PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ايده ي شما چيه؟

ama-amir
19-06-2010, 21:17
با سلام
من خيلي وقته ميخوام يه سايتي با موضوعي متفاوت بزنم كه فقط موضوعش سود كردن باشه!
متوجه نشديد؟
مثل ايستگاه!
ايستگاه رفته پروژه هايي مثل پيك برتر رو ديده و ديده كه موفقه و از اون به صورتي متفاوت ايده گرفته براي اينترنت!
موضوعش هم فقط سود براي مدير سايت و سهولت كار براي مشتري جوينده است....
ميخوام بدونم شما هم ايده اي داريد كه توي جامعه ديده باشيد كه فقط سود داشته باشه كه به ما هم بديد تا براي
اينترنت از اون استفاده كنيم؟
ممنون و انتظار:40:

AM1NR3Z4
19-06-2010, 21:25
دوست عزيزم
من منظورتون رو كامل متوجه نشدم اما همين قدري هم كه متوجه شدم ، شما ميخواين سايتي راه اندازي كنيد كه براتون سود داشته باشه.
از نظره من بيشترين سود توي سايتاي دانلود هست.
يعني اگه آمار بگيرين به اين موضوع پي ميبرين.
اما با اين حال هر سايتي كه خوب اداره بشه و همچنين آپديت باشه ، بازديدكننده داره و خواه يا نا خواه هرچه قدر تعداد بازديد شما بالا بره سود شما هم بيشتره.
اما بازم اگه منظورتون رو خوب متوجه نشدم عذر ميخوام.

Bill Gates
19-06-2010, 22:18
سلام

الانا که ماشالله پیش بینی فوتبال کلا رو بورس افتاده !

ama-amir
19-06-2010, 22:29
سلام
جسارتا چه ربطي داره؟
ايده ميخوام من:دي
چه ربطي به پيشبيني داره:دي
دوستان اشتباه نكنيدا...ايده...نه پيشبيني

EhsanEricsson
24-06-2010, 11:58
با سلام
من خيلي وقته ميخوام يه سايتي با موضوعي متفاوت بزنم كه فقط موضوعش سود كردن باشه!
متوجه نشديد؟
مثل ايستگاه!
ايستگاه رفته پروژه هايي مثل پيك برتر رو ديده و ديده كه موفقه و از اون به صورتي متفاوت ايده گرفته براي اينترنت!
موضوعش هم فقط سود براي مدير سايت و سهولت كار براي مشتري جوينده است....
ميخوام بدونم شما هم ايده اي داريد كه توي جامعه ديده باشيد كه فقط سود داشته باشه كه به ما هم بديد تا براي
اينترنت از اون استفاده كنيم؟
ممنون و انتظار:40:
دوست عزیز سایتی مثل پیک برتر از پشتوانه ی عظیم مشتریهای خودش و ژورنالهای متعدد و پرتیراژ خودش برخورداره و کار هرکسی نیست مثل اونا کار کنه . سایتی مثل ایستگاهم نمونش خیلی زیاد شده و به قولی دست توش زیاد شده و برای بینندشم مفید نیست . اکثر بیننده هاشم با کلکهایی که مدیراشون سوار میکنن واسه به دست آوردن رتبه ی بالا در گوگل و .. به دست میاد چون اونها پشتوانه ای مثل پیک برتر ندارن و به زودی با پیشرفت هایی که موتورهای جستجو در شناسایی سایت های متقلب دارن به دست میارن ، سایتهایی مثل ایستگاه ، نوین تبلیغ ، 7رنگ ، پیام سرا و .. به دیار باغی می شتابن .

شما برای کسب درامد بدون شک اول باید خدماتی رو ارائه بدی و از اون طریق جذب بیننده ، مشتری و بعد فروش یا تبلیغات داشته باشی ، مگر اینکه دنبال پول حلال نباشی و الکی رتبه ی سایت بالا ببری گوگل و مردوم رو گول بزنی که اونم به زحمتش نمیارزه .

من پیشنهاد میکنم دنبال سایتی نری که یا دوروزه فیلTرش کنن یا به درد کسی نخوره .

برای کسب درامد اول دنبال ارائه یک سری خدمات جدید باش بعد درامد تا موندگار باشه.
اول نگاه کن ببین استعداد و علاقت تو چه فعالیتیه .
بعد میتونی یه سایت داشته باشی و تو اون زمینه فعالیت کنی و بعد از چند مدت تلاش به درامد برسی (البته تلاش در جهت یه چیز خوب و آینده دار) . سعی کن یا سایتت بهترین سایت بشه یا اینکه موضوعش بکر باشه دست توش زیاد نباشه . برای به دست آوردن موضوعم خودت باید همت کنی تحقیق کنی جستجو کنی فکر کنی تا به یه موضوع خوب برسی . چون هیچکس مثل خودت شرایط خودتو نمیدونه .
راستی اینم همیشه یادت باشه که اگه میخوای موفق باشی از زمان جلوتر باش .