PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چاره ای برای حجمِ زیاد موی سَرَم !!!

alan wake
17-06-2010, 23:56
سلام

مشکل از اینجا شروع میشه که موهای من حجمش خیلی زیاده و از وقتی که موهام رو بلند کردم (پایین تر از لبم) واقعآ دیگه کنترلش برام خیلی سخته و این موضوع زمانی بیشتر عذابم میده که موهام رو می شورم و وقتی کاملآ خشک میشه مو از پشت سرم و بغل گوشام میزنه بیرون که جالب نمیشه و باید خیلی زیاد روش کار کنم که اون نتیجه ای رو هم که میخوام نمیتونم بدست بیارم . موی بلند هم بهم میاد یعنی اینطور نیست که گیر الکی بدم بگم حتمآ باید موهام رو بلند کنم!

حالا دوستان محصولی معروفی کنن که به دردم بخوره و موهای منو بتونه سر و سامون بده.البته من با ژل مخالفم چون وقتی دستم رو میکشم رو موهام نمیخوام موهام حالت چوبی پیدا کنه!! (واسه همین ژل اولویت اخر باشه)

بعضی از افراد رو میبینم موهاشون بلندتر از منه اما جوری بهش حالت میدن که ادم کیف میکنه.

فقط اینو بگم که هر چی که معرفی میکنید به موها اسیب نزنه.

ببخشید زیاد شد .

با تشکــــــــر

morsadr
18-06-2010, 09:15
دوست عزیز به نظر بنده مشکل شما درمان دارویی نداره :41:
شما می توانید موقع اصلاح موها از قیچی خاصی که بنام قیچی تراکم معروفه استفاده کنید و تراکم موها را کم کنید :11:

dsa dsa
18-06-2010, 09:34
شما برو یه بار ولاستریت بزار روش ( البته باید آرایشگر ماهر باشه تا به مو اسیبی نرسه ) .. این کار باعث سبک شدن مو و صاف شده آن میشه .. این به درد این می خوره که وقتی از حموم میای موت مرطوبه ژل بزنی بده بالا..

من خودم از این روش استفاده کردم و الان خیلی موم خوش حالت شده .. موی من دقیقا مثل شده بوده من دارم بلند می کنم و الان دقیقا زیر لبم هست ..

برای توقیت بعد از ولاستریت می تونی کلی کار کنی :

حنا
روغن زیتون
روغن بادام
روغن نارگیل

اگر ولاستریت تحت نظر مختصص مو استفاده بشه مشکلی نداره و استفاده هر 3 یا 4 یکبار اون هم مشکلی نداره ..
شما موتوت نباید بزاری خشک شه .. می تونی از ژل های مرطوب مثل Nivea بعد از حمام استفاده کنی ..
بستن مو هم پیشنهاد میشه.

alan wake
18-06-2010, 10:16
شما برو یه بار ولاستریت بزار روش ( البته باید آرایشگر ماهر باشه تا به مو اسیبی نرسه ) .. این کار باعث سبک شدن مو و صاف شده آن میشه .. این به درد این می خوره که وقتی از حموم میای موت مرطوبه ژل بزنی بده بالا..

من خودم از این روش استفاده کردم و الان خیلی موم خوش حالت شده .. موی من دقیقا مثل شده بوده من دارم بلند می کنم و الان دقیقا زیر لبم هست ..

برای توقیت بعد از ولاستریت می تونی کلی کار کنی :

حنا
روغن زیتون
روغن بادام
روغن نارگیل

اگر ولاستریت تحت نظر مختصص مو استفاده بشه مشکلی نداره و استفاده هر 3 یا 4 یکبار اون هم مشکلی نداره ..
شما موتوت نباید بزاری خشک شه .. می تونی از ژل های مرطوب مثل Nivea بعد از حمام استفاده کنی ..
بستن مو هم پیشنهاد میشه.

این روشی که شما گفتی رو من قبلآ شنیدم اما نمیخوام اینکارو بکنم به این ارایشگر ها هم اعتماد ندارم.

الان این ژل مرطوبی که گفتی خودش میتونه تاثیر داشته باشه؟

موهام رو بعضی اوقات میبندم اما همیشه برام مقدور نیست!

دوست عزیز به نظر بنده مشکل شما درمان دارویی نداره :41:
شما می توانید موقع اصلاح موها از قیچی خاصی که بنام قیچی تراکم معروفه استفاده کنید و تراکم موها را کم کنید :11:

morsadr جان منظور من هم درمان دارویی نبود منظورم محصولی بود که بتونه حجم و پُف موهام رو پایین بیاره!

اون قیچی تراکمی رو هم که گفتی قبلآ انجام دادم اما نظم و یکدستی موهام رو بهم میزنه.

titanium_zarin
18-06-2010, 10:24
اي خدا ...
من كچلم و مادرم ميگه برو بكار ...
شما پر مويي و دنبال راه چاره ...
اقا از من ميشنوي حال كن برا خودت ....

morsadr
18-06-2010, 11:28
morsadr جان منظور من هم درمان دارویی نبود منظورم محصولی بود که بتونه حجم و پُف موهام رو پایین بیاره!
:41::41::41:

ون قیچی تراکمی رو هم که گفتی قبلآ انجام دادم اما نظم و یکدستی موهام رو بهم میزنه.
البته شاید مهارت و دقت آرایشگرتون در کاهش این بی نظمی و بهم ریختگی موهاتون موثر باشه :46:

alan wake
18-06-2010, 11:36
اخه مساله این نیست که!!!

ادمایی رو دیدم که موی سر اونا بلندتر از مال منه اما خیلی حالت و استایل زیبایی دارن اما موی من که شاید کوتاهتر از مال اونا باشه حالت جالبی به خودش نمیگیره که این منو اذیت میکنه !

Ultra_Black
18-06-2010, 11:50
اخه مساله این نیست که!!!

ادمایی رو دیدم که موی سر اونا بلندتر از مال منه اما خیلی حالت و استایل زیبایی دارن اما موی من که شاید کوتاهتر از مال اونا باشه حالت جالبی به خودش نمیگیره که این منو اذیت میکنه !
سرم موی کریستال تا حدود زیادی میتونه مشکلتون رو حل کنه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alan wake
18-06-2010, 11:53
سرم موی کریستال تا حدود زیادی میتونه مشکلتون رو حل کنه

مشکلی برای مو ایجاد میکنه؟

طریقه ی استفادش مثل ژلی که میزنیم هست یا طرز خاصی داره؟

hoha881
18-06-2010, 11:53
شما از یک نرم کننده مو استفاده کن.
برای حالت دادن هم تافت بزن.

alan wake
18-06-2010, 13:02
شما از یک نرم کننده مو استفاده کن.
برای حالت دادن هم تافت بزن.

نرم کننده که بدتر میکنه !

تافت هم یکی از مزخرفترین و اسیب زننده ترین محصولات هست.

dsa dsa
18-06-2010, 13:23
یه دفعه ولا بزنی موت خیلی سبک میشه و تا مدتی بسته به موت صاف می مونه و ریزش و سوختن هم تو کارش نیست اگر حرفه ای زده بشه آشنا دارم واسه این کار تو میر داماد __ 30 تومن می گیره یارو ایتالیا بوده ... کارش خوبه .. توی جردن هم اشنا دارم بیشتر می گیره .. توی الهیه هم می شناسم..

ژل مرطوب زیاد حال نکردم خودم.. اتوسا می زنم..
من ولا زدم ار حموم میام ژل می زنم و با شونه خط می اندازم و پشتشو می بندم بعضی موقع ها..
دیگه موت همینه کاریش نمیشه کرد مگر اینکه کارهایی که بهت گفتم رو انجام بدی..
سرم ربطی به حجم مو نداره .. تافت هم همین طور..

تو وقتی ولا می زنی موت می خوابه می شکنه و مشتی ژل می زنی ...

سوال :

موت فره یا کمی موج داره ؟ یا صافه ؟ پف داره ؟ وز داره ؟ چند سانت بلنده ؟

alan wake
18-06-2010, 13:30
یه دفعه ولا بزنی موت خیلی سبک میشه و تا مدتی بسته به موت صاف می مونه و ریزش و سوختن هم تو کارش نیست اگر حرفه ای زده بشه آشنا دارم واسه این کار تو میر داماد __ 30 تومن می گیره یارو ایتالیا بوده ... کارش خوبه .. توی جردن هم اشنا دارم بیشتر می گیره .. توی الهیه هم می شناسم..

ژل مرطوب زیاد حال نکردم خودم.. اتوسا می زنم..
من ولا زدم ار حموم میام ژل می زنم و با شونه خط می اندازم و پشتشو می بندم بعضی موقع ها..
دیگه موت همینه کاریش نمیشه کرد مگر اینکه کارهایی که بهت گفتم رو انجام بدی..
سرم ربطی به حجم مو نداره .. تافت هم همین طور..

تو وقتی ولا می زنی موت می خوابه می شکنه و مشتی ژل می زنی ...

سوال :

موت فره یا کمی موج داره ؟ یا صافه ؟ پف داره ؟ وز داره ؟ چند سانت بلنده ؟

من تهران نیستم !

موهام صافه بعد از اینکه از حموم میام بیرون و موهام خشک میشه موهام حجمش خیلی زیاد میشه!

اندازش هم الان زیر لبم رسیده.

dsa dsa
18-06-2010, 13:32
خب پس بهترین کار اینکه ژل بزنی بعد از حمام که موت مرطوبه تا حجم نزنه بالا. به نظر من..
راه دیگه ای نیست..

morsadr
18-06-2010, 15:18
اخه مساله این نیست که!!!

مقایسه درست نیست هیچ دو نفری مانند هم نیستند و هر کس خصوصیات شخصی خود را دارد .:13:

alan wake
18-06-2010, 17:06
مقایسه درست نیست هیچ دو نفری مانند هم نیستند و هر کس خصوصیات شخصی خود را دارد .:13:

حرف شما منطقیه اما من چیزی رو که میبینم میگم من وقتی میبینم که طرف موهاش یه حالت براقی داره و خوش حالت هم هست پس این صد در صد یه چیزی به موهاش زده دیگه و من دنبال اون هستم !

خب پس بهترین کار اینکه ژل بزنی بعد از حمام که موت مرطوبه تا حجم نزنه بالا. به نظر من..
راه دیگه ای نیست..

با اینکه از ژل اصلآ خوشم نمیاد ولی امتحان میکنم نتیجش رو میگم با اینکه فکر نمیکنم جواب بده!

greena
20-06-2010, 21:14
سلام و درود
وقتی نعمتی رو داری ممکنه چند مشکل داشته باشی ولی وقتی نداری صدها مشکل.
دوست عزیز ممکنه با بالا رفتن سنتون از حجمشون کم بشه ولی فعلا بهتر ه از ژل گیاهی وطبیعی کتیرا استفاده کنید هر چه با موهاتون بیشتر ور برید جهت حالت دادن هر روز و هر روز قدرت و عمر موهاتون به تناسب ژنتیکی(موروثی)کم میشه.

ScKAT LeFT
22-06-2010, 00:44
کرم مو با اتو مشکلت رو حل میکنه !!!!!

scali
22-06-2010, 01:21
به نظر من شما باید با یه آرایشگر حرفه ای صحبت کنی و اون موهاتو ببینه و بگه باید چیکار کنی .

اینطوری فقط میتونی حدس و گمان بچه ها رو بفهمی . چون ما نه موهاتو دیدیم نه از جنس و مدل و حالتش خبر داریم .

با توضیح دادن شما هم نمیشه دقیق جنس و مدل مو رو فهمید . :46:

alan wake
06-08-2010, 19:49
با اینکه از ژل اصلآ خوشم نمیاد ولی امتحان میکنم نتیجش رو میگم با اینکه فکر نمیکنم جواب بده!

خوب قرار شد ژل رو امتحان کنم و نتیجش رو بگم که از قبل میدونستم!

ژل هم چاره ی مناسبی نبود چون علاوه بر موثر نبودنش موهام رو هم طبیعتآ خشک میکنه که من از این حالت متنفرم.

الان این چی زده به موهاش؟ (تو برنامه ها هم دنبالش میکنم همیشه موهاش براق و رو فرمه.)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

dsa dsa
06-08-2010, 19:58
شما می تونی از ژل های مرطوب استفاده کنی .
این عکس هم به احتمال زیاد ژل هست ..