PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رسم بر روی دسکتاپ

modirmasool
17-06-2010, 18:07
دوستان کسی میدونه چطور میشه بدون اینکه فرمی باز باشه روی دسکتاپ یا هر جای دیگه تصویر کشید؟ حتما برنامه های اینجوری رو تا حالا باید دیده باشین.
ممنون

!Plus
17-06-2010, 20:02
دوستان کسی میدونه چطور میشه بدون اینکه فرمی باز باشه روی دسکتاپ یا هر جای دیگه تصویر کشید؟ حتما برنامه های اینجوری رو تا حالا باید دیده باشین.
ممنون

منظورت چه جور تصویری ه ؟!

یه عکس یا...!؟!

میشه چند تا مربع و دایره و خط و یا چند ضلعی نا منظم یا منتظم و از این جور چیزا کشید!

ولی... اول باید مشخص کنی که چی خوای بکشی!

حتی میشه یه برنامه نقاشی رو دسکتاپ درست کرد ! (زیاد جدی نگیر![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فکر نمی کنم خیلی سخت باشه!

فعلاً این رو داشته باش! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدجواب بده تا ادامه بدم!؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

modirmasool
17-06-2010, 20:30
میخوام فقط رو صفحه خط بکشم. یه چیزی مثل ابزار قلم در Paint
راستی میخوام هرجایی بتونم بکشمش.
ممنون.

!Plus
17-06-2010, 21:37
بازم این دو جوره!؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یا مختصات هارو داری یا نداری! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه داشته باشی می تونی از این استفاده کنی! :

این یکی رو خودم نوشتم! یه Timer به فرمت اضافه کن با Interval هر چه قدر که خواستی ! Enable رو هم True کن !

بعد از اجرای برنامه رو هر پنجره ای که کلیک کنی(حتی دسکتاپ) از گوشه سمت چپ بالاش خط می کشه تا جایی که موس هست !

فقط خیلی گند کاری داره ها!؟! یه جورایی رو اعصابه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!؟! بعد از این که برنامه رو بستی ، رو دسکتاپ کلیک راست کن و گزینه Refresh رو از منو باز شده انتخاب کن!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگر هم مختصات رو نداشته باشی باید به دستش بیاری!؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اون هم یسری کد دیگه می خواد که می تونی وصلَش کنی (Patch [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به کد اصلی و ... ازش استفاده کنی!

حالا بگو ببینم مشکلت حل شد یا نه؟! مختصات هارو داری یا باید به دستشون بیاری؟!

جوابم رو بده تا ادامه بدم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

modirmasool
17-06-2010, 21:46
ممنون
ببینین میخوام یه طوری باشه که با حرکت موس شکل دلخواه کشیده بشه.

modirmasool
17-06-2010, 21:46
ممنون
ببینین میخوام یه طوری باشه که با حرکت موس شکل دلخواه کشیده بشه.

tadeh1
24-03-2011, 20:34
آقا می شود سورس یا حود برنامه را بگذارید

Dolphin 7
21-04-2011, 01:28
فک کنم یه فرمی باز می کنن ولی اون فرم کل صفه رو می پوشونه و به جای بک گراند اون فرم , عکسی که برنامه از دسکتاپ گرفته رو می ذاره بعدشم رو اون عکس داخل فرم اون شکلایی که می خوایو می کشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جور دیگه ایم فک کنم می شه ولی خیلی پیچیده میشه چون اگه بخوای به صورت واقعی اون تغییرات روی خود دسکتاپ اعمال بشه و بمونه به این معنیه که اگه مثلا خطی رو آیکن مای کامپیوتر کشیدی باید برنامه متوجه بشه که اون جایی که این خطو کشیدی مای کامپیوتره و بعد بره آیکن مای کامپیوترو از تو سیستمت پیدا کنه و بازش کنه و اون خطو که کشیدی رو همون قسمت از عکس آیکن مای کامیپوتر بکشه و ذخیرش کنه و ریفرش کنه دسکتاپو که تغیرات جدید اعمال شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تازه این فقط در مورد یه آ کن بود در مورد بقیه آیکنا و تصویر بک گراند و تسک بار و چیزای دیگم هس که حتی فک کردن بهشم باعث می شه مغز آدم سوت بکشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فک نمی کنم اونقد مهم باشه که کسی بخواد به خاطرش اینقد زحمت بکشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مثلا شکل کشیدن مستقیم رو دسکتاپ چه فایده ای داره که اون روشی که بالاترش گفتم نمی تونه داشته باشه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dolphin 7
21-04-2011, 01:52
شرمنده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این پست تکرار پست قبلیم بود پاکش کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
داشتم پستو می فرسادم بیاد یهو نت قاط زد فک کردم نفرساده دوباره فرسادم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حق حذف این پست ( دقیقا همین پست ) برای مدیران محفوظ می باشد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]