PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کسب درآمد با افترافکت

ae2009
20-06-2010, 11:16
سلام دوستان
تا الان تونستین با افتر افکت درآمدی کسب کنین؟
اگه تمایل دارین توی این نظرسنجی شرکت کنین تا دید بهتری از بازار کار این نرم افزار فوق العاده بدست بیاریم.
ممنون

ehsan_nekooee
20-06-2010, 20:56
به قول یکی از دوستان شما فوتوشاپ رو هم حرفه ای کار کنی درآمد نسبتا خوبی داره. افتر که دیگه جای خود داره.

mojitak08
20-06-2010, 23:07
موافقم . اما من تو شهرستانم . اینجا اسمش هم نشنیدن . چطور یه کانال واسه خودم بزنم و کسب درامد کنم ؟

ae2009
21-06-2010, 18:03
به قول یکی از دوستان شما فوتوشاپ رو هم حرفه ای کار کنی درآمد نسبتا خوبی داره. افتر که دیگه جای خود داره.
دوست عزیز من هم شهرستانی هستم. میشه توضیح بدین مثلا ساده ترین نمونش رو بگین؟ حتی اگه برای شهرهای بزرگ صادق باشه؟
خیلی ممنون میشم چون واقعا به جز فتوشاپ اون هم فقط توی عکاسی ها تا الان بازار کاری برای افترافکت این نرم افزار بی نظیر ندیدم.:11:
حقیقتش من تا الان شاید 1000 ساعت افترافکت کار کردم و احساس میکنم برای داشتن بازار کار کوچک شاید باید چند سال اون هم در حد حرفه ای کار کرد. این در حالی که با فتوشاپ با چند تمرین ساده میشه دو سه ماه به حد کسب درآمد رسید.
اگه دوستانی که درآمد کسب کردن راههای کوچک و اولیه رو به ما هم بگن ممنون میشیم.

ehsan_nekooee
21-06-2010, 18:46
دوست عزیز من هم شهرستانی هستم. میشه توضیح بدین مثلا ساده ترین نمونش رو بگین؟ حتی اگه برای شهرهای بزرگ صادق باشه؟
خیلی ممنون میشم چون واقعا به جز فتوشاپ اون هم فقط توی عکاسی ها تا الان بازار کاری برای افترافکت این نرم افزار بی نظیر ندیدم.:11:
حقیقتش من تا الان شاید 1000 ساعت افترافکت کار کردم و احساس میکنم برای داشتن بازار کار کوچک شاید باید چند سال اون هم در حد حرفه ای کار کرد. این در حالی که با فتوشاپ با چند تمرین ساده میشه دو سه ماه به حد کسب درآمد رسید.
اگه دوستانی که درآمد کسب کردن راههای کوچک و اولیه رو به ما هم بگن ممنون میشیم.

شما کدوم شهرید؟
یککم به این بستگی داره که تو کدوم شهر زندگی می کنید. در هر صورت شما چند تا نمونه کار درست و درمون میسازی میری صدا و سیمای مرکز استانتون. اونجا نمونه کار هاتون رو نشون میدید. این حداقل کاری هست که می تونید انجام بدید.

میتونید هم نمونه کارهاتون رو به شرکت های تبلیغاتی ببرید و نشون بدید. اونا کار ندارن به این که شما نیم ساعت افتر کار کردی یا چند هزار ساعت. فقط کار و خروجی قوی می خوان.

یه نکته مهم هم این وسط وجود داره اینه که چون هنوز کار با این نرم افزار روتین نشده بازار کار بکری داره ...

در هر صورت مهمترین اصل اینه که اینطوری نا امید نباشی.

ehsan_nekooee
21-06-2010, 18:55
یه نمونه کار خیلی ساده که خودم دیدم، شاید باور نکنی چون واقعا مضحک به نظر میرسه.

طرف اومده بود از روی گوگل ارث یه کپچر چند ثانیه ای گرفته بود تا روی ایران برسه + یه نمایه باز از روی نقشه ایران(دوبعدی) میگیره و روی جزیره قشم زوم می کنه. در مجموع 5 یا 6 ثانیه .
شما که دستت تو کاره میدونی همچین چیزی فک نکنم 10 دقیقه بیشتر کار داشته باشه. تازه با زمان رندرش!

چند گرفته باشه خوبه؟
100/000 تومن !!!!!!!!!!!!!

ae2009
21-06-2010, 19:42
یه نمونه کار خیلی ساده که خودم دیدم، شاید باور نکنی چون واقعا مضحک به نظر میرسه.

طرف اومده بود از روی گوگل ارث یه کپچر چند ثانیه ای گرفته بود تا روی ایران برسه + یه نمایه باز از روی نقشه ایران(دوبعدی) میگیره و روی جزیره قشم زوم می کنه. در مجموع 5 یا 6 ثانیه .
شما که دستت تو کاره میدونی همچین چیزی فک نکنم 10 دقیقه بیشتر کار داشته باشه. تازه با زمان رندرش!

چند گرفته باشه خوبه؟
100/000 تومن !!!!!!!!!!!!!
جالبه! از چه شرکتی؟ توی چه شهری؟ فکر نکنم همه جا اینطوری باشه؟!

ehsan_nekooee
21-06-2010, 19:48
مشهد

البته اینطوری هم نیست که شما بری سر بقالی سفارش کار بگیری. جاشو اگه پیدا کنی دیگه تمومه.
شرکت معماری بود که روی یه پروژه تو قشم کار می کرد.

ae2009
21-06-2010, 20:04
مشهد

البته اینطوری هم نیست که شما بری سر بقالی سفارش کار بگیری. جاشو اگه پیدا کنی دیگه تمومه.
شرکت معماری بود که روی یه پروژه تو قشم کار می کرد.
من هم منظورم همینه, یعنی بازار کارش نسبت به فتوشاپ خیلی محدودتره.

akp_german
22-06-2010, 19:56
داخل ايران اصلآ با افتر نميتوني پول خوب در بياري ، بايد براي عشق خودت كار كني :40:. يعني فعلآ تو ايران افتر افكت يه نرم افزار فانتزي نه درآمد زا .من خودم تو صدا سيما كار ميكنم و هيچ كس قبول نميكنه براي اين جور كارها پول بده:23: . چون براشون نمي ارزه كه يه كار اكشن با جلوه هاي ويژه بسازن و كلي هزينه كنن . به جاش يه كار داستاني درست ميكنن و تمام نماهاشون هم كه داخلي ميگيرن با كمترين هزينه يه سريال ميسازن و كل براورد رو به جيب خودشون ميفرستن ... !!! :3:

ae2009
22-06-2010, 20:16
داخل ايران اصلآ با افتر نميتوني پول خوب در بياري ، بايد براي عشق خودت كار كني :40:. يعني فعلآ تو ايران افتر افكت يه نرم افزار فانتزي نه درآمد زا .من خودم تو صدا سيما كار ميكنم و هيچ كس قبول نميكنه براي اين جور كارها پول بده:23: . چون براشون نمي ارزه كه يه كار اكشن با جلوه هاي ويژه بسازن و كلي هزينه كنن . به جاش يه كار داستاني درست ميكنن و تمام نماهاشون هم كه داخلي ميگيرن با كمترين هزينه يه سريال ميسازن و كل براورد رو به جيب خودشون ميفرستن ... !!! :3:
کاملا باهاتون موافقم! دوست عزیز من هم میتونم بگم فقط برای علاقه افترافکت کار میکردم کلی حال میده!:40:
ولی تصمیم دارم برای درآمدزایی فتوشاپ یاد بگیرم نظرتون چیه؟
ممنون میشم راهنمایی کنین:11:

ehsan_nekooee
22-06-2010, 20:17

جسارتا با نظر شما تا حدی مخالفم. البته شاید در مورد سریال های تلویزیونی تا حدی حق با شما باشه اما در مورد فیلم های سینمائی زیاد درست نیست. فیلمساز های ایرانی البته شاید نه همشون تشنه استفاده از جلوه های ویژه تو فیلمهاشون هستن. حالا چرا نمی بینیم کسی جلوه های ویژه ی ویژه ای استفاده نمی کنه به این دلیله که کسی نیست که توانایی خلق جلوه های ویژه با کیفیت مناسب رو داشته باشه.
اگه اینطور نیست چرا برای نصف کمتر جلوه های ویژه فیلم ملک سلیمان + موسیقی متن فیلم حاضر شدن یک میلیون دلار به آقای لئو لئو و دار دسته شون بپردازن؟ دلیل این رو هم که چرا با ایشون قرارداد بستن اینطور گفتن که ایرانی ها در ساختن بخشی از جلوه های ویژه این فیلم عاجز بودن !

در ضمن به این هم حتما توجه دارید که افتر تنها یکی از ایزار های جلوه های ویژه است، برای جلوه های ویژه سنگین فقط به عنوان یه ابزار کمکی استفاده میشه.

armin39
22-06-2010, 20:28
این راسته که تو کشورهای همسایه مثل امارات و قطر درامد خوبی داره؟

ehsan_nekooee
22-06-2010, 21:08
این رو ببینین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

با نرم افزار هایی مثل مایا یا مکس کار کردن. :18:

این راسته که تو کشورهای همسایه مثل امارات و قطر درامد خوبی داره؟

فک کنم راست باشه، به هر حال کسی که اونجا پذیرفته میشه کارشم باید درست باشه .

specter-1369
27-06-2010, 22:07
تا حدی با نظرات موافقم . ببینید من اینجا اگر بخوام حرف برنم فرداش پستم پاک شده حسابم هم یه اخطار گرفته ولی بدونید برای اینکه بتونید از افتر پول حسابی در بیارید دو راه دارید:
1-داشتن یک سرمایه ی قلمبه
2-داشتن برگ ورود به مافیا (برگ ورود = پارتی)
اگر این ها رو ندارید یک کار دیگه هم میشه کرد بری واسه دل خودت کار کنی تا شاید یه روزی یه دری به تخته بخوره
نمیخوام ناامیدتون کنم اما اگه خیلی شانس بیاری میتونی بری تو یه استدیو میکس فیلم عروسی کار کنی

ae2009
27-06-2010, 22:51
تا حدی با نظرات موافقم . ببینید من اینجا اگر بخوام حرف برنم فرداش پستم پاک شده حسابم هم یه اخطار گرفته ولی بدونید برای اینکه بتونید از افتر پول حسابی در بیارید دو راه دارید:
اگر این ها رو ندارید یک کار دیگه هم میشه کرد بری واسه دل خودت کار کنی تا شاید یه روزی یه دری به تخته بخوره
نمیخوام ناامیدتون کنم اما اگه خیلی شانس بیاری میتونی بری تو یه استدیو میکس فیلم عروسی کار کنی
باهاتون موافقم فتوشاپ بهتره!

ehsan_nekooee
28-06-2010, 00:06

حرفی که شما می زنید مغایرت کاملی داره با اون ضرب المثل که میگه خواستن توانستن است. مطمئن باشید اگه بخواید و راهش رو درست طی کنید حتما دری به تخته می خوره. البته این هم که روزی یه ربع یا نیمساعت بشینیم افتر یا هر نرم افزار دیگه ای کار کنیم و انتظار داشته باشیم از صد جا برامون دعوتنامه بفرستند هم درست نیست. راه درازی برای موفقیت تو این زمینه یا هر زمینه دیگه ای وجود داره اما به هیچ وجه دست نیافتنی و غیر ممکن نیست طوریکه نامید بشیم و دست از کار بکشیم.

specter-1369
28-06-2010, 09:58
حرفی که شما می زنید مغایرت کاملی داره با اون ضرب المثل که میگه خواستن توانستن است. مطمئن باشید اگه بخواید و راهش رو درست طی کنید حتما دری به تخته می خوره. البته این هم که روزی یه ربع یا نیمساعت بشینیم افتر یا هر نرم افزار دیگه ای کار کنیم و انتظار داشته باشیم از صد جا برامون دعوتنامه بفرستند هم درست نیست. راه درازی برای موفقیت تو این زمینه یا هر زمینه دیگه ای وجود داره اما به هیچ وجه دست نیافتنی و غیر ممکن نیست طوریکه نامید بشیم و دست از کار بکشیم.
دوست عزیزم مثل این که متوجه نشدی من چی میگم! مگر من گفتم خواستن نتوانستن است؟ آره خواستن توانستن است به شرطی اینکه تو جایی که داری زندگی میکنی دانش گرایی باشه نه پارتی گرایی و باند بازی و خودی و غیر خودی! گرفتی چی میگم؟ :46:

armin39
28-06-2010, 10:07
من هم میگم تو هر زمینه ای ادم تلاش کنه موفق میشه...درسته تو ایران کار برای اینجور برنامه ها کمه..ولی تو کشورها همسایه خیلی زیاد هست ...در ضمن تو همین ایران هنوز خیلی ایده ها هست که به واقعیت دست نیافته...همیشه بدونید دنبال ایده جدید و چیزی باشید که تو اون کشور یا شهر نیست....

ehsan_nekooee
28-06-2010, 11:28
دوست عزیزم مثل این که متوجه نشدی من چی میگم! مگر من گفتم خواستن نتوانستن است؟ آره خواستن توانستن است به شرطی اینکه تو جایی که داری زندگی میکنی دانش گرایی باشه نه پارتی گرایی و باند بازی و خودی و غیر خودی! گرفتی چی میگم؟ :46:

این حرفی که شما میزنی درسته اما نه در بخش هایی که بکر و دست نخورده موندن. تو همین ایران خودمون مگه چند نفر هستن که می تونن کاراهایی با کیفیت بالا ارائه بدن؟ چند نفر هستن که با همین نرم افزار افتر بتونن جلوه های ویژه کار کنن؟

تعدادشون خیلی کمه. بازار CG تو ایران بازار بکر و دست نخورده ایه (منظور من کارهای چیپی مثل ادیت کردن فیلم عروسی نیست). پارتی من اگه مرد اول مملکت هم که باشه وقتی کار بلد نباشم و با Work-flow کار آشنا نباشم به چه دردی می خوره؟

armin39
28-06-2010, 14:06
باریکلا احسان جان...طرز فکر من رو داری

ae2009
28-06-2010, 14:20
همه با هم دوستین دعوا نکنین!

ehsan_nekooee
28-06-2010, 14:23
همه با هم دوستین دعوا نکنین!

مگه کسی داره دعوا می کنه؟ :10:

ae2009
28-06-2010, 23:13
مگه کسی داره دعوا می کنه؟ :10:
اگه هر کسی نظر خودشو بگه به نظر بقیه هم احترام بزاره انشاالله هیچ دعوایی نمیشه:31:

=CYBER=
29-06-2010, 00:31
سلام به همگی دوستان
من 1-2 ماه پیش رفتم سراغ این برنامه 2-3 هفته کار کردم اما PC چون ضعیف هست فعلا سراغش نمیرم.
توصیه های من به شما دوستان :
1 - هر نرم افزاری و هر هنری طرفدار داره ، مخصوصا نرم افزاری مانند AE با این بزرگی !
اگر در زمینه فعالیت خودتون ماهر باشید کسی به شما نه نمی گه ، چه در زمینه AE چه در زمینه فتوشاپ و ...
راحت ترین کاری که شما می تونید انجام بدید که بتونید بازار خودتون رو راه اندازی کنید ساخت یک پروژه برای یک یا چند شرکت معتبر هست . حتما لازم نیست که درخواستی به شما بدن ، شما می تونید به عنوان مثال برای یک بانک یک پروژه کار کنید که وقتی اونا پروژه شما رو دیدن اینطوری ( :18: ) بمونن .
موفقیت شما در همچین پروژه ای به طور 100 % موفقیت زا خواهد بود و بعد از اون به طور مداوم پروژه دریافت خواهید کرد .
این عمل در هر کاری جواب میده .
2 - در رابطه با بحس بالا ، هر فردی نمی تونه پروژه آنچنانی درست کنه که طرف ( :18: ) بمونه ! پس باید نهایت سعی خودتون رو بکنید تا به نتیجه حتمی برسید .
3 - بازار کار این برنامه در کشورهای خارجی خیلی خوبه . اگر فکر می کنید که به اندازه کافی مهارت دارید ( که بتونید از اونور آبی ها بزنید جلو ( نه افراد خیلی حرفه ای ) ) می تونید یک پروژه طراحی کرده و به یکی از شرکت هایی که در این زمینه فعالیت دارن بفرستید که اگر پروژه قابل قبولی ارائه دادید حتی می تونید در اون کشور به کارتون ادامه بدید ( با در آمد بالا )
زیاد صحبت کردم ( ببخشید )
یا علی .

bamzi64
26-07-2010, 21:21
------------------------------
سلام
ایده آل منم صدا و سیماست.شما که دستت تو کاره میشه بگی انیمیشن اونجا خریدار داره؟راستی تو صدا و سیمای کودوم شهری؟
ممنون میشم جواب بدین

Simin Secret
28-07-2010, 07:59
دوستي كه ميگه افتر رو تو ايران نميشناسن من رفتم آموزششو تو كاشمر بخرم به طرف گفتم آموزش افتر افكت داري ميگه چي حفتر ديگه چيه بازيه ولي خوب خواستن توانستن است و اون دوستي كه تو صدا و سيماست اين نرم افزار ميكس صدا و سيما چيه يه زماني ميگفتن اديوسه؟ مي خواستم بدونم الان افتر نيست؟؟؟:20::20::20:

senaps
30-07-2010, 20:39
شما اگه کارتون خوبه،یه نمونه کار بگیرین با خودتون ببرین صدا و سیما رو سر میبرنتون!!!
در حقیقت توی ایران،کار خاصی برای این نرم افزار نیست جز تو صدا و سیما و شرکت های فیلم سازی!!

يه زماني ميگفتن اديوسه؟

بله هنوزم همینه!!!البته بعضی از ادیتور ها هستن که کارها رو با افتر انجام میدن....(نمیشه گفت که 100 %اعظا،با افتر کار میکنن...)

Simin Secret
31-07-2010, 07:58
من موندم يكي به من بگه اين زيرنويس ها هست مثلا وسط فيلم مياد مينويسه فوتبال كجا با كجا ساعت چند و بعد ميره با چي ساخته ميشه افتر يا اديوس شايدم Evoulotion هست؟؟؟!!!

Mr.World.Wide
31-07-2010, 20:56
من موندم يكي به من بگه اين زيرنويس ها هست مثلا وسط فيلم مياد مينويسه فوتبال كجا با كجا ساعت چند و بعد ميره با چي ساخته ميشه افتر يا اديوس شايدم Evoulotion هست؟؟؟!!!

سلام
خسته نباشی او نا رو با دستگاه های تدوین خطی انجام میدن
اگه برای کار خونگی بخوای با یولید هم میتونی در بیاری

Mr.World.Wide
31-07-2010, 21:09
چند روز پیش رفتم توی یه سمینار جلوه های ویژه توی مجتمع فنی تهران
یه آقایی بود به نام رجبی خیلی از خودشون تعریف میکردن واز یه آقایی به نام ایلیا نمیدونم چی چی
یه دوره 2 ساله گذاشتن photoshop,after effects,nuke,maya,real flow,pf track و نینندو و اصول فیلم برداری و عکاسی مخصوص جلوه های ویژه 3 میلیون و نیم هم میگیرن
در ضمن میگفتن ما از video copilot خیلی بالاتریم در حد هالیوودیم
من پرسیدم چرا یه فیلم در حد هری پاتر تو ایران ساخته نمیشه یا مثلا برای ملک سلیمان میرن سراغ یکی دیگه گفتن برای هری پاتر 500 میلیون دلار پول خرج کردن تو ایران 500 میلیون تومن هم خرج نمیکنن کارگردان های ایرانی هم به ایرانی ها اعتماد ندارن
میرن سراغ خارجی ها در ضمن نمیخوان پول خرج کنن ما هم میریم با خارجی ها کار میکنیم مثل جومانجی ، ماتریکس ، جنگ ستارگان میگفتن ما تو این فیلم ها جزء گروه جلوه های ویژه بودیم
راست و دروغش با خودشون

senaps
31-07-2010, 21:57

اره دوست بالایی درست میگه!! اینا رو با دستگاه مخصوصا خودش کار میکنن....
به هر حال،من و شما قرار نیست با افتر،کار زنده انجام بدیم!!! در حقیقت افتر برا کار زنده نیست و برای چیزیه که الان شورع میکنی و یه ماه دیگه بدی بیرون!!!(بسته به حجم کاری...)

Simin Secret
01-08-2010, 08:59
دوست عزيز ممنون كه توضيح داديد راستي با چه دستگاهي رو برنامه زنده افكت و از اين جور چيزا ميزارن

senaps
01-08-2010, 13:14
ویرایش! ربطی به اینجا نداشت.....

Mr.World.Wide
01-08-2010, 17:16
دوست عزيز ممنون كه توضيح داديد راستي با چه دستگاهي رو برنامه زنده افكت و از اين جور چيزا ميزارن

دستگاه هاي تدوين خطي قيمتش هم بالاي 20 ميليونه و مخصوص صدا و سيما ست به كا ما ها نمياد مگه اينكه شبكه ماهواره اي داشته باشي

imanshirani
01-08-2010, 20:00
خوشبختانه افتر افکت نرم افزاری که خسته کننده است

خیلی از افراد هم دوست دارند به سرعت به نتیجه برسند پس افتر بدردشون نمی خوره و رو میارند به پرژه های اماده

حالا شما اگه خوره افتری یا علی بزن تو کار ساخت پرژه اماده حتی تو سایت های خارجی هم می تونید پرژه را بذاری برای دانلود و پول در بیاری :11:

senaps
02-08-2010, 00:14
اینم یه راهشه ولی خوب تو ایران بدون کپی رایت،کلوپ اول که میرسه به دستش صد تا ازش رایت میکنه و به تو هیچی نمیرسه!!!

Simin Secret
02-08-2010, 07:57
اینم یه راهشه ولی خوب تو ایران بدون کپی رایت،کلوپ اول که میرسه به دستش صد تا ازش رایت میکنه و به تو هیچی نمیرسه!!!
بعلللللللللللللللللهههههه هههههههههههه
ما كه واسه دله خودمون داريم با افتر كار ميكنيم ولي خوب يه كم حرفه اي تر بشم ميرم كارامو ميدم صدا و سيما

mmspars
07-08-2010, 18:28
چند روز پیش رفتم توی یه سمینار جلوه های ویژه توی مجتمع فنی تهران
یه آقایی بود به نام رجبی خیلی از خودشون تعریف میکردن واز یه آقایی به نام ایلیا نمیدونم چی چی
یه دوره 2 ساله گذاشتن photoshop,after effects,nuke,maya,real flow,pf track و نینندو و اصول فیلم برداری و عکاسی مخصوص جلوه های ویژه 3 میلیون و نیم هم میگیرن
در ضمن میگفتن ما از video copilot خیلی بالاتریم در حد هالیوودیم
من پرسیدم چرا یه فیلم در حد هری پاتر تو ایران ساخته نمیشه یا مثلا برای ملک سلیمان میرن سراغ یکی دیگه گفتن برای هری پاتر 500 میلیون دلار پول خرج کردن تو ایران 500 میلیون تومن هم خرج نمیکنن کارگردان های ایرانی هم به ایرانی ها اعتماد ندارن
میرن سراغ خارجی ها در ضمن نمیخوان پول خرج کنن ما هم میریم با خارجی ها کار میکنیم مثل جومانجی ، ماتریکس ، جنگ ستارگان میگفتن ما تو این فیلم ها جزء گروه جلوه های ویژه بودیم
راست و دروغش با خودشون

تا جای که من یادمه اون حبیب زرگر پور بود که تو این فیلم ها کار می کرد
بعد اگه راست می گفت که تو این فیلمها بوده ایرانی ها مرض دارن برن سراغ فیلم شمیر پرنده

mojitak08
09-08-2010, 09:35
دوست عزیز [chicchicqq]
من که میگم تا نمونه کاری ازش نبینی نباید باور کنی / من خودم دارم 1 ساله که کار میکنم تازه هیچی نمیفهمم / یعنی دریایی برای خودش / 10 سال که مداوم کار کنی شاید یه چیزایی بفهمی .

.: V I L S O N :.
10-08-2010, 22:37
هرکی کارش قوی باشه من براش کار میگیرم
انقد سرم شلوغه که دست تنها نمی رسم

ae2009
10-08-2010, 22:52
هرکی کارش قوی باشه من براش کار میگیرم
انقد سرم شلوغه که دست تنها نمی رسم
خدا پدربزرگتون رو رحمت کنه جدا؟!

mmspars
11-08-2010, 07:14
به منم خبر بده
من و داداشم هر دو تو کاریم

11-08-2010, 07:39
هر پروژه دیگه سبک سبکش 100 کمتر نیست
اینایی که اصفهانن شماره تلفن بدن به همراه نمونه کار
تو بازی های سپاهان
تو اسکربرد تیزری که پخش میشه کاره ماست
50% تبلیغات شبکه 5 اصفهان هم زیر دست ماست
farshad_online89@yahoo.com

mmspars
11-08-2010, 07:49
---------- Post added at 08:49 AM ---------- Previous post was at 08:46 AM ----------

[/COLOR]
تو بازی های سپاهان

واسه غیر اصفهانی ها ام یه فکری بکن
اینجا استعداد های نهفته زیادی وجود داره که آماده شکوفا شدنه

imanshirani
11-08-2010, 10:26
تو بازی های سپاهان

اقای معتمدی هوا ما راهم داشته باش :5:

12-08-2010, 02:00
وقت ندارم بیام تو فروم
از یاهو بم pm بدبد تا بحرفیم
یا ایمیل بزنید

---------- Post added at 03:00 AM ---------- Previous post was at 02:59 AM ----------

اقای معتمدی هوا ما راهم داشته باش :5:

من نوکرتم
کار جدید هست این هفته میرسونم دستت

albertoperanc
28-08-2010, 14:28
سلام دوستان....

این اولین پستمه فک کنم...

ببینید واسه کسب درآمد فقط و فقط باید برین دنبالش......

بشینی تو خونه فایده نداره...وسه خودتون بازاریابی کنید....

تو همه جا...

من به یولید فکستنی شروع کردم...تا الان که افتر کار میکنم...سلیقه داشته باشین و طرفی که باهاش کار میکنید رو بشناسین.

ببینید که چقدر باید واه کار وقت بزارین.

بازاریابی.....

05-09-2010, 13:57
پروژه های افترافکت به زودی در
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

reza355
09-09-2010, 18:28
سلام
من نشستم و تمام حرفای دوستان رو خوندم.
خود من توی کار افتر افکت هستم.یه دنیای داره که هیچوقت ازش خسته نمیشی.
یک نرم افزار شناخته نشده در ایران و در عین حال پول ساز. پول ساز برای کسانی که راهشو بلد باشن.
من میشناسم کسی رو که فقط و فقط با کشت و گذار توی اینترنت افتر رو یاد گرفته و الان شما میتونید کارهاشو توی برنامه 90 و توی شبکه پرش تی وی و اخبار ورزشی شبکه خبر و.....ببینید.
بنابراین نیاز نیست که باز هم بگم پولساز هست یا نه.
*دوست عزیزی که گفته بودن کار برای انجام دادن دارن لطف کنن و یه خبری هم به من بدن.

rohullahalawi
13-09-2010, 04:32
با سلام به تمام بچه ها

من یه مدتی هست کار با افتر رو شروع کردم و به نظر من کسی که میخواد حرفه ای کار کنه باید بتونه بین این سه برنامه رابطه برقرار کنه

AE+PS+3ds max Or 3D تا بتونه در اخر نتجه خوبی به دست بیاره .

من دارم هم زمان روی این سه مورد کارم میکنم

در مورد بازار کار به نظرم بستگی به خود شخص داره مثلا من خودم میخوام یه چند وقطی کارکنم تا راه بیفتم

بعد خارج از کشور و کار

Samet-22
16-11-2010, 15:50
سلام ، من یه تازه واردم ، همه ی مطالب دوستان را خواندم . نکته ها و جملات جالبی عرض شده بود که همه حرف دل و اعتراض ما افتری ها و حرفه ای هاست .
من در یک شهرستان زندگی می کنم که شاید اسمش هم تا حالا نشنیده اید . ولی کار هایی با AE و PS میکنم که بیا و ببین .
ما یک گروه هستیم که با کمترین امکانات جلوه های ویژه کار می کنیم و هدف ما نشان دادن قدرت و کسب درآمد (که بحثش داغه) است .:5:
حالا هم قرار است با یک کارگردان از یم شهرستان دیگه (آبادان) که موضوع فیلم هایش دفاع مقدس است کار کنیم .
محض اطلاع دوستان پارتی لازم نبود فقط کافی است که یک گروه تشکیل دهید و اوایل در راه خدا (به قول خودمان) کار کنید ، در این حین می توانید بازار یابی و معرفی هم کنید . برای راهنمایی می گم که افراد گروهمان :
طراح - (مدل را طراحی میکند .)
مدل ساز - Maya (کسی که مدل 3D میسازد .)
متحرک ساز - Maya - Video Motion Capture (مدل ساخته شده را به کمک این دو نرم افزار حرکت می دهد و متحرک میکند .)
رندر یا خروجی - (به کمک نرم افزار های بسیار قوی مدس متحرک را خروجی میگیرد .(با اجتناب از رندر معمولی Maya))
کمپوزیت و تدوین - (خودم) After FX (مدل متحرک خروجی گرفته شده را روی صحنه ی واقعی دوربین قرار می دهم و صداگذاری میکنم .)
به استثنای همه این ها یک پشتیبان هم نیاز دارید که حمایت های مالی و بازار یابی را به خوبی انجام دهد .
به همین راحتی ، فقط کافی است که افراد را تهیه کنید .
ضمنا میخواستم بگم که چرا کارگردان ملک سلیمان میگوید : که در ایران 30 نفر بیشتر پیدا نکردیم ؟ آیا منظور ایشان از ایران ، همان تهران است ؟ آیا سری به این جور انجمن ها در سایت ها زدند ؟ :43:

ehsan_nekooee
17-11-2010, 10:25
میدونی یه مشکلی که اکثر ما ایرانیا داریم چیه؟ این که هر کی دوس داره فقط برا خودش کار کنه و همه از کار گروهی فرار می کنن. حالا به هر دلیلی. من دقیقا برنامه داشتم همچین برنامه ای رو پیاده کنم به چند نفری که اطرافم بودن گوشه دادم اما کسی همکاری نکرد!

Majid-6120
17-11-2010, 11:27
سلام

من هم با سه تا از دوستان صمیمیم تویه شهر خودمون دارم ویدئو کلیپ درست میکنم.....کارمون هم گرفته به لطف کمک های شما!

تا الان 4 تا پروژه داشتیم که به خوبی انجام شده!

آخرین کلیپی هم که گرفتیم 700 هزار تومن واسمون سود داشت که خدا رو شکر راضی هستیم و مشتری ها هم همینطور.....چون تویه شهرستان ما رقیبی نداریم....یعنی کسه دیگه ای نیست که موزیک ویدئو بسازه.

PrimeP30Master
17-11-2010, 12:52
با سلام خدمت دوستان بزرگوار و اساتيد گرامي عزيييييييييييييييييز!
بزرگواران ،وقتي همه پستها رو خوندم فهميدم كه حرف دل همه ما يكيه و هممون اكثرا غصه اين رو ميخوريم كه چرا كاري رو بلديم ولي جايي رو بلد نيستيم كه بريم و خودمون رو نشون بديم و بگيم كه ما هستيم،ناراحت اين هستيم كه چرا با وجود بودن اين همه مغزها،با فكرها و ذهن هاي فعال و قوي و با استعدادهاي دروني سرشار از خلاقيت،سرشار از تخيل و...ولي هيچ كس به ما اعتنايي نميكنه،،،اين درسته كه ما بايد خودمون،استعدادهامون رو نشون بديم،ولي به كي نشون بديم،آخه مگه كسي هم هست كه بتونه اين چيزها رو درك كنه،طرف مقابل شما وقتي ميتونه ارزش كار شما و زحمتي كه براي اون كشيديد رو درك كنه كه خودش يه چيزي بارش باشه كه متاسفانه نيست!!!مثلا ميري فلان اداره پيش رئيس يا ...كارت رو نشون ميدي،طرف نگاش ميكنه و در حين نمايش شما يه توضيحاتي هم ميدي،بعد آخر سر كه تموم شد و نظر طرف رو ميخواي؟؟؟يارو با كمال ميل ميگه:خب اين چي بود؟واسه چيه؟به چه دردي ميخوره؟؟؟!!!و سوالات مسخره ديگه...؟؟؟
خب يه مدتي ميگذره و بر حسب اتفاق شما ميفهمي كه آره بابا،فلاني بود كه ....آره همون،بابا اون طرف با مدرك مثلا انساني اومده شده مسئول فلان قسمت از فلان اداره.......!!!!!شما هم پس از درآوردن چند تا شاخ رو سرتون،ناراحت و نا اميد ميشي كه آره قضيه اصلي همون...پ ا رت ي ه كه شما يا نداري يا اگه داري خوبش رو نداري؟؟؟!!!
خب زياد حرف زدم و سرتون رو درد آوردم ولي منم خواستم يه جورايي درد و دل كنم دوستان كه اينها رو گفتم.
حالا من ميرم سر اصل مطلب:
عزيزان من الآن تمام كار و زندگيم رو گذاشتم روي اين موضوع و يه فكرهايي در سر دارم كه با اميد خداوند بزرگ و انشاءالله موفق ميشم و با اميد خدا قصد دارم كه از عزيزاني كه در اين حرفه حرفي براي گفتن دارند استفاده كنم و به همين خاطر از شما دوستاني كه دوست داريد در آينده با هم همكار و هميار بشيم و اين احتباس استعدادها رو از بين ببريم و...ميخوام كه به من پيام بديد و مشخصات كامل و توانييهاي خودتون رو بيان كنيد تا در آينده بتونم با شما ارتباط برقرار كنم و...،منتطر پيامهاي شما اساتيد بزرگوار هستم؟!
و به اميد آينده اي درخشان براي همگييمان، در پناه ايزد منان موفق و سر بلند و پيروز باشيد%100%:10:

KING_DESIGNER2
20-11-2010, 13:51
میدونی یه مشکلی که اکثر ما ایرانیا داریم چیه؟ این که هر کی دوس داره فقط برا خودش کار کنه و همه از کار گروهی فرار می کنن. حالا به هر دلیلی. من دقیقا برنامه داشتم همچین برنامه ای رو پیاده کنم به چند نفری که اطرافم بودن گوشه دادم اما کسی همکاری نکرد!
دقیقا همین رو میخواستم بگم

خدمت شما دوستان عر کنم از اول صفحه تا اینجا رو مطالعه کردم و بحث جالبی بود
ولی باید بگم که همه ایرانیا مثل هم نیستند:20:

sam3838
13-12-2010, 22:40
salam khobi dosatn man clip after ziad daram ham bary mix film arosi ham tavalod ham bary tizer va ..... agar khaastn be in shomareh tamas begird 09177701125 09376199423 id man in behnam3838
emil..behnam3838@yahoo.com

hosein0251
02-01-2011, 14:03
من و چند تن از دوستان یک گروه رو راا انداختیم .
در راستای صحبتهای دوست عزیزم Samet-22 که کاملا درست می گن . :10:
ما فقطط 2 تا تیزر تبلیغاتی کاملا رایگان ساختیم و بعد یواش یواش کارت ویزیت و معرفی دوستان و آشنایان و .. تا حد قابل قبولی کسب در آمد می کنیم . :20:
من خودم تا قبل از اینکه گروه رو تشکیل بدیم فقط افتر کار می کردم و آموزشهای ویدئویی ای رو که می دیدم اونا رو با دوربین خونگی تمرین می کردم و آرزوم این بود که یکی بیاد کار من رو ببینه و بپسنده و بتونم یه جا کار کنم .:13: اما بعدا متوجه شدم که نباید تو خونه نشست و به کارهای آماتوری خودمون بسنده کنیم . باید یه کار رو قشنگ و تر و تمیز جمع کرد که به عنوان نمونه کار به هر کسی نشون میدی واقعا تاثیر گذار باشه . :20:
نباید به صورت تفریحی کار کنیم .
باید منسجم و یکپارچه کار رو شروع و به اتمام رساند .
هدف مند کار کرد .
قول میدم حتما موفق میشید .
سعی نکنید تمام کارها رو خودتون انجام بدید .
مثلا جلوه های ویژه و تدوین رو خودتون به عهده بگیرید . تصویربرداری رو یه نفر دیگه . صدا برداری و کلا کار صدا رو یه نفر دیگه انجام بده .
مثلا من خودم هم میتونم فیلم برداری کنم هم جلوه های ویژه و هم گرفیک و هم تدوین رو خیلی خوب و مقداری هم کار صدا رو و... انجام بدم ولی من فقط صرفا جلوه های ویژه و تدوین رو انجام میدم و بقیه گروه هر کسی کار دیگه ای از کار رو انجام میده .
خیلی خوب میشه که یه جایی رو داشته باشید تا در کنار هم و با هم کار کنید تا هم کمتر خسته بشید و اینطوری خیلی انرژیتون بیشتر میشه .
:46:

basketball
02-01-2011, 15:17
salam khobi dosatn man clip after ziad daram ham bary mix film arosi ham tavalod ham bary tizer va ..... agar khaastn be in shomareh tamas begird 09177701125 09376199423 id man in behnam3838
emil..behnam3838@yahoo.com
دوست گرامی خوش آمدید به پی سی ورد
ولی اینجا جای تبیغ نیست!

iloveaeffects
22-01-2011, 14:49
سلام
با اجازتون میخام چند تا نکته رو خدمت دوستان عرض کنم
1- اول اینکه باید تصمیم بگیریم که جلوه های ویژرو شغل دوم خودمون بدونیم.چون اینطوری حس اضطراری بودن پروژه رو نداریم و حس نمیکنیم که تحت فشار هستیم و به همین دلیل میتونیم بهتر کار کنیم و کار بهتری ارائه بدیم.
2- دیدگاهمون رو در مورد بازار یابی کار هامون باید عوض کنیم. شما حتی اگه آدم بی سوادی رو هم بیارین یه پروژه حرفه ای رو بدون اینکه به اون بگید با افتر افکت کار شده نشونش بدین حداقل یه کار هایی میکنه که نشون بده این کار خیلی عجیبیه و ارزش داره یه بار دیگه دیده بشه.حالا چه برسه به اونایی که چیزایی میدونن و به اصطلاح ارزش کار رو درک میکنن.
3-به جای اینکه به جاهای بزرگتر و کار های بزرگتر که در ظاهر غیر قابل دسترسی هستن فک کنیم باید از اصل تقسیم پروژه به قسمت های کوچکتر و قابل کنترل استفاده کنیم. کار های خوب رو ببینید و بعد از چند بار دیدن و لذت بردن اون رو مهندسی معکوس بکنین و ببینین از چه اجزایی تشکیل شده. اگه از من بپرسین میگم فقط کار های خارجی رو نبینید یه چند تام کار سطح پایین ببینید تا یادتون نره دارین چه کار بزرگی رو از حرفه ای هاش یاد میگیرین .این کار زمانی که دارین قیمت میدین دست مشتری کمکتون میکنه.
4- اگه مطمئن شدین که کارهاتون اونقدر ارزش دارن که همه دنیا یه بار ببینن و بگن آفرین به سازندش پس اونوقته که باید قدر خودتونو بدونین و ارزون کار نکنین.
5-سعی کنین به غیر از وقتایی که دارین صوت رو با تصویر سینک میکنین و کارتون مجبورتون کرده به موسیقی تند گوش بدین ، از شنیدن موسیقی سنتی وطنی لذت ببرین چون شما قبل از هر چیز یه هنرمند جلوه های ویژه هستین که نباید روح لطیفتون و یا همون کودک درونتون بمیره.

هر سوالی هم در مورد افتر داشتین امر کنید بنده در خدمتم

ممنون - من بازم میام

arashsb2000
24-01-2011, 14:20
بچه ها سلام
ما تصمیم گرفتیم فروم نظرات سایت رو به اینجا منتقل کنیم چون اینجا همه علاقه مند هستن و میخوان حرفه ای VFX کار کنن.
با کسب اجازه از مدیر از این سایت، توی سایت Ecity Association هم در رابطه با جلوه های ویژه مطالب خوبی می تونین پیدا کنین که شاید خیلی از مشکلاتتون رو حل کنه

موفق و موید باشید