PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اجراي فابلي كه توسط برنامه خودم ايجاد شده با دو كليك كردن روي اون

2raj
18-04-2006, 17:43
من برنامه اي نوشتم كه فايلي رو با پسوند خاص ايجاد مي كنه و در ضمن اگه روي فايلم دو كليك كنيد برنامه من باز ميشه :biggrin: ولي اين فقط باز كردنه :sad: و اونو نميشناسه(برنامه). مثلا وقتي روي فايلهاي با پسوند txt دو كليك مي كنيد برنامه notepad اجرا ميشه و محتويات اون فايلو نشون ميده. :blush:

اگه كسي مي دونست با Hoori.4me@gmail.com يا 09144130750 منو خوشحال كنه :tongue:

×××× توضيح بيشتر ×××××
اگه شما وارد قسمت Folder Option --> File Type بشيد، با زدن دكمه New ميتونيد يه پسوند رو خودتون تعريف كنيد، مثلا ttt.
بعد اگه تو قسمت Advanced برید میتونید برای فایلهایی با این پسوند Icon خاص انتخاب کنید.
و اگر دکمه New رو بزنید و در قسمت Action مثلا بنویسید Open و همچنین در قسمت Appliction used to perform action، از قسمت Browse، یه برنامه بهش بدین مثلا Exeی برنامه ی خودتون؛ و Ok کنید.
حالا اگه یه فایلی با پسوند ttt بازید، و روی اون Right Click کنید، عبارت Open رو میبینید(خودتون نوشتید) و اگه رو اون Click کنید، برنامه خودتون(همون exe که بهش دادید) اجرا میشه! :ohno: :happy:

حالا مشکل من اینه که وقتی این کارارو می کنم و برنامم باز میشه دیگه هیچ اتفاقی نمی افته :blush: ؛ یعنی برنامه من نمیفهمه که چه فایلی اونو باز کرده. :sad:

sherwood
19-04-2006, 12:15
سلام
تورج جان يا برنامتو لينك كن ببينيم چيه درست كنيم يا مشكلتو بيشتر توضيح بده
متشكر