلس مودم بگیرید ، فقط در یه صورت نگیرید : 1 _ محدودیت بودجه . 2 _ مطمئن هستید که تا 2 _ 3 سال آینده نیازتون نمی شه .
در غیر این 2 صورت ، به نظرم ضرر نکردید دوست من

برای محدود و نا محدود هم باید بگم که الآن اکثر شرکت ها دور نامحدود رو خط کشیدن ، اکثرا حجمی می دن ، با شبانه رایگان . 128 تا 512 حجمی ، بین 13 _ 14 تومان هست تا 20 تومان ، به ازای حجم اضافه هم از 3 تا 6 _ 7 تومان هم هست .

اگه هم نامحدود بخوای ، شده یه چیکه آب رفته تو زمین ، الآن فقط سپنتا می ده ( تا جایی که می دونم ، از شرکت های PAP ) برای داشتن یه 256 باید چیزی در حدود 50 تومان در ماه بدید به سپنتا ، شرکت های دیگه هم که گفتم ، تو سایت هاشون زدن که ندارن .

یا حق

B.J.U
22-06-2010, 13:44
8851598
اون رقم آخرش رو نمیزارم
حالا میشه لطف کنید و بگید که
وایرلس یا نه؟
مخابرات یا نه؟
محدود یا نا محدود؟

لطفا همه ی شرکت هایی که سرویس میدن رو با بنویسید و سرعتی که میدن رو هم با قیمت بنویسید (همه ی سرعت هارو)
ومدل مودم با قیمت هم بنویسید

jamy_khoshtip
22-06-2010, 15:04
دوست عزیز باور کن محدود به دردت نمی خوره !!! از این بچه ها بپرس ببین کدومشون محدود داره .

بابا سپنتا بگیر هم از کیفیت راضی باش و هم از این که نامحدود است . در ضمن من این رو بگم شما تا کنون دیده اید که شرکتی بیاد سرویستون رو شارژ بکنه و ازتون پول نگیره . سپنتا این جوری هست که اگر 1ماه پول ندادین سرویس رو بهتون میده و بدهی رو میزاره پاتون ماه بعد هم که سرویس رو شارژ می کنید حالش رو میبرید .

حرف دیگه ای ندارم اما به عنوان یک شخص که تا الات ISP های زیادی رو دیده و کار کرده " سپنتا " رو پیشنهاد می کنم .

موفق و پیروز باشید

KING_DESIGNER
22-06-2010, 15:48
اگر بتونی بیخیال ADSL بشی و ماهی 10 تومن بدی به EDGE ویا همون پرسرعت شده ی GPRS به جرات بهت میگم پولتو دور نریختی
الان من با مخابرات کانکت میشم ولی سرعت توی گوشیم خیلی بیشتر از سیستم هست.

اگر اصرار به ADSL داری من نظرم روی خود مخابراته که سرعتش 128 نامحدود هست ماهی 10 تومن
اگر هم مایه داری برو سرویسهای گرون شاتل رو بردار
یا مثلا اوراکل که 512 ر میده 50 تومن

ولی کلا دور محدود رو خط بکش من که از محدودیت خیر ندیدم ! 3 گیگ خریدیم هرگیگ 5 تومن توی 2 ساعت پرت شد !!!
به درد نمیخوره
به فکر نامحدود باش که بتونی با خیال راحت دانلود کنی
محدودیت اخرش ادم رو دیوونه میکنه.
خدایی من اصلا راضی نشدم هرکاری میخوای بکنی باید وایستی تا اخر شب تا حضرت اجازه بدهند و بتونی دانلود کنی
از خوابت باید بزنی از کلی کارها باید بزنی
خلاصه حال نمیده داداش.
از ما گفتن بود.

Hamid Reza
22-06-2010, 17:46
سلام

واقعا از نظرات دو دست خوبم که اینطور از طرف همه نظر دادن و اینطور از نامحدود تعریف کردن تعجب میکنم!

اینجا خیلی ها محدود دارن

اگه کسی از محدود خیر ندیده دلیل نمیشه اینو به همه ارتباط بده و بگه محدود خوب نیست

اگه کسی از محدود خیر ندیده درصد زیادیش به مدیریت نداشتن روی حجم بستگی داره

قبول دارم با نامحدود خیال آدم راحت تره

ولی وقتی شما یه اینترنت 128 نامحدود دارین با سرعت 14 15 تو ماه مگه میتونید چقدر دانلود کنید؟؟

بعضی دوستان با شبانه رایگان دارن شبی 800 900 مگابایت دانلود میکنن

باید دید نیاز دوستمون چی هست

اگر دوستمون نیازش فقط وبگردی و روزی چند ساعت هست بله اینترنت مخابرات میتونه مناسب باشه

در ضمن دوستمون گفتن باید بی خوابی کشید واسه شبانه رایگان

ولی آموزش هایی وجود داره که تو همین انجمن هم هست که کامپیوتر خودش روشن میکنه و لینکایی رو که از قبل بهش دادین دانلود میکنه و سر ساعت مقرر خاموش میشه

بیشتر شرکتهام از ساعت 1 رایگان دارن که ساعت 1 خیلیا بیدارن

برای پیش شماره 8851 این شرکتها سرویس میدن که با سایتش میزارم و میتونید قیمتها و سرعتها رو اونجا ببینید

شاتل:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدداتک:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدقاصدک:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنیونت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپارس آنلاین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفن آوا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمودمم عرض کردم به نظر من مودم Asus am602 مودم خوبی هست و مودمهای خوب دیگه هم داریم که میتونید از جاهای زیادی مثل پاساژ ایرانیان در میدان ولیعصر تهیه کنید.

با تشکر:11:
سوالی بود در خدمتم

akhoond
22-06-2010, 17:54
100 % حرف های حمید رو قبول دارم .

ولی حمید جان ، اگه اشتباه نکنم ، شما هم از اینترنت فایندر دیدی ، درسته ؟
من هم چک کردم ، اما لینک نکردم ، چون دیگه اعتماد ندارم ، یعنی فکر می کنم که دیگه نشه بهش اعتماد کرد ، هم چنان می شه ؟ آپدیت می شه این سایت ؟

مطمئنی حمید جان ؟

مخلصیم :11: :10:

Hamid Reza
22-06-2010, 18:01
100 % حرف های حمید رو قبول دارم .

ولی حمید جان ، اگه اشتباه نکنم ، شما هم از اینترنت فایندر دیدی ، درسته ؟
من هم چک کردم ، اما لینک نکردم ، چون دیگه اعتماد ندارم ، یعنی فکر می کنم که دیگه نشه بهش اعتماد کرد ، هم چنان می شه ؟ آپدیت می شه این سایت ؟

مطمئنی حمید جان ؟

مخلصیم :11: :10:

آره
منم بهش شک کردم یه مدته

چون توی سایت یه شرکت وقتی میری پیش شماره رو میزنی ممکنه بگه سرویس میده اما تو اون سایت نیست

ولی خب تنها منبع فعلا همینه

به نظرم آپدیت نمیشه ولی خب تغییرات اونچنانی نکرده

از قبل همین طوری هست

ولی من شماره ایشون رو تو صبانت و آسیاتک هم زدم دیدم طبق گفته این سایت این دو تا ISP تو اون مرکز سرویس نمیدن

این نشون میده هنوز میشه بهش اعتماد کرد

KING_DESIGNER
22-06-2010, 18:16
سلام

قبول دارم با نامحدود خیال آدم راحت تره

حمیدی جان داداش با همین جمله مهر تاییدی بر تمامی جمله های من زدی
مرسی :11:

B.J.U
22-06-2010, 18:36
من اگر 20 بار وارد اینترنت بشم 15 بارش رو حتمال دانلود میکنم پس کاربردم بیشتر دانلود هست
و اون شرکت هایی که دادین:
کدومشون بهتر هست؟

---------- Post added at 07:33 PM ---------- Previous post was at 07:29 PM ----------

راستی ADSL +2 چی هست؟

---------- Post added at 07:36 PM ---------- Previous post was at 07:33 PM ----------

راستی قیمت هارو کجا نوشته؟

B.J.U
22-06-2010, 18:46
هر جای سایت رو گشتم سرعت هارو و قیمت رو ننوشته

akhoond
22-06-2010, 18:49
من اگر 20 بار وارد اینترنت بشم 15 بارش رو حتمال دانلود میکنم پس کاربردم بیشتر دانلود هست
و اون شرکت هایی که دادین:
کدومشون بهتر هست؟

---------- Post added at 07:33 PM ---------- Previous post was at 07:29 PM ----------

راستی ADSL +2 چی هست؟

---------- Post added at 07:36 PM ---------- Previous post was at 07:33 PM ----------

راستی قیمت هارو کجا نوشته؟

هر جای سایت رو گشتم سرعت هارو و قیمت رو ننوشته

اون اول که می گم نیازتون رو بگید ، منظور همین بود .
دوست من بودجه شما تعیین کننده است ، آیا ماهی 40 _ 50 _ 60 می تونید هزینه کنید ؟ نامحدود بگیرید ؟
اگه نمی تونید ، باید با شیانه کنار بیاید ، این تعیین کننده است دوست من . این رو پاسخ بدید .

B.J.U
22-06-2010, 22:58
اون اول که می گم نیازتون رو بگید ، منظور همین بود .
دوست من بودجه شما تعیین کننده است ، آیا ماهی 40 _ 50 _ 60 می تونید هزینه کنید ؟ نامحدود بگیرید ؟
اگه نمی تونید ، باید با شیانه کنار بیاید ، این تعیین کننده است دوست من . این رو پاسخ بدید

بله شاید بتونم
شما دقت نکردید
تمامی قیمت هارو برای همه سرعت هایی که میده بزارید
اول این 2 تا رو بزارید ببینم بودجم میرسه یا نه
512 و 1 مگ
نا محدود
بعدش لطفا قیمت بقیه سرعت ها رو هم بگید
راستی خودتون کدوم شرکت رو میگید؟من خودم نظرم روی شاتل یا پارس آنلاین هست این 2 تا خوبن؟

Hamid Reza
23-06-2010, 11:24
بله شاید بتونم
شما دقت نکردید
تمامی قیمت هارو برای همه سرعت هایی که میده بزارید
اول این 2 تا رو بزارید ببینم بودجم میرسه یا نه
512 و 1 مگ
نا محدود
بعدش لطفا قیمت بقیه سرعت ها رو هم بگید
راستی خودتون کدوم شرکت رو میگید؟من خودم نظرم روی شاتل یا پارس آنلاین هست این 2 تا خوبن؟

والا بیشتر شرکتها الان نامحدود نمیدن
512 و 1 مگ نامحدود که به منزل نمیدن:31:
برای شرکتها و اینا هست و ماهی 100 تومن 200 تومن هزینشه

شما به 128 نامحدود و 256 فکر کن که اینا حدود ماهی 30 40 تومن هست

قیمتهام تو اون سایتهایی که گذاشتم هست شما دقت نکردین و گرنه هر شرکت تمام سرویس ها و قیمتهاش تو سایتش هست

B.J.U
23-06-2010, 21:08
بالاخره ما نفهمیدیم کدوم شرکت رو بگیریم؟!:19::19:
فکر کنم شاتل خوب باشه.نه؟!:31:
اگه میشه یه شرکت بگید که از اون بگیرم
راستی وایرلس بگیرم بهتره یا نه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
طبق این جدول میخوام ART 5 رو بگیرم چون ماهانه 45 تومن سود توی حسابم میاد و توی 2 ماه میشه 90 تومن و 63 تومنش رو میدو برای ADSL.
نظرتون چیه؟:20:
اگه سرعت دیگه ای رو میگید که خیلی فرقی نداره هم بدید
حالا از همین شاتل خوبه یا نه؟وایرلس یا نه؟!

B.J.U
24-06-2010, 02:49
راستی اون IP که نوشته VALID یعنی چی؟(توی ردیف آخر)

Hamid Reza
24-06-2010, 09:01
طبق این جدول میخوام ART 5 رو بگیرم چون ماهانه 45 تومن سود توی حسابم میاد و توی 2 ماه میشه 90 تومن و 63 تومنش رو میدو برای ADSL.

این قیمت ماهانه هستا شما ماهانه 45 میگیرین باید پولم خودتون روش بزارین

ولی اگر اینقد میتونید هزینه کنید بله شاتل سرویس های پر حجمش انتخاب خوبیه

همچنین شما میتونید از سرویس T3 فن آوا هم استفاده کنید که نامحدود هست و قیمتش اینجاس:

هر دو شرکتم خوبه

B.J.U
24-06-2010, 13:36
این قیمت ماهانه هستا

یعنی توی قبض تلفون نمیاد؟

شما ماهانه 45 میگیرین باید پولم خودتون روش بزارین

منظورتون رو نفهمیدم

حالا فن آوا بگیرم بهتره یا شاتل؟کدوم سرعت بیشتری داره؟

Amirdb
24-06-2010, 13:54
پیشنهاد من:پارس آنلاین
3 ماه
9 گیگ
فکر کنم 48 تومن

MaSoUd555
24-06-2010, 13:58
45 میگیرین باید پولم خودتون روض بزارید یعنی چی؟

یعنی این که ماهی 63 تومنه:31:

شما ماهی 45 میگیری اونوق باید ماهی 18 تومنم بزاری پول اینو بدی:31:

B.J.U
24-06-2010, 14:02
این قیمت ماهانه هستا

شما ماهانه 45 میگیرین باید پولم خودتون روش بزارین

منظورتون رو نفهمیدم

حالا فن آوا بگیرم بهتره یا شاتل؟کدوم سرعت بیشتری داره؟کدوم بهتره؟

B.J.U
24-06-2010, 15:02
راستی برای اینترنت نا محدود هم باید ماهیانه پول داد؟
اینترنت محدود وقتی پولش رو میدی خودش دوباره ترافیک میده یا باید حضوری بری؟
مودم شرکت فن آوا بهتره یا شاتل یا همونی که آقای حمیدرضا گفتند؟
با هیا هم پاسخ بدید
64 کیلو بایت تفاوت محسوسی نسبت به دایل اپ داره؟

B.J.U
24-06-2010, 22:09
چرا دیگه جواب نمیدین؟

B.J.U
24-06-2010, 23:58
ببینید من دوست دارم بیشتر نامحدود باشه(خیلی بهتر میشه)
شاتل هم که فقط 3تا نا محدود داره
64 کیلوبایت با دایل آپ فرقی میکنه؟!چه قدر سرعتش بیشتر هست(چند برابر میتونید بگید)
یه شرکت بگید که 256 یا 128 نامحدود داشته باشه!
مخابرات برای دانلود خوب نیست؟!

nikaan
25-06-2010, 00:17
ببینید من دوست دارم بیشتر نامحدود باشه(خیلی بهتر میشه)
شاتل هم که فقط 3تا نا محدود داره
64 کیلوبایت با دایل آپ فرقی میکنه؟!چه قدر سرعتش بیشتر هست(چند برابر میتونید بگید)
یه شرکت بگید که 256 یا 128 نامحدود داشته باشه!
مخابرات برای دانلود خوب نیست؟!

سلام

64 با دایل آپ فرقی نمی کنه (اصولا پهنای باندی بین 6 تا 7 کیلو بایت باید داشته باشه که می بینید با دایل آپپ فرق چندانی نداره)

به نظر می رسه که برای 128 نامحدود از بین شرکت های خصوصی سپنتا بهترین گزینه هست که متاسفانه مرکز مخابراتیتون رو ساپورت نمی کنه طبق لینک زیر:

در مورد کیفیت adsl مخابرات هم باید بگم که من خودم 256 ازش گرفتم و در کل از کیفیتش نسبت به قیمتش راضیم(پهنای باندم بین 28 تا 29 کیلو بایت هست)

البته به همه 256 نمی دن ولی چون برادرم دانشجوی ارشد هست تونستیم 256 بگیریم(نکته: البته مراکز مخابراتی سلیقه ای هم عمل می کنند اینو وقتی برادرم به مخابرات کل استان تهران رفت گفتن آخه می خواست 512 بگیره که آخرش هم ندادن )

اما تنها ضعف سرویس مخابرات آپلود پایینش هست که زیر 6 کیلو بایت هست که در نرم افزاری مثل نرم افزار های تورنت برای گرفتن فایلهای حجیم مثلا 4 الی 5 گیگ به بالا مشکل ایجاد می کنه چون وابسته به آپلود هست ولی در غیر این صورت حتی در نرم افزار تورنت هم مشکل آنچنانی نداره

البته در لینکی که قرار دادم نزده مخابرات ساپورتتون می کنه ولی حتما با مرکزتون تماس بگیرید چون برای برخی از مراکز رو نزده ولی مخابرات داره اونجا هم سر ویس adsl میده

فکر کنم نام مرکز مخابراتیتون آزادگان هست

اینم شماره ی تماس مرکز مخابراتی:

B.J.U
25-06-2010, 00:33
پس 64 کیلوبایت نمی گیرم
256 خوبه؟از 128 چند برابر بهتر عمل میکنه؟
سرعت دانلود و آپلود هرکدوم چند هست؟
از شاتل بهتره بگیرم یا فن آوا؟

B.J.U
25-06-2010, 00:40
راستی لطفا یه مدم هم بگید که 4 تا Port داشته باشه (2 تا هم بسه)

B.J.U
25-06-2010, 00:58
راستی این رو هم نفهمیدیم:
اگه وایر لس بگیرم پولم رو دور ریختم یا به دردم میخوره؟

jamy_khoshtip
25-06-2010, 02:37

بنده خدا این که از 256 نامحدود سپنتا هم گرونتر در میاد . :31: سپنتا 256 نامحدود 49 تومن است این 192 محدود 63 تومن است :18:

یک ذره باید دقت کنی تو سیاست شرکت ها . :11:

B.J.U
25-06-2010, 14:34
آخه سپنتا محدوده ی مارو ساپرت نمیکنه:41:
در ضمن نظرم عوض شد میخوام ART 3 بگیرم

حالا شاتل یا فن آوا؟
وایر لس یا نه؟