PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : *یه ویروس گرفتم و دسکتاپم پرید!

masoud8
19-06-2010, 08:43
سلام!
آقا ما یه ویروس گرفتیک که دسکتاپ و استارت منو رو پروند و فقط میشه با تسک منیجر برنامه و پنجره و... اجرا کرد.
این ویروس جلوی اجرا شدن یه سری از سرویس ها رو می گیره(برای همینه که دسکتاپ و... ندارم)
این ویروس مثل خیلی دیگه از ویروسا با نام جعلیregsvr , svchost در تسک منیجز ظاهر میشه
خلاصه! ما هرچی رد بود از این ویروس پاک کردیم(تسک منیجر, system32 ,...) و سرویس ها رو دوباره لود کردم اما همچنان دسکتاپ و یه سری امکانات دیگه ندارم
آنتی ویروسمم نود هست و خودم عمدا ویروس رو اجرا کردم!
حالا اگه کسی راه حل داره ارایه بده

gameselect
19-06-2010, 08:49
بهترین راه حل برای همه !

10 ساله آنتی ویروس دارم رو دست این ورژن avast آنتی ویروس ندیدم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

smahdih
24-06-2010, 11:06
دوستم فلشش رو زد به سیستمم همین مشکل برا منم پیش اومد، هر موقع ویندوز میاد بالا دسکتاپ معلوم نیست باید برم تو task manager از اونجا explorer رو بیارم بالا ، با نود32، مک آفی اسکن کردم نشناخت منم چکار کنم درست بشه؟

masoud8
24-06-2010, 13:45
دوستم فلشش رو زد به سیستمم همین مشکل برا منم پیش اومد، هر موقع ویندوز میاد بالا دسکتاپ معلوم نیست باید برم تو task manager از اونجا explorer رو بیارم بالا ، با نود32، مک آفی اسکن کردم نشناخت منم چکار کنم درست بشه؟

هرچی ور رفتم نشد که بشه!
تنها راهش restore کردنه
هر وقت تو سون به مشکل برخوردی:
برو start منو و تایپ کن restore بعدش انتخابش کن(اسم دقیقش یلدم نیست!) و به نزدیک ترین تاریخ قبل از خرابی سیستمت restore کن
*بهتره هر چند وقت یه restore point ایجاد منید تا در مواقع بحرانی به دردتون بخره.

join me
24-06-2010, 15:16
خوب با اینکار ویروس رو هم ریستور میکنی دوست عزیز این راهکار مناسبی برای فرار از ویروس نیست اگر به گفته شما سیستم ویروسی شده
:40::40::40:

smahdih
24-06-2010, 20:59
يكي بهم گفت repair كنم درست ميشه شما چي ميگين؟
راه ديگه هم هست ؟

mohsen_1363
24-06-2010, 22:03
بهتره تو بخش انتی ویروس مطرح کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Dew Drop
25-06-2010, 00:42
سلام
رو دسکتاپ کلیک راست کنید و view ببینید گزینه show desktop icon اگه تیک نداره تیکش رو بزنید درست میشه.

Dew Drop
25-06-2010, 00:43
سلام
رو دسکتاپ کلیک راست کنید و view ببینید گزینه show desktop icon اگه تیک نداره تیکش رو بزنید درست میشه.

masoud8
28-06-2010, 10:24
سلام
نه این راهش نیست، نمیشه!

يكي بهم گفت repair كنم درست ميشه شما چي ميگين؟
راه ديگه هم هست ؟

فعلا فقط restore!

خوب با اینکار ویروس رو هم ریستور میکنی دوست عزیز این راهکار مناسبی برای فرار از ویروس نیست اگر به گفته شما سیستم ویروسی شده
:40::40::40:

نه خیر! ویروس ریستور نمیشه چون شما برمی گردونی به یه تاریخ نزدیک قبل از ویروسی شدن، مثلا یه روز قبل از ویروسی شدن یا هر تاریخی که در restore point موجود باشد.

amd>intel
28-06-2010, 10:34
با این رجیستری رو اصلاح کن

----------
سپس با این اسکن

join me
28-06-2010, 12:55
یکی از قسمت هایی که ویروس آلوده میکنه سیستم ریستور هم هست شما لابد تا حالا ویروس کشی نکردی که تو گزارش های ویروس کش ببینی قسمت ریستور فایل هارد رو هم آلوده کرده

S.M.3
01-07-2010, 01:39
با این رجیستری رو اصلاح کن

----------
سپس با این اسکن

من کلی سعی کردم ولی دومی دانلود نشد؟:19:
به نظرت مشکلش چیه:7: