PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در ارتباط با اينترنت به صورت wireless

sahar_82614
18-06-2010, 11:55
سلام به همه

هنگامي كه ويندوز استارت ميشه پيغام
windows is not geniune
مياد و هرچي تم روي صفحه ميزارم پس از چند دقيقه يك تم مشكي ساده روي صفحه قرار ميگيره ويك سوال هم از سيتم wirelees دارم كسي هست جوابم رو بده؟
سيستم وايرلس مودم adsl رو ميشناسه ولي اينترنت اكسپلورر connect نميشه!

vista7
18-06-2010, 12:07
سلام به همه

windows is not geniune
مياد و هرچي تم روي صفحه ميزارم پس از چند دقيقه يك تم مشكي ساده روي صفحه قرار ميگيره ويك سوال هم از سيتم wirelees دارم كسي هست جوابم رو بده؟

در مورد مشکل اول باید بگم من هم این حالت رو دارم میخاستم بدونم طبیعی هست یا نه

در مورد مشکل دوم چک کنید که فقط IE نمیتونه connect بشه یا کلا" نمیتونید وصل بشید به اینترنت
(یعنی مثلا firefox دسترسی به اینترنت داره یا آنتی ویروس میتونه خودشو آپدیت بکنه؟)

sahar_82614
18-06-2010, 12:12
;كلا وصل نميشه

REGISTERED-USER
18-06-2010, 12:35
خوب اگه وصل نمیشه پینگ نداری ... برو توی استارت گزینه run رو بزن و یا دکمه ویندوز بهمراه R رو بزن و دستور زیر رو بده :

ping 4.2.2.4 -t

اگه دیدی byte , time . ttl جواب میده و عدد داره خوب به اینترنت متصل هستی و می تونی استفاده در غیر اینصورت صرویس ات مشکل داره :

1- از سوی سرویس دهنده قطعه !

2- مودم ات توی کانفیگ شدنم مشکل داره یا نویز زیاد داری و چراغ dsl و یا activity بسته به نوع مودم چشمک میزنه دائم یا خاموشه !

3- با پسوردی چیزی وصل شده و الان اون پسورد تغییر کرده و ارتباط ناقصه !

sahar_82614
18-06-2010, 12:40
ping هم خوب جواب ميده

join me
18-06-2010, 13:25
سلام به همه

windows is not geniune

از کرک هایی جدیدی که داخل سایت ارائه شده استفاده کنید این از مشکل اول /
اگر به اینترنت متصل میشید ولی صفحه ای باز نمیشه تنظیمات پراکسی رو چک کنید که فعال نباشه و غیر فعال کنید
:40::40::40:

Farshid72
18-06-2010, 14:01
می تونی از نرم افزار های قانونی ساز یا همون geniun که تو سایت قرار داره استفاده کنی و اگه نتونستی می تونی به DVDهایی مثل LORD و QUANTOM مراجعه کنی و فایل قانونی ساز یا همون GENIUN رو نصب کنی.
با تشکر

sahar_82614
18-06-2010, 15:13
اگه ------ رو غیرفعال کنم مشکلی از این بابت برام پیش نمیاد؟

REGISTERED-USER
18-06-2010, 18:30
نه ... خوب پراکسی زدی که وصل نمیششه !