PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : share كردن اينترنت ADSL بين يك كامپيوتر و يك لپ تاپ ار طريق Bluetooth

itgirl
18-06-2010, 13:39
سلام دوستان.
چه طور ميشه لپ تاپ رو از طريق Bluetooth با كامپيوتري كه مودم ADSL داره شبكه كنم طوري كه لپ تاپ هم بتونه از اينترنت استفاده كنه؟

Tornado2800
18-06-2010, 16:46
اولا که باید روی کارت شبکه سیستمی که سرور شماست (توجه کنید کارت شبکه) IP بدین،و به client هم همینطور.کانکشن اینترنت اتون رو هم share کنید و تمام! مشکلی بود همینجا بگید دنبال کنیم

javadgorgani
22-11-2010, 11:28
رفیق من میخوام adsl 512 رو از لپ تاپم به پی سی خونمون هم بدم یعنی میخوام از لپ تاپ مدیریت کنم اینترنت رو. مودم adsl من TD8811 هست . جای یو اس بی هم داره . میشه بدون اینکه سوئیچ بگیرم شیر کنم اینترنت رو با همین مودم؟ باید چکار کنم کمکم کن بی زحمت . مرسی

a6l3i
22-11-2010, 11:38
سلام

لطفاً سوالتون رو در یکی از تاپیک های زیر مطرح کنید:

راه اندازي Adsl / خريد مودم - نصب مودم-رفع عيب مودم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
یا
راه اندازی شبکه ما بین دو کامپیوتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

----------
بله میشه ، شما باید مودم رو با USB به لپ تاپ وصل کنید و دو سیستم رو با کابل شبکه بهم شبکه کنید. برای این کار نیاز دارید که درایور مودم رو روی لپ تاپ نصب کنید تا برای USB یک کارت شبکه ی مجازی تعریف کنه.

behnaam
22-11-2010, 23:16
این بنده خدا میگه بلوتوث!!!.میخواد با بلوتوث اینترنت رو انتقال بده.

البته
این سئوال خود من هم هست.اگه امکان عملی شدنش باشه منو از خرید یه wireless router بی نیاز میکنه.
تا مرحله ایجاد شبکه بین دو سیستم پیش رفتم از نوع personal area network اما اینکه چطور اینترنت رو واسش share کنم موندم.ضمنان من با کانکشن pppoe و از طریق دیش وایرلس به سرویس دهنده ام متصلم.