PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : DC شدن اینترنت

Electronic-Arts
21-06-2010, 15:16
سلام مودم من وقتی که یه مدت ازش استفاده نمیکنم DC میشه چیکار باید بکنم تا DC نشه؟ کانکشن هم بریج هست

akhoond
21-06-2010, 15:37
سلام مودم من وقتی که یه مدت ازش استفاده نمیکنم DC میشه چیکار باید بکنم تا DC نشه؟ کانکشن هم بریج هست

مودم چیه ؟
من ایسوس داشتم ، با این مشکل ، آپدیت فریم ویر کردم مشکل حل شد .

*** یکی از دوستان این مشکل رو داشت ، مشکل از سرویس مخابرات بود ، حل شد .

یا حق

Electronic-Arts
21-06-2010, 16:58
مودم چیه ؟
من ایسوس داشتم ، با این مشکل ، آپدیت فریم ویر کردم مشکل حل شد .

*** یکی از دوستان این مشکل رو داشت ، مشکل از سرویس مخابرات بود ، حل شد .

یا حق
planet 3410 یکی از دوستان قبلا گفته بود که تو تنظیمات مودم یه گزینه هست که اگر حدود 10 دقیقه از مودم استفاده نشه خودش DC میشه حالا مال من کجاست؟

Mahdi.p30
21-06-2010, 17:05
planet 3410 یکی از دوستان قبلا گفته بود که تو تنظیمات مودم یه گزینه هست که اگر حدود 10 دقیقه از مودم استفاده نشه خودش DC میشه حالا مال من کجاست؟
اون احتمالا برای تنظیم PPPOE هست که inactivity timeout فعال میشه و در صورت عدم استفاده دی سی میشه

akhoond
21-06-2010, 17:07
ببینم ، همون پلانتی نیست که 2 تا پورت داره ، یکی لن ، یکی یو اس بی ؟

تو دفتر این ها داریم ( اگه همون باشه ) مشکلی نبوده باهاش تا به حال ، تو تنظیمات کانفیگ اش هم من تا به حال چنین چیزی ندیده ام ( و التبه چون مشکلی نبوده ، دنبالش هم نگشته ام )

ببینم مطمئنی مشکلی از بقیه جاها نیست ؟ سیم تلفن از بغل برق رد نشده ؟ اسپیلتر استفاده کردی ؟ مشکل از سیستم ات نیست ؟ قبلا چنین مشکلی رو نداشتی ؟

می گم ، این مودم رو از 86 تا به حال داره ازش کار کشیده می شه ( شاید کل زمانی که تو این 3 _ 4 سال خاموش بوده ، به 10 روز هم نکشه ) ولی مشکلی نبوده باهاش . ( جز این که دهنم سرویس می شه هر دفعه که ریست اش می کنم ، آی پی اش 254 هست ، من هر دفعه یادم میره ، به باد می رم D: )

ادیت : Keep Alive رو زدی عزیز ؟

Electronic-Arts
21-06-2010, 21:32
ببینم ، همون پلانتی نیست که 2 تا پورت داره ، یکی لن ، یکی یو اس بی ؟
همونه

سیم تلفن از بغل برق رد نشده ؟
خب معلومه که پریز دوتاش کنار همه

اسپیلتر استفاده کردی ؟
آره

مشکل از سیستم ات نیست ؟
فکر نکنم

قبلا چنین مشکلی رو نداشتی ؟
دقت نمیکردم و برام مهم نبود ولی الان برای یک کاری باید آی پی ثابت باشه

می گم ، این مودم رو از 86 تا به حال داره ازش کار کشیده می شه ( شاید کل زمانی که تو این 3 _ 4 سال خاموش بوده ، به 10 روز هم نکشه ) ولی مشکلی نبوده باهاش . ( جز این که دهنم سرویس می شه هر دفعه که ریست اش می کنم ، آی پی اش 254 هست ، من هر دفعه یادم میره ، به باد می رم D: )
منم از سال 87 دارم

ادیت : Keep Alive رو زدی عزیز ؟
این دیگه چیه؟

Mahdi.p30
21-06-2010, 21:41
این دیگه چیه؟
این توی تنظیمات بعضی از مودمها هست
البته نمیدونم به چه دردی میخوره
ولی معمولا روی تنظیم PPPOE وجود داره نه بریدج

cell_phone-banned
22-06-2010, 01:07
منم همین مودم رو دارم و بریدج هم وصل میشم ولی چنین مشکلی ندارم . شاید بحث سخت افزاری باشه . که با بالارفتن دما رابطه داشته باشه .

akhoond
22-06-2010, 09:41
یه بار اساسی ریست بکنید ، دوباره کانفیگ کنید ، با Keep alive وEnable Nat ، ببینید باز همون مشکل رو دارید یا خیر .
با یه سیستم دیگه هم تست بفرمایید ، شاید مشکل از سیستم باشه ، بعد این که یه بار هم دستی تست کنید ، یوزر پس رو به مودم ندید ، خودتون از توی ویندوز کانکشن بسازید ، کانکت بشید . ببینید مشکل پابرجاست یا خیر .