PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب در extract فایل فشرده win7 با win rar - ویندوز دانلود شده

minizoro
20-06-2010, 01:27
سلام دوستان .. یه مشکل عجیب 
من تازه دانلود ویندوز سون تموم شده : Windows 7 Ultimate x64 Updated 21 May 2010
6 پارت هست که هر پارت حدودا 600 مگه و کلا حجمش حدود 4 گیگ شد بعد از extract ... بعد استخراج به یه فایل زیپ تبدیل شد که اونو باید اکسترکت کنم تا محتویات رو بتونم رو دی وی دی یا اینا استفاده کنم ...

شرو به استخراج کرد و کار خوب پیش میرفت تا 34 درصد .... به 34 درصد که رسید تایمر وین رار برعکس کار کرد ینی عوض اینکه زمان باقیمانده کم بشه زیادتر شد ... حتی تا 8.30 ساعت هم رسید ..!!!!!!! هیچ تغییری هم نمیکنه یه بار کنسل کردم دوباره زدم ولی باز نشد .... تو اکسترکت فایل install.wim فک کنم گیر میکنه !!!! 

میشه راهنمایی کنید ؟؟؟؟؟؟ ممنون میشم...

saeed774
20-06-2010, 01:44
نه عزيزم شما وقتي Winrar رو نصب کردي تيک گزينه Iso رو هم زدي به همين خاطر به شکل فايل فشرده نشون داده ميشه .

شما نبايد فايل رو اکسترکت کني با برنامه هاي رايت ايميج مثه کلون سيدي يا نرو يا الکل فايل ISO رو DVD رايت کن تا خاصيت بوتيبل دار بودنش حفظ بشه .

يکي از بهترين و ساده ترين نرم افزار ها براي رايت و ايجاد ايميج :

ImgBurn v2.5.1.0

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Cleeev
20-06-2010, 02:03
آره اون فایل ISO رو باید با یه برنامه رایت CD/DVD و غیره رایت کنی رو یه DVD بعدش از اون استفاده کنی...

Nero, Clone, MagicISO و این برنامه ای که پست بالایی گفت همه ـشون این کار رو میتونن بکنن...

این پست فقط به خاطر روی گل mini.zoro و واسه اظهار فضله... :34:

minizoro
20-06-2010, 03:07
eeeee
این فایل ایمیجه؟؟؟ 
he he 
:دی بابا از اولش بگید .... خدا برکت بده به الکول و نرو  و اینا ... پس باید ایمیج رایت بشه رو دی وی دی

شدیدا متشکریممم 

آقا سعید تنکی یوو :11:
مسود جان یو هم تنکی یییووو اکسپرس:40: