PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبدیل gprs به edge

Mohammad_666
19-06-2010, 15:41
با سلام دوستان من برای تبدیل gprs به edge منطقمون نامه ای رو تنظیم کردم که در زیر میبینید،از طریق لینک زیر که مربوط به ایرانسل هست میخوام این درخواست رو ارسال کنم و البته تا اینجا از طرف تمامی خطوط خانواده خودم درخواست رو ارسال کردم و از شما دوستان یه درخواست دارم به عنوان یک دوست و اون این هستش که من رو در ارسال این درخواست یاری کنید خیلی وقتتون رو نمیگیره و تنها نامه زیر را در آدرس زیر ارسال کنید همین امیدوارم بتونم من هم این لطف شما رو جبران کنم فقط دوستان از هر طریقی که میشه من رو آگاه کنید که ارسال کردید حالا یا پیام خصوصی یا ... تا از تعداد درخواست ها با خبر باشم.

امیدوارم رو من رو زمین نندازید خیلی خیلی ازتون ممنونم .

لینک >>>>
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر صفحه باز شده بر رو ی کلیه خدمات مربوط به مشترکین سیم کارت های دائمی واعتباری که دریایین صفحه هست کلیک کنید

بسمه تعالي
با سلام
اين نامه، طي يك اقدام هماهنگ توسط مشتركين اپراتور دوم تلفن همراه‌ ( ايرانسل) كه ساكن شهر جديد پرديس مي‌باشند، تهيه شده است و شامل در خواست زير مي‌باشد:
مشكل پوشش اينترنت اپراتور ايرانسل در شهر جديد پرديس، مشكل نو ظهوري نيست و مشتركين ساكن در اين منطقه كه از نظر كمي قابل توجه هستند، در اغلب اوقات و به صورت دوره‌اي حتي با قطع اين سرويس دست و پنجه نرم مي‌كنند. در حال حاضر پوشش اينترنت در شهر جديد پرديس تحت استاندارد GPRS ارايه مي‌شود كه همانگونه كه مستحضريد از كيفيت بسيار پاييني در مقايسه با استاندارد EDGE دارد. و از نظر سرعت دانلود و آپلود از كيفيت بسيار پاييني برخوردار است به طوريكه ميانگين سرعت دانلود در اين منطقه چيزي در حدود 2 الي 2.5 كيلوبايت در هر هر ثانيه است كه با كيفيت موجود، عملا استفاده از اينترنت همراه شركت ايرانسل در اين منطقه، با مشكلات عديده اي مواجه است. همانطور كه كارشناسان فني بخش مربوطه در شركت ايرانسل مستحضر هستند، در ابتدا پوشش اينترنت اين منطقه توسط مدول GPRSتامين مي‌شد كه در آن زمان حتي در شهر هاي بزرگ و مخصوصا تهران از مدول GPRS استفاده مي‌شد اما پس از بروز مشكلي در آنتن دهي اين منطقه و قطع شدن پوشش GPRS به مدت دو ماه، همزمان با شهرهاي بزرگ و به سبب بروز اين مشكل، مدول GPRS در BTS هاي اين منطقه تبديل به مدول EDGE شد. اما باز هم در اين منطقه شاهد نوسانات در كيفيت آنتن بوديم و قطعي‌هاي مكرر پوشش اينترنت باز هم در اين مطقه رخ داد. اين بار كه كارشناسان فني پس ازمدتي درحدود يك ماه اقدام به برطرف كردن مشكل بوجود آمده نمودند، مدول GPRS را جايگزين مدول EDGE نمودند كه در حال حاضر استفاده از خدمات معمولي نظير MMS و ويترين كه بر پايه‌ي سرويس اينترنت بنا شده است، با مشكلات بسياري همراه است. با توجه به اينكه بسته هاي افزايشي اينترنت اعلام شده در جشنواره‌ي تابستان 89، به صورت نامحدود عرضه مي‌شوند، مشتركين ساكن در اين منطقه عملا از استفاده از اين بسته‌ها و حتي استفاده از خدمات ديگر نظير MMS با كيفيت بالا محروم مانده اند و براي مشتركين ساكن در شهر جديد پرديس با توجه به اينكه اين شهر جزو شهر تهران بوده و در منطقه‌ي 8 شهرداري تهران واقع شده است، استفاده از سرويس اينترنت و حتي MMS توجيه عقلي و اقتصادي ندارد. لذا از مسئولين محترم شركت ام تي ان ايرانسل تقاضاي رسيدگي به مشكلات مطرح شده و نهايتا تعويض نحوه‌ي سرويس دهي سرويس اينترنت از GPRS به EDGE را داريم.

yahosein110
19-06-2010, 20:27
من فرستادم
امیدوارم مشکلت هر چه زودتر حل بشه داش محمد:10:

e.khafan!
20-06-2010, 09:29
منم فرستادم ، میفهمم چی میگی منم پارسال مشکل شما رو داشتم :46:

موفق باشی

Mohammad_666
20-06-2010, 09:35
منم فرستادم ، میفهمم چی میگی منم پارسال مشکل شما رو داشتم :46:

موفق باشی
ممنونم ازت شما کجا بودی مشکلت چی بود ؟حل شد؟

amini_bio
20-06-2010, 14:47
منم فرستادم.
مگه ایرانسل edge هم داره؟

e.khafan!
20-06-2010, 14:56
مگه ایرانسل edge هم داره؟
عزیز اصلا ایرانسل = edge ! الان همه ی بی تی اسای تازش 3g هم ساپرت میکنن، احتمالا اگر برای پردیسم تعویضکنن با بیس 3جی میزارن.

ممنونم ازت شما کجا بودی مشکلت چی بود ؟حل شد؟
منم همین edge مشکلم بود، حوالی جمهوری ، اصلا gprs ام کار نمیکرد :دی ، خوشبختانه الان همش Edge میگیره . آنتنشم نزدیکه بهمون

Mohammad_666
20-06-2010, 15:43
شما چه جور اقدام کردین؟؟

e.khafan!
20-06-2010, 15:52
شما چه جور اقدام کردین؟؟
والا ما اقدام نکردیم، به صورت اتوماتیک اقدام شد ! :دی البته کلن بی تی اس مثل که مشکل داشت بعضی موقع ها out off service میشد انگار ، که الان با زدن دو تا بی تی اس حل شده و دیگه قطع نمیشه

Alishmas
21-06-2010, 21:50
يکی لطفاً در مورد اين edge توضيح بده ، من نميدونم چيه

moslem-visual
22-06-2010, 13:32
يکی لطفاً در مورد اين edge توضيح بده ، من نميدونم چيه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید