PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در مورد vps

rosetanha
17-06-2010, 23:45
سلام دوستان عزیزم

چند تا سوال ازتون دارم

1 . vps چیه و توضیح مختصر اما جامعی در موردش بدین

2 . من می خوام برای ساخت اکانت های --- یه vps بخرم اما هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارم
و می خوام اگه ممکنه اطلاعات لازم رو بهم بدین

از قبیل اینکه

چه سروری بهتره

من معلوم نیست همزمان چند تا اکانت --- لازم داشته باشم شاید 200 تا یا 300 تا لازم داشته باشم

3 . آموزش مدیریت vps رو اگه وجود داره برام بزارین یا توضیحاتی بفرمایید

4 . نحوه ساخت و مدیریت پنل --- رو برام بزارین

ممنونم از لطفتون

Tornado2800
18-06-2010, 16:36
سلام
سرور مجازی اختصاصی (Virtual Private Server) یا (Virtual Dedicated Server) حاصل تقسیم بندی یک سرور حقیقی (Host VPS) به چندین بخش متفاوت می باشد که هر یک از این قسمت ها (Guest VPS) توانایی عملکرد همانند یک سرور حقیقی مستقل را دارند. هر سرور مجازی می تواند سیستم عامل مخصوص به خود را داشته باشد و به صورت مستقل عمل کند.
سرورهای مجازی برای سازمان هایی که می خواهند سایتشان به صورت اختصاصی میزبانی شود ولیکن هزینه سرور اختصاصی را نپردازند، مناسب می باشد. همچنین برنامه نویسان حرفه ای برای نگارش و تست برنامه های خود می توانند از این سرورهای پیشرفته استفاده کنند. از دیگر امکاناتی که بر روی این سرورها ارائه می شود می توان به Mail Server اختصاصی برای سازمان های بزرگی که می خواهند سرویس ایمیلی مستقل و با کیفیت داشته باشند، اشاره کرد. همینطور شرکت های کوچک و یا طراحان سایت که می خواهند میزبانی مستقلی برای سایت های خود داشته باشند، می توانند از این سرورهای مجازی استفاده کنند.

برای تهیه وی پی اس برای وی پی ان به ادرس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مراجعه کنید

هم قیمتهاشون خوبه و هم پشتیبانیشون براتون وی پی ان هم راه اندازی میکنند
میتونید 2000 3000 تا یوزر وی پی ان بدید

rosetanha
19-06-2010, 01:19
اگه vps بخرم می تونم چند تا سایت کم حجمم رو روی اون میزبانی کنم و بهشون دامین وصل کنم ؟

و همزمان وی پی ان هم ارائه بدم ؟

Tornado2800
20-06-2010, 01:43
سلام اینکه بتونید چند تا سایت پشتیبانی کنید بستگی داره چه سایت هایی رو بیارید و چه پلن هایی از وی پی اس رو خریداری کنید مثلا پلن 3-4 که 1 گیگ رم دارن طبیعتا سایت بیشتری رو پشتیبانی میکنند
بله همزان میشه سرویس وی پی ان هم داد
البته در ویندوز.