PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لزوم MCSE برای Cisco

adrian_h_r
20-06-2010, 00:12
سلام.
می خواستم بدونم بعد از اتمام + Network لزومی داره که حتما Cisco را بعد از MCSE شروع کرد ؟
اگر یکسره بریم سراغ سیسکو مشکلی پیش میاد؟
نظرتون چیه ؟
مرسی.

Psychic
20-06-2010, 03:29
سلام
بهتره که از MCSE کورس Infrastructure رو بدونید حتما چون یه جاهایی لازمتون می شه توی Cisco
بالاخره دونستنش بهتره

siyanor
20-06-2010, 10:56
به نظر من كه اصلا بحث MCSE ربطى به سيسكو نداره(حالا يه جاهاى,,,,,)شما ببينيد ميخواهيد تو چه كارى پيش بريد ,بحث سيسكو اصلا نيازى به MCSE نداره,به نظر من اگه ادم تو يه چيزى حرفه اى باشه بهتره تا اينكه از هر چيزى يه خورده حاليش باشه

piishii
20-06-2010, 14:55
سلام.
می خواستم بدونم بعد از اتمام + Network لزومی داره که حتما Cisco را بعد از MCSE شروع کرد ؟
اگر یکسره بریم سراغ سیسکو مشکلی پیش میاد؟
نظرتون چیه ؟
مرسی.
سلام
من همین کار رو کردم ولی جور دیگه همزمان دارم میگذرونم ولی کمی برام سخت هست و خودم رو هی باید برای مطالب سیسکو بکشونم چون مطالب پایه ی شبکه توی MCSE گفته میشه این نتوورک پلاس و ... هم توی تهران پیش نیاز هست توی مشهد ما چنین برنامه ای رو نداریم
به نظر من شما اگه از شبکه اطلاع داری وارد سیسکو شو مخصوصا اینکه اولین گام سیسکو هم لِول CCNA و سوئیچ و روتر هست شما باید ساب نتینگ و مطالب پایه ی شبکه رو یاد داشته باشی
درسته که اینجا خودش کامل گفته میشه ولی بستگی به استاد داره بعضی جاها میگه شما این مطالب رو مثلا خوندید و یا دارین
چون من انگلیسیم خوب هست خودم رو پیش میبرم ولی اگه کسی مشکل داشته باشه.....

سلام
بهتره که از MCSE کورس Infrastructure رو بدونید حتما چون یه جاهایی لازمتون می شه توی Cisco
بالاخره دونستنش بهتره

سلام
من این کورس رو توی مشهد ندیدم یا اطلاع ندارم یک توضیح میدی برادر / خواهر مهندس در موردش ؟

به نظر من كه اصلا بحث MCSE ربطى به سيسكو نداره(حالا يه جاهاى,,,,,)شما ببينيد ميخواهيد تو چه كارى پيش بريد ,بحث سيسكو اصلا نيازى به MCSE نداره,به نظر من اگه ادم تو يه چيزى حرفه اى باشه بهتره تا اينكه از هر چيزى يه خورده حاليش باشه
سلام
درسته ربط نداره دو شرکت متفاوت هستند ولی بحث شبکه که میاد توی ام سی اس ای گفته شده
و برای همین کسی که هیچ تجربه ای نداره اینا بهتر این کورس رو گذرونده باشه

Psychic
21-06-2010, 00:38
windows 2003 server Network infrastructure 1&2 که می شه کتاب های 70-291 و 70-292 کورس سوم دوره ی MCSE و مهمترین کورس این دوره هست که زیر بنای شبکه رو توی این کورس می خونید